PDA

Zobacz pełną wersję : MEGA 1000 Materiały budowlane



mnowak355
22-01-2010, 11:32
Witam
Mam pytanie czy ktoś korzystał z usług firmy Mega 1000. Znalazłem ich ofertę na allegro ale przed dostawą towaru chcą wpłaty pieniędzy na konto.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam

fighter1983
22-01-2010, 12:40
Mega1000 (http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3152362) 3 komentarze, konto zawieszone, brak aukcji.....
Napewno taki login?

jslawek
22-01-2010, 12:56
Nie wiem jak to teraz wygląda, ale w w październikeu 2008 zakupiłem u NICH wełne ROCKWOOL. Też wymagana była wpłata za cały towar i po dwóch tygodniach dojechał transport 3 palet. Przy zamówieniu dostałem fakture PRO-FORMA, po dostawie faktura doszła pocztą. U MNIE wszystko było OK

fighter1983
22-01-2010, 13:00
podejrzewam, że chodzi Ci o ta firme:
mega-wro-dociepl (http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13798720)

I zapewne zamawiasz coś, co oni zamierzają wysłać do Ciebie prosto z fabryki a nie swoim samochodem, dlatego nie masz możliwości zapłaty kierowcy, bo dla nich to obcy kierowca.[/url]

mnowak355
22-01-2010, 17:22
Konkretnie chodzi mi i tą firmę: http://www.allegro.pl/item873459349_thermopor_termoton_25_porotherm_leie r_unipor_cegly.html


Trochę się boję wpłacic całośc. Może spróbuje zamówic jeden transport jak będzie ok to dopiero następne.

Na razie dziękuję za odpowiedzi i proszę o więcej.

Pozdrawiam

Niaka
22-01-2010, 21:24
U mnie ta firma robiła elewację. Naprawdę moge polecić. Młody szef, nie robi żadnych problemów. Jak spartolili parapety, to bez problemów wymieniali (porysowali mi je). Brałam od nich tynk silikonowy.Polecam.

leszek187
22-01-2010, 22:13
Firma OK. W 2009 roku 45m3 styro Lambda 031 Swisspora. Pełna przedpłata, po kilku dniach dostawa materiału na budowę. Dodatkowo cena była bardzo OK.

mnowak355
22-01-2010, 23:59
Dziękuję za odpowiedzi.
Czekam jeszcze na ostateczna wycenę materiałów i chyba zrobię jak napisałem wyżej. Najpierw część dostawy z mniejszą przedpłatą później jak wszystko będzie ok dalsze zamówienia.
Dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam Marcin

Trociu
25-01-2010, 13:59
hej
zajrzyj jeszcze na grupę wrocławską. Na pewno są ludziska, którzy z nimi handlowali.

100% przedpłaty na konto to przy dużych transportach z allegro normalka. Ja swoją wełnę i styropian kupowałem u kilku ludzi z allegro i też była przedpłata na konto.

player_pl
26-01-2010, 12:30
Ja jestem z Wrocławia i kupowałem u nich trzy razy styropian SWISSPOR. Także płaciłem przedpłatę 100%. Wszystko było ok, dostawy terminowe. Dostawa była prosto z fabryki.

SUSPENSER
19-02-2010, 06:03
Nie wiem jak to teraz wygląda, ale w w październikeu 2008 zakupiłem u NICH wełne ROCKWOOL. Też wymagana była wpłata za cały towar i po dwóch tygodniach dojechał transport 3 palet. Przy zamówieniu dostałem fakture PRO-FORMA, po dostawie faktura doszła pocztą. U MNIE wszystko było OK

Ja w podobnym terminie brałem styropian na cały dom (podłogi, elewacje, fundament) i wszystko było ok.

Tynk silikonowy też z ich własnej mieszalni - w bardzo dobrej cenie i dowolnym, wybranym kolorze oraz grubości ziarna - nawet gdy potrzebowałem dokupić 1 wiaderko (bo się fachowcy bali, że zabraknie) to nie było żadnego problemu - w ciągu tygodnia było do odbioru, bo musieli ściągnąć dla mnie specjalną "bazę".
Oczywiście okazało się, że Panowie z Mega mieli rację i tynku zostało mi niecałe 2 wiaderka (po tym widać, że mają sporą praktykę i potrafią dobrać precyzyjnie ilość).

Marmolit na fundament także od nich.

Z tego co się wtedy dowiadywałem od lat wykonują docieplenia w Oławie, Wrocławiu i okolicach - dlatego mają świetne ceny materiałów prosto z fabryk oraz własną mieszalnię tynków.

mnowak355
08-04-2010, 18:45
witam
dziękuję za odpowiedzi.
Zapłaciłem przedpłatą, trochę problemów robili z transportem bo chcieli sobie połączyć z jakimiś transportami powrotnymi z Krakowa ale znalazłem na giełdzie transportowej tańszy transport i gość z Mega1000 już sam umówił się z szefem kierowców. Poza tym małym zgrzytem wszystko ok, również ceny, Mogę natomiast bardzo polecić handlowca z MEGA100 zajmującego się pokryciami dachowymi. miły rzeczowy kontakt, szybka wycena i dostawa tak jak była umówiona.
Pozdrawiam dziękuję za odpowiedzi. Myślę że można zakończyć wątek lub zostawić może ktoś będzie szukał wiadomości na temat tej firmy.

zenewos
26-05-2010, 14:05
Chciałabym poprosić o opinie na temat tynku silikonowego Mega 1000. Chcieliśmy kupić tylko styropian w firmie, ale zaproponowano nam całościową ofertę łącznie z tynkiem w bardzo atrakcyjnej cenie. Boję się jednak zdecydować na tynk, o którym nic nie słyszałam i nie widziałam w żadnym sklepie. A jeszcze do tego wybrać kolor przez Internet. Może ktoś wrzuci jakąś opinię?

toskus
27-08-2010, 14:51
Ja jestem strasznie nie zadowolony z tej firmy. Nie wiem czy ktoś był w ogóle u nich w tzw. Biurze. Jeden wielki bałagan i do tego bardzo nie miły zapach! Nie mili pracownicy tak jak inni pisali problemy z transportem, bardzo ale to bardzo nie uprzejmy pan wojtek na którego radził bym uważać w tej firmie. Na poczatku wszystko ładnie i pieknie a potem szkoda gadać... Pewnie duzo osób już sie przekonało. Teraz naprawdę jest tyle firm iz człowiek może wybierać tylko warto poinformowac innych od kanciarzy! Nie polecam tej firmy!

bmiara
27-08-2010, 18:02
3 posty na forum i 3x krytyka tej firmy...konkurencja?

nika78
27-08-2010, 23:14
ja brałam od nich cały system docieplenia z tynkiem silikonowym, transport bez zarzutu, wszystko szybko i sprawnie, no i taniej niż gdziekolwiek indziej nawet doliczając transport do Gdańska

Gannia
28-08-2010, 13:32
brałam od nich okna dachowe w zeszłym miesiącu :)
Mogę tylko pochwalić fachowość, doradztwo i szybkość dostawy :)

Limagraf
29-08-2010, 13:28
witam
dziękuję za odpowiedzi.
Zapłaciłem przedpłatą, trochę problemów robili z transportem bo chcieli sobie połączyć z jakimiś transportami powrotnymi z Krakowa ale znalazłem na giełdzie transportowej tańszy transport i gość z Mega1000 już sam umówił się z szefem kierowców. Poza tym małym zgrzytem wszystko ok, również ceny, Mogę natomiast bardzo polecić handlowca z MEGA100 zajmującego się pokryciami dachowymi. miły rzeczowy kontakt, szybka wycena i dostawa tak jak była umówiona.
Pozdrawiam dziękuję za odpowiedzi. Myślę że można zakończyć wątek lub zostawić może ktoś będzie szukał wiadomości na temat tej firmy.

Z jakiej gieldy transportowej skorzystale?
Dzieki
Pozdr

fighter1983
29-08-2010, 14:08
Obstawiam ze z tej, chyba jedyna w PL? TRANS (http://www.logintrans.com.pl/)

marlen7
09-09-2010, 13:27
kupowałam u nich polistyren do izolacji fundamentów., Cena dobra dostawa było w ciągu 2 dni. polecam ta firmę.

fenix2
18-09-2010, 11:50
Czy dyskusja tyczy się tej firmy :

http://allegro.pl/show_user.php?uid=13417431

lub

http://www.mega1000.pl/

Chce u nich zamówić kominy ale żądają przedpłaty całość! To trochę śmierdząca sprawa.
Nigdy nie płacę za towar którego na oczy nawet nie widziałem.

redlum
18-09-2010, 12:04
wygląda że tak (tylko że oddział opole a nie Wrocław) - link do aukcji allegro przeniesiony do archiwum - ale wszystko da się znaleźć http://archiwumallegro.pl/thermopor_termoton_25_porotherm_leier_unipor_cegly-873459349.html

fenix2
27-09-2010, 12:03
Czyli firma uczciwa ? Tu jeszcze link do strony www http://www.mega1000.pl/ (http://www.mega1000.pl/)


Zakupiłem i wszystko przebiegło bezproblemowo.

lokom
30-09-2011, 15:22
Mega 1000 to porażka. Dla waszego dobra nie korzystać!!!!transport idzie 2 tyg. Przy dobrych wiatrach, faktura 3 tyg. Czekania...

Elfir
30-09-2011, 15:47
Mnie kompletnie zignorowali jako klienta. Jak zadzwoniłam z pytaniem o transport (napisali w aukcji Allegro, że cała Polska), to powiedzieli, że takich informacji nie udzielają przez telefon i kazali wypełnić formularz który publikują na swojej stronie internetowej i odesłać. Problem w tym, że nie podali e-maila na jaki trzeba było odesłać. Przeszukałam stronę i odesłałam na pierwszy jaki znalazłam, z prośbą o przekazanie do właściwego działu. Nikt mi nie odpisał.

fenix2
30-09-2011, 16:06
Formularz wysyła się ze strony automatycznie nie wpisujesz żadnego maila.

Elfir
30-09-2011, 16:23
nie, ja musiałam formularz ściągnąć na kompa w formie xls.
Tak wyglądało to na ich stronie - był to skrót do pliku a nie aktywnego formularza w php.
http://img716.imageshack.us/img716/9599/1250q.jpg

W ten sposób stracili klienta na kilka tysięcy złotych.

lelelek
30-09-2011, 21:15
z transportem trzeba u nich uważać. Chciałem kupić u nich wełnę, na stronie internetowej jest jakaś wzmianka że rozmawia się o tym indywidualnie więc dzwonię tam (cena wełny faktycznie ok):
1 rozmowa - odbiera pani po zadaniu pytania mam czekać, po ok 7 minutach czekania rozłączyłem się
2 rozmowa - odbiera pan w dość mało uprzejmy sposób dostaje informację że na internecie jest wszystko a on o niczym nie wie
3 rozmowa - mam wypełnić formularz i będzie ok
4 rozmowa - w trakcie tej rozmowy już przez łącza chyba dawałem informację o podwyższonym ciśnieniu. Dowiedziałem się że jak chcę wełnę do Łodzi to najlepiej jak odbiorę ją sam (z Opola:)) ponieważ transport jest drogi i przestanie się to opłacać. Podziękowałem i zamówiłem w składzie na miejscu po cenie z allegro 300 m2 Isovera SuperMaty.

Elfir
30-09-2011, 23:28
lelelek - prawie identycznie jak u mnie - niby maja dostawy cały kraj, ale pod warunkiem jak sam sobie odbierzesz. Innymi słowy to lokalna hurtownia, a na Allegro ściemniają.

mnowak355
01-10-2011, 10:52
Nie chcę ich usprawiedliwiać ale jest tak: nie wiem czy są lokalną hurtownią czy nie, mają za to umowy z producentami materiałów budowlanych a transport oferują na cały kraj bo korzystają z giełdy transportowej na której szukają wolnych frachtów.Jeżeli nie znajdują wolnego samochodu to klient czeka aż się znajdzie. Wiem to bo zwodzili mnie kilka-kilkanaście dni z transportem, jak sam na giełdzie znalazłem transport to załadowali mi ceramikę z fabryki i przyjechała do razu. Dodatkowo okazało się że transport znaleziony przeze mnie jest tańszy więc nie oddali mi pieniędzy (gdyby było drożej to chcieli oddać kwotę transportu który mieli ustalony) tylko zapłacili i zyskali kilka złotych. Rozumiem że transport (kurs) niepełnego samochodu może faktycznie być mało rentowny na dłuższej trasie. Równocześnie potwierdzam swój poprzedni wpis. ogólnie jestem zadowolony.
Pozdrawiam

Elfir
01-10-2011, 11:34
chciałam zamawiać dwa pełne dostawcze samochody. A na pytanie o cenę transportu zostało skwitowane - "to drogo wyjdzie" a potem "proszę wypełnić formularz". Baaardzo konkretnie, nie ma co.

lelelek
01-10-2011, 19:50
Wszystko było by ok, jak by koszt transportu był z góry ustalony i podany. Dzisiaj jest sytuacja, gdzie widzimy niby niskie ceny na pytanie o transport słyszymy wypełnij formularz i będzie ok, po dalszych męczeniach przyjedź sobie sam, no i wpłać oczywiście z góry. Na łódzkim rynku płacenie z góry za okna, niby w pewnych fabrykach, niektórym się do dzisiaj odbija.

fighter1983
03-10-2011, 08:10
gdyby udalo sie znalezc rozwiazanie programistyczne dla sklepow interentowych ktore jest w stanie samo policzyc cene transportu i tak poukladac zamowienie, zeby zminimalizowac koszty transportu - podejrzewam ze staloby sie monopolista na rynku. Logistyka jest trudna w tym przypadku, jest tak wiele zmiennych, ze nie sposob jest to zautomayzowac.

Elfir
03-10-2011, 14:35
taki problem powiedzieć - sprawdzę koszty transportu (a wydaje mi sie, ze każda większa hurtownia z reguły posiada samochody dostawcze z HDS) i za chwilę oddzwonię. Wpisuje się następnie trasę do google maps, wiadomo ile to jest km, przemnaża się stawkę razy km i wychodzi wartość transportu. I oddzwania się do klienta.

mnowak355
06-10-2011, 07:57
taki problem powiedzieć - sprawdzę koszty transportu (a wydaje mi sie, ze każda większa hurtownia z reguły posiada samochody dostawcze z HDS) i za chwilę oddzwonię. Wpisuje się następnie trasę do google maps, wiadomo ile to jest km, przemnaża się stawkę razy km i wychodzi wartość transportu. I oddzwania się do klienta.
Może bym się i zgodził jednak taniej jest nie mieć samochodu i korzystać z usługi. Wiąże się to oczywiście z tym że nie można podać ceny transportu którą najpierw trzeba ustalić z inną firmą dopiero po "zakupie" u nich towaru. Dowód. Proszę bardzo. Jeżeli firma znajduje się we Wrocławiu, fabryka jest w Katowicach a towar ma jechać do Krakowa lepiej i taniej jest znaleźć pusty samochód na trasie Katowice Kraków niż puścić auto z Wrocławia przez Katowice do Krakowa i z powrotem do Wrocławia. Jedynym minusem jest właśnie niewiadoma transportu. Jeżeli odpowiada wam cena towaru w tej firmie sami zapytajcie o cenę transportu na giełdzie transportowej.
Pozdrawiam

Elfir
06-10-2011, 10:30
Chwila - jeśli ktoś daje ogłoszenie na Allegro o sprzedaży silikatów (nota bene fabrykę mają pod nosem) na całą Polskę, to chyba powinien mieć obczajony pomysł na transport, zwłaszcza, że w aukcji odbiór osobisty jest alternatywą - jedną z kilku i wyraźnie piszą, że proszą o kontakt przed zakupem.
I jak człowiek się grzecznie kontaktuje to go olewają.

Nie ma obowiązku kupowania u nich i znalazłam inną hurtownię. A obsługę klienta w Mega1000 oceniam na 1.

mnowak355
06-10-2011, 12:58
Jak napisałem parę postów wyżej NIE CHCĘ ICH BRONIĆ.Nie chcieli zarobić na Twoim zleceniu to nie, ich sprawa. Ja piszę o tym co mnie spotkało przy zamawianiu moich materiałów.
Pozdrawiam

Michał82
21-11-2011, 15:03
Hejka Zamawiałem 2 pełne zestawy 40 palet max z dowozem 175 km oraz rozładunkiem wyszło mi 2,03zł za sztukę i nie było żadnych problemów. wyznaczyłem sobie termin na ok 22-11 a dziś przyszła dostawa.Po co dzwonić jak wszystko masz napisane w meilu. Oceniam spólke na 10 bo wszytsko sprawinie szybko i bezproblemowo I Tanioooo. polecam, Jak coś to mam namiar na kierowce jeździ na trasie Tarnów- Bełchatów

slavik
01-12-2011, 10:21
Witam.
Chcę u nich zamówić belki i pustaki stropowe Teriwa. Do tego kuszące są też ceny innych materiałów (m.in. bloczków fundamentowych). Czy ktoś zamawiał te materiały? Jak z jakością? Czy niska cena = niska jakość? Trochę się obawiam jak nie mogę pomacać, a i producenta nie znam (w sumie nie zapytałem):sick: Teraz czekam na wycenę, zobaczymy jak to z transportem wyjdzie (woj. lubelskie) ;)

Michał82
15-12-2011, 19:48
ja w tym miesiacu zamawiam jeszcze system kominowy i wentylacyjny a strop + belki dopieoro chyba na wiosne

ziewo
03-01-2012, 20:23
Zamawiałem u nich wełnę skalną Rockwool.
Towar miałem na budowie jeszcze przed wpłatą pieniędzy na ich konto.
Fakturę otrzymałem na maila na koniec miesiąca.

Cena rewelacyjna i bezproblemowo.
Pozdrawiam

mario0658
15-01-2012, 18:25
U mnie co prawda rok temu ale wszystko przebieglo bezproblemowo i szybko.
Placilem u kierowcy po obejrzeniu dostawy ...

PliP
19-01-2012, 23:30
Ja Kupowałem u nich miesiąc temu 5 okien dachowych.
Dogadałem temat tak, że za towar zapłaciłem kurierowi.
Bardzo dobry kontakt, super obsługa i ekspresowa realizacja.
Faktura przyszła na maila, a po kilku dniach przyszła dodatkowo pocztą.

pioan
20-02-2012, 18:30
Witam.
Chcę u nich zamówić belki i pustaki stropowe Teriwa. Do tego kuszące są też ceny innych materiałów (m.in. bloczków fundamentowych). Czy ktoś zamawiał te materiały? Jak z jakością? Czy niska cena = niska jakość? Trochę się obawiam jak nie mogę pomacać, a i producenta nie znam (w sumie nie zapytałem):sick: Teraz czekam na wycenę, zobaczymy jak to z transportem wyjdzie (woj. lubelskie) ;)

Dobry wieczór, proszę o info, czy zakupy się udały i jakość materiałów jest w porządku. Rozważam zakup bloczków betonowych, na początek.
Pozdrawiam z Pomorza

slavik
21-02-2012, 14:09
Dobry wieczór, proszę o info, czy zakupy się udały i jakość materiałów jest w porządku. Rozważam zakup bloczków betonowych, na początek.
Pozdrawiam z Pomorza

Niestety, na koniec roku mieli problemy z systemem, to się odciągnęło. Miałem sobie sam transport załatwić (sam pracuję w transporcie), ale tez nie wyszło, bo już nie jeździmy w tamte strony. Narazie temat odpuściłem - mam inne sprawy na głowie :/

gwit76
09-03-2012, 08:57
Ja też się dołączam do prośby o informacje na temat jakości bloczków betonowych i pustaków stropowych Teriva oferowanych przez Mega1000

slavik
09-03-2012, 11:53
Ja też się dołączam do prośby o informacje na temat jakości bloczków betonowych i pustaków stropowych Teriva oferowanych przez Mega1000

Możesz sam sprawdzić jakość elementów stropowych - Mega1000 bierze z firmy Betard z Wieruszowa, a to ok 80km od Brzegu. Na pewno na lokalnych składach są ich wyroby :) Czekamy na raport :D

mnowak355
14-03-2012, 11:02
Ja też się dołączam do prośby o informacje na temat jakości bloczków betonowych i pustaków stropowych Teriva oferowanych przez Mega1000
Cóż mogę napisać. Mój dom stoi na bloczkach od nich. Bloczki jak bloczki, na pierwszy rzut oka jakby za mało cementu ale przeleżały całą zimę (te które zostały) na deszczu i mrozie i nic im się nie stało. Zawierają dużo kruszywa przez co dość twarde w cięciu tarczą diamentową. Gdyby ktoś chciał zobaczyć można podjechać do Krakowa lub wyślę kurierem ;-) jednak będzie to dość ciężki pakunek.
Pozdrawiam

sgier
23-03-2012, 22:47
Witam,

Mam ten sam dylemat. Wypełniłem formularz, dostałem ofertę. Oferta atrakcyjna co więcej pan Wojciech z Mega1000 potrafi załatwić pustaki których nie ma aktualnie na składzie a produkcja zostanie wznowiona za około 2tyg, niestety te za 2 tyg będą już 11% droższe :( Podobno mają przyjechać z innej fabryki.

Przeczytałem cały wątek, raz traciłem zaufanie do Mega 1000 a kolejnym razem szło w górę.
Mam duże wątpliwości, z towarem mi się nie spieszy, bardziej zależy mi na tym aby kupić przed podwyżką.

Poza forum, lecz to już napisałem - sinusoida zaufania, nie znalazłem zbyt wiele opinii na temat firmy mega1000 http://www.mega1000.pl/.
Niestety!!!

Mam pewne argumenty za: firma już trochę istnieje (chyba 2005 czy 06) i wtopy, jak już napisałem nie zauważyłem, chyba od tego czasu by coś było, hmm?
Może moja opinia przed przelewem wydaj się być dość przychylna. Do głównych wad to oczywiści przelew - jak by komuś kasę na konto darować, aż mnie mrozi. Poza tym MEGA nieprzyjemny handlowiec - streszczając "jak chcecie to kupujcie jak nie to nie zawracajcie d...." - to nie cytat lecz moje odczucia po kilku rozmowach.

Przelać nie przelać o to jest ... na pewno dam znać po ...

sgier
30-03-2012, 21:19
... wiec kasę przelałem rano w poniedziałek 26.03, czwartek miałem pierwszy transport a drugi dzisiaj rano.
Jedyny problem to organizacja transportu. Mega1000 znalazł HDS'a lecz w cenie dwa razy większej niż podawana wartość orientacyjna w pliku excela - gdzie robi się całe zamówienie. Koniec, końców Mega1000 nie znalazło mi żadnego transportu. Transport organizowałem sam.

BTW. Pewnym składzie dostałem świetną cenę na pustaki DRYFIX 25cm za 6,2 a za 11,5cm 6,15. Niestety zadzwonił do mnie przedstawiciel ze składu i przepraszał, że DRYFIX'ow już nie ma i ta historia doprowadziła mnie do Mega1000, gdzie za 25cm 5,33 a za 11,5cm 5,52 oczywiście bez transportu - za dwa transportu zapłaciłem 2200 (HDS). Suma summarum zapłaciłem drożej z moim transportem o 25,6pln - ale mam towar.

Mega ma dobre ceny, ja jesytem zadowolony i nabrałem zaufania. Lecz trzeba dobrze się orientować/ mieć możliwość transportu.

Michał82
14-04-2012, 17:09
Ja ostro korzystam z firmy Mega 1000 zamówiłem pustaczki, i kominy teraz przyszedł cały strop. Co do Stropu to jakość pustaków Super belki jak belki ciężkie jak cholera. Cały strop z frmy Betard jedyny minus to jak Firma Betard pakuje te pustaki na palecie. zamiast skreczem opierdzielic cała palete to koledzy oskreczowali sobie raptem 2 od góry pustaki:) i cała paleta lata jak stara..... ale dodają 4:)pustaki w gratisie jak by się coś popsuło:) udało mi się zmieścić w normie rozwaliłem 2 :)Pozdrawiam

slavik
28-04-2012, 20:39
Jednak rezygnuję ze stropu z mega1000. Dostałem bardzo korzystną ofertę na miejscu, więc po doliczeniu kosztów transportu i palet (nie miałbym jak zwrócić) wychodzi mi taniej na miejscu.
Ale kto wie, może coś innego od nich kupię ;) Wątek obserwuję i czekam na kolejne relacje :)

mnowak355
29-04-2012, 08:53
Styropian zamówiony.Trochę problemów z dogadaniem zamówienia ale po ostatecznym ustaleniu przyjechał i czeka na przyklejanie do ścian. Część pieniędzy wpłacona na konto część kierowcy. Cena najlepsza jaką znalazłem.
Generalnie jestem zadowolony. Dałbym jakieś 7-8/10. Jestem przed zamówieniem reszty systemu ale muszę zdecydować się na kolor. Dam znać jak będzie po temacie.
Pozdrawiam

konik100
14-05-2012, 11:54
Ja jestem strasznie nie zadowolony z tej firmy. Nie wiem czy ktoś był w ogóle u nich w tzw. Biurze. Jeden wielki bałagan i do tego bardzo nie miły zapach! Nie mili pracownicy tak jak inni pisali problemy z transportem, bardzo ale to bardzo nie uprzejmy pan wojtek na którego radził bym uważać w tej firmie. Na poczatku wszystko ładnie i pieknie a potem szkoda gadać... Pewnie duzo osób już sie przekonało. Teraz naprawdę jest tyle firm iz człowiek może wybierać tylko warto poinformowac innych od kanciarzy! Nie polecam tej firmy!

dołączam moje niezadowolenie
w maju zamawiałam akryl, ustalona była cena z handlowym telefonicznie że określone barwy (bardzo jasne pastelowe) są najniżej wycenione, bo do nich nie trzeba dużo barwnika. Przyjeżdżamy na miejsce i okazuje się że dostajemy wzornik z szarościami!! (od Pana Wojtka....) i stwierdzenie, że to te kolory są tak wycenione a pozostałe barwy kosztują 20zł więcej na wiadrze. Niedoinformowanie, dezinformacja, robienie głupka z klienta czy co? Szkoda że nie przeczytałam tego wpisu wcześniej. Ale też jak człowiek jedzie kawał drogi do nich to nie po to żeby wracać z pustymi rękoma i dodatkowo z pustką w baku! Ale niesmak pozostał!

Michał82
22-03-2013, 16:24
styro zamówiony we wtorek w piatek dostawa:)

marcin.paprowski
08-08-2015, 12:13
Nie polecam.
Bardzo trudny kontakt. Obiecują szybką wysyłkę, która dojeżdża po ponad tygodniu (towar na stanie).
Problem z uzyskaniem faktury - mają jakiś przedziwny sposób wystawiania faktur - do 5 kolejnego miesiąca po dostawie.
Już nie wspomnę, że moje zamówienie raz się po prostu zgubiło.
Tylko dla osób, którym się nie spieszy i nie zależy na fakturze :)

joozek
23-09-2015, 10:25
Mega1000 (http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3152362) 3 komentarze, konto zawieszone, brak aukcji.....
Napewno taki login?

Ja miałem nieprzyjemność współpracować z nimi przy zakupie kominów.

Kupowałem u nich na ich innym koncie - icmega1000-01. Pewnie tamto im zablokowali i założyli nowe, żeby dalej oszukiwać ludzi.

Kontakt tragedia. Towar dojechał uszkodzony. Żeby cokolwiek wyegzekwować straciłem masę czasu i nerwów.

Obsługa klienta przerażająca. Konsultanci niekompetentni i bezczelni. Tam pracują przypadkowi ludzie!

Omijajcie ich szerokim łukiem jak chcecie spokojnie postawić dom.

kazek01
03-10-2015, 15:33
Ja kupowałem u nich komin, tańszy od schiedla o połowę a jakość bardzo podobna, wkład ceramiczny chyba dokładnie taki sam, nie mam zastrzeżeń co do jakości czy transportu.

Generalnie mnie najbardziej interesuje jakość produktu - obecnie chcę kupić tynk silikonowy platinum, czy ktoś miał z nim jakieś doświadczenie? Bardzo by mi zależało na opiniach.

Anka123456789
04-07-2016, 08:27
Zamawiałam u nich tynk Platinium silikonowy firmy w kolorze. Nie dość, że cena była atrakcyjna to jeszcze policzyli bardzo niską cenę za transport. Tynk jest na ścianach parę dobrych lat i nic się z nim nie dzieje. Nie zauważyłam żadnych odbarwień ani przejaśnień. Nie reaguje ani na słońce, ani na delikatny deszczyk ani na intensywne ulewy.
Osobiście polecam tę firmę bo sama ją sprawdziłam.

wujekbaniu
27-08-2018, 19:54
Zamawiałam u nich tynk Platinium silikonowy firmy w kolorze. Nie dość, że cena była atrakcyjna to jeszcze policzyli bardzo niską cenę za transport. Tynk jest na ścianach parę dobrych lat i nic się z nim nie dzieje. Nie zauważyłam żadnych odbarwień ani przejaśnień. Nie reaguje ani na słońce, ani na delikatny deszczyk ani na intensywne ulewy.
Osobiście polecam tę firmę bo sama ją sprawdziłam.

I jeden post na koncie :D

Ech najgorsze, że mnie też kuszą cena ...

robson88
02-02-2020, 08:52
Witam wszystkich, trochę odkopie temacik. Ktoś ostatnio coś zamawiał od Mega1000?Jak to teraz tam u nich wygląda. Bo ceny to maja atrakcyjne.