PDA

Zobacz pełną wersję : WB 3435 dlaczego nikt go nie buduje?



adames
19-01-2010, 09:46
Witam!

Od kilkunastu dni przeglądam Forum w poszukiwaniu kogoś kto buduje dom według projektu Wb 3435

http://www.projektoskop.pl/p-9437.html

Przyznam, że trochę się zdziwiłem, że nic nie znalazłem :( W każdym razie jestem zdecydowany na 80% właśnie na ten projekt.

Czy macie jakieś uwaga dotyczące tego projektu? Może jest tam jakaś kucha, której nie widzę, a dzięki której nikt go nie chce takiej chałupy?

(Wiem, że szacowanie kosztów budowy to trochę jak wróżenie z fusów - ale może jednak;) )

adames
19-01-2010, 18:45
Pod tym linkiem jest lepszy opis projektu:

http://projektydomow.gazetadom.pl/wb-3435.htm

Co myślicie o tym domu?

MBS
19-01-2010, 18:59
Generalnie projekt jest ciekawy, ale jak na mój gust ma za małą kuchnię i pokój dzienny, poddasze fajnie rozplanowane, wszystko jest kwestią gustu.
My wybraliśmy podobny wielkością i popularnością projekt.

Pozdrawiam

elli3
19-01-2010, 19:00
mojego domu tzn. tego który ja wybudowałam też nikt tu nie buduje.
nie przejmuj się tylko rób swoje.
dom budujesz dla siebie więć stawiaj taki jak ci się podoba i jakiego potrzebujesz bo to ty będziesz tam mieszkać . to tyle. pozdrówka i powodzenia w budowaniu. :D :D :D

adames
19-01-2010, 19:32
Dzięki

Do poddasza nie mam żadnych zastrzeżeń. Salon i kuchnia - faktycznie mogłyby być trochę większe, ale z drugiej strony to i tak więcej niż pół mojego obecnego mieszkania :)

Założenie było takie, żeby dom był bez hmmmm... udziwnień - czyli prosto, łatwo i jeszcze raz prosto.

anila2005
20-01-2010, 19:50
Fajny , prosty domek, salon jak lubię - przez cały dom, a że nikt nie buduje? to co? już nie te czasy, że całe osiedla miały po dwa projekty. powodzenia w budowaniu :D

Jagodzianka
27-07-2011, 12:48
Fajny domek, taki w sam raz dla 4 osobowej rodziny. Jak dla mnie to kuchnia taka niewielka i mało ustawna, ale wiadomo że wszystko można zmienić na etapie projektowania :) Dużym plusem jest garderoba na piętrze, całkiem duża:)