PDA

Zobacz pełną wersję : prośba o opinię: podnośnik Modeo



yaahoo
21-01-2010, 13:29
witam!!! ostatnio na alledrogo.pl znalazłem podnośnik do płyt gk firmy Modeo. Ma ktoś jakiekolwiek doświadczenie z tym urządzeniem? Cena jest bardzo konkurencyjna i dlatego boje się że jakość może być proporcjonalna. Z górydzięki za każdą sugestię. Pzdro.

compi
22-01-2010, 18:11
Konto użytkownika Modeo zostało zawieszone. Jakiś link?


Już znalazłem. Wygląda, że te za 800 zł to to samo co można kupić za 500 :). Ja bym brał. Z czymś takim w pojedynkę jesteś wstanie zmontować sufit lub obłożyć skosy.

wiaterwiater
23-01-2010, 01:29
Z czymś takim w pojedynkę jesteś wstanie zmontować sufit lub obłożyć skosy.
Sufit tak, skosy nie.

compi
23-01-2010, 16:18
Sufit tak, skosy nie.

Czemu skosów nie uda się wykonać przy pomocy tego urządzenia?

yaahoo
09-02-2010, 12:51
tez mi sie wydaje ze to to samo sadze ze na własny użytek spokojnie wytrzyma. rozmawiałem z przedstawicielem firmy Modeo dają gwarancję można sobie obejrzeć przed kupnem ale w poznaniu:(. Ja zamawiam kilku allegrowiczów pytałem którzy kupili i nie narzekają.Pzdro

out
09-02-2010, 12:59
do 1 domu to nie wiem czy się to opłaca, chyba, że by później sprzedać

a skosy się da układać
http://www.youtube.com/watch?v=8rZyb0zJ620

edde
09-02-2010, 13:03
a "na własny użytek" to co konkretnie masz na myśli ? zrobienie sobie poddasza? jeśli tak to się nie opłaca, lepiej dwóch w miarę na chodzie żuli wziąć do noszenia i trzymania płyt na dzień,, taniej wyjdzie :wink:

yaahoo
09-02-2010, 13:30
a "na własny użytek" to co konkretnie masz na myśli ? zrobienie sobie poddasza? jeśli tak to się nie opłaca, lepiej dwóch w miarę na chodzie żuli wziąć do noszenia i trzymania płyt na dzień,, taniej wyjdzie :wink:
nie sądze żebym w jeden dzień przykręcił wszystkie płyty a żule to teraz w cenie są :) jak przedmówca stwierdził zawsze można sprzedać np za 300 zl a w moim przypadku jeśli mialbym się prosić o pomoc wolę wydać te 300 zł czy nawet 600 (jeśli nikt później ode mnie nie kupi