PDA

Zobacz pełną wersję : Firmy montujące kominki



sloneczko51
22-04-2010, 11:31
Piszecie tylko o wkładach, które się psują a które nie.. Ale czy zwracacie uwagę, że ogromną rolę odgrywa prawidłowy montaż, podłączenie instalacji, itd. przecież nawet najlepszy wkład może ulec uszkodzeniu jeśli instalacja jest źle zrobiona! Poza tym to kwiestia bezpieczeństwa, żeby nam się dom nie spalił o czym chyba zapominacie troszkę.

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem firmy, która najpierw naprawiła kominek moich rodziców (po pseudo-fachowcu), robili kominek w moim domu, teraz także znajomi korzystają z ich usług. Od samego początku robią projekt, pomagają dobrać wkład i obudowę do gustu i możliwości finansowych. Pracę wykonują szybko i bardzo fachowo! Firma nazywa się mkominki.pl. Dzięki nim korzystanie z mojej ślicznotki to czysta przyjemność, a co ważniejsze wiem, że moja rodzina jest bezpieczna.

an-bud
22-04-2010, 12:52
jest tak źle żeby się tak g.... reklamować ;) mam troszkę zdjęć (dostałem na pw) tyczących się roboty tej firmy ;)

racer
23-04-2010, 07:59
nie jest źle, jest nawet dobrze- inwestują w marketing z jaką klasą :D

Mojra
23-04-2010, 10:20
Marketing z klasą? :D To jest tak sztuczne że aż po oczach bije... nie wiem kto na to pójdzie :D ale dobrze, że zrobili tak, ze rodzina jest bezpieczna :D

piotrek9
26-04-2010, 10:53
Zamówiłem kominek w firmie z bolesławca.
Znalazłem ich w internecie kominki.boleslawiec.
Jestem po wstępnych rozmowach,wybrałem zabudowę i wkład.
Obiecali za kilka dni przesłać projekt i wizualizację.
W przyszłym tygodniu napisze jak przebiega współpraca.

racer
26-04-2010, 15:35
wrzuć projekt na forum

sloneczko51
27-04-2010, 10:53
oj strasznie się czepiacie! A czy któryś z Panów wziął pod uwagę, że kobietą jestem totalnie nie znającą się na budowie? Mój mąż odszedł, zostałam sama z córką i z budową domu. Ten kominek to chyba jedyna rzecz jak mi się udała bez żadnych komplikacji! Na samym początku nas okradziono. W życiu by mi nie przyszło do głowy że ktoś może zainstalowane grzejniki ukraść! Podłoga w sypialni miała być drewniana. Wszystko pięknie. Pan po wycyklinowaniu wziął pieniądze i zabronił wchodzić zanim lakier nie wyschnie. Jak można było już wejść to się okazało że podłoga jest cała porysowana.I masa zaschniętych owadów.. Kuchnia robiona na zamówienie.. Komuś się kolor pomylił. Jak już ściany były pomalowane i wszystko było pięknie to zaczął tynk pękać.. Nie mówiąc o specach, którzy albo się nie pojawiali albo z piwkiem w siatce przychodzili.. I to ma być reklama, bo kiedy Panowie weszli na 3 dni i wszystko skończyli i mijają już 2 miesiące i działa, to naprawdę łezka się w oku kręci. Ja się po prostu cieszę, że choć raz nie musiałam się niczym martwić. A temat był założony żeby inni mogli wpisać firmy, które są godne polecenia. Jest mi naprawdę przykro, że TYLKO tą firmę mogę z czystym sumieniem polecić.

viron
27-04-2010, 20:16
Oj słoneczko, czy nie masz.....wąsów.

racer
28-04-2010, 12:14
Wrzuć zdjęcie kominka!

sloneczko51
28-04-2010, 14:46
próbowałam ale wyskakuję jakiś adres URL (?).. napisz jak to wrzucę. ps. wąsy mam, bo nie depiluję:)

piotrek9
13-05-2010, 08:28
Nawiązując do współpracy z firmą kominki.bolesławiec,wczoraj skończyli
Dobry kontakt telefoniczny i e-mail
Projekt dostałem po tygodniu, przeszedł bez korekt
Tydzień po zaakceptowaniu projektu był telefon odnośnie montażu
Montaż przyspieszony o tydzień, zmiana terminu poprzedzona telefonem
Na koniec było delikatne przepalenie
Ogólnie rzecz biorąc była to jedna z lepszych firm na mojej budowie
Postaram się wkleić pare zdjęć ale chyba mam coś żle ustawione
Jak ktoś ma jakieś pytania , postaram się odpowiedzieć

Yaa
04-11-2014, 11:44
Chyba opisze tutaj moj kontakt (a własciwie brak) z firmą mmkominki z Radomia :)

Na poczatku pazdziernika przyjechal wlasciciel firmy, pan Konrad, porozmawialismy chwile, wydal mi sie mily i kompetentny
Cena tez byla akceptowalna, wiec zdecydowałam sie na wspołpracę
W miedzyczasie jakies terminy uciekły ale ostatecznie potwierdzono mi rozpoczacie prac, ktore mialy trwac 2 dni na poniedziałek 27.10.2014

W poniedzialek rano, pan byl na tyle uprzejmy ze zadzwonil przesuwajac przyjazd na kolejny dzien
Kolejnego dnia jednak firma rowniez nie pojawila sie u mnie juz nie informując, po kilku telefonach udalo mi sie dowiedziec ze pracownik chory, szukają zastępstwa i ze przyjadą w srodę...no trudno
Czekam w srode i nic...dzwonie kilka razy, nikt nie odbiera tel, w koncu sie udaje dodzwonic, ale pan proponuje poniedzialek !
Zalezalo mi na skonczeniu prac przed 1.11 wiec prosze zeby jednak sie postarali, wiec uprzejmy pan obiecuje ze jednak jeszcze dzisiaj przyjadą cos zacząc
Ale nikt sie nie pojawia...
W czwartek dzwoni moj mąz, pan sie bardzo tlumaczy i przeprasza, obiecuje ze bedą na 100% w poniedzialek, ale my naiwni nie zapytalismy w ktory...hahaha )

W poniedzialek oczywiscie nikogo nie ma, brak odpowiedzi na smsy i telefony
dostaje jednak w koncu smsa ze ...oddzwonie za chwile...czekam i nic

W koncu p. Konrad sie odezwal, ale dopiero po opisaniu przeze mnie tej sytuacji na fb...
Oczywiscie straszne pretensje, o co mi chodzi, przeciez kazdemu sie moga zdarzyc opoznienia, a jemu nie dosc ze pracownik sie rozchorowal to jeszcze zmarl tesc...

Az sie wierzyc nie chce, ja przynajmniej nigdy nie spotkalam sie z taką firmą i takim stekiem kłamstw i tyloma terminami przekladania prac... i zeby mowic juz jade i nie jechac to juz jest szczyt wszystkiego :)

Co do wykonania niestety sie nie wypowiem bo nie bylo mi dane sie o tym przekonac.

Po moim komentarzu na fb, co do terminowosci firmy mmkominki, firma usunela udostepnianie opinii klientow, wiec juz nie mozna przeczytac co mysla klienci :)

Ciekawa jestem bardzo czy to tylko ja zostalam w taki szczegolny sposob potraktowana ?

W kazdym badz razie, czekalam miesiac i zostalam na lodzie, bo odmowilam innym firmom, z ktorymi wczesniej rozmawialam...

bagi69
04-11-2014, 16:08
Chyba opisze tutaj moj kontakt (a własciwie brak) z firmą mmkominki z Radomia :)

Na poczatku pazdziernika przyjechal wlasciciel firmy, pan Konrad, porozmawialismy chwile, wydal mi sie mily i kompetentny
Cena tez byla akceptowalna, wiec zdecydowałam sie na wspołpracę
W miedzyczasie jakies terminy uciekły ale ostatecznie potwierdzono mi rozpoczacie prac, ktore mialy trwac 2 dni na poniedziałek 27.10.2014

W poniedzialek rano, pan byl na tyle uprzejmy ze zadzwonil przesuwajac przyjazd na kolejny dzien
Kolejnego dnia jednak firma rowniez nie pojawila sie u mnie juz nie informując, po kilku telefonach udalo mi sie dowiedziec ze pracownik chory, szukają zastępstwa i ze przyjadą w srodę...no trudno
Czekam w srode i nic...dzwonie kilka razy, nikt nie odbiera tel, w koncu sie udaje dodzwonic, ale pan proponuje poniedzialek !
Zalezalo mi na skonczeniu prac przed 1.11 wiec prosze zeby jednak sie postarali, wiec uprzejmy pan obiecuje ze jednak jeszcze dzisiaj przyjadą cos zacząc
Ale nikt sie nie pojawia...
W czwartek dzwoni moj mąz, pan sie bardzo tlumaczy i przeprasza, obiecuje ze bedą na 100% w poniedzialek, ale my naiwni nie zapytalismy w ktory...hahaha )

W poniedzialek oczywiscie nikogo nie ma, brak odpowiedzi na smsy i telefony
dostaje jednak w koncu smsa ze ...oddzwonie za chwile...czekam i nic

W koncu p. Konrad sie odezwal, ale dopiero po opisaniu przeze mnie tej sytuacji na fb...
Oczywiscie straszne pretensje, o co mi chodzi, przeciez kazdemu sie moga zdarzyc opoznienia, a jemu nie dosc ze pracownik sie rozchorowal to jeszcze zmarl tesc...

Az sie wierzyc nie chce, ja przynajmniej nigdy nie spotkalam sie z taką firmą i takim stekiem kłamstw i tyloma terminami przekladania prac... i zeby mowic juz jade i nie jechac to juz jest szczyt wszystkiego :)

Co do wykonania niestety sie nie wypowiem bo nie bylo mi dane sie o tym przekonac.

Po moim komentarzu na fb, co do terminowosci firmy mmkominki, firma usunela udostepnianie opinii klientow, wiec juz nie mozna przeczytac co mysla klienci :)

Ciekawa jestem bardzo czy to tylko ja zostalam w taki szczegolny sposob potraktowana ?

W kazdym badz razie, czekalam miesiac i zostalam na lodzie, bo odmowilam innym firmom, z ktorymi wczesniej rozmawialam...

A ja na klientów sie nie obrażam.
Możemy sprawe odświeżyć.
Pozdrowic Bagi
miedzy 12- 15tym na montażu w Ksiażenicach koło Grodziska Maz

Yaa
04-11-2014, 16:47
teraz zalezy mi na czasie i moze sie cos uda zaczac w tym tyg
jak nie, bede myslec dalej
sprawy finansowe tez nie sa niestety bez znaczenia

Zdun Darek B
08-11-2014, 08:51
A ja ............na montażu w Ksiażenicach koło Grodziska Maz


Ciekawe czy tym razem znajdziesz czas na odwiedziny w Żabiej ??

Zdun Darek B
08-11-2014, 08:54
sprawy finansowe tez nie sa niestety bez znaczenia

Pamiętaj tylko po co budujesz kominek ..
Ma to być sprawnie działające i ekonomiczne urządzenie czy tylko mebel podłączony do komina ?

akuTur
29-11-2014, 22:33
Chyba opisze tutaj moj kontakt (a własciwie brak) z firmą mmkominki z Radomia :)

Na poczatku pazdziernika przyjechal wlasciciel firmy, pan Konrad, porozmawialismy chwile, wydal mi sie mily i kompetentny
Cena tez byla akceptowalna, wiec zdecydowałam sie na wspołpracę
W miedzyczasie jakies terminy uciekły ale ostatecznie potwierdzono mi rozpoczacie prac, ktore mialy trwac 2 dni na poniedziałek 27.10.2014

W poniedzialek rano, pan byl na tyle uprzejmy ze zadzwonil przesuwajac przyjazd na kolejny dzien
Kolejnego dnia jednak firma rowniez nie pojawila sie u mnie juz nie informując, po kilku telefonach udalo mi sie dowiedziec ze pracownik chory, szukają zastępstwa i ze przyjadą w srodę...no trudno
Czekam w srode i nic...dzwonie kilka razy, nikt nie odbiera tel, w koncu sie udaje dodzwonic, ale pan proponuje poniedzialek !
Zalezalo mi na skonczeniu prac przed 1.11 wiec prosze zeby jednak sie postarali, wiec uprzejmy pan obiecuje ze jednak jeszcze dzisiaj przyjadą cos zacząc
Ale nikt sie nie pojawia...
W czwartek dzwoni moj mąz, pan sie bardzo tlumaczy i przeprasza, obiecuje ze bedą na 100% w poniedzialek, ale my naiwni nie zapytalismy w ktory...hahaha )

W poniedzialek oczywiscie nikogo nie ma, brak odpowiedzi na smsy i telefony
dostaje jednak w koncu smsa ze ...oddzwonie za chwile...czekam i nic

W koncu p. Konrad sie odezwal, ale dopiero po opisaniu przeze mnie tej sytuacji na fb...
Oczywiscie straszne pretensje, o co mi chodzi, przeciez kazdemu sie moga zdarzyc opoznienia, a jemu nie dosc ze pracownik sie rozchorowal to jeszcze zmarl tesc...

Az sie wierzyc nie chce, ja przynajmniej nigdy nie spotkalam sie z taką firmą i takim stekiem kłamstw i tyloma terminami przekladania prac... i zeby mowic juz jade i nie jechac to juz jest szczyt wszystkiego :)

Co do wykonania niestety sie nie wypowiem bo nie bylo mi dane sie o tym przekonac.

Po moim komentarzu na fb, co do terminowosci firmy mmkominki, firma usunela udostepnianie opinii klientow, wiec juz nie mozna przeczytac co mysla klienci :)

Ciekawa jestem bardzo czy to tylko ja zostalam w taki szczegolny sposob potraktowana ?

W kazdym badz razie, czekalam miesiac i zostalam na lodzie, bo odmowilam innym firmom, z ktorymi wczesniej rozmawialam...

Zazwyczaj nie wypowiadam się na forach ale aż poświęciłem chwile żeby się zarejestrować jak znalazłem tą opinie o rzetelnej firmie. To co tu napisane to jakaś masakra tragedie ludzkie na forum wyciągać niespełna rozumu albo zdewo.... , znam sprawę bo Pan Konrad montował mi kominek w tym samym czasie i tragedia go spotkała. Przełożył o tydzień i w sumie nic się nie stało kominek super w dobrej cenie a i już u drugich sasiadów chłopaki montują. Pan Konrad mówił mi o sytuacji z komentarzem i jak go to " zgniotło " że 2000 zadowolonych klientów mu komentarza pozytywnego nie wystawiło a jedna osoba jedną opinią niszczy 10 lat rzetelnej pracy.

Taka prawda proszę zadać sobie pytanie czemu Byłeś pierwszy

Co do fachowości mogę z ręką na sercu polecić firmę mmkominki. Kominek działa bez zarzutu a Pan Konrad co do wykonania kominka perfekcjonista znajomość branży zadne pytanie nie zostaje bez wyczerpującej wypowiedzi, obudowa wykonana bez profili z płyt konstrukcyjnych które pracownicy impregnowali specjalnym preparatem od środka żeby się nie pyliły do łączeń też używali specjalnego gruntu o czym producenci nigdzie nie piszą a chłopaki wiedzieli i zaimpregnowali A U PANA TEŻ???.

Firma mmkominki przede wszystkim jest autoryzowanym monterem większości kominków na rynku Polskim Arysto Kratki hajduk itp.

Reasumując polecam Firmę mmkominki i zastanów się zanim wystawisz negatywną opinię

"Zło zawsze powraca z podwojoną siłą"

Pozdro Artur

coulignon
30-11-2014, 06:06
Taka prawda proszę zadać sobie pytanie czemu Byłeś pierwszy



Oczywiście ze to wina klienta. Fachowiec może się spóźnić o tyle ile mu się podoba. To jest jego odwieczne prawo którego początki można znaleźć w cesarstwie rzymskim.

Wiki88
24-07-2015, 10:56
Polecam firmę ARDOR z Bydgoszczy. Sama robiłam u nich kominek do domu i wszystko jest tak jak sobie wymarzyłam !

bagi69
25-07-2015, 17:34
A ja polecam KOWART z Rokitna. Pracuję u nich od kilkunastu lat i widzę że sporo potrafią i znają się na rzeczy.

coulignon
26-07-2015, 06:07
A ja polecam KOWART z Rokitna. Pracuję u nich od kilkunastu lat i widzę że sporo potrafią i znają się na rzeczy.

Nie oszukuj! Na pewno jesteś zadowolonym klientem a nie pracownikiem.

Kominki Piotr Batura
27-07-2015, 07:44
Polecam firmę ARDOR z Bydgoszczy. Sama robiłam u nich kominek do domu i wszystko jest tak jak sobie wymarzyłam !

"Sama robiłam u nich kominek"...?!

Rysiekkk80
26-09-2015, 12:11
Witam wszystkich :p
czy możecie polecić kogoś sprawdzonego z Krakowa do budowy kominka ? ;)

Nie mam czasu / chęci "doktoryzować" się na temat kominków - szukam firmy z doświadczeniem, którzy wiedzą co robią...

Salon (+ kuchnia) widać tu:
http://s12.postimg.org/fby8olie5/salon.jpg

w lewym górnym rogu jest komin.

Kominek ma dogrzewać / ogrzewać salon - czyli ograniczyć wydatki na grzanie gazem ;)
+ chętnie dogrzać 2 pomieszczenia nad salonem.

Na całość inwestycji mogę przeznaczyć max 10tyś, a chętnie mniej.
Wiem, że na akumulację nie ten budżet...

Ktoś coś ? :confused:

Urszula Nowak
10-02-2016, 19:29
https://www.youtube.com/watch?v=1nzzhL6GaM0

Cześć druga naszej przygody z wykonanwcą Komarpol z Bielska.

Cześć pierwsza dotycząca kominków poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=hiVKRb-l5AA