PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwany architekt w Rzeszowie



filips
04-02-2004, 20:59
Czesc, poszukuje kontaktu z architektem pracujacym w okolicach Rzeszowa, Jezeli kogos znacie to bardzo prosze o mail albo telefon :roll:

(musimy przeprowadzic zmiany w projekcie i zaadoptowac do dzialki)

Ciao Filips

tatanka26
04-02-2004, 22:02
Czy szukasz architekta, czy " adaptatora"?
Drogo, srednio, czy tanio?

Jestem juz po TYM etapie, mogę ci poradzić

filips
05-02-2004, 09:44
Myslalem ze adaptator musi byc architektem :-( ale dokladnie nie wiem.

Mysze zaadoptowac projekt gotowy do dzialki i wprowadzic kilka zmian, a przynajmniej wiedziec na pewno ktore zmiany musza byc uwzglednione w projekcie :-)))

Dzieki :roll:

AnetaS
05-02-2004, 13:44
Witaj,
Ja właśnie kończę sprawy papierkowe i może jutro złożę wniosek o zezwolenie na budowę :D (jeśli projektant dostarczy mi wszystkie dokumenty).
Życzę Ci powodzenia.
Adaptacja mojego projektu, projektu zagospodarowania terenu, dokumentacja geotechniczna, uzgodnienia ZUDT i uzgodnienia branżowe trwają już ponad 2,5 miesiąca. :cry:
Jeśli chcesz namiar na nich to daj znać.

Aneta :wink:

tatanka26
05-02-2004, 15:30
:)))))
Uzyłam okreslenia adaptator ;))
bo sam architekt jest osoba dość zajetą, drogo sie ceniacą i mało ja obchodzi , ze ci sie spieszy.
A więc ja mam Panią, która pilotuje całe "przedsięwziecie",
kiedy, gdzie po kolei trzeba leciec i do jakiego urzędu, zna ludzi - branzystów,
którzy wykonuja proj. przyłączy, m.in. pan architekt oczywiście za opłata składa swój podpis.
Poniewaz mi sie spieszy, ona mi te rzeczy podpowiada.
Czasami mozna się przyblokować zmarnowanym czasem,
bo akurat mozna było załatwiać jakiś papierek wczesniej..
Zmiany.
Zalezy jakich zmian chcesz dokonać?
Zazwyczaj, jesli SIĘ DA, to na typówce , za zgodą autora projektu, nanosi się zmiany na czerwono, i to powinno wystarczyć.
Jeśli zmiany sa duże... no to juz inna sprawa.

filips
06-02-2004, 19:00
Dziekuje :lol: za odpowiedzi, zapomnialem napisac ze ten architekt musi rowniez uzywac internetu bo narazie jestem jeszcze daleko.

Ciao - Filips 8)

filips
10-02-2004, 11:53
Czesc, pisze sam zeby sie przypomniec - kto wie moze jeszcze ktos odpowie. 8)