PDA

Zobacz pełną wersję : dyskryminacja na MUrator dom



ANSEXXX
15-03-2010, 15:34
dyskryminacja na Murator dom

Saxxxnt
15-03-2010, 16:27
???

leszeq
15-03-2010, 16:30
dyskryminacja na Murator dom
A jeszcze wczoraj się zastanawiałem, kiedy cię ocenzurują :)

ANSEXXX
15-03-2010, 16:36
zasada regulaminu punkt 2.4.c
http://img683.imageshack.us/img683/3734/przechwytywaniemurator.jpg (http://img683.imageshack.us/i/przechwytywaniemurator.jpg/)

proszę o wypowiedz gdzie ty jest złamanie zasad regulaminu punkt 2.4.c http://img514.imageshack.us/img514/2827/beztytuansedrew.jpg (http://img514.imageshack.us/i/beztytuansedrew.jpg/)

Saxxxnt
15-03-2010, 16:38
Wygląda jak reklama kuchni
Zajmujesz się tym ???

Mirek_Lewandowski
15-03-2010, 16:41
A swoją drogą... wstydzisz się tego, co napisałeś? :o
Gdzie sie nie napatoczy, to brak :lol:

ANSEXXX
15-03-2010, 17:00
odpowiedz brak hmmmmmmmm posty miałe być usuniete przez moderatora z przyczyn nie wnoszenia nic w wątki tylko zbieranie postów więc jest jak jest ale to nie ma nic wspólnego z tym ze został mi zmieniony nick < jeżeli sprawa nie zostanie rozstrzygnieta to zostanie złozony pozew o dyskryminacje

Saxxxnt
15-03-2010, 17:06
http://img715.imageshack.us/img715/70/anse.jpg (http://img715.imageshack.us/i/anse.jpg/)
Taki podpis byłby bardziej real :lol:

ponury63
15-03-2010, 17:10
Wygląda jak reklama kuchni
Zajmujesz się tym ???
Padło pytanie - doczekamy się odpowiedzi ?

ANSEXXX
15-03-2010, 17:11
radziłbym o usunięcie tej fotki mimo tego iż nie jest widoczna twarz

ANSEXXX
15-03-2010, 17:12
a czy wiidać na tej fotce czy to jest reklama firmy ? i czy sie tym obecnie zajmuję

ponury63
15-03-2010, 17:14
a czy wiidać na tej fotce czy to jest reklama firmy ? i czy sie tym obecnie zajmuję
wygląda jak reklama studia kuchennego dorabiającego szafami do zabudowy
i jakoś dziwnym trafem porad właśnie w tych dziedzinach udzielasz

Saxxxnt
15-03-2010, 17:16
radziłbym o usunięcie tej fotki mimo tego iż nie jest widoczna twarz
Na nie wiem kogo przedstawia zdjęcie bo ciężko poznać
Redakcja jeśli uważa że zdjęcie przeszkadza niech usunie.

Saxxxnt
15-03-2010, 17:22
a czy wiidać na tej fotce czy to jest reklama firmy ? i czy sie tym obecnie zajmuję
Ja powiem tak.Na forum jestem może krótko ale od paru lat tu zaglądam i czytam sobie w tematach które mnie aktualnie ciekawią. Nie wiem czym się zajmujesz (w necie nie znalazłem, prócz zdjęcia na pewnym portalu 8) ) ale na forum czasem napotykam się na twoje posty. Powiem szczerze że można wywnioskować że masz "coś" z meblami wspólnego. Może nie koniecznie tylko z kuchniami ale to tylko moje odczucie-prywatne.\
Mam zarazem nadzieję że redakcją będzie takie cenzury stosować do wszystkich a nie tylko do wybranych ponieważ nie może być gorszych i lepszych.

daggulka
15-03-2010, 17:24
a czy wiidać na tej fotce czy to jest reklama firmy ? i czy sie tym obecnie zajmuję
wygląda jak reklama studia kuchennego dorabiającego szafami do zabudowy
i jakoś dziwnym trafem porad właśnie w tych dziedzinach udzielasz

i ten nick który był wcześniej przed zaiksowaniem : ANSE&DREW ....
no naprawdę .... w połączeniu z tym podpisem ..... żadna reklama..... żadna.....
:roll: :wink: :lol:

generalnie - Ansecośtam .... od ogłaszania jest odpowiedni dział .... więc nie ma się co pieklić - pozostaje się tam po prostu ogłosić.... jeśli już zdecydowałeś się zarabiać na forumowiczach .... a nie bić po oczach reklamą i udawać greka...

ANSEXXX
15-03-2010, 17:34
na Nk aby nie pocili się można zobaczyć== powiem ze żaden problem namierzyć osobę _ c pytanie jest proste przy wielu Nickach są opisy reklamy nazwy Nicków są 8) ,< nie będę wymieniał zostało skopiowane ilustracyjnie jakie osoby maja reklamy itd , więc to forum ma służyć ludziom bo na takich osobach jak wszyscy forumowicze murator dom zarabia grubą kasę < A odnośnie wiedzy w danych tematach to nie znaczy ze ktoś reprezentuje swoja firmę lub pobiera za podanie informacji wynagrodzenia

ANSEXXX
15-03-2010, 17:43
a czy wiidać na tej fotce czy to jest reklama firmy ? i czy sie tym obecnie zajmuję
wygląda jak reklama studia kuchennego dorabiającego szafami do zabudowy
i jakoś dziwnym trafem porad właśnie w tych dziedzinach udzielasz




Otóż ponury 63 czy jako moderator w przeciągu 2 lat zauważyłeś w moich postach abym reklamował firmę lub tez dawał ogłoszenie w postaci pisania postów czy pobierania korzyści związanych z tematem ???? - pytanie kto zmienił mi nick z ANSE&DREW na ANSE XXX - pytanie czy to jest reklama danej rasy psa czy może farb czy może napoi itd.

daggulka
15-03-2010, 17:47
na Nk aby nie pocili się można zobaczyć== powiem ze żaden problem namierzyć osobę _ c pytanie jest proste przy wielu Nickach są opisy reklamy nazwy Nicków są 8) ,< nie będę wymieniał zostało skopiowane ilustracyjnie jakie osoby maja reklamy itd

ale to nie jest NK ...... to forum które ma swój regulamin ... i użytkownicy powinni się go trzymać......
według mnie - jak wszyscy to wszyscy ..... i jak każdy - masz pełnoprawne prawo poinformować moderację jeśli uważasz , ze ktoś ma reklamę w nicku lub podpisie .....



to forum ma służyć ludziom bo na takich osobach jak wszyscy forumowicze murator dom zarabia grubą kasę <

a Ty czym się różnisz ..... ?
reklamując się .... robisz to po co? bo lubisz ? bo tak sobie? bo taki masz kaprys? charytatywnie?



A odnośnie wiedzy w danych tematach to nie znaczy ze ktoś reprezentuje swoja firmę lub pobiera za podanie informacji wynagrodzenia

i chwała za to .... udzielaj wiedzy ..... nikt Ci nie broni , a na pewno doceni i będzie wdzięczny jeśli pomożesz .....
tylko jak się ma bezinteresowne dzielenie się wiedzą do reklamy w stopce?
bo to są według mnie dwie różne sprawy ..... :roll:

ANSEXXX
15-03-2010, 17:55
moze nie będe sie na ten temat wypowiadał niech wypowiedza sie te osoby które użyczyły informacji

Saxxxnt
15-03-2010, 18:00
Z mojej skrzynki PW

radzę abys naprawde usunąl to zdjęcie jak nie chcesz mieć problemów nie ważne ze mojej twarzy nie widać ale przedstawiasz mnie jako osobe a nK moga wejśc i zobaczyć - ja Tylko obiecuję i ostrzegam

Obiecuj i ostrzegaj tylko dalej nie odpowiedziałeś na pytanie czy robisz mebelki??
Jak masz honor to wiesz co zrobić.


PS.Zdjęcie nie pochodzi z serwisu NK.

ponury63
15-03-2010, 18:03
Otóż ponury 63 czy jako moderator w przeciągu 2 lat zauważyłeś w moich postach abym reklamował firmę lub tez dawał ogłoszenie w postaci pisania postów czy pobierania korzyści związanych z tematem ????
nie - i właśnie dlatego do wczoraj nie było z tym problemu, choć Forumowicze pytali nas, czemu pozwalamy na taki "firmowy" nick
nie było jednak jednoznacznego potwierdzenia, że istnieje firma o tej nazwie, nie reklamowałeś się także na FM

ale wczoraj wstawiłeś sobie jednoznaczną reklamę w awatarze - bo to jest reklama
http://img514.imageshack.us/img514/2827/beztytuansedrew.jpg

awatar zdjęto i dostałeś ostrzeżenie - ale zlekceważyłeś je po raz pierwszy, a dziś po raz drugi wstawiając reklamę w podpisie


pytanie kto zmienił mi nick z ANSE&DREW na ANSE XXX - pytanie czy to jest reklama danej rasy psa czy może farb czy może napoi itd.
jak wynika z wpisów powyżej, nie tylko ja odbieram je jako reklamę firmy od mebli
poza tym >> http://www.forum.kostrzyn.um.gov.pl/viewtopic.php?f=6&t=1253&p=8877#p19015

ANSEXXX
15-03-2010, 18:12
http://forum.muratordom.pl/post3754864.htm?highlight=#3754864 to ja się pytam co to jest

ponury63
15-03-2010, 18:18
http://forum.muratordom.pl/post3754864.htm?highlight=#3754864 to ja się pytam co to jest
Wątek człowieka, który zachwycił swym rękodziełem bardzo wielu Forumowiczów, a sam wątek pisał będąc za granicą
po powrocie ograniczył się do zamieszczenia ogłoszenia w odpowiednim dziale

daggulka
15-03-2010, 18:21
http://forum.muratordom.pl/post3754864.htm?highlight=#3754864 to ja się pytam co to jest
Wątek człowieka, który zachwycił swym rękodziełem bardzo wielu Forumowiczów, a sam wątek pisał będąc za granicą
po powrocie ograniczył się do zamieszczenia ogłoszenia w odpowiednim dziale

i nie ma nazwy swojej firmy w nicku , a w podpisie link do wątku zamieszczonego w dziale ogłoszeń czyli w odpowiednim miejscu .... :wink:

Barbossa
15-03-2010, 18:22
........- pytanie kto zmienił mi nick z ANSE&DREW na ANSE XXX - pytanie czy to jest reklama danej rasy psa czy może farb czy może napoi itd.
ja tam inaczej jakoś widzę Twój nick :-?
nawet zastanawiałem się dlaczego przez 3X,
ale stwierdziłem, że musisz to baaaardzo lubić,
a mi nic do tego, póki nie dobierasz się do mnie....

ANSEXXX
15-03-2010, 18:24
? jaśniej

leszeq
15-03-2010, 18:27
http://forum.muratordom.pl/post3754864.htm?highlight=#3754864 to ja się pytam co to jest
Wątek człowieka, który zachwycił swym rękodziełem bardzo wielu Forumowiczów, a sam wątek pisał będąc za granicą
po powrocie ograniczył się do zamieszczenia ogłoszenia w odpowiednim dziale

i nie ma nazwy swojej firmy w nicku , a w podpisie link do wątku zamieszczonego w dziale ogłoszeń czyli w odpowiednim miejscu .... :wink:
Niestety w tym momencie muszę przyznać troszkę racji ANSEXXX.
Mnie już dwukrotnie usunięto ze stopki link do mojego ogłoszenia na FM w dziale ogłoszeń :( . Pogodziłem się z tym, ale pewien niesmak pozostał...

Mirek_Lewandowski
15-03-2010, 18:29
Hmmm... moja chata....itd
Ale to warto poczytać...
http://forum.oknonet.pl/viewtopic.php?f=1&t=15652

Barbossa
15-03-2010, 18:30
? jaśniej
co jaśniej?

ponury63
15-03-2010, 18:32
Niestety w tym momencie muszę przyznać troszkę racji ANSEXXX.
Mnie już dwukrotnie usunięto ze stopki link do mojego ogłoszenia na FM w dziale ogłoszeń :( . Pogodziłem się z tym, ale pewien niesmak pozostał...
Bo tak naprawdę to linkowanie do ogłoszeń w podpisie łamie Regulamin, do tego służy button 'WWW'
linki są tymczasowo pozostawione, bo z jednej strony są omijane zasady, a z drugiej - taka czystka musiałaby objąć naraz minimum kilkadziesiąt osób i pewnie nie ma na to czasu

ANSEXXX
15-03-2010, 18:32
? jaśniej
co jaśniej?

rozwiń swoją myśl jeżeli jesteś odważny

Barbossa
15-03-2010, 18:40
ja się boję...

ANSEXXX
15-03-2010, 18:45
Niestety w tym momencie muszę przyznać troszkę racji ANSEXXX.
Mnie już dwukrotnie usunięto ze stopki link do mojego ogłoszenia na FM w dziale ogłoszeń :( . Pogodziłem się z tym, ale pewien niesmak pozostał...
Bo tak naprawdę to linkowanie do ogłoszeń w podpisie łamie Regulamin, do tego służy button 'WWW'
linki są tymczasowo pozostawione, bo z jednej strony są omijane zasady, a z drugiej - taka czystka musiałaby objąć naraz minimum kilkadziesiąt osób i pewnie nie ma na to czasu


w takim razie -

ANSEXXX
15-03-2010, 18:46
ja się boję... śmiało zobaczymy kto jest odważny

Barbossa
15-03-2010, 18:49
Twój nick to ANSEXXX
na razie wszystko jasne?
więc nie ANSE XXX
nadążasz, czy poczekać?

ANSEXXX
15-03-2010, 18:56
sorki ale zle trafiłeś nie to forum

Barbossa
15-03-2010, 18:56
trawi(sz) :-?
no to jadziem dalej
rozdzielić to można inaczej

AN SEXXX
AN może się z czymś kojarzyć, szczególnie w połączeniu z SEX
a XXX to opis czegoś extra, co mi się skojarzyło, że bardzo to lubisz
składając do kupy ( :D ) wychodzi: .......

ot taka gra słów,
o którą Cię podejrzewałem, a to ponury Rozbójnik Tobie takiego dżołka zrobił
i wsio

Barbossa
15-03-2010, 18:58
sorki ale zle trafiłeś nie to forum

aaaa, więc me tłumaczenie się było zbędne, świntuch :D

ANSEXXX
15-03-2010, 19:04
może to odbierasz jak świntuszenie- ale te Twoje perwersyjne skojarzenia możesz zgłosić do reklamacji u moderatora - nie wiem dlaczego przypisał mi xxx może zapomniał o L :o

ponury63
15-03-2010, 19:10
Możesz zgłosić się do Admina >> http://forum.muratordom.pl/uzytkownik73.htm z propozycją nowego nicka
bo z powrotem do starego może być problem

ANSEXXX
15-03-2010, 19:14
a czy może Moderator reklamować dany wątek http://www.jimmcloughney.ie/images/photos/sixtythree/ALL/sixtythree002.JPG

Saxxxnt
15-03-2010, 19:22
a czy może Moderator reklamować dany wątek http://www.jimmcloughney.ie/images/photos/sixtythree/ALL/sixtythree002.JPG
Brakuje kreski pomiędzy napisami na szyldzie sklepu.
Dajesz takie porównanie że szkoda gadać.
A na moje pytanie dalej milczysz nie masz odwagi czy jak ???

Może tak redakcja rozważyła by pewien pomysł.
Na forum jest wiele ludzi którzy pewnie chętnie by się reklamowali
i udzielali w fachowych wątkach.Niech zapłacą za reklamę w stopce
a pieniądze z tych reklam niech zasilą konta ludzi potrzebujących dla
których wiele osób na forum stara się o pomoc w różnych formach.
Oczywiście musiały by być pewne "zasady" żeby np. ktoś nie spamował
i nie nawoływał że jego produkt najlepszy.

ANSEXXX
15-03-2010, 19:25
[quote=ANSEXXX]a czy może Moderator reklamować dany wątek http://www.jimmcloughney.ie/images/photos/sixtythree/ALL/sixtythree002.JPG
Brakuje kreski pomiędzy napisami na szyldzie sklepu.
Dajesz takie porównanie że szkoda gadać.
A na moje pytanie dalej milczysz nie masz odwagi czy jak ???

Może tak redakcja rozważyła by pewien pomysł.
Na forum jest wiele ludzi którzy pewnie chętnie by się reklamowali
i udzielali w fachowych wątkach.Niech zapłacą za reklamę w stopce
a pieniądze z tych reklam niech zasilą konta ludzi potrzebujących dla
których wiele osób na forum stara się o pomoc w różnych formach.
Oczywiście musiały by być pewne "zasady" żeby np. ktoś nie spamował
i nie nawoływał że jego produkt najlepszy.[/quo


jest to najgłupszy pomysł jaki mogłeś podsunąć to jest forum służenia darmową pomocą ale niektórym to nie pasuje

ponury63
15-03-2010, 19:27
Jest taki pomysł od dawna, ale może to być trochę skomplikowane technicznie
poza tym ja osobiście uważam, że Forum powinno być wolne od płatnych reklam i jak mnie pytają o zdanie, to jestem temu przeciwny ;)



a czy może Moderator reklamować dany wątek http://www.jimmcloughney.ie/images/photos/sixtythree/ALL/sixtythree002.JPG
??
pisz logicznie i na temat, nie mam czasu na zabawy

i jeszcze jedno

odpowiedz brak hmmmmmmmm posty miałe być usuniete przez moderatora z przyczyn nie wnoszenia nic w wątki
Wpisy 'brak' pojawiły się po usunięciu przeze mnie kilkunastu postów z wycieczkami osobistymi, z powodu wielu skarg na chamskie odnoszenie się do innych Forumowiczów - podejrzewam, że te usunięte również chluby autorowi nie przynosiły, stad ich kasacja
i na koniec przypominam, że ataki personalne też łamią Regulamin

Saxxxnt
15-03-2010, 19:30
No tobie nie pasuje.Ciężko by ci było zapłacić za reklamę ale za darmo to chętnie
się zareklamujesz.
Robisz te mebelki czy nie ????

ANSEXXX
15-03-2010, 19:30
a czy zmiana nicku nie łamie regulaminu ?

ANSEXXX
15-03-2010, 19:31
No tobie nie pasuje.Ciężko by ci było zapłacić za reklamę ale za darmo to chętnie
się zareklamujesz.
Robisz te mebelki czy nie ????

przeczytaj a odpowiedz dostaniesz

labas1
15-03-2010, 19:43
Jest taki pomysł od dawna, ale może to być trochę skomplikowane technicznie
poza tym ja osobiście uważam, że Forum powinno być wolne od płatnych reklam i jak mnie pytają o zdanie, to jestem temu przeciwny ;)



a czy może Moderator reklamować dany wątek http://www.jimmcloughney.ie/images/photos/sixtythree/ALL/sixtythree002.JPG
??
pisz logicznie i na temat, nie mam czasu na zabawy

i jeszcze jedno

odpowiedz brak hmmmmmmmm posty miałe być usuniete przez moderatora z przyczyn nie wnoszenia nic w wątki
Wpisy 'brak' pojawiły się po usunięciu przeze mnie kilkunastu postów z wycieczkami osobistymi, z powodu wielu skarg na chamskie odnoszenie się do innych Forumowiczów - podejrzewam, że te usunięte również chluby autorowi nie przynosiły, stad ich kasacja
i na koniec przypominam, że ataki personalne też łamią Regulamin

Między innymi i mnie próbował dobrać się do du.y, ale ,,go" olałem :lol:

ANSEXXX
15-03-2010, 19:48
no proszę

Barbossa
15-03-2010, 19:59
....

Między innymi i mnie próbował dobrać się do du.y, ale ,,go" olałem :lol:
czyli jednak ten nick nieprzypadkowy :D

labas1
15-03-2010, 20:03
....

Między innymi i mnie próbował dobrać się do du.y, ale ,,go" olałem :lol:
czyli jednak ten nick nieprzypadkowy :D

No, coś w tym jest :lol:

daggulka
15-03-2010, 20:16
....

Między innymi i mnie próbował dobrać się do du.y, ale ,,go" olałem :lol:
czyli jednak ten nick nieprzypadkowy :D

No, coś w tym jest :lol:

jak widać na załączonym obrazku - ponury niechcący trafił w dyche .... ??? :lol: :lol: :lol:

ANSEXXX
15-03-2010, 20:20
mam wyje.. na wasze teksty sa zbyt płytkie

daggulka
15-03-2010, 20:23
nie spinaj sie tak.....
czasem trza dać na luz ...... :roll:

retrofood
15-03-2010, 20:53
mam wyje.. na wasze teksty sa zbyt płytkie

A mógłbys mieć nową formę działalności ... i jeszcze lepszą reklamę... ja na Twoim miejscu dziekowałbym Adminowi za nowego nicka...

ANSEXXX
15-03-2010, 23:30
mam wyje.. na wasze teksty sa zbyt płytkie

A mógłbys mieć nową formę działalności ... i jeszcze lepszą reklamę... ja na Twoim miejscu dziekowałbym Adminowi za nowego nicka...

poproś ponurego 63 jako moderatora aby Tobie zmienił nick na nick ,< odkurzacz> zrobiłbyś karierę i być może wiecej byś miał przyjaciół a i zmienili by Tobie przypisany tytuł na < najbardziej oddany forumowicz >

Barbossa
16-03-2010, 08:56
.....

poproś ponurego 63 jako moderatora aby Tobie zmienił nick na nick ,< odkurzacz> zrobiłbyś karierę i być może wiecej byś miał przyjaciół a i zmienili by Tobie przypisany tytuł na < najbardziej oddany forumowicz >
nie sądzę, aby retro szukał w Tobie przyjaciela,
co do ilości Jego pozostałych, nie podejrzewam, żeby brakowało

patrząc na to co i jak piszesz dochodzę do wniosku, że jesteś jakiś taki nieszczęśliwy i chyba dopadł Cię taki syndrom sztokholmski,
stąd ten nick
wyluzuj, nie ciskaj się, za nachalność reklamową zostałeś sklarowany, zapewnie słusznie,
Che Guevarą forumowym nie będziesz, rewolucji nie uczynisz, chętnego, żeby za Tobą ze szturmówką ganiał, też raczej nie znajdziesz

daggulka
16-03-2010, 09:09
Che Guevarą forumowym nie będziesz, rewolucji nie uczynisz, chętnego, żeby za Tobą ze szturmówką ganiał, też raczej nie znajdziesz

co prowda , to prowda .....
howkh

leszeq
16-03-2010, 09:11
wyluzuj, nie ciskaj się, za nachalność reklamową zostałeś sklarowany, zapewnie słusznie,
Che Guevarą forumowym nie będziesz, rewolucji nie uczynisz, chętnego, żeby za Tobą ze szturmówką ganiał, też raczej nie znajdziesz
Amen!

Nefer
16-03-2010, 11:20
Chcesz sie reklamować na Forum ? Wykup sobie wkurzający banner - będziesz dyskryminował innych.

ANSEXXX
16-03-2010, 12:21
kto tu sie chciał zareklamować z czym po pierwsze ,po drugie o czym wy piszecie REKLAMA - :o :o - reklama jest to świadczenie usług poprzez namawianie innych do skorzystania - dawa ta ci ta sophenawa

ANSEXXX
16-03-2010, 12:23
Chcesz sie reklamować na Forum ? Wykup sobie wkurzający banner - będziesz dyskryminował innych. napisz jescze trzy wątki w tym temacie zmienisz sobie tytuł :D i ranking podskoczy :D :D

daggulka
16-03-2010, 12:54
Chcesz sie reklamować na Forum ? Wykup sobie wkurzający banner - będziesz dyskryminował innych. napisz jescze trzy wątki w tym temacie zmienisz sobie tytuł :D i ranking podskoczy :D :D

hm ... czyżby drugi nick tudziez kolega pietrkazbronami ? też miał zwichrowane na punkcie tytułów.... :-?

retrofood
16-03-2010, 13:40
Chcesz sie reklamować na Forum ? Wykup sobie wkurzający banner - będziesz dyskryminował innych. napisz jescze trzy wątki w tym temacie zmienisz sobie tytuł :D i ranking podskoczy :D :D

Aleś mocno walnął... ło matulu... tyko żeby ci żyłka nie poszła... smrodu by było co niemiara...

Pepeg z Gumy
16-03-2010, 14:00
Dajcie mu spokój, to histeryk.

ANSEXXX
16-03-2010, 14:31
Dajcie mu spokój, to histeryk.

no w końcu jeden mnie zdemaskował :o

daggulka
16-03-2010, 14:37
ANSEXXX - porozmawialiśmy , jak Ci powiedziałam - nie zgadzam się z częścią Twoich poglądów a już na pewno nie zgadzam się ze sposobem załatwienia tej sprawy przez Ciebie .... ale to Twoja sprawa i Twoje decyzje , każdy swój krzyż niesie ...

i tyle w temacie ...

ANSEXXX
16-03-2010, 14:50
ANSEXXX - porozmawialiśmy , jak Ci powiedziałam - nie zgadzam się z częścią Twoich poglądów a już na pewno nie zgadzam się ze sposobem załatwienia tej sprawy przez Ciebie .... ale to Twoja sprawa i Twoje decyzje , każdy swój krzyż niesie ...

i tyle w temacie ...


potwierdzam rozmowa był ale szkoda ze bez pokuty , tak jak powiedziałem nioe mam nic do zyskania a tym bardziej do stracenia :o - a ja się zgadzam z twoimi pogladami w 100 % :wink:

daggulka
16-03-2010, 15:00
potwierdzam rozmowa był ale szkoda ze bez pokuty

wiesz .... ja Ci powiedziałam, że pojechałam z tym, że poza tematem mablarskim nie masz nic do powiedzenia ...
zagalopowałam sie .... nie znam Cie osobście i osądzać nie powinnam ... więc nie możesz poiwedzieć, że pokuty nie było ...

za nic innego przepraszać nie będe bo jesli chodzi o sprawę reklamy i załatwienia tej sprawy - zdania nie zmieniłam ....
uważam, że traktujesz temat za przeproszeniem od dupy strony i nie tędy droga ... ale to jest moje zdanie i zgadzać sie z nim nie musisz ... :roll:
Powiedziałam Ci jak ja bym to rozwiązała .... ale to Twoja sprawa jak zrobisz .....

ANSEXXX
16-03-2010, 15:06
zle mnie zrozumiałaś To TY miałaś dac dla mniei pokutę :D :D a nie przepraszać na to wcale nie liczyłem :P :P