PDA

Zobacz pełną wersję : Wsad kołder i poduszek.



Marcin25
29-03-2010, 13:09
Jaki wkład do kołder i poduszek wybrać powinienem? Silikon czy granulat silikonowy? Jakie Wy wkłady macie i jak się Wam pod nimi śpi?:)

LeoAureus
29-03-2010, 13:15
Najlepiej pierze :lol:

Juniorka
29-03-2010, 14:22
My mamy z pierza, a dzieci chyba silikonowe. Każdemu z nas śpi się bardzo dobrze. A ja jako, że lubię lubię poduszki bardziej płaskie to zwracałam uwagę by nie były takie napchane (jakby nadmuchane). Zresztą takie są też zdrowsze dla naszego kręgosłupa.
Koleżanka kiedyś mi powiedziała, że jakby miała teraz wybierać poduszki, to tylko takie co można prać w pralce, a silikonowe ponoć można :wink:

Nina81
30-03-2010, 00:25
mam pierze

i muszę powiedzieć, że kołdra jest ciepła :)

dzióbek
30-03-2010, 06:28
http://www.swit.home.pl/sklep/produkt.php?id=26
My mamy takie zamówione u tego producenta. Kołdra rewelacyjna, jest bardzo leciutka a zarazem ciepła - sprawdziła się zimą. Poduszki też super, rozmiar 50x60. Najważniejsze jest to, że moje dziecko przestało się pocic nocą :D Właśnie na dniach będę zamawia jaśki i kołdre 4 pory roku dla malutkiej.

alfa36
27-07-2010, 00:02
A co sądzidzicie o kołdrach i poduszkach z jyska? Wyczytalam na innym forum, ze dobre są koldry flower i living medical. Ktoś może używa? A co do kolder, poscieli, itd. z poprzedniego linka- rzeczywiscie są wyjątkowo dobrych cenach. Dzióbek, co masz od nich?