PDA

Zobacz pełną wersję : Tora Gates ze Szczecina? Mam zacząć się obawiać?



diabel200
20-01-2010, 18:51
Witam.
Jak w temacie, czy miał ktoś z szanownych forumowiczów nie/przyjemność z tą firmą i jej właścicielem panem Tomaszem ?
Link do strony firmy:
http://www.toragates.pl/kontakt

Chyba wtopiłem zaliczkę z tym panem:(.
Już pisze w czym rzecz, otóż w listopadzie podpisałem umowę na bramę garażową wraz z napędem. Zanim ją podpisałem pan Tomasz wydawał się kompetentny i solidny. Dzwonił bardzo uprzejmie pytał czy czasem nie jestem zbyt zajęty, czy mam czas na rozmowe, czy nie przeszkadza itp.. Oferowane bramy też spełniały moje oczekiwania w stosunku cena=jakość.
Po podpisaniu umowy, zapewnil mnie że za ok 3 dni poda dokładną datę montażu bramy! Jakże się ucieszyłem że znalzłem kogoś rzetelnego.
Cóż, wpłaciłem umowną zaliczkę ok 500zika, i Pan Rawluk ucichł!!!!
Pierwszy termin był ustalony na 22 grudnia, niestety nie udąło się Panu dojechać z bramą. Usiłowałem się dodzwonić ,bez skutku:(. Napisałem więc maila,w odpiwiedzi otrzymałem że koniec roku, wiecej pracy, nie daliśmy rady itp., kolejny ustalony przez pana termin to 10-15 stycznia tego roku. zgodziłem się nadmieniająć że jeżeli nie dotrzyma terminu styczniowego zrezygnuję z umowy.

Czekałem na pana do 15 i nic! nie zjawił się, 17go napisałem maila że prosze o zwrot wpłaconej zaliczka i zgodnie z tym co sam mi napisał +25%rekompensaty za niedogodności powstałe z winy firmy TORA GATES.
Pofatygowałem się nawet do siedziby firmy i pocałowałem kłódkę.
Do dziś nie otrzymałem odpowiedzi, telefon milczy i sam nie wiem co o ty mysleć.

Mrozy i sniegi doskwierają, zamieszkać nie można, ogrzewam więc atmosferę, bo zamiast bramy mam blachę i trochę wełny.

perm
20-01-2010, 19:05
Może się przyciął swoją bramą? :)
Firma ma przejściowe kłopoty. Takie niestety lubią sie przeciągać.
Dobrze że napisałeś może ktoś dzięki temu nie straci.

diabel200
20-01-2010, 20:16
Kłopoty ma wielu, jednak od tego jest telefon, mail czy co tam jeszcze żeby może: Przeprosić? wytłumaczyć? co kolwiek, bo taka cisza jest irytująca.

A na targach szczecińskiech Pan tomasz był taki sympatyczny! grrrrrrr.

Mam taką nadzieję że ktoś może się uchroni przed czymś takim.

q-bis
21-01-2010, 07:58
Zdjęcia z tej strony, czyli niby ich realizacje to moim zdaniem lipa...zdjęcia pochodzą prawdopodobnie z innych stron i to pewnie bez wiedzy właścicieli.
Jakość niektórych jest żenująca...tak to bywa przy kopiowaniu...
Miałem prawdopodobnie styczność z tym panem na targach ale całość stoiska nie wzbudziła mojego zaufania...

diabel200
23-01-2010, 08:45
W końcu udało MI się skontaktować z Panem Tomaszem, porozmawiałem i wytłumaczono mi całą sytuację. Nie wnikam w prawdziwość tych opowieści, nie jestem w stanie tego zweryfikować. Szkoda że kontakt nie nastąpił z drugiej strony, kiedy to już dużo wcześniej wiadomo było że brama nie może zostać zorganizowana i zamontowana. Mógłbym już wtedy poszukać kogoś innego, a tak ...

No ale najważniejsze to to że firma okazała się na tyle uczciwa że zwróciła wpłaconą zaliczkę, i dodatkowo 25% wartości zaliczki rekompensaty, choć powiem szczerze że wolałbym mieć bramę.

perm
23-01-2010, 09:17
W końcu udało MI się skontaktować z Panem Tomaszem, porozmawiałem i wytłumaczono mi całą sytuację. Nie wnikam w prawdziwość tych opowieści, nie jestem w stanie tego zweryfikować. Szkoda że kontakt nie nastąpił z drugiej strony, kiedy to już dużo wcześniej wiadomo było że brama nie może zostać zorganizowana i zamontowana. Mógłbym już wtedy poszukać kogoś innego, a tak ...

No ale najważniejsze to to że firma okazała się na tyle uczciwa że zwróciła wpłaconą zaliczkę, i dodatkowo 25% wartości zaliczki rekompensaty, choć powiem szczerze że wolałbym mieć bramę.

Czyli pana Tomasza jeszcze stać na uczciwość :) Kilku więcej niezadowolonych klientów i juz go nie bedzie stać. Mam nadzieję że się wyprostuje.