PDA

Zobacz pełną wersję : reklama



dorota414
23-03-2010, 13:44
Witam.

Nie dawno kupywałam podłogę na ul.Rusałka (a ten sam sklep jest w na ul.Głuska 86) PODŁOGI SWIATA. Jestem zachwycona. Miła obsługa od razu wszystko mozna zaąłtwic w jednym miejscu i transport i fachowca do położenia.
Bezproblemowa firma.

polecam szczerze szybka realizacja.

www.podlogiswiata.pl

Tak wiec plytę tez maja w ofercie wystarczy zapytać a pomoga.

mr6319
23-03-2010, 13:55
Witam.

Nie dawno kupywałam podłogę na ul.Rusałka (a ten sam sklep jest w na ul.Głuska 86) PODŁOGI SWIATA. Jestem zachwycona. Miła obsługa od razu wszystko mozna zaąłtwic w jednym miejscu i transport i fachowca do położenia.
Bezproblemowa firma.

polecam szczerze szybka realizacja.

www.podlogiswiata.pl

Tak wiec plytę tez maja w ofercie wystarczy zapytać a pomoga.
I znowu reklama... Brak słów.

dorota414
23-03-2010, 14:00
Już reklama. Ostatnio uk;ladali mi podłogę na płycie OSB, bo za dużo musiałabym wylewać wylewki i fachowiec z tego sklepu pomogł mi z tym dlatego polecam ich, jak są dobrzy.

mr6319
23-03-2010, 14:04
Ciekawe tylko, że twój pierwszy post i bytność na tym forum to od razu temat w jakim masz coś do powiedzenia. Na dodatek dajesz jeszcze dodatkową informację o drugim sklepie. Przecież to śmierdzi reklama na odległość.
Zresztą życie pokaże czy mówisz prawdę. Przyjżymy sie twoim kolejom życiowym na tym forum.

mr6319
23-03-2010, 14:09
Ale zacznijmy od województw. Lubuskie (tam mieszka autor postu) a Lubelskie (tam jest sklep). Powaliły Ci się województwa.

dorota414
23-03-2010, 14:15
Widzę że masz kolego jakieś dziwne sytuacje. Chciałam tylko wyrazić swoja opinie co mysle na ten temat a ty widzę szukasz kogoś do pogaduszek to są inne strony np.czat w internecie.

malgos2
23-03-2010, 18:20
A co to znaczy kupywalam? :P

Kobiety nie pisza w tak nedznym stylu, cienko Ci to wyszlo kolego. :lol:

labas1
23-03-2010, 20:07
Witam.

Nie dawno kupywałam podłogę na ul.Rusałka (a ten sam sklep jest w na ul.Głuska 86) PODŁOGI SWIATA. Jestem zachwycona. Miła obsługa od razu wszystko mozna zaąłtwic w jednym miejscu i transport i fachowca do położenia.
Bezproblemowa firma.

polecam szczerze szybka realizacja.

www.podlogiswiata.pl

Tak wiec plytę tez maja w ofercie wystarczy zapytać a pomoga.

Nie ma tu jakiegoś Moda?
Wywalić to gówno w kosmos :evil:

malgos2
24-03-2010, 00:19
Jest, dlatego temat zostal zmieniony na "reklama". Bardzo mi sie to podoba, swietne pociagniecie. :lol: :lol: :lol: