PDA

Zobacz pełną wersję : Mój prezent imieninowy powala z nóg



dm
16-02-2004, 12:03
Mam dzisiaj imieniny i przed chwilą dostałam prezent od Dyrektora, zwolnienie z pracy.
Czy może być lepszy prezent?
Cześć.

Metal
16-02-2004, 13:37
Myśl pozytywnie. Ty możesz powiedzieć swojemu szefowi, co o nim myślisz,a ja nie.

Wowka
16-02-2004, 13:58
Przykre..... Niezmiernie przykre....
Niestety, ale nie znajduję słów pocieszenia.


Pozdrawiam

groszek 3
16-02-2004, 14:03
Pomyśl, że jego też to niedługo spotka......to często działa i pomaga :lol:
Głowa do góry, nie ten to inny będzie!

Pozdrawiam

Anam
16-02-2004, 21:13
Pamiętaj " Co nas nie zabije, to nas wzmocni", jutro będzie lepiej. Pozdrawiam i powodzenia. Anna.

dm
17-02-2004, 06:25
Piękna ta różyczka.
Dziękuję

Teska
17-02-2004, 07:17
dm

3maj sie :)

ziaba
17-02-2004, 07:33
Może być "lepszy" prezent od losu oj może . Lepiej już zostań z tym co masz.
Ja WIEM, że to co teraz boli, staje się zaczątkiem czegoś nowego.
I wcale nie oznacza samych problemów,a z tego kukułczego jaja już niedługo wylęgnie się Złotopióry Ptak Radości.
Nie daj się smutkom...
Trzymamy kciuki .

magero
17-02-2004, 09:35
Może to słabe pocieszenie, ale mnie też zwolinili :(
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i uszy do góry. Będzie dobrze. Może faktycznie nie najlepszy moment - kredyt i budowa :lol: , ale cóż - tak to bywa.

Będzie dobrze.
m.

kc
17-02-2004, 11:28
Kurcze, strasznie mi przykro.
Jesteśmy z Tobą
Pozdrawiam

17-02-2004, 11:57
Mi też jest przykro - może w konsekwencji jednak znajdziesz lepszą pracę i wyjdzie ostatecznie lepiej niż jest? Głowa do góry! :P

Muffi
17-02-2004, 12:27
Powiem tak:
przeszłam podobne doświadczenie na jesien 2003
w srode podpisalam umowe z wykonawca na stan surowy, w czwartek dostalam zwolnienie z pracy a w sobote mialam swoj slub

wnioski

dziekuje bogu ze tak sie stalo:
3 miesiace bez pracy spedzilam na skladach i na budowie: efekt zero bledow w procesie wykonawczym i nie przekroczony budzet
po 3 miesiacach znalazlam duzo lepsza i naprawde fajna prace :-)

zycze tego samego albo lepiej, i nie martw sie, bedzie lepiej :lol:

Wowka
17-02-2004, 12:34
Muffi - wreszcie coś pozytywnego :P - w tym smutnym wątku

dm - Trzymaj się

19-02-2004, 10:36
Dm,
głowa do góry, tak jak pisali forumowicze: będzie lepiej, musimy w to wierzyć bo inaczej...
Trzymaj się ciepło, wypoczywaj, poświęć czas temu na co do tej pory nie miałaś nawet chwilki. We wszystkim trzeba znaleźć coś pozytywnego.
Pozdrawiam Cię gorąco.

dm
20-02-2004, 06:31
Serdecznie dziękuję wszystkim za miłe słowa. Nigdy nie przypuszczałam, że kilka ciepłych słów od nieznajomych ludzi może być balsamem na duszę. Naprawdę CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE, zaczełam już szukać nowej pracy (chociaż nie muszę się tak bardzo spieszyć, w moim regionie pobiera się zasiłek przez rok).
Bardzo wszystkich pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.
Danka.

tdxls
20-02-2004, 13:16
dm powodzenia.
Trzymam za ciebie kciuki.

deha
20-02-2004, 15:43
Mam dzisiaj imieniny i przed chwilą dostałam prezent od Dyrektora, zwolnienie z pracy.
Czy może być lepszy prezent?
Cześć.
Tak jak piszą inni to to co Ci się przydarzyło może być naprawdę prezentem, ponieważ masz więcej czasu i jeśli z tego skorzystasz to możesz mieć wiele korzyści.
Głowa do góry!!

tomek1950
20-02-2004, 16:27
Mam dzisiaj imieniny i przed chwilą dostałam prezent od Dyrektora, zwolnienie z pracy.
Czy może być lepszy prezent?
Cześć.
dm, nie wpadnij tylko przekonanie, że na pracy którą straciłaś świat się kończy. Szukaj aktywnie. szukaj i jeszcze raz szukaj. Znajdziesz napewno i bardzo możliwe, że lepszą. Trzymaj się.

bilbo
20-02-2004, 19:42
dm trzymaj się, na pewno będzie lepiej!
Justa

mik99
20-02-2004, 22:02
Powodzenia na nowej drodze życia, ja dzięki podobnemu zbiegowi okoliczności własną firmę założyłem i stresów nie mam mniej, ale za to same własne... :wink:

andrzejj_
22-02-2004, 12:26
olej go i poszukaj sobie lepszej....pierdzielić :))

bobo30
22-02-2004, 21:45
Na pewno znajdziesz pracę! Nie załamuj się. Teraz za to masz więcej czasu dla najbliższych. Tego nigdy za wiele. :)
serdecznie pozdrawiam

AgnesK
28-02-2004, 19:35
Dm, będzie gut, zobaczysz. Dobrze, że masz zasiłek przez rok, masz więc dużo czasu nz spokojne poszukanie pracy. Trzymamy kciuki.

andrzej K.
18-03-2004, 14:33
Przykre, ale nie ma tego złego ...
Polecam artykuł http://www.kadry.info.pl/artykuly/artykul_5419.htm

Pozdro

paj^
18-03-2004, 17:19
dm
kilka dni temu rozmawialem ze swoim klientem... wyzsze wyksztalcenie itp... kursy..... i pakowal mleko w mleczarni w Nowym Targu za 900 PLN miesiecznie, mozna sie zalamac .... zwolnili go bo mial za wysokie wyksztalcenie do pakowania mleka ... zatrudnil sie w jednej z sieci AGD jako sprzedawca i kierownik chcial go zwolnic po miesiacu, ale cos sie wydarzylo .... zwolnili kierownika za jakies przekrety i jemu ZAPROPONOWALI objecie tego stanowiska, za ostatni grudzien samej prowizji dostal kilkanascie tysiecy, w tym samym czasie otrzymal wyplate z mleczarni 890 PLN, do dzis nie moze uwierzyc co sie wokol niego dzieje :D czego i Tobie zycze !
jestem juz na swoim, ale wiem co to zwolnienie ....

Frankai
20-03-2004, 01:27
Kiedyś zastanawialiśmy się nad losem ludzi zwolnionych/zmuszonych do zwolnienia się z naszej i współpracującej firmy. Wychodziło na to, że ... wyszli na tym lepiej. I tak jak to w tej chińskiej przypowieści o koniu co to uciekł gospodarzowi - nie wiem tak na prawdę co się okaże dobre dla nas. Nie ma więc sensu nadmiernie reagować - ani załamywać się przy niepowodzeniach, ani skakać wariacko z radości jak się coś teoretycznie udaje.
Na podbudowanie jedna obserwacja sprawdzająca się w życiu nadwyraz często - jeżeli masz szansę rozwijać się i awansować, to trzeba awansować w ... innej firmie. Firmy są skłonne zwykle zapłacić znacznie więcej osobie z zewnątrz. Jak komuś się da wewnątrz 10% podwyżki, to uważa się, że powinien skakać z radości. Przychodzący mogą żądać więcej, a firma wybierając ich ma nadzieję, że to są właśnie długo poszukiwani specjaliści warci każdych pieniędzy.

andrzej K.
22-03-2004, 07:30
Exactly!
Mam to samo wrażenie w mojej firmie. Zresztą od pewnego czasu ścieżka kariery jest mocno ograniczona - na stanowiska kierownicze przyjmują prawie wyłącznie z zewnątrz. Głowa do góry!

Becik
01-04-2004, 15:29
A ja właśnie dziś oficjalnie powięszyłam grono bezrobotnych :(.
Na razie maluję sztachety ogrodzeniowe, poświęcam czas dzieciom i rozsyłam oferty. Chociaż przyznaję że czasem mam dość...
Pozdrawiam.

AgnesK
01-04-2004, 17:43
Kurka, Becik, trzymam kciuki, żebyś szybko znalazła dobrą pracę...

tomek1950
01-04-2004, 18:15
becik, trzymaj się, szukaj aktywnie. Będzie dobrze. Trzymam kciuki.