PDA

Zobacz pełną wersję : Witam wszystkich z okolic Kutna :-) i budujących Forsycję



zuza125
20-04-2010, 12:58
Hejka wszystkim budującym. Mam na imie Wiola i wraz z mężem budujemy mały domek wg projektu indywidualnego inspirowanego Forsycją z pracowni Archeton. A tak w ogóle korzystając z okazji zapytam: CZY KTOŚ JESZCZE BUDUJE NA PODSTAWIE TEGO PROJEKTU?? Bo przyznam że przetrząsnęłam wiele forum ale niestety nie znalazłam nikogo :-( A bardzo mi zależy na wymianie doświadczeń. Plisss, niech się ktoś odezwie...
Budowa jest 4 km od Kutna, niby wieś ale wszędzie blisko :-). Domek w stanie surowym zamkniętym prawie "wybudował się" jesienią 2009. A że prawie robi wielką różnicę to dodam że do ubiegłego tygodnia czekaliśmy na blachodachówkę bo w fabryce padła maszyna i wszystko stanęło w miejscu. Ale na chwilę obecną dach juz założony więc ruszamy z kopyta dalej.
W najbliższym czasie mam zamiar założyć a'la dziennik budowy (tzn. jak tylko znajdę chwilę i nauczę się wklejać zdjęcia) . Do pogadania wkrótce :-)

andre59
06-05-2010, 08:02
Witamy na forum :)
Co prawda Forsycji nie budowałem, ale budowałem i mieszkam w Kutnie. Co nieco mogę doradzić.
Kontakt na PW.

Pozdrawiam :)

zuza125
06-05-2010, 08:23
Witam "sąsiada". Przejrzałam troszkę twoje "opowiadanie o budowaniu" i musze przyznac że sporo nas łączy: też budowaliśmy z betonu komórkowego (dokładnie Solbet) i mamy identyczną blachodachówkę :D.