PDA

Zobacz pełną wersję : Do Weynroba od Redakcji



Redakcja
17-02-2004, 10:03
Nie jesteśmy PRL-owską cenzurą, tylko dbamy o to, by spierano się na poglądy, a nie obrażano innych użytkowników tego Forum. Ile jeszcze obraźliwych wypowiedzi przyjdzie nam usunąć, nim szanowny Weynrob to zrozumie? Pozdrawiamy
Redakcja

w.e.y.n.r.o.b.
17-02-2004, 10:31
Ja właśnie spieram się o poglądy-a że metody tego są przeróżne to czasem to brzmi może trochę drastycznie-no ale cóż takie już jest życie.
Proszę o odpowiedź czy zostanę przywrócony na forum jako <weynrob> ew <weyn.rob> gdyż nie chcę pajacować i rejestrować się na nowo za każdym razem-bo zainteresowani moją osobą i moimi wypowiedziami dostaną oczopląsów :lol:
Z wypowiedzi innych użytkowników wypływa inny wniosek na temat usunięcia mnie z forum więc proszę przemyśleć jeszcze raz swoją decyzję.
<weynrob> [/b]

Redakcja
17-02-2004, 10:43
Inni użytkownicy Forum nie czytali Pana wielu wypowiedzi, które usunęliśmy, więc nie mogą sobie wyrobić zdania. Proszę nie zawieść tych wszystkich, którzy są za. My po raz kolejny też, ale na tych zasadach, na jakich jest Pan dzisiaj.
Pozdrawiamy

w.e.y.n.r.o.b.
17-02-2004, 10:51
Nie rozumiem co oznacza "na takich zasadach jak dzisiaj"????
Piszę z własnego komputera ale chcę pisać pod starym nickiem <weynrob> albo <weyn.rob> czy jest to niemożliwe?

weyn.rob
18-02-2004, 10:09
No i jestem jako <weyn.rob> :wink: