PDA

Zobacz pełną wersję : Air Soft Gun



pawcik7
30-01-2004, 03:35
A może ktoś z braci budowlańców ma właśnie takie hobby ?
Ja dopiero zaczynam, jestem na etapie zakupu elektryka ale zapału mam dużo ( tylko kasy mniej ) :-)
Jak nie wiesz co to jest ASG to kliknij na :
military.pl
wmasg.pl

Sie ma !

Juras XR4Ti
01-04-2004, 08:01
Mam P99 i lubię go. Fajna rzecz popykać sobie do tarczy. I na dodatek w miarę bezpieczna. Jak na razie z całej rodziny udało mi się zarazić córkę (9lat). Nawet nieźle jej idzie. Przymierzałem się do kupienia czegoś poważniejszego z gwintowaną lufą, ale BHP takiej broni jest niskie w warunkach domowych. Dlatego pozostanę przy ASG. Może z czasem kupię jakiegoś ,,gaziaka'' ale koniecznie z ,,blow-back''.

Pozdrawiam - Juras XR4Ti

Geno
18-01-2007, 15:44
Podnoszę.

Może ktoś nowy? :)

Sail
19-01-2007, 08:55
Mi się to bardzo podoba. Byłem na jednej strzelance i mimo, że lata młodości już za mną to było super. Zresztą okazuje się, że średnia wieku całkiem wysoka :wink:
Niestety, pomijając notoryczny brak kasy, to brakuje mi również czasu, bo weekendy staram się jednak spędać z rodzinką, ale może jeszcze kiedyś znajdę czas żeby pobiegać po lesie.....

Geno
19-01-2007, 15:46
Mi się to bardzo podoba. Byłem na jednej strzelance i mimo, że lata młodości już za mną to było super. Zresztą okazuje się, że średnia wieku całkiem wysoka :wink:
Niestety, pomijając notoryczny brak kasy, to brakuje mi również czasu, bo weekendy staram się jednak spędać z rodzinką, ale może jeszcze kiedyś znajdę czas żeby pobiegać po lesie.....
Zdecydowanie srednia wieku wysoko bo a) podstawowy ekwipunek to jakies 1200-1500 zł b) trzeba mieć trochę oleju w głwoie a jak się ma 16 lat to tak nie zawsze jest :)

W każdym razie z racji inwazji "chińczyków" dobry , tani karabin można kupić za nieco ponad 400 PLN jak np. ak-47 od cymy.

raffran
19-01-2007, 20:41
A ja jestem posiadaczem i uzytkownikiem Walthera CP88.Fajna zabawka.