PDA

Zobacz pełną wersję : Solidna firma budująca kominki śląskie



stpol
25-01-2010, 12:19
Witam serdecznie.
Na wiosnę planuję zburzyć 25 letni kominek i w jego miejsce postawić nowy taki żeby też ogrzać dom. Czy znacie jakąś solidną firmę z Katowic bądź okolic która nie zedrze mnie z całej kasy a postawi sensowny kominek??

yaro672
25-01-2010, 18:58
Nie wiem czy sa drodzy czy tani ale mozesz sprawdzic: Firma Godzic (czy jakoś tak) Czeladź ul Rzemieślnicza 7.

adi_
25-01-2010, 22:00
kominy kominki dzialaja w calej polsce sa tani robia wszystko lacznie z zabudowa http://www.kominkiikominy.pl/ nie robie raklamy nie jestem spokrewniny nie mam zadnego udzialu ale zobacz posty foresta natury nie mowi o nich zle poza tym ze sa zatani jak dla niego

Forest-Natura
25-01-2010, 22:20
Witam.
Gdzie tak mówię...?
Mam inne zdanie w tym temacie, ale jest ono moje...i już więcej roztrząsać tego nie będę, nie ma sensu.
Pozdrawiam.

Ushi
26-01-2010, 06:16
Witam,

Co prawda kominek miałem kupiony w Leroy'u, ale obudowę robiłem w firmie Simar z Katowic (Warszawska 42). Generalnie jestem zadowolony :D

niktspecjalny
26-01-2010, 07:05
Witam.
Gdzie tak mówię...?
Mam inne zdanie w tym temacie, ale jest ono moje...i już więcej roztrząsać tego nie będę, nie ma sensu.
Pozdrawiam.

Mówić czy nie mówić ..."o to jest pytanie". :lol: :lol: :lol:

fenix2
26-01-2010, 13:29
Podciągam.

adi_
26-01-2010, 21:26
w innym temacie w wymianie doswiadczen powiedziales ze firma nielegalnie sprzedaje jeden kominek ale co do pracy jej i jakosci nie masz zastrzezen i powiedziales ze robia tanio ty lub inny fachowiec
wybacz jesli urazilem ale jakos nadal nie moge sie doczekac kontaktu z toba
wiec rezygnuje
a myslalem ze zrobisz mi kominek

Forest-Natura
26-01-2010, 22:11
Witam.
adi_ - no przecież prosiłem o ponowny kontakt i jakieś konkrety, bo dziennie dostaję czasem kilkanaście "emalii" z różnymi zapytaniami i odbieram również tyle samo telefonów. Nie jest to przejaw ignorancji, tylko wstępna selekcja rzeczy, które mogą dojść do realizacji. Inaczej mógłbym całymi dniami ślęczeć na telefonie, przy komputerze czy jeździć po całym kraju za przysłowiową "figę z makiem". A ja jestem człowiek konkretny i żyję z tego co robię (i kilka innych osób przy okazji też).
Nie obrażaj się, tylko napisz kontakt do siebie i konkretnie sprecyzuj czego oczekujesz. No i podaj w wiadomości swój "nick" z Forum. Bo po przeglądnięciu wszelkich wiadomości za "cholewkę" nie kojarzę ani Ciebie, ani tematu...
Jeżeli nie skorzystasz...Twoja wola - rynek duży.
Prośba - nie przekręcaj moich wypowiedzi lub nie "wkładaj w moje usta" rzeczy, których nie powiedziałem.
Pozdrawiam.

adi_
27-01-2010, 20:19
wiadomosc wysylalem na prv w forum muratora ale gowy juz za to nie da
czy jeszcze nie meila

co do kontaktu juz nie potrzeba
mialem pytanie moze powtuze jeszcze raz bo ciekawi mnie to nadal pisales a jesli nie ty to napewno wiesz o co chodzi
otuz interesuje mnie nasadka na komin do podgzewania wody
i jestem pewien ze to ty pisales ze nie potrzeba plaszcza wodnego tylko kominek z szamotem i ta nasadka i ze bedzie to lepsze niechce mi sie szukac tamtego tematu i twojej wypowiedzi ale jesli znowu sie myle bo to zecz ludzka to opisz
i jeszcze jedno pytanie a to moze zainteresowac wszystkich opisz jak bys mogl lub wyjasnij na co zwrucic uwage przy budowie kominka pozdrawiam