PDA

Zobacz pełną wersję : podłogówka w sypialni?



magda762
03-02-2010, 07:55
Pewnie już o tym było, ale nie moge się dokopać. Tak jak w temacie: czy robić podłogówkę w sypilaniach? Mam dom parterowy, bez poddasza, tylko strych. Parterówka miała być wszędzie, za wyjątkiem właśnie sypalni. Ale teraz zaczeliśmy się zastanawiać, czy jednak nie zrobić jej wszędzie. Doradźcie mi coś, bo niedługo musimy podjąć decyzję. Acha: ogrzewanie gazowe z butli + koza w salonie (bez płaszcza - bo chyba za mały obieg wody).
Z góry dziękuję

Pablo lca
03-02-2010, 19:14
Wykonanie podłogówki w każdy pomieszczeniu jest wygodnym rozwiązaniem.Słuchanie opinii osób bez znajomości tematu kończy się tworzeniem dziwnych mitów.Cały wic w podłogówce polega na poprawnym wykonaniu pętli grzewczych tzn. długość obiegu,oraz co jest najważniejsze poprawne wyliczenie zapotrzebowania na ciepło. W razie pytań pisz na PW
Pozdrawiam Pablo

listek
03-02-2010, 19:16
Mam w sypialni. Przeciwskazań nie widzę. Lepsze jest łózko z wolna przestrzenia pod spodem (na nóżkach).

cieszynianka
03-02-2010, 23:00
Przeczytaj wypowoedzi tych, którzy mają podłogówkę w sypialni i nie sugeruj się wypowiedziami osób, które nigdy nie miały, ale kiedyś słyszały, że ..........

http://forum.muratordom.pl/czy-jest-ktos-niezadowolony-z-podlogowki-wodnej,t58276.htm

:wink: