PDA

Zobacz pełną wersję : Droga dojazdowa do działki



jarii1977
24-02-2010, 19:21
Witam,

Szukam porady i pomocy.
Dwa lata temu kupiłem działkę na przetargu w Urzędzie Miasta.
Nowo wyznaczone osiedle działek znajduje się w "szczerym polu", bez mediów, energii itp.
Miasto sprzedając działki "obiecało" że drogi dojazdowe zostaną utwardzone i media doprowadzone w niedalekiej przyszłości.
Od momentu zakupu minęły już dwa lata a sytuacja nie zmieniła się, wciąż jest to pole bez wyznaczonego dojazdu. Pisałem kilka pism z prośba o wyznaczanie i uporządkowanie dojazdu i za każdym razem pisemnie odpowiadano mi ze droga zostanie utwardzona a to wiosną, a to latem, a to jesienią 2009.

Czy istnieją jakieś przepisy które pomogą mi wyegzekwować możliwość korzystania z własnej działki.

Z góry dziękuje za pomoc i podpowiedź

voytas80
25-02-2010, 08:34
Jeżeli obiecało na piśmie to może coś zdziałąsz inaczej to chyba bedziesz musiał pisać i poznawac nowe terminy doprowadzenia wszytskiego do łądu. Czasami warto włączyć w to prasę lokalną trochę zamieszania i wstydliwe urzędasy się zepną :)

Pozdrawiam i życze szybkiego uporania sie z "Miastem"

mikolayi
25-02-2010, 10:07
już gdzieś to pytanie widziałem i widziałem też odpowiedź. NIE. Ale podmuchanie w mediach moze przynieść jakiś efekt. W koncu wstyd to jedna z najsilniejszych emocji jakich doświadczamy