PDA

Zobacz pełną wersję : szukam dobrego, sprawnego parkieciarza okolice Warszawy



Alicjanka
17-02-2010, 11:00
Kochani,

Po ośmiu latach mieszkania we własnym domu, przychodzi czas na dokończenie niedoróbek i normalny remont. Planuję położyć wreszcie parkiety we wszystkich sypialniach (ponad 50m2) na które nie starczyło kaski podczas budowy. Czy ktoś ma namiar na dobrego i sprawnego parkieciarza w okolicach W-wy (Grodzisk Mazowiecki)? Będę bardzo wdzięczna.
Poszukuję też "złotej rączki" która zna się na kominkach. W moim kominku półka marmurowa wycięta z półkola złamała się i poszukuję kogoś kto umiałby zdemontować górę kominka (okap) zamontować nową półkę i ponownie zrobić okap. Dzięki za pomoc.

Pozdrówka,
Alicjanka

galerianka
25-02-2010, 18:50
Ja już zamęt związny z montażem swojej podłogii mam za soba i bardzo żałuję, że dopiero teraz tu trafiłam,,na ten genialny portalll,,po prostu skarbnica doświadczeń,,,A Ty jako weteranka!!hehe
A propos parkieciarza, z czystym sercem i sumieniem mogę Ci polecic sympatycznego Pana, który układał u mnie deskę merbau,,,mieliśmy z mężem fantazję,,,światełka w podłodze,,,świetnie sobie Pan Janusz z tym poradził,pracę wykonał szybko i co tu ukrywać,,,tak jak nam zależało, w cenie konkurencyjnej.Nie wystawia faktury,ale powiem szczerze, ze wzbudził zaufanie i juz po tym jak mu zapłaciliśmy przyjechał jeszce raz bo zabrakło nam dosłownie kilkunastu centymetrów listwy,,,zamontował ją,,,i naprawdę odpukać jesteśmy bardzo zadowoleni,,,,Nazywa się Janusz nr telefonu to 667-255-365

A PROPOS twojego widzę bogatego doświadczenia w wykańzcaniu swojego domku,,,planujemy stworzyc mini oczko wodne i jakies roślinki,,,,czy możesz polecic cos,,,chcemy na wiosnę wystartować z zielenią!

galerianka
25-02-2010, 18:50
Ja już zamęt związny z montażem swojej podłogii mam za soba i bardzo żałuję, że dopiero teraz tu trafiłam,,na ten genialny portalll,,po prostu skarbnica doświadczeń,,,A Ty jako weteranka!!hehe
A propos parkieciarza, z czystym sercem i sumieniem mogę Ci polecic sympatycznego Pana, który układał u mnie deskę merbau,,,mieliśmy z mężem fantazję,,,światełka w podłodze,,,świetnie sobie Pan Janusz z tym poradził,pracę wykonał szybko i co tu ukrywać,,,tak jak nam zależało, w cenie konkurencyjnej.Nie wystawia faktury,ale powiem szczerze, ze wzbudził zaufanie i juz po tym jak mu zapłaciliśmy przyjechał jeszce raz bo zabrakło nam dosłownie kilkunastu centymetrów listwy,,,zamontował ją,,,i naprawdę odpukać jesteśmy bardzo zadowoleni,,,,Nazywa się Janusz nr telefonu to 667-255-365

A PROPOS twojego widzę bogatego doświadczenia w wykańzcaniu swojego domku,,,planujemy stworzyc mini oczko wodne i jakies roślinki,,,,czy możesz polecic cos,,,chcemy na wiosnę wystartować z zielenią!

Alicjanka
26-02-2010, 08:40
Dziękuję za namiar, chętnie skorzystam. Co do oczka, to w tym akurat nie mam doświadczenia. U nas jest za dużo drzew, miałabym oczko gnijących liści, więc zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Może doradzi ktoś inny z forum. Samo forum - rzeczywiście genialna instytucja w czasie budowy domu! Pozdrawiam serdecznie,

Alicjanka

pawel_paxxx
08-03-2010, 13:33
Witam,
zapraszam do współpracy....
Jestem parkieciarzem z 5-letnim stażem... Posiadam referencje z poprzednio wykonanych usług. Proszę się kontaktować jeśli są Państwo zainteresowani. Proponuję bardzo korzystne ceny i 100% zadowolenia po wykonaniu pracy :)

Agniesiaa
02-12-2010, 11:30
Witam, polecam taniego dokładnego parkieciarza, można umawiać się z nim w trakcie montażu u kogos innego żeby sprawdzić jak pracuje, układa rewelacja jestesny bardzo zadowoleni o to namiar do niego 791825071

mimi99
02-08-2011, 17:30
Polecam sprawdzonego, uczciwego parkieciarza z Warszawy, nic nie wyniesie, na niczym nie oszuka, podłoga ułożona rewelacyjne tel. 506134006

szukająca pomocy
31-08-2011, 12:58
Polecam, Pana Paweł tel. 783-693-600
Rewelacyjny Fachowiec