PDA

Zobacz pełną wersję : weynrob



w.e.y.n.r.o.b.
16-02-2004, 21:24
Proszę zapoznać się z moimi wypowiedziami i zagłosowć czy admin słusznie zrobił usuwając mnie z forum po dyskusji z <Krzyszt17>.Część postów jest usunięte ale mam nadzieję że co niektórzy znają temat.
Występowałem jako<weynrob> i <weyn.rob> a teraz <w.e.y.n.r.o.b.>

kc
17-02-2004, 07:14
Każdy ma prawo do wypowiedzi i własnego zdania. Jak się to komuś nie podoba to.. Alt+F4 i po sprawie.
weynrob bądź twardy niczym Roman Bratny
Pozdrawiam

Doki
17-02-2004, 08:41
W Twojej ankiecie nie ma odpowiedzi "nie mam zdania", no a ja wlasnie nie jestem pewien, czy powinno byc tak czy nie.

Wyjasniam dlaczego. Latwo jest krzyczec "precz z cenzura", tylko ze to jest forum pod opieka prywatnej osoby, na prywatnej stronie internetowej. Tu nie demokracja, a swobody obywatelskie nie sa gwarantowane konstytucja. Wlasciciel strony (admin) ma prawo urzadzic te strone tak, jak chce, bo to jego wlasnosc. Poza tym wlasciciel strony odpowiada za prezentowane na niej tresci. Oczywiscie, jezeli admin zrobi ze strony laurke, to nikt na nia nie bedzie zagladal, co mija sie z celem- tu jest miejsce dla zdrowego rozsadku. Jesli chcesz swobodnie na kogos nakrzyczec, stworz swoja strone i zawrzyj link do niej w sygnaturce.

Z inkryminowanej dyskusji pozostaly mizerne resztki, wiec trudno mi wypowiedziec sie o poziomie tej pyskowki.

Z drugiej strony krzyszt17 zachowal sie jak ostatnia beksa pedzac z placzem na skarge do admina o byle co. Jak taki delikatny, to w ogole nie powinien wdawac sie w dyskusje.

Nerwy Wam puscily. Nie przekonasz admina zeby cie nie wyrzucal za pomoca glosowania. Napisz email z obietnica poprawy i popraw sie. Admin jest jak Bog wszechmogacy- to on ustala zasady i jesli admin uzna, ze zasady przekroczyles- wlasciwie nie ma odwolania. A krzyszt17 omijaj- to nie partner do dyskusji. Nie chcialbys go spotkac w realu, bo moze bez powodu wezwac policje albo co gorszego.

I usmiechnij sie! Spotykasz wirtualnie najrozniejszych ludzi, jedni lepsi, inni gorsi, a inni jeszcze maja zly dzien, czego i ja doswiadczylem podczas jednej zajadlej dyskusji z pewna aktywna na tym forum osoba (ktora tu serdecznie pozdrawiam, a ta osoba wie, ze o nia chodzi :-) ) Obejrzyj sobie ile ludzkich typow:

http://www.winternet.com/~mikelr/flame1.html

ziaba
17-02-2004, 08:51
Kto jest bez winy niech sam..

Spolegliwość nie jest moją domeną, ale staram się rozmawiać z ludźmi tak , jak sama bym chciała, by ze mną rozmawiano.

Józia S.
17-02-2004, 09:18
w.e.y.n.r.o.b.
Działaj sobie na forum.
Czasem dobrze posłuchać opozycji.

17-02-2004, 10:04
oddałem głos

Józia S.
17-02-2004, 19:17
:oops: Przez pomyłkę zaznaczyłam: tak. Przepraszam

weyn.rob
18-02-2004, 10:10
Dzięki wszystkim co głosowali na NIE - i tobie Józiu też :lol:

magi
18-02-2004, 10:37
Tak naprwdę to nie wiem o co ci chodzi o to żeby pokazać jaki jesteś wielki bo znów jesteś na forum? Czy, że komuś dokopałeś /czytaj nawtykałeś/? Myślę, że każdy odpowiada za to co pisze. Masz coś do powiedzenia to mów byle nie obrażać innych. Po za tym każdy może mieć swoje zdanie a że inne od twojego to trzeba uszanować.

weyn.rob
18-02-2004, 10:45
Normalnie-cieszę się że znów jestem. :lol:

georg
22-02-2004, 11:27

Gosia Łódź
02-03-2004, 18:43
Nie znam tematu od A do Z , ale niech zostanie :)

oorbusiowa zona
29-03-2004, 18:41
Jestem na NIE of course :)))))

_weynrob_
29-03-2004, 18:54
mimo natychmiastowego usuwania moich wypowiedzi nie zamkniecie mi tak prosto geby
nie nawidzę takiego podejścia do problemu
wasza metoda to skasować i usunąć--zero argumentów i konkretów
tak jak za stalina--niewygodnych do lasu
dzięki wszystkim za głosy na <nie>

Redakcja
29-03-2004, 19:07
Wszystkie argumenty już Pan poznał - jest nim regulamin Forum, który łamał Pan tyle razy, że teraz są już tylko konsekwencje. Usuwamy te Pana posty, które obrażają innych lub zawierają groźby.
Przywrócimy Pana w prawach użytkownika Forum, jeśli publicznie zadeklaruje Pan, że będzie przestrzegał regulaminu i godzi się na konsekwencje wynikające z jego złamania. Mamy nadzieję, że Forumowicze docenią Pana upór i przywiązanie do Forum.
Pozdrawiamy
Redakcja

_weynrob_
29-03-2004, 19:30
Publicznie oświadczam że będę przestrzegał regulaminu--to chyba normalne--ale prosze tylko o jedno
--zanim mnie ktoś wywali niech najpierw merytorycznie to uzasadni

Nie pragnę aby mnie doceniali ci którzy czuli się bezkarni w obrażaniu mnie na forum--ale ci którym w czymś pomogłem i pokazałem że trzeba być sobą i mieć swoje zdanie.
Powrót do góry

Ewunia
29-03-2004, 22:49
--zanim mnie ktoś wywali niech najpierw merytorycznie to uzasadniUzasadniam merytorycznie, że używasz wyrażeń, ogólnie uznane za obraźliwe, czego przykładem jest poniższe
moim przeciwnikom mówię CWWD :lol:

Redakcja
30-03-2004, 10:24
_weynrob_ napisał: Publicznie oświadczam że będę przestrzegał regulaminu--to chyba normalne -ale prosze tylko o jedno -zanim mnie ktoś wywali niech najpierw merytorycznie to uzasadni


Trzymamy za słowo. To jest słowo dane także Forumowiczom!!!
Merytoryczne reguły działania tego Forum znajdzie Pan w regulaminie. Polecamy lekturę!

Redakcja

_weynrob_
30-03-2004, 16:24
A co z przywróceniem mnie na forum z mojego IP?
I na mój adres email?

benita72
30-03-2004, 17:42
Weynrob, a nie za dużo szumu robisz przypadkiem na tym forum?
Nie uważasz, że zamieszczanie tego rodzaju ankiety jest trochę megalomanią? Według mnie, powinna być jeszcze jedna opcja w odpowiedziach, mianowicie: 3.jest to dla mnie bez znaczenia, czy zostaniesz na forum, i ta, moim skromnym zdaniem zdominowałaby procentowo wcześniejsze.

_weynrob_
30-03-2004, 18:12
Przykro mi ale już tego nie moge zmienić :(

ariete
30-03-2004, 19:04
Szanuję weynroba za jego stanowczość i upór.Używa moze niezbyt ładnego języka,ale niestety tak jest,że do niektórych tylko tak można dotrzeć.Nie jestem zwolennikiem chamstwa,wprost przeciwnie.Jestem niestety prawie pewien,że jeżeli redakcja zdejmie mu bana,to znajdą sie tacy,którzy sprowokują Go i potem będzie : a nie mówiłam,mówiłem.Redakcjo! Zdejm mu tego bana.Do licha, nie traktuj Go Redakcjo jak przestępcy .

_weynrob_
31-03-2004, 17:56
Na razie mam bana nadal z moje IP--mimo obietnicy redakcji.
I musze sie gimnastykować aby tu cos napisać.
Co do mojego stylu to jest on uzależniony tylko i wyłącznie od osoby i jej zachowania-z jaką dyskutuję-przykro mi ale nie jestem słodkim potulnym barankiem.

ariete
01-04-2004, 15:39
Idą Świeta Weyn.Bądż słodki chociaż.Potulny nie musisz być.Potulnych jest wystarczajaca ilość.

_weynrob_
01-04-2004, 16:35
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gierga
15-04-2004, 19:52
Oceń się sam :lol: To ty decydujesz o tym co robisz nie inni.

nnatasza
16-04-2004, 19:47
Głosowałam na nie - lubię ludzi, którzy nie boją się płynąć pod prąd. A forma wypowiedzi? Rzecz gustu i wychowania - zawsze można taką wypowiedź olać!

Józia S.
16-04-2004, 23:19
Głosowałam na nie - lubię ludzi, którzy nie boją się płynąć pod prąd. A forma wypowiedzi? Rzecz gustu i wychowania - zawsze można taką wypowiedź olać!

nnatasza,
jak czytam twoje wypowiedzi, to tak jakbym słyszała swoje myśli. Jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś tak podobnego do mnie. :D

Qura
19-04-2004, 12:17
Moim zdaniem, każdy może mówić co chce, ale w pewnych ramach. Nie można tolerować obrażania, wyzywania czy grożenia. Tylko to, że mogę się z kimś nie zgadzać, nie upoważnia nikogo do pisania „moim przeciwnikom mówię CWWD”. Na ulicy jak ktoś mnie wyzywa to mogę albo go olać, albo dać mu w mordę, tutaj nie mogę się bronić, dlatego uważam, że reakcja Redakcji była słuszna. Bronienie kogoś, kto tak się zachowuje, pisanie, że jest to jedynie upór przy swoim, płynięcie pod prąd jest błędnym czytaniem wolności. Można się z kimś nie zgadzać, mieć swoje zdanie, ale nie można obrażać kogoś, kogo się nawet nie zna.
Jak tak weynrob zależy to można mu oczywiście dać kolejną szanse. Inna sprawa, że przed wyrzuceniem z forum, dobrze by było wcześniej upomnieć osobę, która robi coś nie tak i dać jej możliwość "poprawy".

nnatasza
19-04-2004, 17:39
Głosowałam na nie - lubię ludzi, którzy nie boją się płynąć pod prąd. A forma wypowiedzi? Rzecz gustu i wychowania - zawsze można taką wypowiedź olać!

nnatasza,
jak czytam twoje wypowiedzi, to tak jakbym słyszała swoje myśli. Jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś tak podobnego do mnie. :D
:oops: :oops: :oops:

Honorata
17-05-2004, 16:52
Jesteś bardzo chamski w swoich wypowiedziach, więc głosowałam na nie, obrzucanie epitetami nie ma nic wspólnego z wyrażaniem iinych niż ogól poglądów, jezeli myslisz inaczej jestes widac zbyt ograniczony zeby to zrozumiec.

Aleksandryta.
17-05-2004, 21:33
A Ja kocham WEYNROB'a bo dokopuje innym, a nie mi.

modulor
17-05-2004, 23:18
Proszę zapoznać się z moimi wypowiedziami i zagłosowć czy admin słusznie zrobił usuwając mnie z forum po dyskusji z <Krzyszt17>.Część postów jest usunięte ale mam nadzieję że co niektórzy znają temat.
Występowałem jako<weynrob> i <weyn.rob> a teraz <w.e.y.n.r.o.b.>


największą karą dla ciebie drogi robi byłoby jakby nikt się nie ustosunkował do twojego posta :D
a że nie mam nic przeciwko chamstwu któremu należy się
przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom
więc nabijam ci frekwencję
pozostając w głębokim niezmąconym szacunku
pozdrawiam cię k ... sko grzecznie :D

ps. dodam że jestem zaskoczony że aż tyle osób cię nie lubi
choć myślę że spodziewałeś się lepszego wyniku :)
musisz jeszcze nad tym popracować