PDA

Zobacz pełną wersję : Ja tez kupilem działke - jestem dumny



Piwkoo
02-02-2004, 14:10
Po długich poszukiwaniach wreszcie finalizuje kupno ziemi - 570 m2. Moglo byc więcej ale ze wzgledu na limit srodkow musi pozostac tyle. Dzialka w pelni uzbrojona, niedaleko Poznania - Sady gm. Tarnowo Podgorne. Częsciowo finansowane z kredytu - BZ WBK - odradzam, są bardzo malo profesjonalni.

Powoli zaczynam przegladac forum, szukac projektu itp.

Pozdrawiam wszystkich zapalenców.

nowaczka
02-02-2004, 20:15
Powodzenia na nowej drodze życia :lol: :lol: .W miodowym miesiącu życzę przyjemności wyboru projektu a później w codziennym życiu trafnych wyborów technologii,materiałow,ekip,itd. :o

magi
03-02-2004, 17:33
Gratulacje, tak trzymaj :lol:

ewak
09-02-2004, 13:33
Ja też kupiłam. I to 4900 m2! Na wsi. I tu jak na razie mój entuzjazm się kończy. Dom w którym mieszkam kupiłam, miejscowe ekipy (nie polecam) pomogły go doprowadzić do jako takiego stanu. Pięć lat mieszkania na placu budowy. Błędów popełnionych nie zliczę...Mąż ingeruje tylko w sprawy materialne. A teraz mam zamiar budować...Będzie ciężko

berka
04-05-2004, 07:25
:D Witam !!! Ja z moim mężem budujemy w Palędziu gm.Dopiewo. Jesteśmy na etapie fundamentów, a w tym tygodniu mam nadzieję że staną mury.

Brzózka
05-05-2004, 09:11
:D Powodzenia! Ja też zakupiłam jakiś czas temu działkę w Zakrzewie koło Poznania. Trzymam Kciuki. :wink: