PDA

Zobacz pełną wersję : Taras i schody wejściowe tanio i w miarę dobrze.



j-j
22-04-2010, 19:47
Mam wylewkę i luzu ok 2 cm na wykończenie schodow wejściowych i tarasu. Co na to aby było tanio i w miarę dobrze.
Miały być płytki ale może jest coś tańszego? Jakiś betondur też jest czy może cuś podobnego?

pzdr

JaMajaD
28-04-2010, 08:15
może żywica zasypana antypoślizgowo piaskiem kwarcowym albo kolorowymi czipsami? wydaje mi się, że ładniej wygląda niż farba do betonu

j-j
28-04-2010, 13:40
Jakieś szczególy jak to zrobić i dokladnie jaka żywica piasek itp?

pzdr

JaMajaD
29-04-2010, 07:23
np. Sika ma taką żywicę, jest to łatwe w nanoszeniu jak farba, do tego kupuje się woreczek tzw. czipsów wygląda to jak połamana sucha farba i zasypujemy powierzchnię, albo piasek kwarcowy. Mi bardziej podobają się czipsy. Stosuje się to w magazynach, w Niemczech widziałam na balkonach, tarasach. Poszukam gdzieś zdjęcia i spróbuję wkleić

j-j
29-04-2010, 11:59
Ja nic w necie nie mogę znaleźć, jak to się robi i co dokłądnie potrzebne i gdzie kupić, jak coś masz podeślij zdjęcia lub linka i dzieki :) !

pzdr

Arol_62
02-05-2010, 10:48
Witam,
Widzialem takie pokrycie na schodach wejsciowych , rozmawialem z wlascicielem i ma to juz od 3 lat wyglada jak marmurit a jest to produkt STO.
Postaram sie uzyskac jakies blizsze informacje na ten temat ,prawdopodobnie jest to STOPOX wu 101 ,lub wb 100.

j-j
02-05-2010, 19:32
Arol, to prosze o szczegółowe info :) i dzieki

pzdr

stigma
06-06-2010, 21:58
witam,polecam ci żywice sika z chipsami albo rustic - jest to naturalny kamień zalany bezbarwna żywica bardzo ładnie się prezentuje...jak coś to z chęcią mogę udzielić fachowej porady lub zrobić, obecnie sie tym zajmuje...pozdrawiam jak coś można pisać na [email protected]