PDA

Zobacz pełną wersję : Myszoniówka w Uroczu - komentarze



Uroczanka
17-03-2010, 01:40
Nieśmiało zapraszam :wink:

Gosiek33
17-03-2010, 21:17
Przywitać się przyszłam. Domek bardzo piękny kiedyś braliśmy pod uwagę projekt gotowy (Pomerania) nieco podobny do Twojego Uroczyska :lol: Podpinam się do klubu50+ budujących na stare lata :wink: i też z podobnych okolic uciekam w podobne co Ty okolice. Mam nadzieję, że wbrew zapowiedziom będziesz prowadzić dziennik w miarę regularnie i będzie co poczytać i pooglądać :roll: :lol: :lol:

Uroczanka
17-03-2010, 21:20
Witaj, Gosiu, dziekuję, że zajrzałaś do mnie :-) Nie widzę linka do Ciebie, więc na razie nie odwzajemniam wizyty, ale jesli będzie taka możliwość, to ja bardzo chętnie!

Uroczanka
17-03-2010, 21:24
Ledwie zdążyłam odpowiedziec pierwszej Gosi, juz Druga tu zawitała - wielka radość! Witaj, Gosiek, dziękuję za odwiedziny. Wielce jestem ciekawa Twojej budowy, zaraz się do Ciiebie wybieram.

Gosiek33
17-03-2010, 21:27
Zapraszam i dobranoc mówię. Nie omieszkam z pewnością jutro zajrzeć do Ciebie :lol:

Uroczanka
18-03-2010, 11:01
[/quote]Aj, ja też kiedyś zaczęłam prowadzić dziennik, ale potem w krótkim czasie dwie żywe, krzyczące niespodzianki się pojawiły na świecie więc i czasu mniej. [quote]

Oj tak, Goga, świetnie to pamiętam, choć moje są juz dorosłe. Gdy dzieci są małe, a zwłaszcza gdy jest ich więcej niż jedno, to właściwie niczym innym nie mozna sie zająć, a juz na pewno nie systematycznie. Ale zarazem tyle ważnych rzeczy dzieje się każdego dnia w dziecięcym świecie, że trudno sie nudzić :-) Ci bez dzieci chyba tego nie rozumieją...).