PDA

Zobacz pełną wersję : Koszt Działki Nieuzbrojonej



Rogaz
05-03-2010, 09:36
Witam

Posiadam ofertę kupna działki nieuzbrojonej o powierzchni 920 m2. Dojazd do niej to betonowy deptak, który przez lata używany jest przez pieszych. Działka położona jest blisko torów kolejowych (50 m). Tak jak wcześniej podałem działka nie ma żadnych mediów. Region to okolice Bielska-Białej.

Proszę o podanie przybliżonej ceny za m2.

Pozdrawiam

k***a*z
06-03-2010, 08:07
Witam

Posiadam ofertę kupna działki nieuzbrojonej o powierzchni 920 m2. Dojazd do niej to betonowy deptak, który przez lata używany jest przez pieszych. Działka położona jest blisko torów kolejowych (50 m). Tak jak wcześniej podałem działka nie ma żadnych mediów. Region to okolice Bielska-Białej.

Proszę o podanie przybliżonej ceny za m2.

Pozdrawiam

Ze względu na linię kolejową i brak jakichkolwiek mediów nie dałbym więcej niż 20-30zł/1m2 , i radzę ci mocno się zastanów !!! czy chcesz mieć za płotem co godzinę hałasujący pociąg .

Maciej_Konin
06-03-2010, 12:35
Witam

Posiadam ofertę kupna działki nieuzbrojonej o powierzchni 920 m2. Dojazd do niej to betonowy deptak, który przez lata używany jest przez pieszych. Działka położona jest blisko torów kolejowych (50 m). Tak jak wcześniej podałem działka nie ma żadnych mediów. Region to okolice Bielska-Białej.

Proszę o podanie przybliżonej ceny za m2.

Pozdrawiam

Ze względu na linię kolejową i brak jakichkolwiek mediów nie dałbym więcej niż 20-30zł/1m2 , i radzę ci mocno się zastanów !!! czy chcesz mieć za płotem co godzinę hałasujący pociąg .

Kamieniarz ma rację, jest jescze jedna sprawa, a mianowicie średnia cena działek w tym rejonie, jak ją poznasz to odejmij od niej jakieś 50% za niedogodności którymi są: nieuzbrojona działka, a przdewszystkim LINIA KOLEJOWA :o pod nosem.
Ja na pewno bym się nie zdecydował, moim zdaniem - szukaj dalej " szukajcie, a znajdziecie " :wink:
Pozdrawiam

voytas80
08-03-2010, 08:50
Jeśli naprawdę chcesz mieszkać to radze daruj sobie dzilałke 50 metrów od torów kolejowych, chyba że to linia do likwidaci :)

.::ROBSON::.
28-03-2010, 21:29
maksymalnie 15.000zł. ale za hektar :) działka rolna przy torach kolejowych bez jakiegokolwiek uzbrojenia to jest pole a nie działka.