PDA

Zobacz pełną wersję : Co myślicie o tak ekskluzywnym kominku??



czorny25
18-01-2010, 17:24
Witam!
Zastanawialiśmy się z Żoną nad podobnym portalem kominkowym. Podobnym, bo facet robi po jednej sztuce każdego. Jak zapytałem dlaczego, odpowiedział, że jest artystą, a nie przedsiębiorcą:-). Myślę, że całość salonu będzie w stylu secesyjnym. Taki portal stanowiłby świetną dekoracje. Zastanawialiśmy się także nad płaskorzeźbą do kuchni i łazienki. Całość mogłaby wyjść niesamowicie. Co wy uważacie o takim portalu kominkowym?? http://img163.imageshack.us/img163/4060/zabudowa.jpg

Mymyk_KSK
18-01-2010, 17:36
Jeśli będzie pasował do wystroju wnętrza to wszystko w porządku, nie? :)

Iwa_P
18-01-2010, 18:11
co sie komu podoba, jest ladne:)

ana-76
18-01-2010, 18:40
a ja nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to ukyta reklama? ta obudowa pojawila się w kilku wątkach w przeciągu dwóch dni, w opisie zawsze jako ekskluzywny kominek.... a pyta ktoś kto nie napisał ani jednego postu wcześniej :D

Iwa_P
18-01-2010, 20:36
a ja nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to ukyta reklama? ta obudowa pojawila się w kilku wątkach w przeciągu dwóch dni, w opisie zawsze jako ekskluzywny kominek.... a pyta ktoś kto nie napisał ani jednego postu wcześniej :D

Bardzo prawdopodobne:)

Zochna
18-01-2010, 20:58
moim zdaniem piękne . szkoda, że nie mam kominka :)
a jaki to materiał ? a może strona www ?

monah
18-01-2010, 21:06
myślę, że to reklama ;)
i działa ;)

...a kominek IMO piękny. ale ja lubię secesyjne organiczne linie.

anSi
19-01-2010, 22:58
Myślę, że całość salonu będzie w stylu secesyjnym. Taki portal stanowiłby świetną dekoracje. Zastanawialiśmy się także nad płaskorzeźbą do kuchni i łazienki. ..

z czego wykonany jest ten portal? Gdzie mozna obejrzec prace rzeczonego artysty?

Mockinbird
20-01-2010, 07:18
Portal i płaskorzeźby do wnętrz mogą byc wykonanaew dwóch technikach; w brązie co daje mnóstwo kożliwosci kolorystycznych( kominek na życzenie może byc turkusowy lub wiśniowy lub jakikolwiek inny to zależy od gustu klienta),może byc również wykonny w ceramice tu sytuacjia zkolorami przedstawia sie tak samo różnica polega jedynie na nasyceniu kolorów, jak i na tym że ceramikę dzieli sie na kafle,które nie wyglądają jak standardowe kafle innych firm,nie są prostokątami lub kwadratami,kształt kafli podkresla jego formę.Co do strony na której można zobaczyc prace to jest w budowie.Nie mam wiele przykładów prac ponieważ kazda jest robiona na zamówienie, nie produkóje ich masowo ponieważ na codzień zajmuję się rzeźbą, cermiką, malarstwem.pozdrawiam!!

anSi
20-01-2010, 07:31
dzieki...ceramiczne plaskorzezby moglyby mnie nawet zainteresowac - poczekam cierpliwie na te strone www :)