PDA

Zobacz pełną wersję : przycisk spłukujący - chrom?



e-mól
09-02-2010, 12:48
Czy macie w chromie, wydaje mi się, że nie będzie zbyt estetycznie wygladał "opalcowany", ale do armatury pasuje.

mynia_pynia
09-02-2010, 13:34
I właśnie dla tego kupiliśmy białe.
Swojego czasu bardzo mi się podobały elementy satynowane (krany, kurki, półki) ale po wizycie u znajomych i latach użytkowania przezemnie szafki satynowanej wymiękłam, bo się syfi jeszcze bardziej niż chrom.

Whitemag
09-02-2010, 13:39
To prawda - z chromem pół biedy w porównaniu do jego wersji matowionej... u mnie jednak będzie mimo wszystko chrom w macie :roll:

angela_ap
09-02-2010, 15:01
mam w kolorze chromu i musze się przyznać, że nie jest jakos ekstremalnie palczasty, przecieram go co jakiś czas ściereczka jak sprzatam łazienke i tyle, ale nie zauważyłam zeby ślady po palcach rzucały sie jakos specjalnie w oczy

zetka
09-02-2010, 15:51
Też mam w chromie i nie narzekam. Za to widziałam tu sporo niepochlebnych opinii właśnie na temat tego chromu matowego.

chulada
09-02-2010, 16:04
Ja mam mat i jestem mile zaskoczona tym, że wcale nie jest tak źle. Przycisk myję tak samo często jak łazienkę i jest ok.

katarzyna kraszewska
09-02-2010, 17:52
Witam! My mamy właśnie przycisk chromowany i jestem w pełni zadowolona,białego w ogóle nie brałam pod uwagę.Szwagier, który go montował śmiał się, że będę musiała go ciągle czyścić,ale na szczęście nie miał racji;) Pozdrawiam!!!

Trociu
10-02-2010, 12:52
ja mam plastikowy w kolorze chromu i jest ok.

DZIDZIAK
10-02-2010, 13:50
rowniez mam w chromie mat i moje spostrzezenie jest takie ze widac mniej niz nie w macie ale mimo wszystko widac

Margoth*
10-02-2010, 20:54
A ja mam biały przycisk, bo - moim zdaniem - bardziej pasuje niż chrom. Mam białą muszlę, białą deskę i obok biały bidet. A, wanna też jest biała, i umywalka. No i sufit.

aneta-we
10-02-2010, 21:28
A ja mam biały przycisk, bo - moim zdaniem - bardziej pasuje niż chrom. Mam białą muszlę, białą deskę i obok biały bidet. A, wanna też jest biała, i umywalka. No i sufit.

u nas też biały, tzn. tło białe. Chromowane geberita, które oglądałam były plastikowe. :-?
mam taki jak ten w lewym górnym rogu i jestem bardzo zadowolona:

http://www.grudnik.pl/uploads/nowosci/geberit_sigma50a.jpg