PDA

Zobacz pełną wersję : Witam i pozdrawiam z Warmii ;)))



Lidia_G.
17-01-2010, 20:05
Cześć, Forumowicze, na wiosnę planujemy z mężem rozpoczęcie budowy naszego domku - lokalizacja: okolice Olsztyna. Strasznie się cieszę, że będziemy mieli swój zielony kawałek świata. Już się nie mogę doczekać kiedy będziemy mogli wychodzić rano na mokrą od rosy trawę i pić kawę na tarasie. ;)
Póki co jednak, trzeba zakończyć załatwianie urzędowych formalności. ;)

mayadaski
26-01-2010, 20:39
Witaj...ja prawie ze po sasiedzku! Z Zielonych Borow Tucholskich!!

Ciesz sie!! Organizowanie wlasnej podlogi jest bardziej niz radosne!!
:lol:

Lidia_G.
26-01-2010, 21:52
cześć, sąsiadko - Maju ;)
cieszę się bardzo i już się nie mogę doczekać - do tego stopnia, że chętnie sama wypisałabym sobie wszystkie potrzebne papierki, byle tylko już się zaczęło całe zamieszanie. ;) domyślam się, że jeszcze pewnie nie jeden raz będę sobie za te słowa pluła w brodę, ale co tam :D

jakoxxs
29-01-2010, 11:31
witam
to i ja się podłączę pod ten wątek też jestem ze św.warmii mam 28 lat i z zawodu jestem glazurnikiem (nie mylić z brukarzem w zimie heheh) pozdrawiam mam nadzieją że się komuś przydam ze swoimi radami pozdrawiam

Lidia_G.
29-01-2010, 12:19
hej ;)
na pewno Twoje rady i doświadczenie się przydadzą - budujący są głodni takich rad ;)))

jakoxxs
29-01-2010, 12:55
mam nadzieję że nie tylko moje rady ale również ręce się komuś przydadzą

mayadaski
29-01-2010, 12:55
cześć, sąsiadko - Maju ;)
cieszę się bardzo i już się nie mogę doczekać - do tego stopnia, że chętnie sama wypisałabym sobie wszystkie potrzebne papierki, byle tylko już się zaczęło całe zamieszanie. ;) domyślam się, że jeszcze pewnie nie jeden raz będę sobie za te słowa pluła w brodę, ale co tam :D

:lol: :lol:

Bedzie dobrze :lol: :lol: ja na papierki wszystkie mozliwe czekalam dwa i pol roku....czego Tobie nie zycze!! :lol: :lol: :lol:

jakoxxs
01-02-2010, 11:33
no macie racje oczekiwanie na kwity jest denerwujące ale jak już się zacznie to też nie jest lekko (podobno) ja tego nie przechodziłem jeszcze i mam nadzieję że nie będę musiał tego przechodzić