PDA

Zobacz pełną wersję : komentarze do naszego gniazdka



Strony : 1 2 3 [4]

Karollinka
01-07-2010, 08:21
cześć Agus, dopiero sie do Ciebie dokopałam a tu takie nowiny, jak w koncu załatwiacie sprawe z tymi meblami?
nie dziwie sie ze jestes wkurzona bo to i stres i czas i koszty za tym ida, mam nadzieje ze pomyslnie uda sie rozwiazac problem,

30Agulka
02-07-2010, 12:17
cześć Agus, dopiero sie do Ciebie dokopałam a tu takie nowiny, jak w koncu załatwiacie sprawe z tymi meblami?
nie dziwie sie ze jestes wkurzona bo to i stres i czas i koszty za tym ida, mam nadzieje ze pomyslnie uda sie rozwiazac problem,

Szafka narozna będzie nowa, czekamy teraz aż zrobią barek , potem to wszystko zamontują a jak przyjdzie ten jeden front ( za 3-4 tyg) to go domontują

Wczoraj połozylismy z mamą tapetę w salonie:)

Miłego weekendu:wiggle:

Karollinka
03-07-2010, 08:07
cześć Agus, co słychać, dobrze że sytuacja z meblami wyjaśniła sie, podejrzewam ze rózne kłopoty przy wykończeniówce sa nieuniknione, niby wydaje sie że wszystko jest dopracowane, przemyslane a i tak zawsze wyjdą jakies problemy.
A tapety pokaz:)

30Agulka
06-07-2010, 10:20
Witam w deszczowy dzień.

Dzis maja skończyc montować meble w kuchni

sylwia&radek
06-07-2010, 10:54
Witam w deszczowy dzień.

Dzis maja skończyc montować meble w kuchni

Jaki deszcz kochana:) U nas świcie słońce. Czekam z niecierpliwością na mebelki. Buźka

kawika
06-07-2010, 11:07
doberek
u nas słonko - nareszceie

czeklam na zdjęcia

30Agulka
06-07-2010, 11:20
doberek
u nas słonko - nareszceie

czeklam na zdjęcia

a u nas deszcz nareszcie :wiggle: bo wszystko popalone przez słońce, wczoraj 32 stopnie w cieniu dzis 16............... skok niesamowity, ale jaka ulga.

Wyjdzie na to, że wszystko w domku będzie zrobione na tip-top w tym tygodniu a to znaczy, że przed naszymi wczasami.............. schody mają przyjechać w piątek :wave: a w sobote na noc do Ustki i 9 dni LABY

kawika
07-07-2010, 08:32
cwaniara

ja juz po urlopie :(

jakbym zapomniała to ładniutkiej cieplutkiej pogody wam zyczę

Karollinka
07-07-2010, 09:45
cześć Agus, taka cisza u Ciebie, pakujecie sie juz?
ale bedzie Ci sie dobrze wypoczywać ze świadomością że w domku wszystko porobione, nowe i piekne czeka na Was:)

30Agulka
07-07-2010, 13:16
Cze

Nie jeszcze się nie pakujemy, ale mam teraz od wakacji dwójkę w domu więc i czasu brak,

Karollinka
07-07-2010, 19:54
Cze

Nie jeszcze się nie pakujemy, ale mam teraz od wakacji dwójkę w domu więc i czasu brak,

wiem jak to jest, moja niby cały czas w domu, ale dzieci sąsiadów są u nas od rana do wieczora więc oprócz swojej mam jeszcze 2 do pilnowania i trzeba ciągle wymyślać nowe zabawy i atrakcje.

Aguś ale macie już pięknie, bardzo mi się podobają meble w kuchni, powiedz jaką powierzchnię ma kuchnia?

30Agulka
07-07-2010, 20:10
wiem jak to jest, moja niby cały czas w domu, ale dzieci sąsiadów są u nas od rana do wieczora więc oprócz swojej mam jeszcze 2 do pilnowania i trzeba ciągle wymyślać nowe zabawy i atrakcje.

Aguś ale macie już pięknie, bardzo mi się podobają meble w kuchni, powiedz jaką powierzchnię ma kuchnia?

10,5m2 mi tez sie podoba:wiggle:

kamlotek
07-07-2010, 22:38
Wcale się nie dziwię,że się wszystkim kuchnia podoba:yes::)

atija
07-07-2010, 23:16
Weszłam do Ciebie na chwilkę i mam tak:jawdrop: pięknie masz już w domku. Powiedz mi Agulka czy łazienki , sama projektowałaś? w ogóle bardzo mi się podobają rozwiązania kaflowo podłogowe :)
Pozdrawiam

kawika
08-07-2010, 06:32
Agulka no bardzo ładna kuchnia

A Ty to ciągle tak czysto masz??:jawdrop:
podłoga lśni

ładnie, naprawdę ładnie

narozny zlewozmywak? chyba tak

fajnie będzie

Niwa
08-07-2010, 09:06
Agulka ja też robię tak:jawdrop: jak patrzę na Twoją kuchnię i porządki :o:o:o szaaacun ;)

30Agulka
08-07-2010, 12:50
Weszłam do Ciebie na chwilkę i mam tak:jawdrop: pięknie masz już w domku. Powiedz mi Agulka czy łazienki , sama projektowałaś? w ogóle bardzo mi się podobają rozwiązania kaflowo podłogowe :)
Pozdrawiam
co do łazienek to powiedziałam facetowi, że chcę:
mieć blaty z kafli, gdzie mniej więcej co ma być, a on dodał coś od siebie i wyszły takie cuda niewidy:wiggle:
Co do rozwiązań podłogowych to moje pomysły:cool:

Agulka no bardzo ładna kuchnia

A Ty to ciągle tak czysto masz??:jawdrop:
podłoga lśni

ładnie, naprawdę ładnie

narozny zlewozmywak? chyba tak

fajnie będzie

tak narozny zelwozmywak, już fotką nawet zaraz zamiszczę

Agulka ja też robię tak:jawdrop: jak patrzę na Twoją kuchnię i porządki :o:o:o szaaacun ;)

kobity jaki porządek............... do fotki tak wyglancowałam, hihihi a taj na powaznie, to z mama latamy ze szmata po każdym większym zabrudzeniem, bo później bysmy tego nie doczysciły

Byliśmy wczoraj i dzis na spotkaniach integracyjnych w przedszkolu, Adaś spisał się bardzo dobrze, jutro mówił że idzie sam bez Mai ( bo dzis była z nim) i nawet Panie go pochwaliły, że dżentelmen i szarmancki kawaler z niego:rolleyes:

kawika
08-07-2010, 13:48
Aga - super to się ze sobą zgra fajnie pomyślane

tylko tą lodówkę odpakuj :)


gratuluję Kawalera :D

30Agulka
08-07-2010, 14:04
Aga - super to się ze sobą zgra fajnie pomyślane

tylko tą lodówkę odpakuj :)


gratuluję Kawalera :D
hihihihhi

musze, ale dopiero jak wywiercą mi na karnisze i po urlopie

Dzięki za miłe słowa, fajnie usłyszeć takowe:rolleyes:

sylwia&radek
08-07-2010, 14:52
Aguś co tu dużo mówić - kuchnia coraz piękniejsza. Ja na Twoim miejscu pewnie nie chciałabym wyjeżdżać na wakacje bo wolałabym się cieszyć pięknym domkiem;)
Pozdrawiam

30Agulka
08-07-2010, 15:16
Aguś co tu dużo mówić - kuchnia coraz piękniejsza. Ja na Twoim miejscu pewnie nie chciałabym wyjeżdżać na wakacje bo wolałabym się cieszyć pięknym domkiem;)
Pozdrawiam

a ja potrzebuję zmiany otoczenia bo w łeb dostaję już ;)

kawika
09-07-2010, 07:48
wakacje jak najbardziej wskazane
udanego wypoczynku :D

Niwa
09-07-2010, 10:55
urlop faaaajna rzecz ;)

30Agulka
09-07-2010, 19:36
Kochani przyszłam się pożegnać :rolleyes: ................. mam nadzieje, że wypoczniemy i pogoda dopisze

kasiulakp
10-07-2010, 12:00
Nie było mnie chwilę... zaglądam, a tu :jawdrop::jawdrop::jawdrop:
Jaka kuchnia śliczna... po prostu ten kolor ścian z jasnymi meblami to idealne zestawienie :lol: no i do tego idealnie dopasowane płytki...
przyznaję się bez bicia,że ja lubuję się w ciemnym drzewie, ale coraz częściej (miedzy innymi u Ciebie) przekonuję się,że jasne drzewo też jest śliczniutkie, jak dobrze jest zestawione z innymi elementami ;)

Milutkich i cieplutkich wakacji życzę :D

kasiulakp
10-07-2010, 12:09
ps. jaką masz płytę??
Ja zamówiłam siemensa, ale zastanawiałam się nad boschem... musiała być 5-cio palnikowa :) Chyba będziemy mieć takie same :wiggle:

atija
10-07-2010, 13:34
Udanych wakacji życzę:)

sylwia&radek
10-07-2010, 14:03
http://www.zdjecia.sklep.pl/images/piaskowa%20plaza%20na%20wybrzezu%20gdanskim.jpg
Mega udanych wakacji :)

Karollinka
13-07-2010, 17:56
Aguś Wy już pewnie opaleni a ja dopiero zobaczyłam ze byczycie się nad morzem:)
życze udanego wypoczynku, radosnego czasu spedzonego razem i słonecznej pogody!!

Niwa
14-07-2010, 13:11
Heeej Agulka :)
masz rewelacyjną kuchnię, :) baaardzo mi się podoba:yes:
i dzieci to chyba modelling w przyszłości będą uskuteczniać, bo pozują jak zawodowcy :)

nooo byczcie się Kochani na plaży, należy się Wam:hug:

agurek
17-07-2010, 06:34
Witaj Agulko, natrafilam przypadkowo na Twoj dziennik, jestem pod wrazeniem, czy ktos Wam projektowal wnetrze,chodzi mi o wybor kafli, mebli, kolorow, tapet. wszystko do siebie idealnie pasuje, masz przepiekna kuchnie, pozwol ze sciagne kilka wzorow od Ciebie. My jestesmy traz na etapie hydrauliki, do konca wakacji chcemy miec zrobione wylewki, przylacza,gaz, wode, a pozniej to wykanczanie, z tym ze nie mamy czasu, bo chcemy jak najszybciej sie wprowadzic, wzgledy finansowe, a ja tak chcialabym wszystko dopracowac do ostatniego detalu, czy korzystalas z jakiegos programu do robienia wizualizacji wnetrza? Pozdrawiam

30Agulka
18-07-2010, 21:55
Witam sie szybciutko i znikam do wyrka.

Dziękuje za komentarze, jest mi bardzo miło:rolleyes:

Urlop minął szybko, było gorąco ale nie tak bardzo jak w Bałtyku sie siedziało:wiggle:

agurek dziękuję i ciesze, że komuś oprócz mnie sie u nas podoba. Co do projektowania wnętrza to moje dzieło ............ starałam się by wszystko grało i pasowało.

Foto schodów ( brak jeszcze jednej części poręczy i tralek , ale widac co i jak) oraz drzwi od wiatrołapu ;)

30Agulka
18-07-2010, 22:02
ps. jaką masz płytę??
Ja zamówiłam siemensa, ale zastanawiałam się nad boschem... musiała być 5-cio palnikowa :) Chyba będziemy mieć takie same :wiggle:

Amica

kawika
19-07-2010, 07:51
Dzień dobry

już po urlopie???

Śliczny kolor schodów

naprawdę

buźka

sylwia&radek
19-07-2010, 08:29
Witam w domu :)
Fajny czas wybraliście na wakacje. To chyba były najgorętsze dni w te wakacje.
Buźka :)

sylwia&radek
19-07-2010, 08:32
Aguś drzwi i schody zaje....te. Bardzo bardzo mi się podoba.

Karollinka
19-07-2010, 09:43
łał łał, ale niespodzianka na was czekała, super drzwi i schody:)!!
wypoczeliście na urlopie?

30Agulka
19-07-2010, 09:57
łał łał, ale niespodzianka na was czekała, super drzwi i schody:)!!
wypoczeliście na urlopie?

dziś Karolina wypoczywam.............mażłonek na budowie, dzieci stęsknione zabawek się zajęli sobą a ja zaraz parzę kawkę............ obiadek mama wczoraj przywiozła, więc na dziś jest................ a po południu zamiana , ja na budowę a J z dziećmi

Karollinka
19-07-2010, 10:16
po takim urlopie to od razu jest zapał do roboty:)

Beata&Wojtek
19-07-2010, 10:39
jejku... ja już chce domek też mieć... a tutaj ciągle strop.... bleee

Powielę od karolinki swoje pytanie Aguś, dot. tych cm od kuchenki- ile koniec konców ich macie?
I jeszcze pytanko, czy ktoraś z Was liczyła opłacalność rekuperatora?
:*
ps. u nas chlodno i od czasu do czasu pada. nie wiedzialam ze kiedys sie bede cieszyć z deszczu w lecie :D

30Agulka
19-07-2010, 10:59
jejku... ja już chce domek też mieć... a tutaj ciągle strop.... bleee

Powielę od karolinki swoje pytanie Aguś, dot. tych cm od kuchenki- ile koniec konców ich macie?
I jeszcze pytanko, czy ktoraś z Was liczyła opłacalność rekuperatora?
:*
ps. u nas chlodno i od czasu do czasu pada. nie wiedzialam ze kiedys sie bede cieszyć z deszczu w lecie :D


około 30cm ... ta szafka z długą szufladą po prawej stronie ma 100cm, sama zobacz na fotkach

30Agulka
19-07-2010, 11:12
Beata ja takich cudów jak odkurzacz centralny czy ten rekuperator nie będe mieć u siebie

Beata&Wojtek
19-07-2010, 11:26
Ja chcę mieć odkurzacz centralny, bo nie będę biegać odkurzaczem po całym domu a odkurzanie to moja "działka" ;/ do do rekuperatora- wlasnie wyczytalam ze z kominkami nie bardzo dzialają a ja chcę przede wszystkim ogrzewanie kominkowe, wiec chyba to sobie daruję. Poz atym piszą, że jak solary: są EKO i zdrowe, ale zeby przy nich zaoszczędzić to niekoniecznie :)

Angie83
19-07-2010, 11:38
My dopiero za jakiś czas się dowiemy czy warto było montować rekuperator. Jednak my będziemy mieć ogrzewanie gazowe, a kominek to tylko tak bardziej w formie ozdoby :)

Beata&Wojtek
19-07-2010, 11:53
my chcemy kominkowe + gazowe no i nie wiem czy do tego ten reku miałby sens. opinie na forach oczywiscie rozne... chyba sobie daruje. Wczoraj wuj mnei straszył, że w rurach od odkurzacza sie syf zbiera i robale i bakterie.... no to sie go pytam ile tego wdycha z normalnego odkurzacza. To on mi na to ze on nie odkurza, ma maszyne na pare. No, ale ciocia odkurza :D a wogole to mi powiedzial zebym sobie odkurzacz na wode kupila... no.. moi rodzice mieli. KOSZMAR NAD KOSZMARY. nikt nikogo nie byl w stanie zmobilozowac do uzywania tegoż cudeńka :D

sylwia&radek
19-07-2010, 17:03
Co do Rekuperatora słyszałam same dobre opinie. Słyszałam że najlepiej jest go zacząć robić na początku budowy bo wtedy jest najlepiej ukryć rury. Koszt to około 10 tyś zł. Działa to super.

Karollinka
20-07-2010, 07:45
jest wiele fajnych sprzetów, rozwiazań ale niestety na tyle kosztownych ze niektórzy nawet nie zastanawiaja sie nad ich stosowaniem, np. my:) wiele rzeczy by sie chciał, na nie wszystko jednak stać.

kamlotek
20-07-2010, 11:51
właśnie, człowiek by dużo rzeczy chciał,które ulepszyłyby życie solary,reku,odkurzacze centr. Jednak wiele z tych rzeczy odpada w przedbiegach,ze względu na cenę

Karollinka
20-07-2010, 11:57
tak, ale jak kogos nie stać na takie luksusy to człowiek cieszy sie z każdego drobiazgu jaki pojawia sie w domku:)

kamlotek
20-07-2010, 11:59
też prawda

Beata&Wojtek
21-07-2010, 07:50
odkurzacz centralny na tym etapie budowy kosztuje ok 300 zł- rury tylko trzeba polozyc. a zamiast jednostki centralnej mozna z czasem nawetzwykly odkurzacz zamontowac:) tato mojego kolegi tak u siebi zrobil i dziala. koszt niewielki za to mam nadzieje duzo wygodniej :)

reku i inne solary dla mnie to inwestycja ktora ma sie zwrocic. niestety, solary sie nie zwracaja a reku ma znajoma od 6 m-cy, wczoraj rozmawialismy, i non stop cos jej sie psuje. jej mąż, strazak, potwierdzil, ze reku przy ogrzewaniu kominkowym jest nibezpieczne... a my grzejemy kominkiem wiec tez odpada. i tyle z wynalazkow :)

sylwia&radek
21-07-2010, 07:59
Na solary można dostać dofinansowanie z gminy. U nas tak właśnie jest. Cała inwestycja będzie nas wynosiła 2500 zł.
A rekuperator to na razie wielki wynalazek. Ale pewnie z 2-3 lata i ceny jego spadną tak jak i solarów. To tylko kwestia czasu.

Karollinka
21-07-2010, 08:08
Sylwia ale super z tym dofinansowaniem, ja pytalam u nas to nie ma ale za takie pieniadze to grzech nie zrobic

sylwia&radek
21-07-2010, 13:29
Sylwia ale super z tym dofinansowaniem, ja pytalam u nas to nie ma ale za takie pieniadze to grzech nie zrobic

Wiem cena jest bardzo dobra, tyle że realizacja będzie na pewno w następnym roku. W grudniu tego roku mają podać nam konkrety tej inwestycji. Wiem że projekt w tą cenę wchodzi robocizna, materiały itp. A że nie jeszcze nie zamierzamy się wprowadzać to poczekamy. Również zapisałam się na dofinansowanie do oczyszczalni ścieków. Około 3 tygodnie temu był pan który robi projekty, robił pomiary itp, ale nie podał jaki będzie termin realizacji. Na razie wpłaciliśmy 1000 zł, a całość miała być w granicy 3000 zł. Ale to jeszcze nie jest pewne. Poczekamy to zobaczymy.
Warto popytać w gminie. U nas i na solary i na oczyszczalnie prawie wszyscy się zapisali z okolicy ;)

Niwa
21-07-2010, 15:13
U Nas centralnego odkurzacza też niet, a solary chcemy a i owszem ale to w daaalszej przyszłości:oops:
Agulka- schodki piękniste:)

kamlotek
21-07-2010, 18:10
U nas w gminie kiedyś z 3 lata temu dofinansowywali zakup solarów. My złożyliśmy wniosek o dofinansowanie 2 lata temu i na razie jedyny postęp to przyjazd pana w celu obfotografowania domu do dokumentacji. I cały czas czekamy ,dzwonimy i wciąż to samo słyszymy "brak środków". Mamy wyprowadzone rury do solarów,kupiony wymiennik z 2 wężownicami. Zobaczymy,jak się nie wyjaśni,a parę groszy wpadnie,to na wiosnę pomyślimy

30Agulka
21-07-2010, 20:38
Witam wieczorowo.

Jestem wściekła jak osa na faceta od schodów, znów przekłada dzień dokończenia tego co zaczął czyli zamontowania jeszcze barierki i polakierowania:bash:
Kurka przez niego wszystko się opóxnia, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Wczoraj był facet od płytek i już ostatecznie zakończył u nas prace........ zamontował wreszcie panel prysznicowy.
Również wiatrołap doczekał się tapety
W domciu już powywiercane dziury, na obrazki, wieszaki, zamontowane są karnisze, lampy..................... jak ja juz chcę tam mieszkać:rolleyes:


MOJE DZIECI , A SZCZEGÓLNIE MŁODSZE DOPYTUJE SIE KIEDY W KOŃCU BĘDZIE SPAŁ W NOWYM POKOIKU I NA DUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻYM ŁÓZKU ............ takie maluchy a też już czują róznicę i chcą na nowe

Zbigniew100
22-07-2010, 06:10
D drabiną da się mieszkać , a co dopiero bez barierek.;):)

Powodzenie przy przeprowadzce

Beata&Wojtek
22-07-2010, 06:41
ja tez trzymam kciuki za szybką przeprowadzke :) wczoraj byłam na budowie zmusic majstra do podania terminu lania stropu :) i tez juz bym chciala tam mieszkac :) cisza, ptaszki i chlodny domek :)

sylwia&radek
22-07-2010, 09:21
Ja na początku myślałam że to nie ma różnicy czy rok czy pięć się buduje i że będę cierpliwe czekała do przeprowadzki. A teraz wiem że już bardzo bardzo bym chciała mieszkać na swoim. Jak widzę że domek już jest to bardzo ciągnie aby w nim zamieszkać ;)

Beata&Wojtek
22-07-2010, 09:40
Ja też sobie na poczatku mówiłam, spokojnie, byle do przodu, jak nei w tym roku to w przyszłym, ale teraz jak jezdze na budowe i od dwóch tygodni ciągle widze tylko strop to juz nie mam sily ;/ Wiec sie umowilam na przyszly tydzien ws wyboru dachówek oraz z Panem od kuchni na zamowienie :) moze mi sie humor poprawi jak jakies kolorki zobacze :D

sylwia&radek
22-07-2010, 09:44
A już mniej więcej wiesz jaki kolor dachówki byś chciała?

Beata&Wojtek
22-07-2010, 10:09
Dachówka brązowa półmat (czyli angobowana :) tak to sie chyba nazywa)

sylwia&radek
22-07-2010, 10:15
Dachówka brązowa półmat (czyli angobowana :) tak to sie chyba nazywa)

Fajny wybór. Też się zastanawialiśmy nad taką. Tyle że mój mąż chciał koniecznie grafit (ostatecznie został antracytowy) ;)

30Agulka
22-07-2010, 21:12
Dziś geodeta za jedną mapkę zawołał 800zł :jawdrop: i własnie nadszedł ten czas, że kasa się skończyła:cry::cry::cry:

30Agulka
22-07-2010, 21:29
D drabiną da się mieszkać , a co dopiero bez barierek.;):)

Powodzenie przy przeprowadzce


ja tez trzymam kciuki za szybką przeprowadzke :) wczoraj byłam na budowie zmusic majstra do podania terminu lania stropu :) i tez juz bym chciala tam mieszkac :) cisza, ptaszki i chlodny domek :)

dzięki ............ dziś poszło część zabawek.

Barierka zamontowana ................ jeszcze raz lakierek walnie w sobotę i juz będzie cacy

atija
22-07-2010, 22:27
: i własnie nadszedł ten czas, że kasa się skończyła:cry::cry::cry:


to i tak na wiele wystarczyło;)

sprawnej przeprowadzki życzę:)

Niwa
23-07-2010, 09:22
a ja dalej przy sowim: Agulka- schodki piękniste :D

i również dołączam się do życzeń "sprawnej przeprowadzki" :) :hug:

30Agulka
23-07-2010, 11:34
to i tak na wiele wystarczyło;)

sprawnej przeprowadzki życzę:)
nio z czego się bardzo cieszę:wiggle:

]a ja dalej przy sowim: Agulka- schodki piękniste[/B] :D

i również dołączam się do życzeń "sprawnej przeprowadzki" :) :hug:

dziekuję bardzo............. dziś zajechałam po drodze do dentysty zobaczyc je w całości............................ midzio:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

kamlotek
23-07-2010, 12:39
Ja też życzę nie męczącej,nie niszczącej i szczęśliwej przeprowadzki:),bo to,że będzie szybka to wiadomo ;). Trzymam kciuki Agulka

kamlotek
23-07-2010, 12:41
Dachówka brązowa półmat (czyli angobowana :) tak to sie chyba nazywa)

Wg mnie dachówka angobowana,to nie pół mat. Bo ona ma dodatkową powłokę lakieru. Ja mam kasztan angobę i świeci się w słońcu jak psu ....

30Agulka
24-07-2010, 19:00
i co............................ stolarz się nie pojawił .............. :mad::mad::mad::bash::bash::bash: kużwa chyba mu nie zapłacę, albo przynamniej opinię niezłą mu wystawię wśród innych

Magdalena Strok
26-07-2010, 09:53
Witam serdecznie:) Z przyjemnością oświadczam, że dołączam do miłośników Twojego domu:) Jest przepiękny!!!!!!!!!Mnie do tego stanu jeszcze daleko, ale w marzeniach już urządzam swoj dom:) I tu mam pytanie gdzie i (jeśli można wiedzieć za ile) kupiłaś zegar, który wisi w kuchni? Marzy mi się taki sam:)

30Agulka
26-07-2010, 10:04
Witam serdecznie:) Z przyjemnością oświadczam, że dołączam do miłośników Twojego domu:) Jest przepiękny!!!!!!!!!Mnie do tego stanu jeszcze daleko, ale w marzeniach już urządzam swoj dom:) I tu mam pytanie gdzie i (jeśli można wiedzieć za ile) kupiłaś zegar, który wisi w kuchni? Marzy mi się taki sam:)


witam i dziękuję że zajrzałaś i za miłe słowa.
Zegar kupiony na allegro za około 50zł:rolleyes:

STEFANY
27-07-2010, 09:00
puk puk, wpraszam się do Twoich wnętrz Agulka. Trafiłam do Ciebie z wątku łazienek :) Przewertowałam dziennik, widzę że wkładasz w domek całe serducho, mam to samo ale na trochę wcześniejszym etapie. Dzieciaki sama słodycz, aż się palą do nowych pokoi. Podpatrzyłam pięknie "obrobione" łukami blaty łazienkowe i pewnie skorzystam z inspiracji. Podłogi w pokojach dzieciaków miodzi. Mam jeszcze pytanko odnośnie przepięknego koloru schodów. Co to za drewno, na jaki kolor jest bejcowane, a może to naturalny kolorek drewna? Jestem na etapie zamawiania schodów i mam dylemat, bo naturalnie taki kolor ma tylko egzotyka ( cena mnie odstrasza!!!), a o bejcowanych krążą różne opinie. Jak rozwiązałas ten problem u siebie?
pozdrawiam i życzę dużo siły i cierpliwości przy przeprowadzce :)

30Agulka
27-07-2010, 12:20
puk puk, wpraszam się do Twoich wnętrz Agulka. Trafiłam do Ciebie z wątku łazienek :) Przewertowałam dziennik, widzę że wkładasz w domek całe serducho, mam to samo ale na trochę wcześniejszym etapie. Dzieciaki sama słodycz, aż się palą do nowych pokoi. Podpatrzyłam pięknie "obrobione" łukami blaty łazienkowe i pewnie skorzystam z inspiracji. Podłogi w pokojach dzieciaków miodzi. Mam jeszcze pytanko odnośnie przepięknego koloru schodów. Co to za drewno, na jaki kolor jest bejcowane, a może to naturalny kolorek drewna? Jestem na etapie zamawiania schodów i mam dylemat, bo naturalnie taki kolor ma tylko egzotyka ( cena mnie odstrasza!!!), a o bejcowanych krążą różne opinie. Jak rozwiązałas ten problem u siebie?
pozdrawiam i życzę dużo siły i cierpliwości przy przeprowadzce :)

Witam u siebie. Moje całe serducho to nasz dom.
Co do schodów to są z buku i bejcowane na kolor orzech i walnięte dwa razy lakierem półmat, zresztą większośc rzeczy jest u nas w tym kolorze w domu............ blat kuchenny, drzwi wewnętrzne, szafa wnękowa............itp.....

Stolarz od schodów nie odzywa się, nie odbiera telefonów......................... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr małzonek pod moim wpływem sie wkurzył, bo on ma jazdy ode mnie przez niego, i napisał mu smsa, że jak sie nie zjawi do środy to będzie miał kłopoty

STEFANY
27-07-2010, 14:32
nie ma nic gorszego od takich bumelarzy, nałapią zleceń, a potem nieterminowość się kłania. Znam to i ja, tylko wizja braku zapłaty ich jeszcze mobilizuje. Może warto się odpłacić takim samym poślizgiem przy zapłacie :)
Oby tylko schody się dobrze użytkowały. Kuszą mnie bardzo w tym głębokim odcieniu brązu, oj bardzo :) Będę tu wpadać do Waszego rodzinnego domku, pozdrawiam

sylwia&radek
28-07-2010, 07:36
Jak fajnie jest już u Ciebie:) I ja się przyłączam do zachwytu nad Twoim schodami. Też mi się podoba ten kolor.
Miłego dnia :):):)

30Agulka
28-07-2010, 11:28
Sylwia dzięki, że Tobie też się podobają nasze schody..................


U nas jeszcze nie ma boom odnośnie przeprowadzki .............. sukcesywnie są wywożone kartony........... dzis pojechały ręczniki i pościele oraz szafka do młodego pokoju......... wczoraj "pierze" ................ czyli wszystko co do spania już jest :wiggle: oj niedługo trzeba zrobić pierwszą noc

Właśnie siedzę i wybieramy parapety

sylwia&radek
29-07-2010, 09:30
Wysłałam Ci wczoraj wiadomość na priv. Jak będziesz mogła to odpowiedz. Dzięki
Miłego dnia :) W mojej miejscowości zaczyna się rozpogadzać. Może lato do nas wróci :)
Pozdrowienia

30Agulka
29-07-2010, 11:05
Wysłałam Ci wczoraj wiadomość na priv. Jak będziesz mogła to odpowiedz. Dzięki
Miłego dnia :) W mojej miejscowości zaczyna się rozpogadzać. Może lato do nas wróci :)
Pozdrowienia

uuuuuuuuuuuu Sylwia odpowiedziałam Ci wczoraj późnym wieczorem, nie doszło??????

30Agulka
29-07-2010, 20:57
Pan od schodów się dziś pojawił :eek: a małżonek powiedział, że dziś kasy nie dostanie........... może w przyszłym tygodniu:wiggle:

Niwa
29-07-2010, 21:21
heheheheh to musiał mieć niezłą minę ? ;)- pan od schodów- że w sensie;)

30Agulka
29-07-2010, 22:23
Płytki na parapety zewnętrzne tez już od dzisiaj mamy:wiggle:

Niwa
29-07-2010, 22:37
ahah, sie pochwaliła, ale nie pokazała........ jaka to jest Agulka, noooooom ;)

sylwia&radek
30-07-2010, 09:44
Cześć Aguś
Dziękuję za odpowiedź na priv.
Przyniosłam bukiecik do Twojego domku. http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/1659_DSCN6139.jpg

sylwia&radek
30-07-2010, 19:47
Aguś jestem pod wrażeniem Twojego domku. Gdybym mieszkała bliżej Ciebie to chciałabym Twój domek zobaczyć na żywo;)
Fajnie że w końcu Wam się udało i że nie długo będziecie mieszkać na swoim.
A wiatrołap też bardzo fajny;) Tapeta superowa:) Ach jak ja bym się z Tobą chętnie zamieniła.

Buźka

sylwia&radek
30-07-2010, 19:50
A jak tam stolarz dokończył wszystkie prace dziś?

30Agulka
30-07-2010, 19:50
ahah, sie pochwaliła, ale nie pokazała........ jaka to jest Agulka, noooooom ;)
za późno było na chwalenie........... ale zaraz to nadrobię;)

Cześć Aguś
Dziękuję za odpowiedź na priv.
Przyniosłam bukiecik do Twojego domku. http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/1659_DSCN6139.jpg

Oj Sylwuś PIKNE........................ dziękuję bardzo, do salonu na stół by mi taki bukiet sie przydał................ za jakiś czzas hihihi.

30Agulka
30-07-2010, 19:55
Aguś jestem pod wrażeniem Twojego domku. Gdybym mieszkała bliżej Ciebie to chciałabym Twój domek zobaczyć na żywo;)
Fajnie że w końcu Wam się udało i że nie długo będziecie mieszkać na swoim.
A wiatrołap też bardzo fajny;) Tapeta superowa:) Ach jak ja bym się z Tobą chętnie zamieniła.

Buźka

szkoda, szkoda że tak daleko, ale jakby co to zapraszam:wiggle:

A jak tam stolarz dokończył wszystkie prace dziś?

Wczoraj był stolarz od schodów , miał jeszcze przymocować barierkę by dzieci nie zleciały na dół i polakierowac jeszcze półpiętro............ mażłonek mówił, że zrobione juz jest.......... jutro jadę na inspekcję.


Dziś był przedstawiciel z Turplastu, gdzie bralismy okna i wyceniał tylko szyby do wymiany w jednym oknie 150x150 .................... i zaśpiewał nam 835zł :jawdrop: i co ???? Podziekowalismy......... na razie w pokoju Mai będą okna jakby muchy nabździły:bash:

sylwia&radek
30-07-2010, 20:10
Dziś był przedstawiciel z Turplastu, gdzie bralismy okna i wyceniał tylko szyby do wymiany w jednym oknie 150x150 .................... i zaśpiewał nam 835zł :jawdrop: i co ???? Podziekowalismy......... na razie w pokoju Mai będą okna jakby muchy nabździłyhttp://forum.muratordom.pl/../images/smilies/bash.gif

A to faktycznie dużo jak za same szyby:jawdrop:

Karollinka
02-08-2010, 07:53
cześć Aguś, no ale pięknie u Ciebie, już możecie spokojnie zamieszkać, ale to radość co?? że wszystko takie nowe, piekne, dopieszczone że wreszcie bedzie swoje własne gniazdko:):)

Karollinka
02-08-2010, 08:03
Agus zajrzałam do dziennika i ujrzałam wiatrołap, łałłłłłł
świetnie sie ta tapeta prezentuje, jaka to jest? bo już zaczynam mieć wizje swojego wiatrolapu:)

30Agulka
02-08-2010, 19:55
cześć Aguś, no ale pięknie u Ciebie, już możecie spokojnie zamieszkać, ale to radość co?? że wszystko takie nowe, piekne, dopieszczone że wreszcie bedzie swoje własne gniazdko:):)
:wiggle::wiggle::wiggle:

Agus zajrzałam do dziennika i ujrzałam wiatrołap, łałłłłłł
świetnie sie ta tapeta prezentuje, jaka to jest? bo już zaczynam mieć wizje swojego wiatrolapu:)
czyli sie podoba jak masz wizje, po obejrzeniu mojej;)
to jest http://allegro.pl/item1172496250_alle_tapety_jade_10_wzorow_tapeta_v lies_grandeco.html

RenataS
03-08-2010, 15:29
30Agulka wyczytałam, że mebelki do pokoi dzieciaczków masz zrobione na zamówienie, moje pytanie dotyczy regału z pokoju córki, czy też był robiony? czy może gdzieś go wyszukałaś gotowego?

30Agulka
03-08-2010, 15:38
30Agulka wyczytałam, że mebelki do pokoi dzieciaczków masz zrobione na zamówienie, moje pytanie dotyczy regału z pokoju córki, czy też był robiony? czy może gdzieś go wyszukałaś gotowego?

też na zamówienie te w necie nie mają "tyłu" tylko widać ścianę a u nas jest płyta:rolleyes:

Claudii
03-08-2010, 20:46
Witam z rewizytą , z ciekawością przejrzałam dziennik i o dziwo mile się rozczarowałam ....klasyka !!!! :)
Spodziewałam się minimalizmu , chłodu na jaki teraz jest szał i jaki panuje w większości dziennikach. Gratulacje za swój styl :)

30Agulka
03-08-2010, 22:03
Witam z rewizytą , z ciekawością przejrzałam dziennik i o dziwo mile się rozczarowałam ....klasyka !!!! :)
Spodziewałam się minimalizmu , chłodu na jaki teraz jest szał i jaki panuje w większości dziennikach. Gratulacje za swój styl :)
miło mi ze takie rozczarowanie:rolleyes:

Karollinka
04-08-2010, 08:51
cześć Agulka, co słychać u Was?
pakujecie juz pudła? na kiedy zapalnowana pierwsza noc w domku?

30Agulka
05-08-2010, 09:18
cześć Agulka, co słychać u Was?
pakujecie juz pudła? na kiedy zapalnowana pierwsza noc w domku?

hejka
zostało nam jeszcze do przewiezienia 2 szafy, gary i ubrania............................ a pierwsza noc jutro:wave::wave::wave:

sylwia&radek
05-08-2010, 09:24
:wave:Hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa:wave:
Fajowo Wam :) Pewnie w weekend robicie mega parapetówę ;)

30Agulka
05-08-2010, 13:59
:wave:Hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa:wave:
Fajowo Wam :) Pewnie w weekend robicie mega parapetówę ;)

raczej w ten weekend będziemy tylko z mężem i dziećmi "obmacywać" każdy kąt;)
Parapetówki zaplanowane na 21 siepnia ZNAJOMI, 28 sierpnia RODZINA

30Agulka
08-08-2010, 18:57
Witam.

Weekend minął szybko, sąsiedzi zrobili nam przywitanie z ogniskiem, pifkiem i kiełbachą i spac poszlismy po 2.
Lało niesamowicie, podtopiło Szczecinek a na naszym nowym osiedlu plac zabaw. drogi zmyte, sąsiedzi przy kominach pozalewani, u nas nic nie przemokło... wody prawie do półkolana, u nas żadnych szkód.

Dzieci wracać do starego domku dzis nie chciały........ my zresztą też, ale za 2 tyg już będziemy tam na stałe.

Facet był w sobotę dokręcić ten wyczekiwany front i uchwyty.

Zbigniew100
08-08-2010, 19:08
raczej w ten weekend będziemy tylko z mężem i dziećmi "obmacywać" każdy kąt;)
Parapetówki zaplanowane na 21 siepnia ZNAJOMI, 28 sierpnia RODZINA

Zrób ładne zdjęcia .:eek:
Objemy się widokiem.:rolleyes:;)

sylwia&radek
08-08-2010, 19:19
Aguś ładniutko u Was. Coraz bliżej do tego żebyście nie musieli wracać do starego domku.

Ach te powodzie. Tragedię ludzie mają. W jednej chwili można tak wiele stracić.
Buźka papa

Karollinka
10-08-2010, 09:55
cześć Aguś, jak tam przeprowadzka?
poprzeglądałam zdjecia Twojej kuchni na wątku o kuchniach, powiem Ci ze bardzo mi sie podoba taki styl,bardzo ciepło domowo bedziecie mieli.

30Agulka
11-08-2010, 22:24
cześć Aguś, jak tam przeprowadzka?
poprzeglądałam zdjecia Twojej kuchni na wątku o kuchniach, powiem Ci ze bardzo mi sie podoba taki styl,bardzo ciepło domowo bedziecie mieli.

dzięki Karolcia, mi własnie o to chodziło by stworzyć przytulną, ciepłą kuchnię.......... a przeprowadzka tak na stałe juz to w nastepny weekend czyli po parapetówce dla rodziny juz nie wracamy na stare śmieci:wiggle:

Karollinka
17-08-2010, 10:03
cześć Aguś, czekałam cierpliwie od soboty na jakieś info no ale przeprowadzka była, parapetówa tez, juz dzis wtorek a Ciebie ani widu ani słychu, jak sie mieszka??
zdaj relacje z pierwszych dni na swoim, pokaż zdjęcia zamieszkałych i tętniących życiem pomieszczeń:)

Joanna&Mariusz
18-08-2010, 17:08
Witam,
trafiłam tu przez kuchnię:rolleyes:
przytulna, ciepła, bardzo ładna...
Gratuluję przeprowadzki i życzę miłego mieszkania.
Pozdrawiam, Joanna

30Agulka
19-08-2010, 13:35
cześć Aguś, czekałam cierpliwie od soboty na jakieś info no ale przeprowadzka była, parapetówa tez, juz dzis wtorek a Ciebie ani widu ani słychu, jak sie mieszka??
zdaj relacje z pierwszych dni na swoim, pokaż zdjęcia zamieszkałych i tętniących życiem pomieszczeń:)

była kochana ale dla znajomych i dopiero w te sobotę będzie dla rodziny a co za tym idzie na dobre przeprwadzka jutro.
Wczoraj transport rzeczy i szaf był dopiero po 22......... wcześniej nie dało rady ze względu na warunki atmosferyczne.

Pozdrawiam i ja się udomowię to się odezwę................ dziś ostatni raz klikam tego posta ze starych śmieci:wiggle:

Zbigniew100
19-08-2010, 20:26
była kochana ale dla znajomych i dopiero w te sobotę będzie dla rodziny a co za tym idzie na dobre przeprwadzka jutro.
Wczoraj transport rzeczy i szaf był dopiero po 22......... wcześniej nie dało rady ze względu na warunki atmosferyczne.

Pozdrawiam i ja się udomowię to się odezwę................ dziś ostatni raz klikam tego posta ze starych śmieci:wiggle:

Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości.

Samych szczęśliwych i radosnych chwil w nowym domku.

atija
19-08-2010, 21:11
Agulka :) gratuluję przeprowadzki.

Samych radosnych chwil w Waszym pięknym domku.

Karollinka
20-08-2010, 06:59
Aguś ja tez gratuluje przeprowadzki, niech ten wymarzony domek będzie pełen miłości, radości.
Samych szczęśliwych chwil życzę:)

Beata&Wojtek
23-08-2010, 15:10
My też GRATULUJEMY!
niech się szczęśliwie mieszka :)

sylwia&radek
23-08-2010, 15:18
Czekamy na relacje z pierwszych dni w nowym domku :) Musicie byc przeszczesliwi :) Gorace buzki :):)

30Agulka
25-08-2010, 20:42
DZIĘKUJĘ ZA ZYCZENIA.

Mieszka się CUDNIE, wspaniale było sie wprowadzic do wykończonego na tip top w środku domku........... ogólnie luzik, chłopaki robia roboty na zewnątrz ( parapety, drzewo przygotowują na zimę) a ja relaksując sie popijam kawkę. Komfort psychiczny.........
Sąsiedzi spoko, dzieci wspólnie sie bawią, coż więcej trzeba............ jedynie tylko wygranej w Totka, by móc jak najszybciej kredyt spłacic.

aneta-we
25-08-2010, 21:55
To wygranej ;)

I dużo miłości w nowym domu :)

sylwia&radek
26-08-2010, 08:58
Oczywiscie szostki w totku zycze :):):):)

Karollinka
26-08-2010, 09:03
i ja życzę wygranej:) niech wam sie szczęśliwie mieszka!!
Aguś czekamy na dokładna fotorelacje z zamieszkałego domku:)

Karollinka
01-09-2010, 07:07
cześć Agus, co u Ciebie słychać??

30Agulka
03-09-2010, 20:20
Witam po dłużej przerwie.

U nas sielanka........ szukam pracy, dzieci w przedszkolu, Adaś dziś płakał bo inne dzieci płakały i mu sie to udzieliło.......... ogólnie zadowolony i córcia też.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Wczoraj naplilismy pierwszy raz w kominku................. MIODZIO:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

sylwia&radek
20-09-2010, 19:13
Cześć Aguś:) Ostatnio nas coraz mnie odwiedzasz na forum. Widocznie sielanka Ci służy :) Zajrzyj czasami do nas. Buziaczki dla Twojej całej rodziny:)

Beata&Wojtek
21-09-2010, 07:27
Ja też już chcę palić w kominku! buuu
chociaż u mnie to lada chwila, bo kominek wstawimy pewnie w listopadzie zeby domek suszyc w zimie :)

sylwia&radek
21-09-2010, 08:27
Ja też już chcę palić w kominku! buuu
chociaż u mnie to lada chwila, bo kominek wstawimy pewnie w listopadzie zeby domek suszyc w zimie :)

Tylko kupcie dobre drzewo i suche. I też nie za drobne to wtedy satysfakcja będzie gwarantowana;)

30Agulka
21-09-2010, 19:29
Cześć Aguś:) Ostatnio nas coraz mnie odwiedzasz na forum. Widocznie sielanka Ci służy :) Zajrzyj czasami do nas. Buziaczki dla Twojej całej rodziny:)

sielanka, sielanką............. ja powoli sie dołuję bo roboty ni ma................ a pleców nie mam, więc muszę liczyc na siebie.

Podczytuje i zaglądam nawet często tylko na pisanie mam lenia.

Buziaki równiez dla Ciebie

Karollinka
21-09-2010, 19:31
Aguś, jak miło że zajrzałaś, mów co słychać?

sylwia&radek
21-09-2010, 20:10
sielanka, sielanką............. ja powoli sie dołuję bo roboty ni ma................ a pleców nie mam, więc muszę liczyc na siebie.

Podczytuje i zaglądam nawet często tylko na pisanie mam lenia.

Buziaki równiez dla Ciebie

Kochana ja mam podobnego doła. Też nie mam pleców i pracy brak:) A kasa by się przydała. No i czas inaczej by mijał a tak lipa.
Póki co wymyślam sobie zajęcia no i trochę na budowie się dzieje. Gorzej będzie zimą.

30Agulka
23-09-2010, 10:12
Aguś, jak miło że zajrzałaś, mów co słychać?

Nic kochan aise nie dziej, Adaś wczorqaj miał 3 urodzinki, więc całe popołudnie z dziecmi spędziliśmy, żadnych prac przydomowych:no:
Poznajemy co chwile nowcy sąsiadów i osiedle mamy " dziecięce", sporo jest dzieci w róznym wieku, więc maluchy maja skim sie bawić a ja pogadać:rolleyes:

Adaśko zaskoczył mnie niesamowicie, bo cały czas płacze, nie chce do przedszkola...... a myslałam, że gładko pójdize, bo lubi inne dzieci.

Dziś np. cała drogę spoko, potem jeszcze w szatni mówi mi że nie będzie płakał, bo mamusia musi iśc do pracy ( on mysli, że ja chodze do pracy) , a później cwaniak mały, tuz przed salą kazał mi kucnąc bo chce cos na ucho powiedzieć.................... a on sie uczepił i ryk: ja nie chce tam, dlaczego musze tam sam zostać..........itd
Pani podeszła i go zabrała to aż krzyczał za mną, ale dosłownie po 10 SEKUNDACH ( bo ja przeważnie w szatni chwile poczekam) to już nie płakał tylko chwalił sie swoim nowym robotem urodzinowym....... CWANIAK mały

Kochana ja mam podobnego doła. Też nie mam pleców i pracy brak:) A kasa by się przydała. No i czas inaczej by mijał a tak lipa.
Póki co wymyślam sobie zajęcia no i trochę na budowie się dzieje. Gorzej będzie zimą.
ja niby też, ale teraz jak dzieci sa w przedszkolu to w łeb dostaje przez ta ciszę:o


Co robimy na naszej posesji.
Chłopaki ocieplili, zaciągneli klejem i połozyli podkład biały, więc domek wyglada jakby był na biało pomalowany, parapety zewnętrzne tez ładnie sie wkomponowały.
Schody wejściowe w stanie surowym też zrobione a od dziś zaczynają kopać, by powoli wziąc sie za taras.
Jak ten taras zrobia to będzie wokół juz czysciej, bo odpady pójdą w taras i zostaną zalane................., może jeszcze przed zima się uda ogarnąć obejście, powycinać krzaki ...... poprostu posprzątać, bo jest nieładnie.

30Agulka
04-10-2010, 12:57
Witam.

Dzieki że czasami ktoś do mnie zajrzy.

A co u nas????
Nic szczególnego............ aktualne fotki naszego domku z zewnątrz........... i tak pozostanie do wiosny.

kwartet
05-10-2010, 11:06
witam:rolleyes:jestem pod wielkim wrażeniem , ale ślicznie. a schody i drzwi do wiatrołapu mnie powaliły. super. jak ochłonę to zapytam o szczegóły;)

kamlotek
05-10-2010, 11:35
Helo Agulka ,przepraszam,że mącę ciszę;) i relax,ale mam pytanie do Ciebie gdzie kupowałaś te listwy do łączenia płytek z panelami:confused:. W sklepie czy w necie? A praca znajdzie się,nie przejmuj się za dużo:no:,jakbyś poszła od razu do pracy,to nie miałabyś okazji spokojnie wypić kawy w domu. Ja już w swoim mieszkam po cichu od 28.08;)

30Agulka
06-10-2010, 11:49
witam:rolleyes:jestem pod wielkim wrażeniem , ale ślicznie. a schody i drzwi do wiatrołapu mnie powaliły. super. jak ochłonę to zapytam o szczegóły;)
dzieki kwartet ........... mnie również schody sie podobaja ( nadal) mimo, że trochę więcej kurzu na nich widac

Helo Agulka ,przepraszam,że mącę ciszę;) i relax,ale mam pytanie do Ciebie gdzie kupowałaś te listwy do łączenia płytek z panelami:confused:. W sklepie czy w necie? A praca znajdzie się,nie przejmuj się za dużo:no:,jakbyś poszła od razu do pracy,to nie miałabyś okazji spokojnie wypić kawy w domu. Ja już w swoim mieszkam po cichu od 28.08;)

Zakłócaj cisze ile wlezie.............. ;) czyli plan wykonany, przeprowadzka w wakacje....... dokładnie tydzień po nas :wiggle:
Co do listwy to kupowałam przez net a dokładnie na allegro, bo w sklepie widziałam bardzo podobne, ale cena nie była podobna tylko 3 x droższa

https://ssl.allegro.pl/listwa-podlogowa-do-lukow-profil-profile-flex-i1254156428.html

atija
06-10-2010, 18:24
Agulka

Pokoje dzieci przepiękne, kolorowe i radosne. Pewnie jak dzieciaczki w nich mieszkające.;)

sylwia&radek
12-10-2010, 09:41
Cześć Aguś co u Ciebie?

Karollinka
17-10-2010, 15:11
cześć Aga, u Was taka sielanka że nawet do komputera nie chce sie zasiąść:)

Karollinka
23-12-2010, 08:50
http://img214.imageshack.us/img214/3355/kartkai.jpg (http://img214.imageshack.us/i/kartkai.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)



Zdrowych, spokojnych i radosnych




Świąt Bożego Narodzenia życzy

Karollinka z rodziną.

sylwia&paweł
25-12-2010, 10:12
Radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, spokoju ducha, radości w sercu, niech zapachy choinki i świątecznych wypieków uczynią ten czas wyjątkowym.
Wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku życzą
Sylwia&Paweł&Ola


http://www.bochnia.starostwo.gov.pl/images/news-full/CH_0301_F.jpg

sylwia&radek
25-12-2010, 14:32
http://www.spwroniawy.republika.pl/aktualnosci/2006_2007/09swieta.jpg

Wesołych Świąt

aneta-we
31-12-2010, 11:45
http://www.familylobby.com/common/tt6566680fltt.gif

sylwia&paweł
01-01-2011, 10:42
wszystkiego naj w nowym roku

30Agulka
11-01-2011, 17:03
Dzięki za życzenia i pamięć.

Witam.

Dawno mnie nie było...... bo nic się nie dzieje.

Dziś dostalismy pismo o zakończeniu budowy.
W piśmie napisali, że nie mają żadnych przeciwwskazań
Możemy się meldować.

Pozdrawiam .. jesli ktos do mnie jeszcze zagląda i mnie pamięta:D

atija
11-01-2011, 21:26
Pamięta, pamięta :D

To teraz będziecie mieszkańcami pełną gębą:D

sylwia&radek
14-03-2011, 10:05
Cześć Aguś:)
Co u Ciebie?
Pozdrawiam wiosennie:) Zajrzyj czasami do nas:)

Zbigniew100
22-04-2011, 12:39
53666

Karollinka
23-12-2011, 09:26
http://img195.imageshack.us/img195/5459/3976a.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F195%2F3976a.jpg%2F)

Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

Karollinka z rodziną