PDA

Zobacz pełną wersję : a może OPTOLITH?



Zuja
05-05-2010, 07:43
Czy ktoś używał tynków zewnętrznych firmy OPTOLITH??? ...bo nigdzie nie znalazłam opinii na ich temat...

Zuja
18-05-2010, 12:02
... chyba jakoś mało popularny. Trudno. Jak zrobimy - napiszemy ...

Sp5es
14-07-2010, 11:49
Klasa materiału odpowiadająca cenie.
Najniższa półka

ernest1973
16-08-2010, 10:44
... chyba jakoś mało popularny. Trudno. Jak zrobimy - napiszemy ...

I jak? Zrobione? Jak wypada Optolith...?

Ja również szukam opinii na ten temat. Produkt rzadki (Hufgart Optolith duzo produkował i produkuje dla innych marek... nowoczesne zaplecze technologiczne...)
Jak dotąd, dotarłem tylko do dobrych i bardzo dobrych opinii na ich temat...

Jakie są Twoje?

ernest1973
16-08-2010, 10:49
Klasa materiału odpowiadająca cenie.
Najniższa półka

Skąd taka opinia? Potwierdzona jakimś doświadczeniem?

Nieco "interesująca" sprawa z ceną, bo ja np. otrzymałem oferty na Optolith w cenach wyższych niż np. Caparol... (z jednym wyjątkiem).

No i jeszcze coś: patrząc na ilość i mnogość produktów, a szczególnie dużą ofertę produktów chemii budowlanej do renowacji przeznaczonej śmiem twierdzić, że coś nie tak z tą "najniższą półką". Na taką produkcję może sobie pozwolić raczej ktoś kto ma potencjał, technologię... i nie boi się swojej jakości...

Ale to tylko moje zdanie...

Vivia
16-08-2010, 12:07
Bardzo dobre produkty. I prawda rzeczywiście jest taka, że produkują dla innych. Zdziwilibyście się, jakie firmy mają produkty Optolith w wiadrach opisanych swoją "znaną i cenioną" marką :).

fighter1983
16-08-2010, 20:05
Vivia.... zapraszam na budowe.... zobaczysz, przekonasz sie....

Vivia
16-08-2010, 20:57
Wiesz, tak się składa, że widziałam. Wzrokiem sięgam nieco dalej ponad trzy marki :).

fighter1983
16-08-2010, 21:02
mimo wszystko zapraszam W-wa, budowa na Pradze.
ja siegalem szerzej....spooooro szerzej, ale te pozostale to strasznie w oczy kola swoimi babolami :) no i zostaly 3 - az nadto :) na nowe eksperymenty nie mam juz cierpliwosci :)

Zuja
18-08-2010, 21:06
Tynki już gotowe. Zrobiliśmy tynk mineralny Optolith'a (baranek 2mm), tej firmy też kleje i grunt. Mnie się oczywiście podoba, ale mało się na tym znam. W tym roku jeszcze będziemy malować elewację farbą silikonową, ale Flugger'a. Jeżeli ktoś chce zobaczyć sam - zapraszam w okolice Poznania : )