PDA

Zobacz pełną wersję : projekt C110b DOM ZA ROGIEM wariant 2



skorpion
28-02-2009, 08:35
Witam wszystkich forumowiczów,
Za miesiąc rozpoczynam budowę DOM ZA ROGIEM wariant II, czy ktoś może buduje taki domek ? Proszę o rady, może zdjęcia.

mort
28-02-2009, 18:03
Witam wszystkich forumowiczów,
Za miesiąc rozpoczynam budowę DOM ZA ROGIEM wariant II, czy ktoś może buduje taki domek ? Proszę o rady, może zdjęcia.

My budujemy wariant podstawowy Domu za Rogiem, ale istnieje już wątek opisujący doświadczenia ludzi, którzy wybrali ten piękny dom (http://forum.muratordom.pl/czy-ktos-wybudowal-buduje-murator-c110-dom-za-rogiem,t49843-1200.htm), niezależnie od wariantu. Gratulujemy wyboru:)

nika13
17-05-2009, 21:01
Witam serdecznie wszystkich :D
Bardzo podoba mi się projekt domu za rogiem tzw. 'rogacza' w wersji II. Czy ktoś z Was buduje ten domek. Proszę dajcie mi znac :D .

Kameeleon
01-05-2010, 13:26
Witam wszystkich forumowiczów. Przymierzam się do budowy domu za rogiem C110b.
http://projekty.muratordom.pl/projekt?grupa=1&IdProjektu=565
Dom będzie usytuowany wejściem od strony południowej.
Przewidujemy małe zmiany aby był idealny:)
* powiększyć garaż na 2 stanowiskowy
* drzwi tarasowe w salonie umieścić pod balkonem
* w narożniku w jadalni gdzie jest taras zadaszony zabudować to oknami coś na wzór ogrodu zimowego

Dom ma być wykonany z Ytongu 24 lub suporeksu 24 + 15-20 cm docieplenia styropianem
W dachu 25- 30 cm wełny
Dom będzie posiadał rekuperację z rekuperatorem z wymiennikiem przeciwprądowym. Przewody w całości na kanałach sztywnych izolowanych.
Ogrzewanie ma pochodzić z pompy ciepła ( zastanawiam się jeszcze nad dolnym źródłem pionowe czy poziome )

Chętnie wymienię opinie z ludźmi którzy już wybudowali lub budują ten dom.
Pozdrawiam

zico2
18-06-2010, 18:55
Witam wszystkich ROGACZY- my też się zdecydowaliśmy na ten projekt. Czy ktoś budował ten dom????

szkrabeusz
08-07-2011, 14:18
Podbijam temat! Dzisiaj zamówiłam projekt, od poniedziałku ma sią adaptować. Byłoby fajnie wymienić się doświadczeniami. Mój apel zatem: Rogacze 110b łączcie się! :D