PDA

Zobacz pełną wersję : Samodzielny montaż rolet zewnętrznych



jjjanek1
15-01-2010, 15:34
Witam
Szanowni koledzy zwracam się do was z pytaniem czy samodzielnie montował ktoś z was rolety zewnętrzne. Mam zamiar kupić rolety na http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=867837363 . Niestety w mej miejscowości ze względu na brak konkurencji cenny są dużo wywindowane. Dla tego mam zamiar kupić na allegro i zamontować je sam. Wcześniej nigdy nie montowałem , ale skoro okna sam wstawiłem do domku to myślę że za pomocą waszych rad dał bym radę . Wstępnie chcę kupić na jedno okno a jak wszystko pójdzie ok na pozostałe montaż byłby w wnękę . Jeśli moglibyście poradzić , chętnie posłucham rad fachowców. Pierwsze pytanie mam do was takie czy prowadnice montuje się na ramę okienną(chodzi mi o wnękę) wraz ze skrzynką ?. Czy podczas podawania wymiarów szerokość otworu wnęki ujmuje się na prowadnice czy po prostu podać szerokość i wysokość a producent już dopasuje do wnęki?. Może ktoś z was posiada filmik z montażu rolet zewnętrznych i mógł by się podzielić , szukałem na YouTube ale są tylko z montażu rolet. Przy zakupie trzeba na coś szczególnego zwracać uwagę ? Dziękuje za każdą pomoc.