PDA

Zobacz pełną wersję : BADANIE GRUNTU --POSZUKUJĘ GEOLOGA (okolice BYDGOSZCZY)



adamesku
27-03-2010, 19:48
WITAM.
Czy ktoś z was zna lub posiada jakiś namiar na GEOLOGA z okolic BYDGOSZCZY -- będę bardzo wdzięczny. Ile kosztuje taka usługa ( badanie gruntu ).Przymierzam się do budowy domku parterowego bez piwnicy i projektant zażyczył sobie badanie gruntu.
Dzięki i pozdrawiam.

emjot27
27-03-2010, 20:27
Witaj adamesku Skąd dokładnie jesteś i co za projektanta wybrałeś? Wg mnie trochę przesadza z tym geologiem. U mnie badanie gruntu polegały na wykopaniu szpadlem małego odcinka ziemi na głębokość 1,5 metra, który zawartość tak na prawdę zbadał już sam projektant Jak chcesz mogę Ci dać na niego namiary. Robi wszystko sam: od projektu do złożenia papierów do powiatu o pozwolenie na budowę. Ty nie musisz się o nic martwić. Jeżeli jesteś z okolic Białych Błot to jak najbardziej polecam.

adamesku
28-03-2010, 18:53
WITAM.
DOMEK MA POWSTAĆ W OKOLICY BORÓWNA. JEŚLI TO NIE STANOWI PROBLEMU TO OCZYWIŚCIE POPROSZĘ O NAMIAR NA PROJEKTANTA. NAWIASEM MÓWIĄC JAKI JEST KOSZT PROJEKTU ROBIONEGO OD PODSTAW?
DZIĘKI ZA INFORMACJĘ.
POZDRAWIAM ADAMESKU.

emjot27
28-03-2010, 19:36
Witam,
No w moim przypadku była adaptacja gotowego już projektu, z tego co się orientowałem, tworzenie nowego było znacznie droższe, ale dokładnie nie powiem, bo nie chcę skłamać. Borówno, to jakieś 25 km od Białych więc nie tak daleko ;). Jeśli, jednak chcesz nadal ten pomiar, to tomaszrr na tej stronie http://forum.muratordom.pl/grupa-bydgosko-torunska,t2106-13260.htm umieścił jakiś sprawdzony namiar.
Pozdrawiam.