PDA

Zobacz pełną wersję : Formalności budowlane - potrzeba wsparcia - Śląsk



tom71
04-05-2010, 13:24
Witam

Nabyłem ostatnio działkę w Mikołowie i chcę w najblizszym czasie (tak do 3-4 miesięcy) rozpocząć budowę. Tak sie niestety składa ze moja praca nie za bardzo pozwala mi na poświecanie czasu na budowę i jej organizacje a nie chce kupować gotowego domu. Czy ktoś z grupowiczów mógłby mi polecic jakieś rozwiązanie (np. firmę), która niezaleznie od tego że mogłaby mi zbudowac dom, to jeszcze załatwiła by wszystki formalnosci w urzedach?

Pozdrawiam

karol3000
04-05-2010, 13:53
Witaj,
raczej cieżko znaleźć taką firmę. Lepiej odłóż te budowe w czasie. Ekipy są różne. Ale zawsze te same problemy - np picie na budowie. Musisz byc na budowie bo inaczej jak bedzie problem to raczej przez telefon go nie rozwiążesz. Po za tym w urzędach niektórych rzeczy nie załatwisz przez kogos tylko osobiście. Tym bardziej jak trafisz na jakiegos urzedasa hehehe :)
Wiesz jak mawia stare powiedzenie "co nagle to po diable". Chyba że masz za duzo pieniedzy :) to zmienia punky widzenia.
Pozdrawiam

barto307cc
04-05-2010, 14:09
Witaj,
Po za tym w urzędach niektórych rzeczy nie załatwisz przez kogos tylko osobiście.

Ja załatwiłam wszystkie potrzebne dokumenty do pozwolenia na budowę,pomimo,że nie jestem właścicielem działki,ani pozwolenie na budowę też nie było na mnie.Wystarczy napisać pełnomocnictwo.Nie musi to być pełnomocnictwo spisane u notariusza ;)

malka
05-05-2010, 21:48
Pomyśl o inewstorze zastepczym, zapytaj w nadzorze budowlanym , moze wskażą Ci kogos odpowiedniego , jesli nie poszukaj przez net kogoś w swojej okolicy tak na szybko
Inwestprojekt-Śląsk
TPI INVEST

to duze firmy,zapewne współpracują z osobami chętnymi podjecia się zastępstwa małej budowy :)