PDA

Zobacz pełną wersję : Witam wszystkich.



dadus18
02-03-2010, 19:14
Witam wszystkich na początek się przedstawię mam na imię Damian, zajmuję się wieloma rzeczami ale ogólnie pracuję w firmie kamieniarskiej produkującej obudowy kominkowe które znajdziecie w sklepach np. Castorama Brico Marche Leroy Merlin itp. Oprócz obudów parapety schody, podesty, blaty, itd. Poza pracą z zawodu jestem technikiem informatyki, moje hobby to samochody i mechanika tak więc zajmuję się wieloma rzeczami.

Śmiało można kierować zapytania z dziedziny kominków, obudów a szczególnie montażu. Doradzę jaki kominek wybrać z jakiego materiału, co będzie potrzebne do montażu i ile mniej więcej za to zapłacimy i czego unikać przy kupnie (naciąganiu w markecie lub sklepie).

dadus18
03-03-2010, 20:29
:-) heh służę pomocą tak że pytać pytać pytać :-) Pozdrawiam

dadus18
08-03-2010, 16:23
Koledzy(koleżanki) mam pytanie takie, w związku z tym że montuje kominki a gwarancje podbija firma oczywiście, czy jest jakiś kurs aby zyskać kwalifikacje, licencje pozwalającą na prywatne montaże jeśli klient żąda takowej?? Gdyż przy montażu kominka gwarancja np. na wkład, jest ważna tylko w tym przypadku jeśli montuje go człowiek z licencją lub uprawnieniami ...(proszę o info jeśli pytanie może być zadane w innym dziale)