PDA

Zobacz pełną wersję : Mam zezwolenie na budowę i co dalej inwestorze?



EwaG
09-02-2004, 14:02
Drodzy Forumiacy!!
W pierwszych słowach mojego listu Witam wszystkich którzy budowali, budują i będą budować :P :) :D :( .
Ja w dziedzinie budowy nie mam żadnego doświadczenia dlatego zwracam się do Was wszystkich ,którzy budowali lub budują z prożbą o upodzielenie mi rad :
Od czego zacząć ,jak rozpoznać że dana ekipa jest OK,co powinna zawierać umowa itd.Wszystkie wasze rady są mile widziane.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam Ewa

rogi
09-02-2004, 14:27
najlepiej korzystaj z ekip sprawdzonych przez znajomych lub podróżuj po budowach i rób wywiad z inwestorem, czy jest zadowolony z majstrów, czy nie.

krzyszt17
09-02-2004, 14:39
Ewo, jeśli masz czas to szukaj na forum wszystkiego co Cię interesuje. Forum to naprawdę kopalnia ciekawych wiadomości. Ja tak zaczynałem w ub. roku. Znajdziesz i wzory umów i ceny ekip i masę innych cennych informacji. O wiele więcej się dowiesz szukając i czytając niż zadając pytania. Oczywiście jeśli czegoś nie znajdziesz pytaj.
Pozdrawiam Krzysztof

Didi
09-02-2004, 16:35
Ewo, wejdź na Klub budujący, znajdź tam swój region i pytaj wśród ludzi, którzy w Twoim mieście się budują. To będzie najlepsze źródło informacji.
Pozdrawiam

dawid73
09-02-2004, 18:02
Rozpowiedz wszystkim znajomym że będziesz budował i że szukasz dobrego wykonawcy daj temu wykonawcy ksero projektu i niech wyceniaj potem umowa z forum z kosztorysem za każdy etap najlepiej jedna ekipa do stanu surowego z dachem
umowy
http://murator.com.pl/forum/viewforum.php?f=64

EwaG
10-02-2004, 10:23
Dziękuję za tych kilka rad rozjaśniły mi trochę wizję jak za to się zabrać, chyba pierwszy krok jest najtrudniejszy.
Pozdrawiam
Ewa

andrzejj_
10-02-2004, 18:17
najlepiej korzystaj z ekip sprawdzonych przez znajomych lub podróżuj po budowach i rób wywiad z inwestorem, czy jest zadowolony z majstrów, czy nie.podpis prawa i lewą :)