PDA

Zobacz pełną wersję : Nie świętujmy 11 listopada - jest zimno, chłodno i ponuro



01-03-2010, 09:36
"Skreślmy 11 listopada, bo zimno, chłodno i prawdę powiedziawszy jest to ponure święto, w którym kontynuujemy tradycję II RP, a trzeba ją przerwać ..." mówi Frasyniuk


... 4 czerwca "wampir komunizmu został (ostatecznie) przebity osinowym kołkiem", a Polska była w awangardzie przemian w dawnym obozie moskiewskim, mówi dalej

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nie-swietujmy-11-listopada---jest-zimno-chlodno-i-ponuro,wid,12003068,wiadomosc.html?ticaid=19baa

Krzysztof Putra: - 4 czerwca wieńczył wielki ruch Solidarności. Było to zwycięstwo przytłaczające i to dzięki temu, że zwykli ludzie ówczesnego województwa białostockiego dosłownie zmietli "czerwonych" ze sceny politycznej za pomocą kartki wyborczej. Tak się zaczynała polska demokracja ...

http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,85051,6644148,Krzysztof_Putra__Jak_zmietlismy__c zerwonych___Moj.html

pomysł Władysława Frasyniuka uważam za dobry
co myślicie o tym abyśmy swiętowali nie w ponury dzień zamknięci we własnych mieszkaniach przy telewizorze, a jako wesoła "majówka" na trawie, stadionach w plenerze bez zadęcia tak aby "dziadki" mogli sie podzielic wspomnieniami przy piwku i kiełbasce
a nie trzęsli sie jak te c... le stojąc na baczność na trybunie w śniezycy

co myslicie ?

Barbossa
01-03-2010, 10:01
popijawa

r-32
01-03-2010, 11:02
Stawiam na sezon urlopowy.
Okazja na "poplucie do majka przed kamerą" niejednemu myknie pod nosem...
A i "dziadki" coraz starsze będą - to i słoneczka im się trochę przyda :wink:

Pozdr

01-03-2010, 11:55
obie powyższe wersje są cool i sam mam kłopot :D

retrofood
01-03-2010, 13:06
ja miałem odpust 22 lipca... I komu to, qurwa, przeszkadzało???

kamykkamyk2
01-03-2010, 13:16
A mnie się podoba stara data. Jak zmienić to proponowałbym maj. Napewno nie 4 czerwca, uszanujmy ludzi, którym podobał się poprzedni ustrój. :)

Ciril
01-03-2010, 13:19
eeee... sezon urlopowy... nawet jak oficjele będą się puszyć nie będzie ich miał kto w Telewizyji Polytycznej oglądać :lol: