PDA

Zobacz pełną wersję : Precz z cenzurą



w.e.y.n.r.o.b.
16-02-2004, 19:15
Chciałem poinformować wszystkich że ze względu na moje niewygodne wypowiedzi oraz płaczliwe prośby użytkownika <Krzyszt17> zostałem usunięty z forum.
Przestrzegam wszystkich aby nie wdawali się nigdy w dyskusję z w.w. gościem gdyż jest to najprostsza droga do banicji. :lol:

czmirek
16-02-2004, 20:11
Chciałem poinformować wszystkich że ze względu na moje niewygodne wypowiedzi oraz płaczliwe prośby użytkownika <Krzyszt17> zostałem usunięty z forum.
Przestrzegam wszystkich aby nie wdawali się nigdy w dyskusję z w.w. gościem gdyż jest to najprostsza droga do banicji. :lol:
tez nie lubie cenzury i prosze o rozwiniecie problemu.

w.e.y.n.r.o.b.
16-02-2004, 21:09
Wiem że Pan Andrzej Papliński jako administrator to usunie,ale...
Sprawa wygląda następująco.
Parę miesięcy temu wdałem się w dyskusję z <bodex> na temat zanikania perzu--gość uważał tylko swoje racje i tak go poniosła fantazja że dosłownie zaczął mnie straszyć że mnie znajdzie itd-totalny psychol-chciał się zakładać a jak ja zgodziłemk się na zakład to on znowu jakieś wynalazki wymyślał--generalnie skończyło się tak iż admin stwierdził że jestem nietolerancyjny wobec innych i mnie wywalił z forum a razem ze mną cały temat o perzu.
Po pertraktacjach i moich obietnicach że już będę cacy przywrócił mnie na forum.
Nie minęło wiele czasu trafił się drugi geniusz <Krzyszt17> najpierw mocno się obraził bo w moim wątku "Budowa stawu" pewna użytkowniczka nie posłuchała jego rad tylko moich.
W następnym wątku zaczął wypisywać takie bzdury że zacząłem z nim dyskusję-fakt że ironiczną-ale nie znoszę przemądrzałych co to na wszystkim się znają-czytaj na niczym.
No a on z tym i z płaczem do admina,który usunął najpierw moje wypowiedzi gdyż kiepsko wyglądały na tle BRAKUJĄCYCH USUNIĘTYCH przez <Krzyszt17> jego wypowiedzi i tą metodą wyszedłem na sadystę co to dręczy biednego użytkownika.
Chciałem zakończyć dyskusję z <Krzyszt17> ale on prowokował mnie głupawymi wypowiedziami i skończyło się to tak że po moich wypowiedziach-ironicznych ale nie zawierających żadnych obraźliwych wyrazów admin wywalił mnie po raz drugi twierdząc że moje wypowiedzi są atakiem na <Krzyszt17> a to była zwykła dyskusja-fakt ze strony <Krzyszt17> totalnie infantylna ale zawsze dyskusja.
ITD ITP temat rzeka
Ale jestem tu znowu-pewnymi metodami-aby poinformować o tym fakcie innych użytkowników.
Na moje pytanie -jakie konkretnie zasady złamałem na forum-admin odpowiedział mi w stylu znanym w Po0lsce od 50 lat tzn nic konkretnego-takie tam bla bla bla
Panie Papliński wiem że to co napisałem jest trochę dla Pana nie wygodna ale takie są fakty-żyjemy w wolnym kraju i musi wykazać Pan troche wiecej tolerancji dla ludzi którzy nie boja się głośno wyrażać swoich opinii.
Pozdrawiam <weynrob>

czmirek
16-02-2004, 21:21
pozwolilem sobie przesledzic pare twojch wypowiedzi ( w roznych watkach ) i naprawde nie widze powodu do stawiania tobie banna.
fajnie ze znowu jestes, tak trzymaj. ( moze tez dostane banna :lol: )

w.e.y.n.r.o.b.
16-02-2004, 21:28
Napisz to adminowi :lol:

w.e.y.n.r.o.b.
16-02-2004, 21:30
Napisz to adminowi :lol:
Teraz muszę używać podstępnych metod aby to pisać :wink: a przez to wolno mi net chodzi :cry:

Tomek_J
26-02-2004, 06:31
w.e.y.n.r.o.b., mnie też wkurza, gdy ktoś tnie niewygodne dla siebie posty.

Wczoraj zwróciłem uwagę na "upierdliwe" okienko z szampanem, które pojawia się za każdym wejściem na stronę przy przeglądaniu forum i które trzeba ciągle zamykać, co było dla mnie mocno wkurzające. Dziś tego posta nie widzę.

Serdeczne pozdrowienia dla moderatora... :(