PDA

Zobacz pełną wersję : POMAGAMY JAK MOŻEMY



Strony : 1 2 [3] 4

mysza223
02-02-2010, 20:27
W takim razie pozostaje czwartek . Moze uda sie przepakować od razu do mnie i natychmiast ruszam .

Vadiol po co na biegu masz się denerwować lepiej na te miejsce kawę przygotujesz :D :D :D :D

Nefer
02-02-2010, 20:27
Co nie zmienia faktu, że możesz w sobotę ruszyć pupę do W-wy w celach zapoznawczych :) Jedno drugiego nie wyklucza :)

mysza223
02-02-2010, 20:35
Co nie zmienia faktu, że możesz w sobotę ruszyć pupę do W-wy w celach zapoznawczych :) Jedno drugiego nie wyklucza :)

Pewnie tak :D :D

mysza223
02-02-2010, 20:38
Maksiu nie wiem jak ci się odwdzięczę

maksiu
02-02-2010, 20:40
Maksiu nie wiem jak ci się odwdzięczę

Najpierw niech piec do ciebie dotrze, potem go podłącz i sprawdź jak działa :D

z wdzięcznością zawsze się zdąży :D :D :D
pozdrawiam
m.

tola
02-02-2010, 20:48
Gdybym była w czymś potrzebna, piszcie, dzwońcie.

mysza223
02-02-2010, 20:50
Co myślicie o sobocie - jeśli się sprawdzi pogoda jaką zapowiadają to może Vadiol nie dostać na czas i nerwy niepotrzebne i czas stracony i powrotn ajazda nocna może być nieciekawa - a tak na spokojnie wszystko się załatwi.

Nefer
02-02-2010, 20:59
Daj pomóc Vadiolowi - nie bądź żyła :)
A jak chcesz powód przyjazdu to wpadnij mi wycenę zrobić :):) :wink:

kamyk68
02-02-2010, 20:59
:evil: Kurna szkoda że jadę na deski :-?

Nefer
02-02-2010, 21:00
:evil: Kurna szkoda że jadę na deski :-?
Na wiosnę Mysza będzie tak miły, że mi ogrodzenie postawi to będzie czas na pogaduchy :)

kamyk68
02-02-2010, 21:02
:evil: Kurna szkoda że jadę na deski :-?
Na wiosnę Mysza będzie tak miły, że mi ogrodzenie postawi to będzie czas na pogaduchy :)


ale ja bym i pomógł troszeczkę :roll:



bo wiesz że kawy nie piję :wink: :lol:

mysza223
02-02-2010, 21:03
Daj pomóc Vadiolowi - nie bądź żyła :)
A jak chcesz powód przyjazdu to wpadnij mi wycenę zrobić :):) :wink:


Nie jestem żyła tylko i tak już sporo zrobiliście i chciałbym trochę ludzi z FM poznać :D :D :D

kamyk68
02-02-2010, 21:04
Daj pomóc Vadiolowi - nie bądź żyła :)
A jak chcesz powód przyjazdu to wpadnij mi wycenę zrobić :):) :wink:


Nie jestem żyła tylko i tak już sporo zrobiliście i chciałbym trochę ludzi z FM poznać :D :D :D


8) różnie to siem może skończyć 8) :wink:

Nefer
02-02-2010, 21:05
:evil: Kurna szkoda że jadę na deski :-?
Na wiosnę Mysza będzie tak miły, że mi ogrodzenie postawi to będzie czas na pogaduchy :)


ale ja bym i pomógł troszeczkę :roll:



bo wiesz że kawy nie piję :wink: :lol:

Dostaniesz łopatę, pół litra i masz sie trzymać z dala od mojego ogrodzenia :)

vadiol
02-02-2010, 21:08
Co myślicie o sobocie - jeśli się sprawdzi pogoda jaką zapowiadają to może Vadiol nie dostać na czas i nerwy niepotrzebne i czas stracony i powrotn ajazda nocna może być nieciekawa - a tak na spokojnie wszystko się załatwi.

To chyba zapałkę przyjdzie ciągnąć .
A na serio , to skoro sie zobowiązałem to słowa chce dotrzymać .
Możemy sie umówić , ze jakby nas zasypało , albo piec okazał by się zbyt ciężki czy cos w tym stylu , to odbierzesz go w sobotę od Łukasza . To będzie plan B .
W czwartek jestem do dyspozycji , sobotę mam zajętą .

asia.malczewska
02-02-2010, 21:09
kurna, dopiero się dokopałam, że trza pomóc
nefcia lub myszaty, zapodajcie na priva to konto, coś wygrzebiemy z Jackiem
szacun za wielkie staranie, przeczytałam ciurkiem wszystkie strony i normalnie mi się gorąco zrobiło ... :D
buziaki z zadymki śniegowej !

kamyk68
02-02-2010, 21:09
Dostaniesz łopatę, pół litra i masz sie trzymać z dala od mojego ogrodzenia :)



pierwsze nie bo mogę sobie krzywdę zrobić :wink: :lol:


drugie zawsze tak :lol:

mysza223
02-02-2010, 21:18
kurna, dopiero się dokopałam, że trza pomóc
nefcia lub myszaty, zapodajcie na priva to konto, coś wygrzebiemy z Jackiem
szacun za wielkie staranie, przeczytałam ciurkiem wszystkie strony i normalnie mi się gorąco zrobiło ... :D
buziaki z zadymki śniegowej !

Na priv

mysza223
02-02-2010, 21:19
Co myślicie o sobocie - jeśli się sprawdzi pogoda jaką zapowiadają to może Vadiol nie dostać na czas i nerwy niepotrzebne i czas stracony i powrotn ajazda nocna może być nieciekawa - a tak na spokojnie wszystko się załatwi.

To chyba zapałkę przyjdzie ciągnąć .
A na serio , to skoro sie zobowiązałem to słowa chce dotrzymać .
Możemy sie umówić , ze jakby nas zasypało , albo piec okazał by się zbyt ciężki czy cos w tym stylu , to odbierzesz go w sobotę od Łukasza . To będzie plan B .
W czwartek jestem do dyspozycji , sobotę mam zajętą .


Niech i tak będzie :cry:

maksiu
02-02-2010, 21:20
kurna, dopiero się dokopałam, że trza pomóc
nefcia lub myszaty, zapodajcie na priva to konto, coś wygrzebiemy z Jackiem
szacun za wielkie staranie, przeczytałam ciurkiem wszystkie strony i normalnie mi się gorąco zrobiło ... :D
buziaki z zadymki śniegowej !

ciekawe czy to sama co u mnie... domu po przeciwnej stronie ulicy nie widzę, a słowo ze nic nie piłem :D :D :D
pozdrawiam
m.

mysza223
02-02-2010, 21:22
kurna, dopiero się dokopałam, że trza pomóc
nefcia lub myszaty, zapodajcie na priva to konto, coś wygrzebiemy z Jackiem
szacun za wielkie staranie, przeczytałam ciurkiem wszystkie strony i normalnie mi się gorąco zrobiło ... :D
buziaki z zadymki śniegowej !

ciekawe czy to sama co u mnie... domu po przeciwnej stronie ulicy nie widzę, a słowo ze nic nie piłem :D :D :D
pozdrawiam
m.

To ładnie - czyli jutro u nas

asia.malczewska
02-02-2010, 21:34
kurna, dopiero się dokopałam, że trza pomóc
nefcia lub myszaty, zapodajcie na priva to konto, coś wygrzebiemy z Jackiem
szacun za wielkie staranie, przeczytałam ciurkiem wszystkie strony i normalnie mi się gorąco zrobiło ... :D
buziaki z zadymki śniegowej !

ciekawe czy to sama co u mnie... domu po przeciwnej stronie ulicy nie widzę, a słowo ze nic nie piłem :D :D :D
pozdrawiam
m.

To ładnie - czyli jutro u nas

maksiu, ta sama, jak nic :-) ja się wczoraj pod domem zakopałam po osie w śniegu - sąsiad wyciągał mnie jakieś 20 minut ...
mysza - dzięki za priva, poszło na koncicho 8)

mysza223
02-02-2010, 21:38
UFF udało się maluchy położyć lulku
A teraz biorę się robić tort bo jutro średniego 5 urodziny.Pamiętam jakby wczoraj zmieniałem mu pieluchę - a już 5 lat ma.

asia.malczewska
02-02-2010, 22:22
UFF udało się maluchy położyć lulku
A teraz biorę się robić tort bo jutro średniego 5 urodziny.Pamiętam jakby wczoraj zmieniałem mu pieluchę - a już 5 lat ma.

fajnie masz, moja Hania (3,5) włazi mi właśnie na plecy, starsza Julka śpi przytulona do mojego kompa :-)
Jakbys miał jakieś kwestie związane z tortem, to wal - mam obok cukiernika to obudzę i zapytam :lol:

Nefer
02-02-2010, 22:37
kurna, dopiero się dokopałam, że trza pomóc
nefcia lub myszaty, zapodajcie na priva to konto, coś wygrzebiemy z Jackiem
szacun za wielkie staranie, przeczytałam ciurkiem wszystkie strony i normalnie mi się gorąco zrobiło ... :D
buziaki z zadymki śniegowej !

ciekawe czy to sama co u mnie... domu po przeciwnej stronie ulicy nie widzę, a słowo ze nic nie piłem :D :D :D
pozdrawiam
m.

Ja pierdziu - to niezła jazda ... a u mnie nic :( A ja lubię zimę :(

Nefer
02-02-2010, 22:58
UFF udało się maluchy położyć lulku
A teraz biorę się robić tort bo jutro średniego 5 urodziny.Pamiętam jakby wczoraj zmieniałem mu pieluchę - a już 5 lat ma.

Proszę o ucałowanie od cioci Nefci :)

jea
02-02-2010, 23:04
Witanko :D
Czemu ja nie dostaję takich akcji na priv :evil:
Moja nieobecność na FM, to brak czasu i parę innych powodów.
Szacun głęboki dla wszystkich, co pomagają.
Ja poproszę o nr konta na priv.

Pozdrawiam serdecznie

Nefer
02-02-2010, 23:06
Witanko :D
Czemu ja nie dostaję takich akcji na priv :evil:
Moja nieobecność na FM, to brak czasu i parę innych powodów.
Szacun głęboki dla wszystkich, co pomagają.
Ja poproszę o nr konta na priv.

Pozdrawiam serdecznie

Cze Kłulik :) Juz Ci ślę :):)

zk140t
03-02-2010, 00:26
Mam pewien plan odnośnie drzwi, którym podzielę się rano... Może coś z tego będzie...

Przepraszam za zwłokę...
Musiałem wyjechać służbowo i tamto obiecane rano jest dopiero dzisiaj.

DRZWI.

Mam drzwi takie o jakie chodzi.
Nowe, zafoliowane, stalowe, zewnętrzne, ocieplone, lewe, ryglowane w czterech kierunkach dziewięcioma ryglami atestowanymi, z zamkami atestowanymi, z komplementarną futryną, z wizjerem.
Kolor brązowy.

Nie wiem, czy są chińskie czy japońskie.
Moim zdaniem są solidne i dobrze wykonane.
I co najważniejsze, SĄ...

Oddam je w dobre ręce Myszatego, a On będzie już wiedział gdzie i jak ma je zamontować...

Problemem jest jak zwykle transport...

Dlatego, żeby nie przeciągać dostawy w czasie, proszę Myszatego na priv o adres dostawy. Wyślę je firmą kurierską.

Może tak być?

Nefer
03-02-2010, 00:45
Z Bydgoszczy to rzut beretką - wysyłaj :):) Mam nadzieję, że będą pasowały :)
Jesteś Wielki ZetKaStoCzterdzieściTe :)

zk140t
03-02-2010, 00:59
ZetKaStoCzterdzieściTe :)

Domyślasz się może, skąd to zk140t?

Nefer
03-02-2010, 01:07
Unitra ?

zk140t
03-02-2010, 01:31
Unitra ?

Bingo!!!

Bez obrazy Nefer...
Czy po zaznajomieniu się z powierzchownymi cechami interlokutora zawsze potrafisz go "obczaić" na odległość?

W moim przypadku trafiłaś w samo sedno.

Oto inspiracja dla mojego nic'ka:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/75/ZK140-2.jpg

Zgromadziłem dość spore zbiory nagrań w ówczesnej technologii.
Mam całą dyskografię min. The Beatles, The Rolling Stones na starych taśmach magnetofonowych. I choć obecnie w moim domu (tak ja w każdym innym domu) stoi nowoczesny sprzęt „HajFi”, to ja idąc „w poprzek” moim domownikom często „odpalam” starego, poczciwego zk140t z moimi ulubionymi (czytaj: „przypominającymi młodość”) nagraniami nagranymi na taśmach takich „potentatów technologicznych” jak Stilon Gorzów Polska, OrWo NRD. Wtedy odczuwam największy komfort obcowania z muzyką...
Mam nadzieję, że do czasu mojej śmierci naukowcy z wszelakich dziedzin medycyny nie zaszeregują mojej pasji do tabel jednostek chorobowych...

maksiu
03-02-2010, 07:39
Witajcie

dobra wiadomość z rana jest taka że udało mi się wydostać ode mnie ze wsi i dojechałem do pracy, a to oznacza że i samochód po piec da radę przejechać

teraz czekam tylko na telefon żeby podjechać do domu i zapakować piec na samochód

pozdrawiam
maksiu

ps. własnie dostałem telefon zeby być w pogotowiu bo gość wyjeżdza ze szczecina i jedzie do mnie :D

tola
03-02-2010, 08:46
I to jest bardzo dobra wiadomość na rozpoczęcie dnia.
U nas jeszcze spokojnie, nie pada, nie wieje.
Pozdrowienia Maksiu.

lidszu
03-02-2010, 09:01
zk140t, ale super wiadomość :D :D :D Jesteś wielki !!!! :D

A stolycy zamieć śnieżna, wrrrrr :evil: :evil: :evil:

maksiu
03-02-2010, 09:21
I to jest bardzo dobra wiadomość na rozpoczęcie dnia.
U nas jeszcze spokojnie, nie pada, nie wieje.
Pozdrowienia Maksiu.


dziekuje za pozdrowienia :D

najnowsza wiadomość jest taka ze piec już jedzie, wyjechał ode mnie o 9.30 :D
teraz czekamy aż dotrze do Łukasza
pozdrawiam
maksiu

marjucha
03-02-2010, 09:24
Teraz piec, to najpilniej śledzona przesyłka w Polsce :lol: :lol: :lol:

aka z Ina
03-02-2010, 09:35
:lol:

lukasz-s
03-02-2010, 09:38
Dam znać wszystkim, jak już dojedzie. Wyjazd dziś do B. chyba nie ma sensu (pogoda), więc raczej jutro rano.
Pozdr

a-nita
03-02-2010, 09:41
ale się cieszę, piec jedzie, drzwi są :D szacun dla wszystkich,papatki a u nas ani platka śniegu :cry:

aka z Ina
03-02-2010, 09:50
a-nita- nie chciej tyle ile u nas, bo Nas znowu zasypało :roll:

ambroma
03-02-2010, 10:05
Mysza - jak Ci sie będzie opłacało do mnie przyjechać to mam do zrobienia ogrodzenie i podjazd/dróżki kole kwietnia. Może przy okazji, jakbyć coś robił w okolicy :):) Aaaa i śmietniczek bym jakiś ładny kciała :):)

Przyjmuję każdą pracę. W kwietniu nie ma problemu będę w okolicy napewno i napewno się dogadamy.
Co ty na mój pomysł z tym transportem w sobotę??

To może i ja bym skorzystała :D Też mam do zrobienia front ogrodzenia + podjazd, ścieżki, opaski wokół domu itp.
Ale nie wiem czy w kwietniu da radę, bo u mnie wysoki stan wód. Zobaczymy co będzie jak stopnieje śnieg.
Tak czy owak - jestem zainteresowana spotkaniem. Jak będziesz robił u Nefer możemy się umówić na oględziny. :wink:

maksiu
03-02-2010, 10:12
ale się cieszę, piec jedzie, drzwi są :D szacun dla wszystkich,papatki a u nas ani platka śniegu :cry:

A chcesz trochę sniegu? gratis oddam, bo mam tego na podwórku prawie metr :D
pozdrawiam
m.

Martida
03-02-2010, 10:35
Witajcie!
Wiadomości rewelacyjne: piec w drodze a do tego jeszcze i drzwi będą. Juz lepszych wiadomości nie mogło być :D
U nas śniegu jest mnóstwo ale jak narazie to nie pada. Aż nie chce mi się wierzyć że takie zamiecie panują kiedy u nas spokój.
Pozdrawiam serdecznie

Polanka73
03-02-2010, 10:44
a u mnie pada odkąd rano otworzyłam oczy :o Jakoś przejechałam do pracy ale aż strach wracać... Mam nadzieję, że sołtys odśnieżył :)
Dobrze, że piec jedzie... ;-)

Nefer
03-02-2010, 11:32
Unitra ?

Bingo!!!


Jesteś niesamowity :) Mój ZK zaginął gdzieś w czekuściach historii (choć miałą model oczko wyżej - stereo :)) włącznie z pierwszym reportażem , który na nim przeprowadziłam. Wywiad był z moją koleżanką, ktora obecnie jest redaktorem w Trójce :):):)

Świr niegroźny - mój mąż ostatnio zakupuje COmmodoty i Atari i je odpala :)

Nefer
03-02-2010, 11:34
Witajcie

dobra wiadomość z rana jest taka że udało mi się wydostać ode mnie ze wsi i dojechałem do pracy, a to oznacza że i samochód po piec da radę przejechać

teraz czekam tylko na telefon żeby podjechać do domu i zapakować piec na samochód

pozdrawiam
maksiu

ps. własnie dostałem telefon zeby być w pogotowiu bo gość wyjeżdza ze szczecina i jedzie do mnie :D

Maksiu, jesteś moim Bohaterem :) U nas pada juz. Ale delikatnie i jest powyżej zera, więc spoko.

Nefer
03-02-2010, 11:36
To może i ja bym skorzystała :D Też mam do zrobienia front ogrodzenia + podjazd, ścieżki, opaski wokół domu itp.
Ale nie wiem czy w kwietniu da radę, bo u mnie wysoki stan wód. Zobaczymy co będzie jak stopnieje śnieg.
Tak czy owak - jestem zainteresowana spotkaniem. Jak będziesz robił u Nefer możemy się umówić na oględziny. :wink:

Ja myślę, że jak Mysz tu wjedzie w granice W-wy to może mieć problem z powrotem, bo będzie tyle roboty :)

tabaluga1
03-02-2010, 12:40
U nas od samego rana sypie i sypie i świata prawie nie widać. Ulepiłam dzieciakom bałwana- ciekawe, jak zareagują?
Super, że piec jedzie, drzwi nowe też będą. Jesteście wielcy.
Wczoraj posłałam trochę ciuszków, powinny dojść w najbliższych dniach.

galka
03-02-2010, 14:43
No tak :evil:

Niby piecyk 8) niby kawka i już Myszy z tej Warszawy do jesieni nie wypuszczą :D

lukasz-s
03-02-2010, 15:38
Piec już dotarł do mnie :-)

Nefer
03-02-2010, 15:43
Piec już dotarł do mnie :-)

Łaaaaaaaa ale mają panowie wynik - niezły kierowca fiu, fiu :):)

Nefer
03-02-2010, 15:43
No tak :evil:

Niby piecyk 8) niby kawka i już Myszy z tej Warszawy do jesieni nie wypuszczą :D

Może się tak zdarzyć :wink: :)

maksiu
03-02-2010, 15:49
Piec już dotarł do mnie :-)

super wiadomość!!!

dzięki Łukasz za smsa

pozdrawiam
maksiu

Gosiek33
03-02-2010, 15:53
Już w połowie drogi - super :lol:

maksiu
03-02-2010, 15:57
Już w połowie drogi - super :lol:

ja bym powiedział ze nawet dalej jak w połowie :D
pozdrawiam
m.

aaggaa
03-02-2010, 16:44
hura :D :D :D :D Tylko teraz na co zbieramy :roll: :roll:

Nefer
03-02-2010, 17:00
hura :D :D :D :D Tylko teraz na co zbieramy :roll: :roll:

Mysza tam ma jeszcze parę rzeczy do zrobienia (okna, dach - tu trzeba zajrzeć) a u dziewczyn sie nie przelewa, więc opał można zmagazynować.

lidszu
03-02-2010, 17:08
Piec już dotarł do mnie :-)
ale super wiadomość :D :D

jak dobrze pójdzie, to jutro będzie już na miejscu :D

lukasz-s
03-02-2010, 17:39
No i szalony Vadiol z małżonką ruszyli właśnie z piecem do B. Wiec jak dobrze pójdzie to piec dotrze na miejsce już dziś. :-))

Meggi56
03-02-2010, 17:46
Hurra, piec w drodze :D , rozumiem, że jak piec dotrze na miejsce, to taka informacja również ukaże się na forum :D

Meggi

marjucha
03-02-2010, 17:50
No i szalony Vadiol z małżonką ruszyli właśnie z piecem do B. Wiec jak dobrze pójdzie to piec dotrze na miejsce już dziś. :-))
Pojechali dzisiaj :o :o :o
Słowo "szalony" chyba jest odpowiednie :lol: :lol: :lol:
Chociaż może lepiej "facet z ułańską fantazją" :lol: :lol:

prezes3677
03-02-2010, 18:07
lukasz super wiadomość . To dziewczyny będą zaskoczone piecem jak dojedzie . FM to magia .Szacun dla Vadiola :)

Gosiek33
03-02-2010, 18:13
lukasz super wiadomość . To dziewczyny będą zaskoczone piecem jak dojedzie . FM to magia .Szacun dla Vadiola :)



podpisuję się pod tym, racja :lol: :lol: :lol:

Tamara1
03-02-2010, 18:29
a ja z takim pytankiem..
Czy Anka ma pracę? może warto by rozejrzeć się za jakąś pracą dla niej, na pewno dziewczynom było by łatwiej.
Może ma ktoś jakieś możliwości, aby pomóc w tej kwestii?

galka
03-02-2010, 18:29
Magia i wielkie serca :D

prezes3677
03-02-2010, 18:30
Piec w drodze a do tego jeszcze i drzwi będą. Już lepszych wiadomości nie mogło być :D Szacun głęboki dla wszystkich, co pomagają i mają wielkie serducho :D :D :D

prezes3677
03-02-2010, 18:34
a ja z takim pytankiem..
Czy Anka ma pracę? może warto by rozejrzeć się za jakąś pracą dla niej, na pewno dziewczynom było by łatwiej.
Może ma ktoś jakieś możliwości, aby pomóc w tej kwestii? Właśnie miałem takie pytanko napisać . Nefer nasza sekretarko wróć na Fm

Tamara1
03-02-2010, 18:38
napisałam to ale nie wiem jak u Was w rejonie z pracą, ale może ktoś z forum słyszał o jakiejś pracy, fajnie by było jeszcze w taki sposób pomóc Ance :wink: w końcu FM to magia :wink: to może uda się i to załatwić...

Nefer
03-02-2010, 21:36
PIEC jest w Białymstoku :):)
Mysza zamęczona na śmierć (nie słyszałam telefonu - ale odsłuchałam zdyszaną wiadomość :):))

Vadiol w trasie do Warszawy - szerokiej drogi Vadiolku :)

maksiu
03-02-2010, 21:49
PIEC jest w Białymstoku :):)
Mysza zamęczona na śmierć (nie słyszałam telefonu - ale odsłuchałam zdyszaną wiadomość :):))

Vadiol w trasie do Warszawy - szerokiej drogi Vadiolku :)


Super wiadomość!!!

I oczywiście wielki szacun dla Vadiola,
kawał doskonałej roboty
pozdrawiam
m.

mysza223
03-02-2010, 22:00
Już jestem

Sorry Nefer że tak pózno odważyłem się zadzwonić ale nie mogłem się powstrzymać

Piec w piwnicy Vadiol w drodze - ślisko strasznie w trasie.

Dziękuję dla was serdecznie

mysza223
03-02-2010, 22:08
Synek tylko trochę zawiedziony bo tatko z mamą z urodzin wyszli - ale kiedyś to zrozumie :D

mysza223
03-02-2010, 22:19
Sorki ale nie mam sił już dziś raportu - nie pogniewacie się - jutro uzupełnię wraz z jutrzejszym dniem.
OK?

I tak nie będę dał rady spać bo plan będę obmyślał z montażem :D

mysza223
03-02-2010, 22:33
Mysza - jak Ci sie będzie opłacało do mnie przyjechać to mam do zrobienia ogrodzenie i podjazd/dróżki kole kwietnia. Może przy okazji, jakbyć coś robił w okolicy :):) Aaaa i śmietniczek bym jakiś ładny kciała :):)

Przyjmuję każdą pracę. W kwietniu nie ma problemu będę w okolicy napewno i napewno się dogadamy.
Co ty na mój pomysł z tym transportem w sobotę??

To może i ja bym skorzystała :D Też mam do zrobienia front ogrodzenia + podjazd, ścieżki, opaski wokół domu itp.
Ale nie wiem czy w kwietniu da radę, bo u mnie wysoki stan wód. Zobaczymy co będzie jak stopnieje śnieg.
Tak czy owak - jestem zainteresowana spotkaniem. Jak będziesz robił u Nefer możemy się umówić na oględziny. :wink:


Nie ma problemu jak co to napewno się spotkamy i pogadamy :D

A ja lubię Warszawę gdybym mógł to bym w niej zamieszkał z rodzinką.
Więc każda praca mile widziana.

Nefer
03-02-2010, 23:22
Mysza odpoczywaj.
Przeproś Synka od nas, że Ci d... zawracamy w dniu tak ważnym.
Prowadziłam samochód (dalszy ciąg przeprowadzki) dlatego nie słyszałam :oops: Późno chadzam spać, więc żaden problem :)
Idę dalej czyścić fugi :)
Dobrze przeprowadzaona akcja :)

zk140t
03-02-2010, 23:41
Późno chadzam spać, więc żaden problem :)
Idę dalej czyścić fugi :)
Dobrze przeprowadzaona akcja :)

Tak.
Akcja z piecem została przeprowadzona na 102!
Bardzo mnie to cieszy.
Łańcuch dobrych serc jest więcej wart od stu urzędników...

Jeśli idzie o drzwi, to kurier jest umówiony na 10tą rano.
Mam nadzieję, że przesyłka dotrze do Myszatego najpóźniej w piątek.

Zaś Tobie Nefer zalecam długotrwały pobyt na białej sali.
Musisz wszak kiedyś się wyspać. Fugi nie zając...

Nefer
03-02-2010, 23:49
Ehh ale one tak ładnie bieleją (jak na nienawidzę sprzątać ...co sie ze mną stało ? LOL :)) Fakt, że przetachaliśmy z małżem dziś ogromne biurko (które w bibliotece wygląda na małe :)) i masę jakiegoś sprzętu inkszego - czuję każdy mięsień - ale na szczęścia impregnuję na leżąco :)

Akcja uważam totalnie mistrzowska. NIech sie jeszcze Vadiol zgłosi i już będę całkiem happy.
Kolorowych snów Kochani :)

vadiol
04-02-2010, 01:27
Właśnie wróciłem . Podroż długo trwała , bo pomiędzy Ostr.Maz a Jeżewem ślisko jak diabli .
Podziękowania nalezą się dla Łukasza za to ze przechwycił piec i dołożył kopertę dla Anki .
Mysza musi wykonać jeszcze kawal roboty , bo instalacja wiekowa , wiec pewnie nie obejdzie się bez sporych przeróbek . Przyznaje ze stary piec będzie wymieniony w ostatniej chwili przed jakąś tragedia .


ps
Nefer przejeżdżałem kolo Ciebie o 1.45 i nie miałem serca wpraszać się na kawę .

Nefer
04-02-2010, 01:34
A ja czekałam na dobre wieści :):) Teraz już mogę spokojnie iść spać :):)
Ogromne dzięki Kochani (Vadiol and R.) za ten konwój :)

Gosiek33
04-02-2010, 06:56
Nefer śpi, a ja rano takie super wieści czytam :lol:


Szacun dla Wszystkich z tego łańcuszka pomocy forumowej muratora :lol:



serce się raduje gdy się czyta o takich akcjach... jednak Polak potrafi :lol: niech raz nabierze to pozytywnego znaczenia :lol:

maksiu
04-02-2010, 07:21
W sumie to jeszcze nie mogę uwierzyć że się udało tak sprawnie z tym piecem, zważywszy ile po drodze było tak zwanych schodów :D

Teraz wszystko w rękach myszy, a że to dobre ręce to jestem już spokojny :D

vadiol: szacun ogromny za całą akcje

pozdrawiam
m.

a-nita
04-02-2010, 09:26
:lol: super wieści :D

tola
04-02-2010, 09:55
I ja nie mogę się powstrzymać, by nie dołożyć cegiełki podziękowań.
Maksiu, skromny z Ciebie człowiek, z sercem wielgachnym.
Wiem, ile stresu, nerwów wczorajsza akcja Cię kosztowała, by ten łańcuch dobrych uczynków nie został przerwany.
Zrobiłeś wszystko, by te schody pokonać, a było ich nie mało.
Wielkie dzięki, wielki szacun...za wszystko.
Vadiol, krajowa ósemka dała się Wam we znaki, mam nadzieję, że to Was nie zniechęci i na szarlotkę do mnie jeszcze przyjedziecie. Buziaki dla Pani R.
Łukaszu, dziękuję.
A Mysza dziś już od pieca nie odejdzie, ale że to Złota Rączka, wiadomości z pewnością będę optymistyczne.

Białystok pozdrawia cieplutko Wszystkich Życzliwych :D

ngel
04-02-2010, 10:37
ja tylko łzy ocieram- ludziki jesteście wspaniałe!!
ja tylko się dorzucem grosikiem- szkoda, że nie moge więcej :( Poproszę nr konta na priva

Nefer
04-02-2010, 11:06
ja tylko łzy ocieram- ludziki jesteście wspaniałe!!
ja tylko się dorzucem grosikiem- szkoda, że nie moge więcej :( Poproszę nr konta na priva

Eeeee nie ma co płakać- cieszyć się trzeba :)
Numer idzie :)

Arnika
04-02-2010, 13:22
:P :P :P :P :P :P :P :P

Cieszę się z wszystkich i wszystkiego :P


Dziękuje :P

Polanka73
04-02-2010, 13:56
ze mnie też płaczek i jak czytam dzień po dniu jak się pięknie dzieje to też mi się oczka pocą :)

AgnesK
04-02-2010, 16:34
Serce rośnie! :)
Tu jest taka.. Magiczna Forumowa Orkiestra Nieustającej Pomocy :D
Mysza, Nefer, Maksiu, Vadiol, Tola..jesteście wspaniali!

Nefer
04-02-2010, 16:44
Ooooooooo jak Franuś ma na nas oko to wszystko musi się udać :):)

Meggi56
04-02-2010, 16:50
Byłam pewna, że nie pójdziecie spać, dopóki ta wspaniała wiadomość, że "cenny ładunek" jest na miejscu i w dobrych rękach, nie ukaże się na FM :D . Z samego rana sprawdziłam, że OPERACJA PIEC zakończona z baaardzo pozytywnym skutkiem. Rozumiem, że teraz Mysza działa przy piecu i życie dziewczyn ociepli. Dziękuję Wam wszystkim

Pozdrawiam

Meggi

lidszu
04-02-2010, 17:45
cieszę się, że piec już dotarł na miejsce !!! :D

baaardzo duuuużeee podziękowania dla vadiola za nocną jazdę :D

mysza223
04-02-2010, 17:53
codzienny raporcik
- mamy już 3563,88 PLN - ogólnie zebranych do tej pory - minus wydatki
(04.02.2009)

Dziękujemy bardzo, bardzo, bardzo wszystkim którzy okazali serce:

aaggaa
AgnesK
Aka z Ina
Ambroma
A-nita !!!!!!!! (wykrzykniki wiesz za co )
Arnika
Barnadetka
Cudka
DarioAS
DaszA
Frjo
Geminis
Gosia Anbudowa
KatarinaOls
Majka112
Martida
Meggi
Tabaluga
Tamara1
Tola (błyskawiczna reakcja )
Yaro672
Prezes3677
Gosiek33
Elena 79
Polanka73
Lidszu
Pani Kasia
Agnieszka&Robert
Ew-ka
Karolek
fmi
Alunek
Filemon
zk140t (!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykrzykniki wiesz za co )
Apacz84
Bajanadjembe
Gelus
Rysik
asia.malczewska
FlashBack
Jea
Efilo
Stary
Ngel

Dopiszę jeszcze Sławka Z - który coś tam skręcił na miejscu ALe to się dopiero okaże

i jeszcze wszyscy, którzy nie podali nicka ( i chcą pozostać anonimowi lub dopiszą się do listy - zapraszamy - będziemy wiedzieli komu dziękować ).

vadiol
04-02-2010, 18:01
Do raportu należy dopisać lukasz-s bo przekazaliśmy na ręce Anki kopertę od niego .

mysza223
04-02-2010, 18:10
Kupiłem dziś dla Anki piłę łańcuchową elektryczną taką trochę lepszą (aby wytrzymała trochę) aby w razie czego samodzielnie mogła drewno piłować.
Myślałem że mnie zadusi ze szczęścia :D :D

Ustawialiśmy dziś wstępnie piec aby pomierzyć wszystko co potrzeba dokupić.
Będziemy jescze podest spawać aby go trochę do góry podnieść - końcowy montaż w sobotę i odpalenie.
Jeśli drzwi dojadą jutro to i w sobotę też wstawimy.

W sobotę dokładnie jeszcze rozejrzę się co potrzeba dla niej i będę wiedział na co przeznaczyć kasę-jak nie będę wiedział to poprostu przekarzę dla niej wszystko.

Będzie fotorelacja z montażu i pierwszego rozpalenia jak i z montażu drzwi.

Bardzo ale to bardzo wam dziękujemy

Maksiu i szalony Vadiol (uparciuch) oraz Pani R (przesympatyczna kobieta) jestem wam bardzo wdzięczny za szaloną akcję transportu pieca.

mysza223
04-02-2010, 18:14
A-nita i Pani Urszula - paczki doszły i już przekazane.

Dziewczyny dziękują.

ngel
04-02-2010, 18:45
no i cudnie!!! :D
Czekam na relację z soboty :-) Ale zima tak czy tak mogłaby odpuścić ;)

Meggi56
04-02-2010, 19:02
Mysza, wszystko co piszesz na forum, to jak podjęcie zobowiązania, rozumiem, że wieczorem w sobotę jak odpalę kompa, to zdjęcia z montażu pieca i drzwi już będą :D . Myślę, że Anka miała wielkie szczęście, że to właśnie Ty jesteś Jej znajomym :D

Pozdrawiam

Meggi

mysza223
04-02-2010, 19:13
Nie zamieszczę jak nie zrobię - ale zrobię bez nerwów :D

Napewno póznym wieczorem wrucę i jak co do kompa i w druty :D

mysza223
04-02-2010, 19:17
chwilę mnie nie będzie jakieś śniadanie muszę zjeść z kolacją

Nefer
04-02-2010, 19:40
Odpoczywaj :)

aaggaa
04-02-2010, 19:41
zasłużyłeś :D

Nefer
04-02-2010, 19:44
Codzienny raporcik Myszy Wielkiej :)

- mamy już 3563,88 PLN - ogólnie zebranych do tej pory - minus wydatki
(04.02.2009)

Dziękujemy bardzo, bardzo, bardzo wszystkim którzy okazali serce:

aaggaa
AgnesK
Aka z Ina
Ambroma
A-nita !!!!!!!! (wykrzykniki wiesz za co )
Arnika
Barnadetka
Cudka
DarioAS
DaszA
Frjo
Geminis
Gosia Anbudowa
KatarinaOls
Majka112
Martida
Meggi
Tabaluga
Tamara1
Tola (błyskawiczna reakcja )
Yaro672
Wu
Prezes3677
Gosiek33
Elena 79
Polanka73
Lidszu
Pani Kasia (i Sławek Z.)
Agnieszka&Robert
Ew-ka
Karolek
fmi
Alunek
Filemon
zk140t (!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykrzykniki wiesz za co )
Apacz84
Bajanadjembe
Gelus
Rysik
asia.malczewska
FlashBack
Jea
Efilo
Stary
Ngel
Pani Urszula
Lukasz_S
Vadiol Kamikadze i małżonka Pilot
Maksiu


i jeszcze wszyscy, którzy nie podali nicka ( i chcą pozostać anonimowi lub dopiszą się do listy - zapraszamy - będziemy wiedzieli komu dziękować )


Rozszerajcie listę - dopisujcie się jeśli ktoś nie został wymieniony :):) Paczki też się liczą :)

mysza223
04-02-2010, 19:58
Codzienny raporcik Myszy Wielkiej :)

- mamy już 3563,88 PLN - ogólnie zebranych do tej pory - minus wydatki
(04.02.2009)

Dziękujemy bardzo, bardzo, bardzo wszystkim którzy okazali serce:

aaggaa
AgnesK
Aka z Ina
Ambroma
A-nita !!!!!!!! (wykrzykniki wiesz za co )
Arnika
Barnadetka
Cudka
DarioAS
DaszA
Frjo
Geminis
Gosia Anbudowa
KatarinaOls
Majka112
Martida
Meggi
Tabaluga
Tamara1
Tola (błyskawiczna reakcja )
Yaro672
Wu
Prezes3677
Gosiek33
Elena 79
Polanka73
Lidszu
Pani Kasia (i Sławek Z.)
Agnieszka&Robert
Ew-ka
Karolek
fmi
Alunek
Filemon
zk140t (!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykrzykniki wiesz za co )
Apacz84
Bajanadjembe
Gelus
Rysik
asia.malczewska
FlashBack
Jea
Efilo
Stary
Ngel
Pani Urszula
Lukasz_S
Vadiol Kamikadze i małżonka Pilot
Maksiu


i jeszcze wszyscy, którzy nie podali nicka ( i chcą pozostać anonimowi lub dopiszą się do listy - zapraszamy - będziemy wiedzieli komu dziękować )


Rozszerajcie listę - dopisujcie się jeśli ktoś nie został wymieniony :):) Paczki też się liczą :)


właśnie, właśnie ja czasami nie mogę ogarnąć i jak co to edytujcie i się dopisujcie proszę

maksiu
04-02-2010, 20:04
A ja uważam, że na tej liście brakuje najważniejszej osoby, domyślcie sie jakiej....

pozdrawiam
m.

gawel
04-02-2010, 20:07
No waśnie i to honorowym 1 miejscu :wink:

mysza223
04-02-2010, 20:07
A ja uważam, że na tej liście brakuje najważniejszej osoby, domyślcie sie jakiej....

pozdrawiam
m.

Za chwilę dopiszemy :D

yaro672
04-02-2010, 20:07
A ja uważam, że na tej liście brakuje najważniejszej osoby, domyślcie sie jakiej....

pozdrawiam
m.

NEFER

gawel
04-02-2010, 20:08
A ja uważam, że na tej liście brakuje najważniejszej osoby, domyślcie sie jakiej....

pozdrawiam
m.

Za chwilę dopiszemy :D

jesli tak to ekzegwo

Nefer
04-02-2010, 20:08
Codzienny raporcik Myszy Wielkiej :)

- mamy już 3563,88 PLN - ogólnie zebranych do tej pory - minus wydatki
(04.02.2009)

Dziękujemy bardzo, bardzo, bardzo wszystkim którzy okazali serce:


MYSZA 223
aaggaa
AgnesK
Aka z Ina
Ambroma
A-nita !!!!!!!! (wykrzykniki wiesz za co )
Arnika
Barnadetka
Cudka
DarioAS
DaszA
Frjo
Geminis
Gosia Anbudowa
KatarinaOls
Majka112
Martida
Meggi
Tabaluga
Tamara1
Tola (błyskawiczna reakcja )
Yaro672
Wu
Prezes3677
Gosiek33
Elena 79
Polanka73
Lidszu
Pani Kasia (i Sławek Z.)
Agnieszka&Robert
Ew-ka
Karolek
fmi
Alunek
Filemon
zk140t (!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykrzykniki wiesz za co )
Apacz84
Bajanadjembe
Gelus
Rysik
asia.malczewska
FlashBack
Jea
Efilo
Stary
Ngel
Pani Urszula
Lukasz_S
Vadiol Kamikadze i małżonka Pilot
Maksiu


i jeszcze wszyscy, którzy nie podali nicka ( i chcą pozostać anonimowi lub dopiszą się do listy - zapraszamy - będziemy wiedzieli komu dziękować )


Rozszerajcie listę - dopisujcie się jeśli ktoś nie został wymieniony :):) Paczki też się liczą :)

maksiu
04-02-2010, 20:09
A ja uważam, że na tej liście brakuje najważniejszej osoby, domyślcie sie jakiej....

pozdrawiam
m.

NEFER

Nefer jest fajną babką więc jestem pewien że się nie obrazi jak powiem, że to jednak nie o nią mi chodziło :D :D
pozdrawiam
m.

mysza223
04-02-2010, 20:09
Codzienny raporcik Myszy Wielkiej

- mamy już 3563,88 PLN - ogólnie zebranych do tej pory - minus wydatki
(04.02.2009)

Dziękujemy bardzo, bardzo, bardzo wszystkim którzy okazali serce:

MYSZA 223
Nefer
aaggaa
AgnesK
Aka z Ina
Ambroma
A-nita !!!!!!!! (wykrzykniki wiesz za co )
Arnika
Barnadetka
Cudka
DarioAS
DaszA
Frjo
Geminis
Gosia Anbudowa
KatarinaOls
Majka112
Martida
Meggi
Tabaluga
Tamara1
Tola (błyskawiczna reakcja )
Yaro672
Wu
Prezes3677
Gosiek33
Elena 79
Polanka73
Lidszu
Pani Kasia (i Sławek Z.)
Agnieszka&Robert
Ew-ka
Karolek
fmi
Alunek
Filemon
zk140t (!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykrzykniki wiesz za co )
Apacz84
Bajanadjembe
Gelus
Rysik
asia.malczewska
FlashBack
Jea
Efilo
Stary
Ngel
Pani Urszula
Lukasz_S
Vadiol Kamikadze i małżonka Pilot
Maksiu
Gawel


i jeszcze wszyscy, którzy nie podali nicka ( i chcą pozostać anonimowi lub dopiszą się do listy - zapraszamy - będziemy wiedzieli komu dziękować )

gawel
04-02-2010, 20:12
:oops: dzieki :wink:

yaro672
04-02-2010, 20:24
Dokładnie Ex aequo :lol:

gawel
04-02-2010, 20:30
Dokładnie Ex aequo :lol:

Kurde nie wiedziałem jak to się pisze :oops: :oops: :oops: 8)

mysza223
04-02-2010, 20:30
Qrcze a ja Nefer wpisałem na czołówkę kto mi tu namieszał??

Nefer
04-02-2010, 20:37
Nefer jest fajną babką więc jestem pewien że się nie obrazi jak powiem, że to jednak nie o nią mi chodziło :D :D
pozdrawiam
m.
Ewidemą Maksiu - nie ma opcji, żeby się obraziła :) Ja w ogóle nie umiem sie obrażać, a już na pewnie nie wtedy, jak ktoś ma rację :)

Nefer
04-02-2010, 20:43
A ja tu zaraz zrobię porządek i już :):):)

Codzienny raporcik Myszy Wielkiej

- mamy już 3563,88 PLN - ogólnie zebranych do tej pory - minus wydatki
(04.02.2009)

Dziękujemy bardzo, bardzo, bardzo wszystkim którzy okazali serce:


MYSZA 223
aaggaa
AgnesK
Agnieszka&Robert
Aka z Ina
Alunek
Ambroma
A-nita !!!!!!!! (wykrzykniki wiesz za co )
Apacz84
Arnika
asia.malczewska
Bajanadjembe
Barnadetka
Cudka
DarioAS
DaszA
Efilo
Elena 79
Ew-ka
Filemon
FlashBack
fmi
Frjo
Gawel
Gelus
Geminis
Gosia Anbudowa
Gosiek33
Jea
Karolek
KatarinaOls
Lidszu
Lukasz_S (przechowanie pieca w W-wie i nie tylko)
Majka112
Maksiu (darowizna pieca + konwój do W-wy)
Martida
Meggi
Nefer
Ngel
Pani Kasia (i Sławek Z.)
Pani Urszula
Polanka73
Prezes3677
Rysik
Stary
Tabaluga
Tamara1
Tola (błyskawiczna reakcja )
Vadiol Kamikadze i małżonka Pilot (konwój do Białegostoku z narażeniem życia :))
Wu
Yaro672
zk140t (!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykrzykniki wiesz za co + darowizna drzwi )


i jeszcze wszyscy, którzy nie podali nicka ( i chcą pozostać anonimowi lub dopiszą się do listy - zapraszamy - będziemy wiedzieli komu dziękować )


Rozszerzajcie listę - dopisujcie się jeśli ktoś nie został wymieniony Paczki też się liczą

maksiu
04-02-2010, 20:51
wersja listy Nefer bardzo mi się podoba :D jestem za tym, aby taka wersje utrzymać i tylko uzupełniać o nowe osoby :D
pozdrawiam
m.

mysza223
04-02-2010, 21:01
A ja tu zaraz zrobię porządek i już - A nie bo ja :D :D :D :D

Codzienny raporcik Myszy Wielkiej

- mamy już 3563,88 PLN - ogólnie zebranych do tej pory - minus wydatki
(04.02.2009)

Dziękujemy bardzo, bardzo, bardzo wszystkim którzy okazali serce:


MYSZA 223 & NEFER
aaggaa
AgnesK
Agnieszka&Robert
Aka z Ina
Alunek
Ambroma
A-nita !!!!!!!! (wykrzykniki wiesz za co )
Apacz84
Arnika
asia.malczewska
Bajanadjembe
Barnadetka
Cudka
DarioAS
DaszA
Efilo
Elena 79
Ew-ka
Filemon
FlashBack
fmi
Frjo
Gawel
Gelus
Geminis
Gosia Anbudowa
Gosiek33
Jea
Karolek
KatarinaOls
Lidszu
Lukasz_S (przechowanie pieca w W-wie i nie tylko)
Majka112
Maksiu (darowizna pieca + konwój do W-wy)
Martida
Meggi
Nefer
Ngel
Pani Kasia (i Sławek Z.)
Pani Urszula
Polanka73
Prezes3677
Rysik
Stary
Tabaluga
Tamara1
Tola (błyskawiczna reakcja )
Vadiol Kamikadze i małżonka Pilot (konwój do Białegostoku z narażeniem życia )
Wu
Yaro672
zk140t (!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykrzykniki wiesz za co + darowizna drzwi )


i jeszcze wszyscy, którzy nie podali nicka ( i chcą pozostać anonimowi lub dopiszą się do listy - zapraszamy - będziemy wiedzieli komu dziękować )


Rozszerzajcie listę - dopisujcie się jeśli ktoś nie został wymieniony Paczki też się liczą


I tak ma być :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nefer nie wypisuj się z listy - be tak robić :evil: :evil: :evil:

Meggi56
04-02-2010, 21:01
Popieram Maksia :lol:

Meggi

maksiu
04-02-2010, 21:04
mysza223: zapewne nie zauważyłeś, ale Nefer sie nie wypisała, ale przesunęła alfabetycznie w miejsce nicków na literkę N, a w Twojej wersji jest na liście dwa razy :D :D :D
pozdrawiam
m.

Nefer
04-02-2010, 21:09
wersja listy Nefer bardzo mi się podoba :D jestem za tym, aby taka wersje utrzymać i tylko uzupełniać o nowe osoby :D
pozdrawiam
m.

Co jakiś czas będę sortować alfabetycznie :)

mysza223
04-02-2010, 21:10
mysza223: zapewne nie zauważyłeś, ale Nefer sie nie wypisała, ale przesunęła alfabetycznie w miejsce nicków na literkę N, a w Twojej wersji jest na liście dwa razy :D :D :D
pozdrawiam
m.


UUUUUUUPPPPPPPPPPPPPSSSSSSSSSSSSSSSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slepnę już ze zmęczenia :D :D :D :D :D :D

Sorry

tola
04-02-2010, 21:11
Ale się tu zabawiacie, no :lol:

Nefer
04-02-2010, 21:12
mysza223: zapewne nie zauważyłeś, ale Nefer sie nie wypisała, ale przesunęła alfabetycznie w miejsce nicków na literkę N, a w Twojej wersji jest na liście dwa razy :D :D :D
pozdrawiam
m.


UUUUUUUPPPPPPPPPPPPPSSSSSSSSSSSSSSSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slepnę już ze zmęczenia :D :D :D :D :D :D

Sorry

Się wyluzuj i idź spać - jutro piątek i już z górki :)

aaggaa
04-02-2010, 21:14
mysza223: zapewne nie zauważyłeś, ale Nefer sie nie wypisała, ale przesunęła alfabetycznie w miejsce nicków na literkę N, a w Twojej wersji jest na liście dwa razy :D :D :D
pozdrawiam
m.


UUUUUUUPPPPPPPPPPPPPSSSSSSSSSSSSSSSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slepnę już ze zmęczenia :D :D :D :D :D :D

Sorry

Się wyluzuj i idź spać - jutro piątek i już z górki :) TAAAAAAAAAA zostało Ci tylko zamontowanie pieca i drzwi :lol: :lol: :lol:

Nefer
04-02-2010, 21:15
Ciiiiiiiiiiiiiicho Aaggaa - kurde no - wszystko musisz wygadać :)

maksiu
04-02-2010, 21:16
Ciiiiiiiiiiiiiicho Aaggaa - kurde no - wszystko musisz wygadać :)

Nooooooo, a potem to już tylko resecik :D :D
pozdrawiam
m.

mysza223
04-02-2010, 21:17
Się wyluzuj i idź spać - jutro piątek i już z górki :)

W moim przypadku
"piątek tygodnia koniec i początek"
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Dopuki nie zrobię tego co mam zrobić .

zk140t
04-02-2010, 21:19
Padłem na kolana i proszę wszystkich o wybaczenie...

Kurier dzisiaj nie przyjechał !!!
Podobno ma być jutro... (???)

Jeśli jutro znowu wyjdzie coś nie tak, to w ramach pokuty sam te drzwi dostarczę Myszatemu w sobotę. Na własnych plecach, a dostarczę...

Ponawiam apel o wyjawienie podstawowej profesji Mysztej firmy...

Nefer
04-02-2010, 21:20
Czyli w niedzielę będziesz robić tak :

http://static2.flaker.pl/static/images/flaker/user_submitted/f_263_1213432588_0_600.jpeg

Nefer
04-02-2010, 21:23
Ponawiam apel o wyjawienie podstawowej profesji Mysztej firmy...

Koniec świata .........

Tu Myszowe ogłoszenie z tego forum :):):)

http://forum.muratordom.pl/budujemy-domy-podlaskie-mazowieckie-lodzkie-i-cala-polska,t147989.htm

Mysza domy buduje i inne takie :)

maksiu
04-02-2010, 21:24
Padłem na kolana i proszę wszystkich o wybaczenie...

Kurier dzisiaj nie przyjechał !!!
Podobno ma być jutro... (???)

Jeśli jutro znowu wyjdzie coś nie tak, to w ramach pokuty sam te drzwi dostarczę Myszatemu w sobotę. Na własnych plecach, a dostarczę...

Ponawiam apel o wyjawienie podstawowej profesji Mysztej firmy...

Nie wiem jak inni, ale ja powiem tak:
nie łam się, tak czy siak z Twojej wypowiedzi wynika, że drzwi będą w sobotę na miejscu :D :D
pozdrawiam
m.

Nefer
04-02-2010, 21:26
MOże lepiej jakby w poniedziałek przyszły to Mysza zdąży oddech złapać między piecem a drzwiami :)

mysza223
04-02-2010, 21:27
Ponawiam apel o wyjawienie podstawowej profesji Mysztej firmy...

Sam się przyznam ( fuj autoreklama - nie umiem)

Motto:

Od fundamentu pod klucz, a za drobną dopłatą wnosimy meble i pannę młodą.

Oprucz : instalacji elektrycznej, gazowej. i co no i nie cierpię tynków tradycyjnych.

UFffff

mysza223
04-02-2010, 21:30
Czyli w niedzielę będziesz robić tak :

http://static2.flaker.pl/static/images/flaker/user_submitted/f_263_1213432588_0_600.jpeg


Ale się uśmiałem aż mi łzy poleciały.

A co do drzwi spokojnie na poniedziałek czy wtorek to se odpocznę chwilę - chyba

aaggaa
04-02-2010, 21:33
Czyli w niedzielę będziesz robić tak :

http://static2.flaker.pl/static/images/flaker/user_submitted/f_263_1213432588_0_600.jpeg czy to na pewno jest mysz :-? :-?

Nefer
04-02-2010, 21:38
Nieee to jest chomiczek :) ALe jak mu dorobimy ogonek to będzie mysz :)

aaggaa
04-02-2010, 21:41
Nieee to jest chomiczek :) ALe jak mu dorobimy ogonek to będzie mysz :) dorobimy ... :roll: :roll: :roll: ale jak 8) 8) 8)

mysza223
04-02-2010, 21:43
Idę lulku już ledwie siedzę i 7 kaw nie pomogło - padam.
A i pożyczak już 2x zrestartował nie wyrabia (po moim klawisze tylko zostały)

Kolorowych snów wszystkim życzę i spokojnej nocy.
Papatki

gawel
04-02-2010, 21:44
http://www.diddl.de/home/images/aktuell/sylvester09/teaser/teaser_edelgouda_over.gif A może taki myszek??? :)

eco.pierre
04-02-2010, 22:20
http://lh3.ggpht.com/_hzC9hNvOot8/S2tH-ZliW8I/AAAAAAAAAXU/d6KJV9VLBEU/f_263_1213432588_0_600.jpg
I już jest mysz :D

Nefer
04-02-2010, 22:25
http://lh3.ggpht.com/_hzC9hNvOot8/S2tH-ZliW8I/AAAAAAAAAXU/d6KJV9VLBEU/f_263_1213432588_0_600.jpg
I już jest mysz :D

Ooooooooo dziękuję Eco.pierre - śliczny Myszek wyszedł :):)

Polanka73
05-02-2010, 07:59
W sobotę dokładnie jeszcze rozejrzę się co potrzeba dla niej i będę wiedział na co przeznaczyć kasę-jak nie będę wiedział to poprostu przekarzę dla niej wszystko.
rozejrzyj się i pisz co potrzeba. Dorzucimy grosza w razie potrzeby. Na pewno węgla można dokupić ze 2 tony żeby miały na zaś. Drzwi będą.. co by tu jszcze... może coś z mebli albo z wyposażenia kuchni jak np. kuchenka czy lodówka? Popatrz no tam Myszko nasza i pisz.... :D

bajanadjembe
05-02-2010, 09:11
:D :D :D :D :D :D :D :D

tabaluga1
05-02-2010, 16:35
No właśnie, a może coś ze sprzętu potrzeba? Mają pralkę?
I proszę o wykreślenie z tej listy Pani Urszuli. Jestem już pod swoim nickiem.

mysza223
05-02-2010, 18:00
rozejrzyj się i pisz co potrzeba. Dorzucimy grosza w razie potrzeby. Na pewno węgla można dokupić ze 2 tony żeby miały na zaś. Drzwi będą.. co by tu jszcze... może coś z mebli albo z wyposażenia kuchni jak np. kuchenka czy lodówka? Popatrz no tam Myszko nasza i pisz.... :D


No właśnie, a może coś ze sprzętu potrzeba? Mają pralkę?

Jak coś będę wiedział to napewno napiszę

Nastawiam się psychicznie na jutro :D :D :D

maksiu
05-02-2010, 19:17
Nastawiam się psychicznie na jutro :D :D :D

Dasz radę, wszyscy tu wierzą w Ciebie :D

pozdrawiam
m.

mysza223
05-02-2010, 19:30
Dasz radę, wszyscy tu wierzą w Ciebie :D

pozdrawiam
m.


Podjąłem się więc muszę :D :D :D :D

Gwintowników do rur szukałem pół dnia w warsztacie i q..a nie znalazłem

mysza223
05-02-2010, 21:12
martwa cisza - wszyscy odpoczywają :D :D :D

aaggaa
05-02-2010, 21:15
szukamy gwintowników :lol:

mysza223
05-02-2010, 21:19
szukamy gwintowników :lol:


:D :D :D nie trzeba - znajdę :D :D :D

Jutro od rana piec wymieniamy - hura!!!!!

aaggaa
05-02-2010, 21:27
szukamy gwintowników :lol:


:D :D :D nie trzeba - znajdę :D :D :D

Jutro od rana piec wymieniamy - hura!!!!!oj to dobrze bo nie za bardzo wiedziałam czego szukam :roll: :wink:

Martida
05-02-2010, 22:25
Życzę na jutro dużo cierpliwości i dużo siły w montowaniu tego pieca.

jamles
05-02-2010, 22:27
szukamy gwintowników :lol:


:D :D :D nie trzeba - znajdę :D :D :D

Jutro od rana piec wymieniamy - hura!!!!!oj to dobrze bo nie za bardzo wiedziałam czego szukam :roll: :wink:
http://img.bazarek.pl/98559/8441/469001/13246283244a9761d2361f9.jpg

mysza223
05-02-2010, 22:56
właśnie coś takiego mi wcięło :evil: :evil: :evil: :oops: :oops: :oops:

marjucha
06-02-2010, 07:39
właśnie coś takiego mi wcięło :evil: :evil: :evil: :oops: :oops: :oops:
To już wiesz, że jest u Jamlesa :lol: :lol: :lol:

Nefer
06-02-2010, 09:22
Powodzenia MYsz :)

aaggaa
06-02-2010, 12:15
szukamy gwintowników :lol:


:D :D :D nie trzeba - znajdę :D :D :D

Jutro od rana piec wymieniamy - hura!!!!!oj to dobrze bo nie za bardzo wiedziałam czego szukam :roll: :wink:
http://img.bazarek.pl/98559/8441/469001/13246283244a9761d2361f9.jpgto sie nie dziwie że nie znalazłam :roll: bo nie mam :lol: :lol: :lol:

galka
06-02-2010, 18:15
Nie ma nie na liście :-?

Moge być jako anonim :D

gawel
06-02-2010, 18:53
Ciekawe jak tam Myszkowi idzie robota :roll: . Miejmy nadzieje że jakoś się udało.

aaggaa
06-02-2010, 19:11
żal go :-? sobota wieczór a on biedny zasuwa :roll: Ale cel szczytny -siły dodaje :D

mysza223
06-02-2010, 19:20
Witajcie KOCHANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Walka wygrana zapraszam do albumu - nowe foteczki :D :D

mysza223
06-02-2010, 19:23
Nie ma nie na liście :-?

Moge być jako anonim :D


gałka jeśli nie ma cię na liście to jak możesz dopisz się

Jak już pisałem nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć i razem z Nefer prosiliśmy o dopisywanie się - nie gniewaj się ale czasem mogę kogoś przeoczyć niechcący

prezes3677
06-02-2010, 19:25
To dzień cięzki był , wielki szacun za robotę wykonaną

mysza223
06-02-2010, 19:25
Teraz trochę faktów

Stary piec potrzebował 3 godz palenia aby ruszyć pierwszy grzejnik do stanu letniego!!!!!!!!!!!!!!!!

Nowy piec potrzebował 40 minut aby nagrzać wszystkie grzejniki w układzie do temp 22 stopni - hura zajefajnie.

aaggaa
06-02-2010, 19:26
mysza -gratulację :D

prezes3677
06-02-2010, 19:27
Jesteś boski Mysza

gawel
06-02-2010, 19:27
O kurde to rzeczywiście zajebiście. Big Szacun dla Ciebie i pomocników !!!
A powiedz jak Pani Ania ? Czy zadowolona??

prezes3677
06-02-2010, 19:28
Anka zadowolona , a drzwi dojechały

mysza223
06-02-2010, 19:29
O kurde to rzeczywiście zajebiście. Big Szacun dla Ciebie i pomocników !!!
A powiedz jak Pani Ania ? Czy zadowolona??


Ludzie ona jest w szoku!!!!!!!!!!!!!
Szkoda że nie mogliście tego zobaczyć :cry: :cry: :cry:

mysza223
06-02-2010, 19:30
Anka zadowolona , a drzwi dojechały

O dzrwiach żadnych wieści :cry:

vadiol
06-02-2010, 19:31
Mysza

Gratulacje . Wiedziałem ze dasz sobie rade .

gawel
06-02-2010, 19:34
O kurde to rzeczywiście zajebiście. Big Szacun dla Ciebie i pomocników !!!
A powiedz jak Pani Ania ? Czy zadowolona??


Ludzie ona jest w szoku!!!!!!!!!!!!!
Szkoda że nie mogliście tego zobaczyć :cry: :cry: :cry:

I to jest właśnie bezcenne.

prezes3677
06-02-2010, 19:34
I tak miałeś dużo pracy z tym piecem , fojnie że się cieszy i mi jest lepiej bo nie marźnie

Meggi56
06-02-2010, 19:35
Wielki, wielki szacun, chylę głowę :D

mysza223
06-02-2010, 19:36
Takiego szczęścia dawno nie widziałem

prezes3677
06-02-2010, 19:36
Jesteś złotą rączką . Gratulacje

mysza223
06-02-2010, 19:37
Dziś usnę jak dzidziuś :D :D :D :D :D

prezes3677
06-02-2010, 19:38
Czy coś jeszcze jej potrzeba ?

mysza223
06-02-2010, 19:38
Jesteś złotą rączką . Gratulacje

Nie przesadzajmy - robię to co lubię i umiem.

maksiu
06-02-2010, 19:38
Ludzie ona jest w szoku!!!!!!!!!!!!!
Szkoda że nie mogliście tego zobaczyć :cry: :cry: :cry:

Uśmiech Anki - bezcenne, za całą resztę zapłacisz master card :D :D
pozdrawiam
m.

maksiu
06-02-2010, 19:40
Takiego szczęścia dawno nie widziałem

no wiesz... w końcu nie będą marznąć, więc szczęście uzasadnione :D :D
pozdrawiam
m.

galka
06-02-2010, 19:45
Jak już pisałem nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć i razem z Nefer prosiliśmy o dopisywanie się - nie gniewaj się ale czasem mogę kogoś przeoczyć niechcący


Mysza ja nie w tym sensie,myślałam ,że coś pochrzaniłam z przelewem :D Podziwiam Was,że jesteście takimi ludzmi,którzy nie przechodzą obojętnie a Wasz zapał udziela się innym :D
Wielkie dzięki za wielką pracę i serce :D
Gorące pozdrowienia dla Was i dla dziewczyn :D

aaggaa
06-02-2010, 19:46
maksiu- jeszcze raz wielkie dzięki za super piec

galka
06-02-2010, 19:48
Maksiu i Vadiol -radość Anki to także Wasza wielka zasługa :D

prezes3677
06-02-2010, 19:49
Gorące pozdrowienia dla dziewczyn i jeszcze raz wielkie dzięki dla maksia

maksiu
06-02-2010, 19:49
maksiu- jeszcze raz wielkie dzięki za super piec

stał u mnie od dwóch lat i kurz zbierał, a teraz przynajmniej dobrze służy potrzebującym :D :D :D to największa radość :D

pozdrawiam
m.

mysza223
06-02-2010, 19:53
Maksiu i Vadiol -radość Anki to także Wasza wielka zasługa :D

To mało powiedziane ale tak szczerze brakuje już mi słów i nie wiem co mam pisać

maksiu
06-02-2010, 19:59
Maksiu i Vadiol -radość Anki to także Wasza wielka zasługa :D

To mało powiedziane ale tak szczerze brakuje już mi słów i nie wiem co mam pisać

może już starczy tego słodzenia :D każdy zrobić co miał zrobić, ja dałem piec i załatwiłem transport do w-wy, Variol transport do Białegostoku, mysza223 montaż, w sumie = uśmiech Anki

teraz pomyślmy co jeszcze można dla nich zrobić

tak po prawdzie to wg mnie najlepiej by było gdyby udało się znaleźć Ance prace, bo najpilniejsze zostało zrobione, już nie marznie - głodny zjadł rybe, teraz czas załatwić wędkę...

pozdrawiam
m.

Martida
06-02-2010, 19:59
Aż łza się w oku zakręciła z tych wiadomości. Ale się cieszę ze już nie będzie dziewczynom zimno.
Jak na zbawienie czekałam na te wiadomości.
Super Mysza masz Ogromne to Serducho.

aaggaa
06-02-2010, 20:37
maksiu- jeszcze raz wielkie dzięki za super piec

stał u mnie od dwóch lat i kurz zbierał, a teraz przynajmniej dobrze służy potrzebującym :D :D :D to największa radość :D

pozdrawiam
m.hmmmm niby tak :roll: ale ile różnych rzeczy mamy w domu i żal wydać bo przyda się ,bo jakieś pieniądze daliśmy itp. Ty dałeś i dlatego mój podziw i szacunek :D Oczywiście dla panaktóry przewiózł piec na miejsce też .Trzeba poswiecić swój czas ,pieniądze i mieć ochotę pomóc komuś kogo praktycznie nie znamy aaaa i pogoda byla taka że pokłony bić mi przyszło :D .Jeszcze raz serdeczne dzięki :D

Nefer
06-02-2010, 20:49
To magiczne miejsce - nie mogło się nie udać :):):)

Elena76
06-02-2010, 20:52
Mysza, super wieści :)

Jestem pełna uznania dla Twojego zaangażowania w sprawę. I pozostałych forumów również :)

a-nita
06-02-2010, 21:23
brawo :D :D

Karolka
06-02-2010, 21:57
Wielki, wielki szacun, chylę głowę :D


i ja się dopiszę :lol: :lol: :lol:

JESTEŚ WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arnika
06-02-2010, 22:02
Cieszę się, ze już jest cieplutko :P

Dzięki wszystkim... Myszy, Max i inni...:P

Nefer
06-02-2010, 22:04
Mysza - jak już odpoczniesz - rozejrzyj się po chałupie dziewczyn i napisz co jest potrzebne.
Może pralka albo czajnik albo maszynka do mielenia albo co ... pogadaj z nimi, co dla nich jest największym problemem teraz. Trzeba się zastanowić co jest najbardziej potrzebne.

jea
07-02-2010, 00:24
Witanko nocne :D
Mysza, a Ty jeszcze możesz :roll: :wink:
Mam nadzieję, że cosik pomogłem :roll:

Gosiek33
07-02-2010, 07:17
I mina Anki teraz zdecydowanie lepsza :lol:

Mam nadziej, że uwierzyła w moc ludzi z FM i teraz silniejsza będzie.


Pełna podziwu jestem dla całej ekipy montującej piec :lol:

Nefer
07-02-2010, 09:14
A ten piec wygląda jak gotowy do wysyłki w ubranku :) Spodobało mu się podróżowanie czy co ?
:):)

prezes3677
07-02-2010, 09:46
Mysza zmęczony po takiej pracy niech odoczywa

Nefer
07-02-2010, 09:50
Mam nadzieję, że śpi snem sprawiedliwego :)

maksiu
07-02-2010, 10:02
A ten piec wygląda jak gotowy do wysyłki w ubranku :) Spodobało mu się podróżowanie czy co ?
:):)

piec jest cały stalowy, a w związku z tym nieźle się nagrzewa, dlatego obłożono go wełną, lepiej niech ciepło idzie w wodę i kaloryfery, a miejsca gdzie stoi piec nie trzeba grzać :D :D
pozdrawiam
m.

mysza223
07-02-2010, 13:22
Witanko nocne :D
Mysza, a Ty jeszcze możesz :roll: :wink:
Mam nadzieję, że cosik pomogłem :roll:

A co mogę?? Bo nie kumam :o :( :oops:

mysza223
07-02-2010, 13:25
A ten piec wygląda jak gotowy do wysyłki w ubranku :) Spodobało mu się podróżowanie czy co ?
:):)
piec jest cały stalowy, a w związku z tym nieźle się nagrzewa, dlatego obłożono go wełną, lepiej niech ciepło idzie w wodę i kaloryfery, a miejsca gdzie stoi piec nie trzeba grzać
pozdrawiam
m.


Dokładnie tak

mysza223
07-02-2010, 13:26
Mam nadzieję, że śpi snem sprawiedliwego :)

Pozwoliłem sobie dziś polulać :D :D :D :D

maksiu
07-02-2010, 13:47
Mysza, napisz proszę jeśli masz taką wiedzę, jak całość sprawuje sie po prawie dobie użytkowania, czy w domu jest wreszcie ciepło?
pozdrawiam
m.

mysza223
07-02-2010, 14:04
Mysza, napisz proszę jeśli masz taką wiedzę, jak całość sprawuje sie po prawie dobie użytkowania, czy w domu jest wreszcie ciepło?
pozdrawiam
m.

Dla porównania maksiu jest tak:
- żar z węgla po ostatnim załadunku około 24.30 utrzymał się do 9 rano
- grzejniki ciepłe całą noc
- trochę potrwa aby ogrzać dom ale myślę iż niedługo (zimne i wilgotne ściany)
Dziewczyna już prawie wyczuła jak palić ale jeszcze też nie do końca. Myślę że ze dwa dni zejdzie zanim będzie normalnie tak jak powinno być.

mysza223
07-02-2010, 14:05
W każdym bądz razie jak było 7oC tak po nocnym opalaniu jest już 16oC pogrzeje i będzie dobrze

maksiu
07-02-2010, 14:23
W każdym bądz razie jak było 7oC tak po nocnym opalaniu jest już 16oC pogrzeje i będzie dobrze

popraw mnie jest źle zrozumiałem... wcześniej po nocy rano było 7C, a teraz rano było 16C???

brrr aż mi sie zimno zrobiło :D

pozdrawiam
m.

Nefer
07-02-2010, 14:27
Mam nadzieję, że śpi snem sprawiedliwego :)

Pozwoliłem sobie dziś polulać :D :D :D :D

I bardzo dobrze- zasłużyłeś :):)

Nefer
07-02-2010, 14:28
W każdym bądz razie jak było 7oC tak po nocnym opalaniu jest już 16oC pogrzeje i będzie dobrze

Jesssooo ......... u mnie 25 ...i zaraz kominek rozpalę :)

mysza223
07-02-2010, 14:45
W każdym bądz razie jak było 7oC tak po nocnym opalaniu jest już 16oC pogrzeje i będzie dobrze

Dokładnie - ale jak już domek się ogrzeje to będzie trzymać temperaturę i będzie ok

mysza223
07-02-2010, 14:58
Wieczorem przygotuję poglądowe rozliczenie gotówki - przychód i rozchód abyście nie posądzili mnie o defraudację :D :D :D :D
oraz listę co by jeszcze można by było zrobić

Nefer
07-02-2010, 15:13
Świetny pomysł. Musimy zdecydować co jest najważniejsze, żeby dziewczynom życie trochę mniej dawało w kość :):)

tola
07-02-2010, 15:36
W każdym bądz razie jak było 7oC tak po nocnym opalaniu jest już 16oC pogrzeje i będzie dobrze

Dokładnie - ale jak już domek się ogrzeje to będzie trzymać temperaturę i będzie ok

Ciarki przechodzą po ciele gdy czytam o tych temperaturach.
Gdy jest mi zimno, cała cierpię i wszystko mnie boli.
Podziwiam więc dziewczyny za odporność fizyczną i psychiczną i nie wiem, jak dawały sobie radę, biorąc się z życiem za bary, stawiając czoła wszelkim przeciwnościom losu, mając tak zimno i nie mając perspektyw na lepsze jutro.
Czytając o działającym piecu, o dźwigającej się w górę temperaturze odczuwam taką niewymowną ulgę, że będzie im cieplej, lżej i myślę, że radośniej.
Dzięki Maksiu, dzięki Mysza :D

mysza223
07-02-2010, 16:00
Teraz się rozliczam :D :
- zebrana kwota do piątku - 3583,88Pln
Wydatki - tak ogólnie:
- opał : 560pln + darowizny w postaci opału
- zakupy żywnościowe : około 300pln
- butle i gaz do butli 2 szt : 290pln
- prąd 2x po 100pln (zużywaliśmy przy spawaniu)
- piła elektryczna + oprzyżądowanie do niej ( zapas oleju zapasowy łańcuch przedłużacz) : 310pln
- kurtka i buty do szkoły dla Luizy (coby się nie wstydziła) : 149pln
- do ręki dla Anki na jej potrzeby daliśmy : 300pln
- części do pieca od maksia aby ciepło było : 350pln
- paliwo (wasze pozwolenie na tankowanie) : 250pln na 2 tygodnie max jazdy

Więc ogólnie wydaliśmy :2709 Pln

Pozostało : 874,88 Pln

Kwotę pozostałą chcielibyśmy przeznaczyć na dokupienie opału i prądu na zapas.


Z potrzebnych rzeczy jakie zauważyłem to najbardziej Anka potrzebuje:
- pralki (stara ledwo zipie)
- odkurzacz - bo poprostu nie mają
- płytka gazowa - jeszcze chodzi ale nie wiem jak długo
- anteny zewnętrznej telewizyjnej - bo oglądają z pokojowej i odbiór ........pi...
- pracy (pracy szczególnie - bo dziewczyna ma strasznie niską samoocenę i cierpi z tej niemocy- bo twierdzi że ze swoją twarzą to tylko do jakiegoś zakładu przy produkcji a nie do ludzi - posiada minimum sanitarne)

Po za tym zbieram części do komputera aby złożyć coś normalnego dla Luizy bo ma takiego zabytka że mój kalkulator lepiej działa :D

Przepraszam iż tak wypunktowałem ale szczerze nie wiem jak mam napisać :(

Mam nadzieję iż dobrze zainwestowałem zebrane pieniądze.

Pozdrawiam

mysza223
07-02-2010, 16:11
Wiecie co
Dziś objezdziłem całe miasto w poszukiwaniu traperów męskich docieplanych rozmiar 43 w przystępnej cenie dla siebie (bo moje szlag trafił i śmigam w letnich) i q...a nie dostałem. We wszystkich sklepach tylko pantofelki i adidasy.
Normalnie szok :o :o :o :o :o :o :evil: :evil: :evil: :evil:

Nefer
07-02-2010, 16:13
Bardzo dobrze wydałeś pieniądze.
Myślę, że pralka to podstawa. Nie wiem tylko na ile Twoim zdaniem starczy opału ? MOże lepiej dokupić prądu na jakiś czas....

mysza223
07-02-2010, 16:16
Bardzo dobrze wydałeś pieniądze.
Myślę, że pralka to podstawa. Nie wiem tylko na ile Twoim zdaniem starczy opału ? MOże lepiej dokupić prądu na jakiś czas....

Jak dokupimy jeszcze opału w postaci węgla to przy tym piecu od maksia powinno wystarczyć do końca zimy (ekonomiczny jest :D :D :D ) prąd też jak będzie w zapasie to dobrze

Nefer
07-02-2010, 16:17
I to są chyba priorytety....
Ale niech reszta Towarzystwa się wypowie.

aaggaa
07-02-2010, 16:21
ja też jestem zdania że bardzo dobrze wydałeś te pieniążki. Teraz już głowę zaprząta mi myśl jak dalej pomóc :roll: .Czy monitor taki nie płaski też wchodzi w grę ?

tola
07-02-2010, 16:23
Nie wiem, czy opału nie kupić więcej, niż do końca tej zimy. Węgiel w piwnicy się nie zmarnuje.
Nigdy nie wiadomo, co będzie za rok, a opał w zimie to podstawa bytu.
Jak myślicie?

mysza223
07-02-2010, 16:24
ja też jestem zdania że bardzo dobrze wydałeś te pieniążki. Teraz już głowę zaprząta mi myśl jak dalej pomóc :roll: .Czy monitor taki nie płaski też wchodzi w grę ?

Pewnie by się przydał bo to co u niej w pokoju odkurzyłem to zabytki minionej epoki

maksiu
07-02-2010, 16:29
Jeśli mogę zabrać głos w dyskusji o wydatkach, to też przychylam się do tego żeby postawić na opał w postaci węgla, to się nigdy nie zmarnuje.

Może napiszesz jeszcze Maciej coś więcej na temat części do tego komputera, coś tam może udało by się załatwić, ale musiałbym wiedzieć co jest potrzebne
pozdrawiam
m.

Nefer
07-02-2010, 16:32
Nie wiem, czy opału nie kupić więcej, niż do końca tej zimy. Węgiel w piwnicy się nie zmarnuje.
Nigdy nie wiadomo, co będzie za rok, a opał w zimie to podstawa bytu.
Jak myślicie?


Jestem za. W końcu szłąu nie ma - tona węgla + troche na prąd.

mysza223
07-02-2010, 16:40
Może napiszesz jeszcze Maciej coś więcej na temat części do tego komputera, coś tam może udało by się załatwić, ale musiałbym wiedzieć co jest potrzebne
pozdrawiam
m.

Powiem ci tak kumpel obiecał mi obudowę i zasilacz ale nie wiem czy wypali , mam gdzieś jakąś płytę główną ale nie wiem czy chodzi poprostu od podstaw chcę coś jej złożyć - praktycznie co by nie było to będzie lepsze od tego co ma

Martida
07-02-2010, 17:47
Pieniądze jak najbardziej dobrze wydane :)
Faktycznie opał i prąd to podstawa, tylko trzeba jakoś przekonać Panią Anię że wygląd to nie wszystko ważne jest to co potrafi i czy chce.
Przy następnych przelewach własnych prześlę coś jeszcze to na pewno gdzieś się ulokuje te pieniążki.

Tamara1
07-02-2010, 18:01
super, że piec grzeje :D . jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, to też jestem za zakupem opału, a co do pralki , to może też się ktoś trafi, tak jak Maksiu z piecem :lol: , przecież tutaj są ludzie, którzy budują i przeprowadzają z mieszkań do nowych domów i wymieniają cały sprzęt na nowy, natomiast odrębna, a bardzo ważna sprawa to praca dla Anki, tylko to pomoże wyrwać im się z tego marazmu, popatrzeć na przyszłość z innej perspektywy...słowa uznania dla Myszy i Nefer...dobra robota...

Arnika
07-02-2010, 18:07
Jeśli mogę.....
Też jestem za opałem.....

I bardzo ważne, żeby Anka znalazła pracę, bo trudno jest żyć ze świadomością, że nie znamy dnia następnego....
Słyszałam kiedyś... "najlepiej jest kogoś nauczyć łowić ryby, niż ją komuś ciągle dawać...."

mysza223
07-02-2010, 18:20
Słyszałam kiedyś... "najlepiej jest kogoś nauczyć łowić ryby, niż ją komuś ciągle dawać...."


Jestem całkowicie za tylko jak to zrobić, jak załatwić

Meggi56
07-02-2010, 18:37
Moim zdaniem teraz najważniejsza jest praca dla Anki, jak już wcześniej ktoś pisał, "była ryba, teraz trzeba dać Jej wędkę"

Meggi

Nefer
07-02-2010, 18:39
Forum nie ma za zadanie utrzymywać kogoś do końca życia.
Dziewczyny muszą znaleźć pracę.
I nie my ją będziemy załatwiać.
Najważniejsze, że mają ciepło i mogą dzięki temu żyć w godziwych warunkach.
Trochę je jeszcze powspomagamy, ale ich życie jest w ich rękach.

Meggi56
07-02-2010, 18:47
Nefer masz rację, zgadzam się z Tobą. Natomiast, jeżeli ktoś coś wie o jakiejś pracy w Białymstoku, to można taką informację przekazać Ance i wtedy już ona sama musi kuć swój los.

Pozdrawiam

Nefer
07-02-2010, 19:00
Nefer masz rację, zgadzam się z Tobą. Natomiast, jeżeli ktoś coś wie o jakiejś pracy w Białymstoku, to można taką informację przekazać Ance i wtedy już ona sama musi kuć swój los.

Pozdrawiam
Ależ oczywiście :)

Nefer
07-02-2010, 19:03
MAKSIU , jakieś kuligi przyklejamy, to może i ten temat by się dało , co ?

Meggi56
07-02-2010, 19:08
MAKSIU , jakieś kuligi przyklejamy, to może i ten temat by się dało , co ?

Jak zwykle, na wszystko masz pomysł :D

maksiu
07-02-2010, 19:16
MAKSIU , jakieś kuligi przyklejamy, to może i ten temat by się dało , co ?

przykleiłem w tym dziale, tu się kończą tak zwane moje możliwości, które mam zresztą zupełnym przypadkiem
pozdrawiam
m.

mysza223
07-02-2010, 19:18
Ja już myślę co mógłbym załatwić z pracą dla Anki ale moje znajomości to głównie budowlanka a i znajomi to też przeważnie budowlańcy. W wąskim gronie się kręcę dopiero FM trochę rozbudowało mój notesik ze znajomymi :D :D

Arnika
07-02-2010, 19:22
A tak sobie siedzę i myślę...
Są kobiety, które potrzebują pomocy domowej... czasami okazjonalnie, czasami co tydzień, czasami co drugi dzień, a czasami codziennie...

Czytałam, na forum i znam z życia, że takie zaufane osoby są poszukiwane...
Wiadomo... czyste, pracowite, dyskretne....
Może Anka poszukałaby pracy w jakiejś dzielnicy domków jednorodzinnych...
A ile lat ma Luiza i czy się jeszcze uczy? Może z mamą by coś razem zrobiły...

Nefer
07-02-2010, 19:22
MAKSIU , jakieś kuligi przyklejamy, to może i ten temat by się dało , co ?

przykleiłem w tym dziale, tu się kończą tak zwane moje możliwości, które mam zresztą zupełnym przypadkiem
pozdrawiam
m.

Kłaniam się do stópek Maksiowych :):)

agnieszkakusi
07-02-2010, 20:57
podałam link do tego wątku w grupie podlaskiej. Może znajdzie się ktoś kto potrzebuje kogoś do pracy?

ngel
07-02-2010, 21:12
Mysza- ja bardzo przepraszam ale co z twarzą Anki jest nie tak? Przyglądnęłam się zdjęciom- normalna kobita- oczy, nos, usta- może nie jest "zrobiona" ale nic jej nie brakuje!!
Co do sprzątania to może pomysł dobry ale to będzie "na czarno" i na starość kobiecina zostanie znowu bez środków do życia- niech spróbuje w sklepach- praca ciężka ale przynajmniej ZUSy płacą - tak sobie głośno myślę tylko.
Spróbuj ją przekonać, że naprawdę nadaje się do pracy z ludźmi.
Z Krakowa nie wiele mogę pomóc :( Ewentualną pralkę będę mogła przekazać w maju (ale to się okaże dopiero w kwietniu- no i znowu dochodzi kwestia transportu- ale jak widać da się załatwić :-) )

Nefer
07-02-2010, 21:13
Transport się da :)

Ja swojej starej pralki nie oddam, bo tylko kłopotów narobię ...

mysza223
07-02-2010, 21:52
Anka ma 39 lat i minimum sanitarne. Nie raz chodziła na rozmowy do potencjalnych pracodawców ale zawsze kończy się tak samo - oddzwonimy do pani i dupa blada.
Luiza uczy się w drugiej klasie w gimnazjum sportowym.

mysza223
07-02-2010, 22:03
Mysza- ja bardzo przepraszam ale co z twarzą Anki jest nie tak? Przyglądnęłam się zdjęciom- normalna kobita- oczy, nos, usta- może nie jest "zrobiona" ale nic jej nie brakuje!!

Wiedziałem iż ktoś zle przeczyta lub zrozumie to co piszę.
To nie ja tak uważam i twierdzę ale ona sama i potencjalni pracodawcy którzy wolą potulne i ładne kobiety.
Anka jest bardzo bezpośrednia i rzeczowa w sprawach pracy i więkrzość ludzi poprostu to przeraża.
Bardzo chce pracować i nie boi się żadnej pracy - była praktycznie w każdym większym zakładzie pracy z zapytaniem o pracę - jak jest to przeważnie na miesiąc lub dwa.
U prywaciarzy przeważnie nie ma pracy a jak już jest to za marne grosze i bez zusu.
Sprzątała u nas na osiedlu klatki i dziewczyna do tej pory kasy nie dostała i nic nie może zrobić bo żadnej umowy nie było (miała 8 bloków i chodniki wokół nich)
Nie to że nie chce pracować tylko to że nikt nie chce ztrudniać.

Polanka73
08-02-2010, 07:47
FlashBack kurka pralka!!! Byloby wspaniale! Mysza na pewno wie jak stoimy z pralką ale mysle że nie stoimy. :) Ta Twoja na pewno się nada... ale fajnie.. :D :D