PDA

Zobacz pełną wersję : pełnomcnictwo przy pozwoleniu na budowe



jan0kol
15-03-2010, 09:59
Hej
Czy pełnomocnictwo przy pozwoleniu na budowe musi być o jakiejś specialnej treści czy może być takie zwykłe, ponieważ dzwoniłem do notariusza który powiedział że mam sie spytać w starostwie o treść takiego pełnomocnictwa czy ma być tam zaznaczone że jest to pełnomocnictwo udzielone do wniosku o pozwolenie na budowe i oświadczenia o posiadaniu praw do dysponowania nieruchomościa...... a pani w starostwie powiedziała że ona nie wiem jakiej ba byc treści że ma być takie zwykłe, co mnie troche zdziwiło. :lol:

Cezar_Lublin
15-03-2010, 19:11
Zwykłe

Upoważniam Pana blebleble do reprezentowania mnie w Wydziale Architektury i Budownictwa w blebleble w sprawie wydania pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego na działce nr ewid. gruntu blebleble przy ul. blebleble

+ opłata skarbowa 17zł (chyba)

luka
17-03-2010, 18:40
pełnomocnictwo powinno zawierać dane osoby upoważnianej, umożliwiające jej identyfikację (np. imię i nazwisko, adres, pesel) i być podpisane przez wnioskodawcę i osobę reprezentującą wnioskodawcę.

do każdego wniosku składanego przez pełnomocnika trzeba dołączyć oryginał pełnomocnictwa lub notarialny odpis.

do pełnomocnictwa należy dołączyć dowód zapłaty opłaty skarbowej - 17 zł. zwolnione z opłaty skarbowej są pełnomocnictwa, jeżeli udzielający jest wymieniony w art. 7 pkt. 1-5 ustawy o opłacie skarbowej, pełnomocnictwa poświadczone notarialnie upoważniające do odbioru dokumentów i udzielone małżonkowi i rodzeństwu.

pzdr