PDA

Zobacz pełną wersję : Wasze początki?



Redakcja
15-01-2010, 12:14
Najważniejsze to dobrze zaplanować budowę. Czekamy na Wasze relacje, jak Wy radziliście sobie z byciem menadżerami budowy własnego domu.

Jerzysio
15-01-2010, 12:51
Rok przemyśleń jak to ma być, rozpisane etapy + szacunkowe kosztorysy,
szukanie wykonawcy ( 4-5 mc przed startem ) wybór głównej hurtowni, zorganizowanie komitetu ds mediów i......
gwizdnęło, szarpnęło i już
Pzdr na 2010 dla Redakcji
J

Redakcja
19-01-2010, 12:03
Tak, test jest trudny. Zmusza do obrony swoich decyzji - jeśli na przykład większy dom, to jakim mniejszym kosztem? Pytanie z rzutami poprawimy.
Pozdrawiamy

maksiu
19-01-2010, 12:39
Zrobiłem teścik zaraz pierwszego dnia jak się pokazał, jeszcze przed przeczytaniem artykułu, tak z ciekawości, wynik 19/21
pozdrawiam
m.

Ciril
21-01-2010, 08:17
Tak, test jest trudny. Zmusza do obrony swoich decyzji - jeśli na przykład większy dom, to jakim mniejszym kosztem? Pytanie z rzutami poprawimy.
Pozdrawiamy

Ale są to pytania niedookreślone, które powodują niemożliwość udzielenia odpowiedzi prawidłowej, co jest równe negatywnemu wynikowi testu.
Np. pytanie o wielkość domu dla 4-osobowej rodziny - to jest bardzo subiektywne, dla mnie to jest 200 m2, a dla kogoś innego to będzie 100 m2. Dom powinien być szyty na miarę potrzeb, marzeń i możliwości finansowych inwestorów.

Lidia_G.
22-01-2010, 00:03
Cieszę się, bo dostałam 17/21 pkt - zważywszy na to, że jestem kobietą-humanistką i w dodatku w kwestii budowy nie mam żadnych "praktycznych" doświadczeń, to super wynik.
Planujemy zacząć budowę wiosną. Do tego czasu muszę zrobić się w tym temacie trochę mądrzejsza, żebym wiedziała o czym rozmawiać z budowlańcami, bo to mnie mąż wypuszcza na pierwszą linię frontu z tej racji, że mam większe luzy w pracy.
Mimo, że to tylko zabawa, to jednak wyniki wprawiają w miły nastrój ;)

franzkru
04-02-2010, 14:23
Ja miałem 19/21.
Brakuje listy odpowiedzi błednych. Fajnie by było zobaczyć w czym sie pomyliłem.
Jeszcze chwila i przeprowadzka :)