PDA

Zobacz pełną wersję : lodowka



metaxurgijo
16-01-2010, 11:26
witam mam takie pytanko kupilem ok 2 lata temu lodowke samsung typ RL28FBSW/SI czyli z tylu klapy nic nie ma plyta i wszystko zabudowane i tu jest problem bo w srodku zbiera mi sie woda jest tam odplyw czyscilem wsadzalem drucik i nic dalej sie zbiera doszlem metoda prob i znalazlem ten zbiorniczek z tylu ale tam jest czysto a woda dalej sie zbiera pomozcie bo juz sam nie wiem co robic gwarancja minela

ANSEXXX
16-01-2010, 12:36
poczytaj dokładnie gwarancję na agregat i inne możesz miec 5 lat

metaxurgijo
16-01-2010, 20:36
kurde jest problem mam tylko fakture jak i gdzie to zadzwonic w instrukcij obslugij pisze ze tylko dwa lata jest gwarancja

ANSEXXX
16-01-2010, 21:22
http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/8533 tu masz link tam masz pola wpisz swopje dane zapytanie ile jest gwarancji faktura tez jest gwarancją

metaxurgijo
17-01-2010, 11:39
dziekuje za link poczekam co odpisza dam znac

metaxurgijo
18-01-2010, 13:50
witam odezwali sie zadzwonilem na infolinie i gwarancja jest tylko na dwa lata moze jest ktos kto zajmuje sie naprawa lodowek z okolic rudy slaskiej ew kto zna sie na tym problemie wszystko juz probowalem nawet byli tacy fachowcy co chcieli juz ciac ta blache z tylu inny zas wymiana na nowa

jaremy
18-01-2010, 14:22
Ja mam na to proste rozwiazanie. Tam gdzie jest ten drucik czyli dziurka przez którą powinna odpływać woda przyłóż taką rórkę jak do ściągania wina z balona (tylko żeby przyklegała jak najbardziej do scianki lodówki) i dmuchnij z całej siły. Gwarantuję że ci to odepcha pspływ wody.

U mnie tez nic nie dalo czyszczenie tym drucikiem dopiero jak zrobiłem to co wyżej napisałem rurka odpływowa jest drożna i nigdzie nie zbiera sie woda.czynność prosta a na 1000% skuteczna.