PDA

Zobacz pełną wersję : Bezpyłowa gładz angielska - pomocy?



mikos
15-04-2010, 19:41
Szanowni Forumowicze
jestem przed okropna decyzją dokonania remontu mojego domu , jednak nie chcę się wyprowadzać i przeżywać armaggedonu związanego z pyłem kurzem zniszczeniami . Słyszałem ,że jest metoda bezpyłowego wygładzania gipsem scian pochodzaca z anglii
czy ktoś z Państwa ma jakieś doświadczenia , zna wykonawców i materiał na jakim sie to robi - ja słyszałem tylko nazwe - multifinish
Prosze o pomoc i opinię czy warto ?
Pozdrawiam

mario0658
23-04-2010, 08:09
Mialem do czynienia z ta gladzia gdy pracowalem jako elektryk w angli. Fajna sprawa i naprawde mozna wygladzic sciany na doslownie polysk , tak ,ze farbe po leciutkim namoczeniu zrywa sie jak tapete :) Widzialem to na wlasne oczy :)
Ale musisz wiedziec ,ze do tego trzeba duuuuuzo wprawy i ktos robiac to pierwszy raz nie ma szans osiagnac zakladany efekt.

Malgoska i Gabe
23-04-2010, 09:08
A moze fachowca dobrego znajdz?Mam doswiadczenia z obydwu stron.Wiem jak to wyglada w UK.W polsce porazka.Wszyscy szlifuja gladzie na maksa.Ale spotkalam sie z panem od wykonczeniowki, ktory polozyl mi normalna "polska" gladz na pieknie bez szlifowania.Bawil sie tym w Anglii w malym epizodzie jego zycia i to chyba byl wynik :).

mr6319
23-04-2010, 15:37
Przyjrzyj się takiemu rozwiązaniu:

http://www.papiergladziowy.com/

Szczerze mówiąc sam na ten temat nic nie wiem. Ale może ta technologia przypadnie Ci do gustu.

PS. na głównym forum zadam też nowe pytanie o te rozwiązania może ktoś już coś na ten temat wie.

Przemiks
13-05-2010, 16:33
Witam jeśłi nadal jesteś przed remontem może przyda się to co napiszę. Ja mam w tej chwili wykonywaną taką gładź, robią "na mokro" bez szlifowania właśnie multifiniszem ;) wychodzi "lustro" Nie ma pyłu. Robią to chłopaki ktorzy przez ok 4 lata robili to w anglii, co jakis czas sprowadzają sobie TIRA takiej gładzi i pracują juz tu w Polsce. Są z Inowrocławia, wiem że pracują w całej Polsce. Ja czekałem na nich bo akurat pracowali w Niemczech.

marcin252
19-04-2012, 22:21
mnie też taką robili tylko że kolesie szpachlowaniebezszlifowania.pl , byli blisko mnie także padł na nich wybór. Gładź naprawdę na lustro zrobili. Pyłu nie ma, robota zrobiona w połowie krótszym czasie no a efekt ..... sami musicie zobaczyć, nie bierzcie tylko tych bez referencji bo Panowie mówili że 2 lata trzeba pracować w tym fachu żeby być FACHOWCEM od "plastra"

d***a*l
09-05-2012, 20:02
też pracowałem na multi finish ta co robiliśmy twarda jak... ale ścianki oświetlone raczej nie przejda