PDA

Zobacz pełną wersję : Hydraulik, legionowo, warszawa i okolice



Krysia1970
28-04-2010, 13:02
Polecam solidnego hydraulika z okolic legionowa k/warszawy. Sprawnie i solidnie wykonał u mnie w domku instalacje wod-kan, centralnego ogrzewania, podłogówkę oraz wykonał kotłownę. Zauważyłam, że na innych forach też jest polecany, więc i tutaj powinien zaistnieć. Namiary do niego : Stanisław - 501-123-910.

Pozdrawiam

Monika.Sz-a
28-04-2010, 15:30
poszukuje własnie hydraulika w tyhc okolicach..nawet bym zadzwoniła.. ale na pól roku bytności na forum..4 posty..w tym 3 polecające Pana Stanisława.. hmm..sama nie wiem...

gosia522
27-07-2010, 08:31
moj mąż ostatnio szukał hydraulika i na jakimś forum znalazł kontakt do pana Rafała to młody facet ale rzeczywiscie się sprawdził, jest solidny i konkretny , można go naprawdę polecić, jego nr 501 899 092.

Marika73
30-10-2010, 22:42
GENIALNY HYDRAULIK!!!!

Wszystkim, którzy poszukują solidnego, rzetelnego fachowca HYDRAULIKA polecam p. Wojciecha (tel. 531 713 577). Wykonał w naszym nowym domu wszystkie instalacje -wodną, grzewczą (w tym także ogrzewanie podłogowe), kanalizację, podłączył wszystkie urządzenia typu piec C.O., a później również wanny, prysznic, umywalki, kibelki itd. Wszystko działa rewelacyjnie i wygląda estetycznie (rury pochowane w ścianach itd). Zawsze słowny, punktualny, służy radą. Namiar na niego dostaliśmy od znajomych, u których również wykonywał kompleksowe roboty. Byli bardzo zadowoleni.

rasia
02-11-2010, 22:27
GENIALNY HYDRAULIK!!!!

Wszystkim, którzy poszukują solidnego, rzetelnego fachowca HYDRAULIKA polecam p. Wojciecha (tel. 531 713 577). Wykonał w naszym nowym domu wszystkie instalacje -wodną, grzewczą (w tym także ogrzewanie podłogowe), kanalizację, podłączył wszystkie urządzenia typu piec C.O., a później również wanny, prysznic, umywalki, kibelki itd. Wszystko działa rewelacyjnie i wygląda estetycznie (rury pochowane w ścianach itd). Zawsze słowny, punktualny, służy radą. Namiar na niego dostaliśmy od znajomych, u których również wykonywał kompleksowe roboty. Byli bardzo zadowoleni.
To samo jak wyżej... :( Trzy posty na forum i wszystkie trzy zachwalające genialnego hydraulika???

instalrek
04-12-2010, 22:41
Polecam Pana Wojciecha Reka bardzo solidny fachowiec 604-599-914. Otwarty, bezkonfliktowy i rozumiejący innych, bardzo łatwo się z nim dogadać.

Marika73
20-01-2011, 23:14
To samo jak wyżej... :( Trzy posty na forum i wszystkie trzy zachwalające genialnego hydraulika???

Trochę mnie przytkało, gdy przeczytałam komentarze. Myślałam, że to dobrze jeśli inni mogą skorzystać z usług dobrego fachowca. Wpisałam ten sam tekst o sprawdzonym hydrauliku w trzech miejscach, żeby dać ludziom szansę na znalezienie namiaru na dobrego fachowca, bo wiem, że czasami graniczy to z cudem. Niestety innych ekip. które przewinęły się przez moją budowę nie mogę polecić. Tylko ja wiem ile się z nimi naużeraliśmy, a jakość usług pozostawiała wiele do życzenia. No fakt, może trochę przesadziłam z tym zachwytem, ale gdy w końcu byłam zadowolona z wykonanych usług, chciałam się tym podzielić. Ale jeśli chwalenie dobrych fachowców jest podejrzane, to ok więcej tego błędu nie powtórzę, nie ma sprawy. Jestem nowa na tym forum i jeszcze nie nabrałam doświadczenia:(

mala mokotów
01-06-2011, 11:15
moj mąż ostatnio szukał hydraulika i na jakimś forum znalazł kontakt do pana Rafała to młody facet ale rzeczywiscie się sprawdził, jest solidny i konkretny , można go naprawdę polecić, jego nr 501 899 092.
ten pan wymieniał u mnie całą instalację, jest rzetelny i słowny, można go szczerze polecić, dziękuje za tego linka bo szukałam hydraulika już kilka tygodni,

szafirek123
05-07-2011, 16:17
Polecem Pana Darka (tel. 604 838 190 ) solidny i rzetelny , posiada dużą wiedze .Służy pomocą i radą .
W naszym nowym domu wykonał wszystkie instalacje , podłączył kocioł gazowy i uruchomił , oraz wykonał rekuperację .
Poprawił instalację elektryczną bez dodatkowej opłaty. Wszystko działa bez zarzutu .Polecam tego hydraulika.

sylwia1406
05-03-2012, 10:21
szczerze polecam hydraulika z Warszawy: 500 504 474. Zamontował w naszym domu nowy piec i wymienił grzejniki - wszytko działa tak jak potrzeba i był nie drogi jak na Warszawę i okolice. Ważne - niepijący, zawsze był na czas i dodatkowo doradzał w innych kwestiach remontowo-budowlanych. Do łazienek, podłączenia zmywarki też go wezmę.

klaudia buduje dom
04-09-2012, 11:15
szczerze polecam hydraulika z Warszawy: 500 504 474. Zamontował w naszym domu nowy piec i wymienił grzejniki - wszytko działa tak jak potrzeba i był nie drogi jak na Warszawę i okolice. Ważne - niepijący, zawsze był na czas i dodatkowo doradzał w innych kwestiach remontowo-budowlanych. Do łazienek, podłączenia zmywarki też go wezmę.

potwierdzam jak wyżej. Skorzystałam z usług Pana Kamila i wszystkim polecam.
ja po przejściach z niejednym hydraulikiem trafiłam w końcu na kogoś kto naprawdę zna się na tym co robi. U mnie zrobił w domku całe centralne ogrzewanie, hydraulikę, wszystkie łazienki, ogrzewanie podłogowe i kotłownie. Wszystko działa bez zarzutów!
U moich rodziców poprawiał po dwóch poprzednich pseudo-hydraulikach, którzy tylko namieszali w instalacji i dużo kosztowali.
Obecnie trudno jest trafić na fachowca, który zrobi tak jak inwestor chce dlatego ten człowiek jest godny polecenia. Głównie również za to, że oprócz hydrauliki zna się na pracach budowlanych i remontowych. Doradził mi w wielu sprawach odnośnie np. ocieplenia, przeróbek w projektach i innych rzeczach wykończeniowych. Polecam.