PDA

Zobacz pełną wersję : Solidny wykonawca



Patryk Wawa
05-05-2010, 16:42
Witam, sam miałem problem ze znalezieniem dobrej ekipy budowlanej. Ale skoro mi się udało to dzielę się z innymi. Właśnie skończyli u mnie stan surowy z więźbą i jedyne czego mogę sobie życzyć to aby wszyscy następni wykonawcy byli tak solidni i zdrowo myślący jak dotychczasowi. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to polecam. Szczepan Majocha 511-827-299 (praktykował u najlepszych http://forum.muratordom.pl/showthread.php?104009-Poszukuj%C4%99-ekipy-do-budowy-stanu-surowego )

borekbp
11-12-2010, 20:01
A u mnie budował Sylwek Majocha (694327297) - o ile pamiętam to Szczepana też miałem okazję poznać. Ekipa przykładała się do pracy, każdy wiedział co ma robić. Żadnych problemów. Pan Sylwek dużo doradził i był cierpliwy podczas zasypywania pytaniami:-) Dekarze nie mogli nachwalić się dobrze postawionej więźby dachowej. Jak zbiorę się w końcu na otwarcie dziennika budowy to przykleję link. Pozdrawiam

anizyn01
12-08-2011, 12:01
Zgadzam się z opiniami wystawionymi wcześniej. Powierdzam fachowość i rzetelność firmy Pana Majochy. Kierownik budowy i kolejni wykonawcy gratulują perfekcyjnie wykonanego stanu surowego: solidna więżba, równe otwory okienne i drzwiowe ("co się rzadko zdarza" - taki komentarz usłyszałam od firmy montującej okna). Mnie najbardziej ujęło wykonanie tymczasowej bariery na schodach. Nie muszę się obawiać o upadek dziecka ze schodów :)