PDA

Zobacz pełną wersję : Pamięć nie może być "read"



Uller
06-02-2004, 07:48
Od paru tygodni mam kłopoty z otwieraniem stron forum muratora. Średnio co jakieś 5 podstron pojawia mi się komunikat: Instrukcja spod 0x1a427813 odwołuje się do pamięci pod adresem 0x00000000. Pamięć nie może być read.
Na początku tekst bawił mnie swoim nieudolnym spolszczeniem, ale teraz doprowadza mnie do szału. Przez niego oglądanie forum staje się tak uciążliwe, że aż mnie odrzuca od niego. Czasami usiłuje wejść 10 razy na jakiś wątek aby się wstrzelić (po kilku próbach udaje się). Po każdym błędzie zamykany jest IE.
Czy może powinienem cos uczynić z własnym komputerem czy wina leży po stronie serwera?

Obsluga techniczna
06-02-2004, 11:29
Witam
Na początku tekst bawił mnie swoim nieudolnym spolszczeniem, ale teraz doprowadza mnie do szału. Przez niego oglądanie forum staje się tak uciążliwe, że aż mnie odrzuca od niego. Czasami usiłuje wejść 10 razy na jakiś wątek aby się wstrzelić (po kilku próbach udaje się). Po każdym błędzie zamykany jest IE.
Czy może powinienem cos uczynić z własnym komputerem czy wina leży po stronie serwera?Jest to pierwszy sygnal ze strona forum powoduje problemy w Internet Explorerze. W ciagu ostatnich dni mechanizm forum nie byl zmieniany wiec raczej suzkalbym problemu po stronie Pana stacji roboczej. Czy problem dotyczy tylko muratora?


Pozdrawiam
Dział Informatyki
Wydawnictwo MURATOR

Uller
06-02-2004, 12:02
Jest to pierwszy sygnal ze strona forum powoduje problemy w Internet Explorerze. W ciagu ostatnich dni mechanizm forum nie byl zmieniany wiec raczej suzkalbym problemu po stronie Pana stacji roboczej. Czy problem dotyczy tylko muratora?

Problem dotyczy jedynie strony muratora. Pojawił się po raz pierwszy w okolicach nowego roku. Do tej pory wykazywałem się dużą cierpliwością i liczyłem na to że samo przejdzie.
Adres komurki pamieci skąd następuje odczyt jest stały: 0x1a42F813 (wyżej pomyliłem się o jedną cyfrę)
System operacyjny WIN2k
Przeglądarka IE 5.0

Uller
07-02-2004, 19:02
Przeinstalowałem IE na wersję 6.0.
Jak na razie nie odnotowałem błędów.