PDA

Zobacz pełną wersję : Tęsknota za budowaniem



Józia S.
09-02-2004, 13:07
Drodzy użytkownicy forum, należę do osób lubiących zimę (i, jak widać, lubiących mówić o sobie :lol: ). Ale już dość! Nie mogę się doczekać wiosennego budowania, załatwiania, szarpania z robotnikami. Chyba niedługo zacznę odkreślać w kalendarzu dni dzielące mnie od 1 marca (planowane wejście na budowę).

magi
09-02-2004, 16:15
to wszystko w porządku
zajrzyj tutaj (http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=18646)

Krwawy Skowron
12-02-2004, 10:42
My też już nie możemy się doczekać budowy. Ale czy naprawde chcesz zacząć już w marcu i to od pierwszego? NIe będzie jeszcze za zimno?
My też się palimy, ale chyba z początku marca to nam się nie uda...

Józia S.
12-02-2004, 11:00
Rozmawiałam z moimi murarzami. Od 20 lutego będą pracować "przygotowawczo" (zbrojenie i takie tam), ale jak 1.03. będzie mróz to osobiście zabronię budowania.

iwona 213
12-02-2004, 22:56
ja tez bardzo bym chciala aby nasz domek piol sie w gore, ale jednak przeraza mnie to, ze nie dam sobie z wszystkim rady, w marcy budowa, w maju obrona, w lipcu slub i jak na to wszystko znalesc czas?? :( jak wy sobie radzicie z brakiem czasu??

Józia S.
13-02-2004, 06:29
Iwona 213, nie przejmuj się, w sierpniu stwierdzisz, że się nudzisz :lol:

inwestor
13-02-2004, 08:24
Oj Gdzie te czasy kiedy podobnie jak Wy nie mogłem się doczekać rozpoczęcia robót na budowie 8) . Początki budowy to chyba najpiękniejsze chwile. Bardzo szybko wszystkiego przybywa. Jednego dnia patrzysz dopiero fundament za następnych kilka już parter. I człowiek sam nie może wtedy uwierzyć że naprawdę to wszystko co sobie zaplanował zaczyna się spełniać :D i nie chce się wtedy już wracać do domu.
Pozdrawiam

nowaczka
13-02-2004, 08:36
W prawdzie dom już stoi, ale przed nami jeszcze całe wykończenia.Więc :lol: oby do wiosny :lol: :lol: .

Greku
15-02-2004, 20:40
Ja też nie mogłem się doczekać kiedy zacznie się budowa, teraz nie mogę się doczekać kiedy się skończy. Ciekawe ile jeszcze siwych włosów mi przybędzie...

bilbo
20-02-2004, 19:31
Tak, my też już z utęsknieniem czekamy do marca i aby nam pogoda sprzyjała!
Justa

anna99
20-02-2004, 19:52
A ja się strasznie stresuję. Właśnie uchwalili 22% VAT-u, a ja nie załapię sie na odliczenie (w 1996 kawalek dużej ulgi budowlanej - mieszkanie!). Część pieniędzy mam, czekam na kredyt, i zastaniawiam się, co zdąźę kupić przed majem, czego nie zdążę, gdzie trzymać materiały kupione ( nie wszędzie da się kupić bez odbioru). Ech, szkoda gadać. Włosy siwieją.

Teska
20-02-2004, 20:00
anna


jednak uchwalili te 22% :evil: ech

bilbo
22-02-2004, 13:32
Anna mamy dokładnie ten sam problem, też czekamy na kredyt i zastanawiamy się ile zdążymy zrobić i ile zakupić.
Justa

tygrysek
26-02-2004, 17:25
Jak osiwiejesz to ufarbuj jak ja i tez bedzie dobrze. Grunt to spokojnie wszystko zaplanowac, a budowe potraktowac jak zabawe. Jutro ide na zakupy, ale ekstra!!!!!!!!!
Za mna bedzie wlokl sie m?z i zrzedzil , ze nie ma obiadu w domu i ze spodnie brudne i ze chce do domu.!!!!!!!!! Ale i tak jest ekstra.

Pieniadze chyba spadaja jakos z nieba bo jak podliczylam to nie moglam uwierzyc ze tyle wydalam. Na kolacje bedzie salata i seks. :D :D :D :D

Patrz watek: Ratujcie mnie przed moja zona. Opowiesci drugiej strony medalu.