PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry architekt z Poznania/Wielkopolski



Morlena
26-01-2010, 16:31
Witam,
Mamy już wybrany projekt domu, szukamy godnego polecenia architekta, który wykonałby adaptację i ocenił/wprowadził nasze pomysły na ulepszenie projektu.
Najlepiej z Poznania lub z Wielkopolski.
Pozdrawiam

maczek44
12-01-2015, 09:23
Odświeżam temat. Potrzebuję zdolnego architekta wnętrz do wykonania aranżacji lokalu użytkowego. Lokal ma niecałe 100 m2, 5 pomieszczeń z holem plus ok 10m2 łazienki. Lokal jest częścią kamienicy. Jakieś propozycje architektów z Poznania? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

baska_st
15-01-2015, 11:19
https://www.facebook.com/sasiak.sobusiak

kowalsky
20-01-2015, 08:55
Mogę Ci polecić firmę Artpin, która zajmowała się projektowaniem biura mojej firmy a wkrótce i mojego domu ;) Pracują tam bardzo kompetentni ludzie z na prawdę świetnymi pomysłami na aranżację. Bardzo dobra cena i super kontakt na każdym etapie współpracy. To był pierwszy raz kiedy korzystaliśmy z usług architekta, więc na dobrą sprawę nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. O architektach krążą różne opowieści ;) Cena obejmowała projekty, zakupy i nadzór a my nie dotykaliśmy się do niczego oprócz wyboru materiałów co nam bardzo odpowiadało ze względu na brak czasu. Jeżeli jesteś z Poznania to firma ma siedzibę w centrum, niedaleko ronda Śródka.

maczek44
26-01-2015, 10:00
Przejrzałam ich realizacje na ich stronie internetowej i muszę przyznać że robią wrażenie :) Mam jeszcze pytanie o czas oczekiwania na gotowy projekt. Jak długo trwało to w Twoim przypadku? No i równie ważna kwestia - cena. Jakiego rzędu wydatkiem muszę się liczyć??

kowalsky
29-01-2015, 11:22
W moim przypadku trwało to ok miesiąca. Najlepiej będzie jak sama się z nimi skontaktujesz, dlatego że zarówno czas oczekiwania na gotowy projekt jak i cena zależą od wielu bardzo indywidualnych czynników. Im bardziej skomplikowany projekt tym więcej analiz należy wykonać itd. Na stronie artpin.net znajdziesz do nich kontakt oraz adres.

bruno841
17-06-2021, 07:41
Witam,
Mamy już wybrany projekt domu, szukamy godnego polecenia architekta, który wykonałby adaptację i ocenił/wprowadził nasze pomysły na ulepszenie projektu.
Najlepiej z Poznania lub z Wielkopolski.
Pozdrawiam

Witam wejdz na www.pnarchitekci.pl mi zaprojektowali dom, są bardzo dokładni, zawsze pod telefonem i na każde pytanie odpowiadają nawet po zakończonej pracy.