PDA

Zobacz pełną wersję : Jelcz-Laskowice!



miwol
16-02-2004, 15:02
Cześć,

za parę tygodni ruszam z moim domkiem w okolicach Jelcza-Laskowic. Odezwijcie się jeśli budowaliście / budujecie w okolicach, co dwóch (dwoje) kamikadze to nie jeden :lol:

W planach jest domek z użytkowym poddaszem, razem 120 m2 ale wykańczanie na 2 etapy - najpierw doł, wprowadzka, a potem (kiedyś) góra. Chcę budować z ceramiki ale dużo teraz czytam i zaczynam się wahać....

W tym tygodniu zlecam adaptację projektu + daje firmie z Oławy zarobić na bieganiu za moim pozwoleniem na budowę. Chcą to zrobić za niewielkie pieniądze a ja po prostu nie mam czasu.......

Mam rozkopane ogrodzenie bo przed mrozem nie zdążyłem z wszystkimi słupkami, dogaduję się z Melioracjami bo mam na działce ich rów....

Ech, ale mam pytań........ :roll:

Dobra, to sąsiedzi i inni życzliwi desperaci - odzywajcie się!

Pozdrawiam - Michał.

BBK
17-02-2004, 09:15
A Z CZEGO BUDUJESZ?
A GDZIE KUPUJESZ MATERIAŁY NA DOMEK?
EKIPA? MASZ?

Ivonesca
17-02-2004, 09:20
hej :-)
zapraszamy do grupy wrocławskiej :-) http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=798&start=3060

miwol
17-02-2004, 11:11
Cześć, odpowiadam BBK:

Chciałem budować z porothermu, dwuwarstwowo, ale mam wątpliwości. Koszty ogrzewania chałupy, o których piszą forumowicze są czasem przerażające. Więc chciałbym zbudować DOBRZE, nawet ponosząc na tym etapie większe koszty. Z drugiej strony na podstawie Muratora 5/2002 dochodzę powoli do wniosku, że kto wie, może warto pomyśleć o Ytongu...

Jesteśmy dziś z żonką umówieni z firmą, która ma nam zaadaptować projekt + pomóc przebrnąć przez papierologię. Czekam na ich komentarze, może mnie przekonają w którąś stronę.

A Wy co radzicie? Porotherm czy coś białego????

Pozdrawiam - Michał.