PDA

Zobacz pełną wersję : Moje wnętrza i prośba o pomoc :)



DoniaSuzzi
07-05-2010, 23:48
Witajcie :)

Po raz kolejny chciałam Was poprosić o pomoc w aranżacji moich wnętrz. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ani nawet pół ekspertem. Coś tam w domu już naskrobaliśmy, niektóre wybory były trafne, inne mniej. Teraz chcemy 'sklecić' dom w jedną całość, ponieważ niedługo się przeprowadzamy :) Nie chciałam zakładać dziennika budowy, bo praktycznie cała budowa za nami, a zakładanie tematu, dla każdego pomieszczenia osobno nie ma sensu ;)

Na pierwszy ogień idzie klatka schodowa (zdjęcie poniżej). Schody są sosnowe, ściany to kolor Caramel firmy Beckers. Tralki są tymczasowe, wkrótce będę bardziej nowoczesne (coś w tym stylu, jak na załączonym zdjęciu).

Macie jakieś pomysły na aranżację?

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam! :)

dopioni
07-05-2010, 23:56
Ja bym balustrad nie zmieniała (duży koszt), tylko pomalowała na biało, podobnie ze stopniami i podstopnicami. Trochę niefajnie, że ten kaloryfer tak centralnie... Ściany również białe, bądz szare i czarno-białe fotografie po prawej i lewej stronie i będzie pięknie:)

joliska
08-05-2010, 05:32
A ja wystrój klatki dopasowałabym do pomieszczeń, z którymi się ona wiąże :)

DoniaSuzzi
08-05-2010, 12:24
Bardzo Wam dziękuję dziewczyny za wypowiedzi :)

Dopioni -Stopni nie możemy raczej wybielić, bo na dole wszystkie drzwi będą właśnie sosnowe. Szafa również będzie sosnowa + wszystkie parapety w domu są takie. :) Fakt kaloryfer troszkę burzy całość ..

Jolisko - Klatka schodowa spaja ze sobą 'przedpokój' do reszty pokoi na górze oraz kawałek między salonem, a przedpokojem na dole. Jeszcze nic nie jest zaaranżowane, mamy tylko podłogi oraz pomalowane ściany (wszystkie prawie jednakowe - kremy), także praktycznie jeszcze nic nie ma :)

kasiaros
09-05-2010, 10:34
Ja bym przede wszystkim pomyślała o oryginalnej zabudowie kaloryfera - rzuca się w oczy o wiele bardziej niż tralki. Kolor schodów bardzo mi się podoba:)

foksi
09-05-2010, 15:38
Całkowicie popieram kasiaros trzeba jakoś ładnie zabudować ten kaloryfer ( może jako półkę na całą szerokość klatki ale nie do samej podlogi bo kaloryfer jest wysoko) Coś na kształ poziomego pasa o wysokości tego grzejnika. Nad nim jakaś fajna lampa. Dobrze wyglądają te z kierunkowym oświetleniem punktowym. Na ścianach galeria zdjęć lub obrazów , albo może jakiś fajny ciepły kolorystycznie tynk strukturalny. ( niekoniecznie na całej ścianie)

DoniaSuzzi
09-05-2010, 19:15
Dziękuję Wam bardzo za odzew! :)

Poszperałam troszkę w internecie i znalazłam coś takiego (załączyłam w zdjęciach). Przepraszam jeśli użyłam zdjęcia czyjegoś wnętrza, ale mam kilkadziesiąt zapisanych na swoim komputerze i już nie wiem, które jest czyje :( Czy Waszym zdaniem nadaje się takie oświetlenie jak na pierwszym zdjęciu? Co do zabudowy - bardzo podobają mi się takie nowoczesne rozwiązania (choć jedno zamieszczone zdjęcie -4 to nie kaloryfer, ale sam pomysł zabudowy bardzo mi się spodobał). Może coś takiego + fototapeta, czy to samo w sobie już jest ok? Podobają mi się fototapety miast/mostów.
Podobają mi się również tapety na szafach wnękowych (taką planujemy w przedpokoju sosna + bardzo delikatna tapeta biała, chcemy by przypominały styl drzwi japońskich, tyle,że zamiast papieru, właśnie taką jasną tapetę). Może gdyby obudować czymś kaloryfer, na co da się położyć taką tapetę, powoli zaczęłyby się scalać pomieszczenia w domu? Co o tym wszystkim myślicie?

Sama w życiu bym nie wymyśliła pomysłu z zabudową kaloryfera! (serio! :P) Dzięki wielkie dziewczyny :)

kasiaros
09-05-2010, 23:46
Twoje pomysły zaczynają nabierać kształtu;) Szafa w stylu japońskim z naklejoną jaśniutką tapetą, do tego w takim samym stylu zabudowany kaloryfer to juzżma ręce i nogi, byle by inne wnętrza do nich przylegające nie odbiegały zbyt mocno stylem.

DoniaSuzzi
10-05-2010, 19:44
Racja, Kasiaros :) tylko z jakiego tworzywa obudować kaloryfer, żeby dało się nakleić taką tapetę jak na szafie? Kompletnie się na tym nie znam :( czyli obudowa + oświetlenie (co powiecie o tym co wkleiłam w poprzednim poście?). Coś jeszcze? :)

kasiaros
11-05-2010, 09:50
Przesyłam link - może tu coś znajdziesz - www.obudowy-kaloryferow.pl ;)

DoniaSuzzi
12-05-2010, 01:13
Kasiaros, dziękuję bardzo! :)

Zrobiłam bardzo, BARDZO ;) amatorską aranżację klatki schodowej. Kaloryfer zabudowany szybką (taką jak moje drzwi + sona, z której są schody). a nad tym listwa z sześcioma halogenami. Co o tym myślicie?

joliska
12-05-2010, 06:33
:( Wolę nie pisać, co myślę o tych halogenach ... Masz szansę na wysmakowaną, oszczędną w treści a bogatą w formie klatkę schodową - nie zepsuj tego.

Teraz zauważyłam, że podłogę masz połączoną ze schodami dość szeroką i wysoką listwą - nie boisz się, że ktoś (np. dziecko) zmierzając na schody, potknie się na niej? Ja na pewno zaliczyłabym kilka lotów po wybiciu się z tego progu :(

DoniaSuzzi
12-05-2010, 11:12
Jolisko - jakie oświetlenie proponujesz? Szczerze powiedziawszy kompletnie nie mam na nie pomysłu. Co do listwy, w rzeczywistości nie jest on wysoka, raczej trudno o nią zahaczyć, i o ile w ogóle się da :)

Nikola79
12-05-2010, 12:41
Witam szczerze to co teraz pokazałas to dla mnie wyglada jak plazma na klatce schodowej, ja bym zabudowała ale na cała szerokosc tej sciany ten kaloryf (swoja droga jaka ja bylam madra ze niedopuscilam do tego u siebie i mam w scianie mate grzejna ) i ta listwa halogenow jest tez do bani sorry , naprawde mozna na tej klatce stworzyc cos fajnego

DoniaSuzzi
12-05-2010, 12:46
Nikola79 - Tylko najgorsze jest to, że każdy krytykuje, a nikt nic konkretnego nie proponuje. Ja podkreśliłam na początku, że nie znam się na aranżacji wnętrz i zwracam się o pomoc. Jednak zamiast niej otrzymuje tylko krytykę.

Właściwie to nie pamiętam, kiedy ktoś doradził - jak co zrobić, żeby było dobrze. Jedyne co na razie przeczytałam pytając się na forum o coś, to 'osobiście mi się to nie podoba', 'sorry fatalne' itp...

Nikola79
12-05-2010, 17:44
wiesz co mi jest jakos ciezko cos doradzic bo ja musze jakos "czuć" to wnetrze , klatke mamy bardzo podobna tylko kurde u Ciebie ten kaloryfer strasznie zawadza, ja w tym miejscu mam duza naklejke na scianie z boku mam obrazki czarno biale i kinkiet , dlatego pasuje cos wymyslic wlasnie zeby ten kaloryf zakryc jakas obudowe , wtedy z boku jakies fajen ramki ze zdjeciami i bedzie fajnie

DoniaSuzzi
13-05-2010, 00:04
Czyli wiem, że nic nie wiem ;)

Ale i tak dzięki za wypowiedź :)

joliska
13-05-2010, 06:04
Doniu,

kaloryfer wisi na takiej wysokości, że trudno cokolwiek sensownego radzić na podstawie jednego ujęcia, wyprowadzenie światła centralnie nad nim też nie pomaga. Prosiłam Cię o info, jak są urządzone hole, z którymi wiąże się klatka...

Gdybym zafundowała sobie takie cudo, to 1) zryłabym ścianę na etapie budowy, kiedy już było widać, gdzie wypadnie grzejnik; 2) jeśli rycie nie wchodziłoby w grę, kupiłabym pionowy dekoracyjny grzejnik. A teraz? Jeśli grzejnik ma spełniać swoją funkcję - bo chyba po to go zamontowaliście - to nie może być całkowicie zabudowany, a tylko takie rozwiązanie teraz ukryje jego niefortunne położenie.

Światło dałabym jedno, minimalistyczne w formie - płaski kinkiet i tyle, nie ma powodów, by przyciągać wzrok bogatą lampą do grzejnika. I żadnych ozdób na tej ścianie :)
Skąd jest to światło widoczne na suficie: z okna dachowego czy lampy sufitowej?

Aba-m
13-05-2010, 11:50
Witaj Doniu,
kaloryfer jest, wiec trzeba cos z nim zrobic - zdjac, zaslonic, odslonic?
kinkiet dalabym zdecydowanie jeden, pewnie nowoczesny, bo w tym kierunku idzie Twoja wymiana tralek
zaslanianie - byla juz mowa o zabudowie, dodatkowo w sprzedazy jest wiele metalowych konstrukcji, normalnie wieszanych na scianach, moze w Twoim przypadku sprawdzily by sie na kaloryferze?:)
odslanianie - dla bardziej odwaznych - mozna wokol kaloryfera namalowac super rame:) albo zamowic u lokalnego artysty sosnowa, rzezbiona rame?
ostateczna decyzja i tak Twoja Doniu, bo to Twoj korytarz;)

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51p-4yWS4sL._SL500_SX182_SH35_.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41e-zx9jGzL._SL500_SX182_SH35_.jpg

http://www.lampy-lux.pl/photo/530304810P0.jpg

DoniaSuzzi
17-05-2010, 23:36
Dzięki dziewczyny za porady :)

Górny oraz dolny hol są poniżej na zdjęciach. Na dole, drzwi będę wymienione na sosnowe (takie jak są schody). Podłoga na dole nie jest wymarzona, ale to nie była niestety nasza decyzja :( Światło na klatce pada z okna - również załączam zdjęcie.

Tak szukam po sieci jakiejś ciekawej zabudowy kaloryfera i znalazłam coś takiego (4 zdjęcie). Co o tym sądzicie? Wiadomo, że drzewo zamiast tego, byłoby sosnowe. I kolejne 5 zdjęcie z podświetleniem (może bez tego wzoru), ale to już chyba wyższa szkoła jazdy. Nic innego póki co, co mi się podoba nie znalazłam. :(

Co do światła macie rację w zupełności. Może warto by dać oświetlenie na klatce schodowej i na górze w holu z tej samej linii? Może macie jakieś propozycje?

jaksie
18-05-2010, 06:24
Na twoim miejscu nie inwestowałabym w obudowe kaloryfera, zwłaszcza, że efekt nie będzie zbyt dobry. Poświęciłabym ten kalofyfer, albo odsprzedała i kupiłabym zupełnie nowy, dekoracyjny. Niektóre są boskie i nie przypominają kaloryferów. Rozglądałaś się wsród takich?

DoniaSuzzi
18-05-2010, 22:12
Szukałam po tym jak napisałaś. Niektóre są naprawdę ładne, ale nic w przystępnej cenie nie znalazłam. A nie dam za kaloryfer 1000 zł :( Może wiecie gdzie można dostać coś takiego w ludzkiej cenie?

jaksie
19-05-2010, 07:53
Za obudowę np. ze szkła lub laserowo wycinaną blachę też slono zapłacisz, a efekt będzie taki sobie.

Elfir
19-05-2010, 11:30
Kasiaros, dziękuję bardzo! :)

Zrobiłam bardzo, BARDZO ;) amatorską aranżację klatki schodowej. Kaloryfer zabudowany szybką (taką jak moje drzwi + sona, z której są schody). a nad tym listwa z sześcioma halogenami. Co o tym myślicie?

Możesz powiększyć zabudowę grzejnika, dać pod spód oświetlenie LED i nakleić klisze fotograficzną lub zdjęcie czarno-białe wydrukowane na przeźroczystej folii
Uzyskasz niebanalny obraz

DoniaSuzzi
19-05-2010, 21:24
Możesz powiększyć zabudowę grzejnika, dać pod spód oświetlenie LED i nakleić klisze fotograficzną lub zdjęcie czarno-białe wydrukowane na przeźroczystej folii
Uzyskasz niebanalny obraz

Elfir, bardzo podoba mi się ten pomysł! :) Czy pod wpływem ciepła nic się nie stanie folii ze zdjęciem? Czy po czasie nie zacznie się odklejać? Gdzie można zamówić takie cudo?

Elfir
19-05-2010, 21:37
Wydruk na folii zrobisz w każdym większym punkcie poligraficznym (tam, gdzie drukuje się bannery reklamowe). To chyba z 50 zł/m2, ale pewna nie jestem, bo nigdy nie robiłam. Folia możne być wsadzona między dwie płyty szklane lub pleksi, lub samoprzylepna. No i całość usztywniona w ramie z drewna, na na twojej wizualizacji. Oświetlenie LED jest chłodne a grzejnik nastawisz najwyżej na połowę mocy. Taka folia wytrzymuje nagrzewający się samochód latem (folią okleja się samochody firmowe) czy nagrzaną maskę silnika.

DoniaSuzzi
19-05-2010, 22:10
Bardzo Ci dziękuję Elfir!! :)
Przepraszam, że Cię męczę - jakiej grubości musiałyby być płyty pleksi?

Elfir
19-05-2010, 22:45
Nie mam pojęcia. Jestem ogrodnikiem, nie architektem wnętrz. Pleksi jest dość miękkie i łatwo się wygina. Są sztywniejsze materiały, np "szkło" akrylowe, poliwęglan.

DoniaSuzzi
19-05-2010, 22:48
I tak bardzo dziękuję za pomoc. :) Popytam w marketach budowlanych, myślę że coś doradzą w tej kwestii.

DoniaSuzzi
21-05-2010, 01:14
Znalazłam zdjęcie, na którym niej więcej widać jaki efekt chciałabym osiągnąć. Tylko jakiś inny, skromniejszy wzór. Na forum doczytałam, że obudowa jest zrobiona z płyty MDF. Wiecie może, gdzie można zrobić coś takiego ( na Śląsku lub Małopolsce)?

Jutro idę popytać po marketach budowlanych jeszcze o pleksi.

jaksie
21-05-2010, 06:23
Taki wzór można też wyciąć laserowo w blasze, kolor dowolny.

Anjazzielonego
21-05-2010, 11:57
Donia,

piękny wzór znalazłaś!!!!

na pewno grzejniki nim zasłonięte będą super wyglądać!

Jeśli dowiesz się, jak/ gdzie/ za ile to można zrobić, proszę podziel się informacją na forum!

Anjazzielonego
21-05-2010, 11:58
Jaksie,

Ty coś na ten temat wiesz - podziel się wiedzą z koleżankami:)

Anjazzielonego
21-05-2010, 12:04
Ha!

Już znalazłam:

http://www.ladnie.net/index.php?strona=galeria

http://www.obudowy-kaloryferow.pl

DoniaSuzzi
23-06-2010, 12:59
Witajcie ponownie :)

Co do przedpokoju i nieszczęsnego kaloryfera (dodaje 2 zdjęcia dl przypomnienia jak to wygląda), na razie zrezygnowaliśmy z jego zabudowy ze względu na koszty (remontujemy równolegle mieszkanie). Aczkolwiek, na pewno do tego kiedyś wrócimy :) Jedynie o czym myślimy to czarno-białe fotografie na klatce schodowej po bokach.

Teraz, chciałam się Was poradzić w sprawie oświetlenia. Nad kaloryfer, jak ktoś słusznie już pisał :) , nie powinno być lampy, która rzuca się w oczy. To moje propozycje :

1. http://www.allegro.pl/item1079814184_kinkiet_ceramiczny_prostokatny_lamp a_56cm.html (zdjęcie w załączniku),
2. http://www.allegro.pl/item1080949101_korytko_gipsowe_55_producent_f_vat_ promocja.html ( zdjęcie również w załącznik),
3. http://www.allegro.pl/item1080239712_bar_code_ii_kinkiet_technolux.html A może któreś z tej linii (bardziej wyraziste)?

W przypadku 3 propozycji można wziąć 2 lampy z jednej serii i dać jako oświetlenie górnego przedpokoju. Przy 1 i 2 wariancie myślałam, żeby zostać przy bieli i natknęłam się na lampę, która bardzo mi się spodobała : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1053768540 (również zdjęcie w załączniku). I ją w tedy dać do przedpokoju. Choć chętnie znalazłabym ja nieco tańszą :D

Co sądzicie?

Pozdrawiam serdecznie :)

nea
23-06-2010, 22:04
te co znalazłaś są ok ale może jednak powinny być jakieś kinkiety, które będą świecić do góry wtedy ten kaloryfer nie będzie tak mocno oświetlany ?

insula
24-07-2010, 08:09
A może by tak jak mówi Elfik wrzucić tam zdjęcie, bo oświetlenie kaloryfera budzi we mnie mieszane uczucia, zamiast go maskować - jeszcze bardziej zwraca na niego uwagę.

DoniaSuzzi
25-07-2010, 21:58
Insula - Myślę, że to dobry pomysł :) Tylko zdjęcie chyba czarno-białe prawda? Tylko, póki co, nie mam kompletnie pomysłu na wzór. Nad kaloryferem chciałabym dac lampe typu 'korytko' w kolorze białym - tutaj link : http://allegro.pl/item1156657311_kinkiet_ceramiczny_hera_40_wenge_ko rytko_lampex.html

insula
26-07-2010, 18:23
Może masz jakieś wyjątkowe rodzinne zdjęcie, ze ślubu dziadków, domu rodzinnego rodziców albo wybierzcie się z rodziną do fotografa i zróbcie rodzinną sesję :) Pozdrawiam!

nicol21
04-08-2010, 17:41
Zupełnie zgadzam się z tym że trzeba dodać coś ciemnego do tych schodów bo są dość jasne i wg mnie troche odstają kolorystycznie od reszty, no chyba że źle patrzyłam na te zdjecia.
zatem albo juz wspomniane zdjecia plus jakas ładna oprawa na grzejnik i delikatne oświetlenie, albo zamiast zdjęć welurowe dekoracje - http://www.klimatydomu.pl/o-dekoracjach , są też w wersjach nie welurowych, ale mnie urzekł welur własnie i na pewno w swoim lokum sobie coś takiego fundnę. Niestety wzory, które bardziej mi się podobają nie są z weluru, a są na str np http://www.naklejkolandia.pl/p1,1-drzewo-na-sawannie.html Ale tutaj nei o mnie.
moze taki welur można nakleic na grzenik, ale zupełnie tego nie wiem - tzn nakleić pewnie można ale jak długo to wytrzyma to juz nei wiem....

ekonoma
10-08-2010, 13:36
Chcę wyremontować salon i zastanawiam się czy lepiej położyć gres czy kafle? Panele już skreśliłam bo widać na nich kurz i sierść zwierzaków. Jakie są wasze doświadczenia z podłogą w salonie? Salon ma ok 25 m2 więc nawet jest na czym popracować :)

lidi
11-08-2010, 10:46
hm, a nie wolisz drewna, wydaje sie cieplejsze, no chyba ze wygrywaja wzgledy praktyczne;)
wiem, ze niektore gresy dosc trudno sie czyszcza, a wiec jesli jakis ci sie spodoba to musisz tro sprawdzic jakos.

ekonoma
11-08-2010, 19:36
chcemy założyć ogrzewanie podłogowe więc w grę wchodzą tylko płytki bądź gres właśnie. No nad tym czyszczeniem zastanawiam się właśnie. Ale przecież nie kupię jednej płytki i nie będę jej w domu testować :)

lidi
12-08-2010, 09:25
no, ale moze jakos w sklepie sprawdzic, lub kupic mala ilosc bo nie wiem czy mozna na sztuki kupowac:P
warto pobrudzic i sprawdzic, na prawde bo slyszalam glosy, ze potem jest meka panska;)
skoro macie ogrzewanie podglogowe to faktycznie mozecie spokojnie zamontowac plytki.

ekonoma
12-08-2010, 20:01
Nie stać mnie na takie kupowanie płytek, żeby tylko sprawdzić czy uda mi się je wyczyścić :) Pod ogrzewanie podłogowe nadają się tylko albo płytki albo gres i to jest właśnie to co mnie nurtuje bo nie wiem co wybrać ;/

lidi
13-08-2010, 09:01
kupienie kilku plytek, albo nawet jednej jesli mozna to bardzo maly koszt. mozna wydac 20zl, zeby potem nie przeklinac swojego wyboru. zawsze mozna tez cos w sklepie pobrobowac z jakas szmatka.
a jakie kolory cie w ogole interesuja? ciemniejsze, jasniejsze?

ekonoma
13-08-2010, 12:44
Coś w odcieniach szarości, jakiś grafit raczej. Do tego chcemy w salonie postawić czerwone skórzane sofy :)

El_majster
13-08-2010, 12:44
Albo po prostu kupić jakieś fajniejsze fototapety czy też jakieś ciekawsze zdjęcie wbite w obraz. Moim zdaniem całkiem przyzwoicie by wyglądało.

ekonoma
14-08-2010, 11:22
http://www.paradyz.com.pl/Collection/living-room/affron zastanawiam się nad tym gresem. W sumei to nie kuchnia więc za dużo brudu tu nie będzie. A na ścianach też raczej jakieś zdjęcia i obrazy, ale najpierw musi być podłoga!

lidi
14-08-2010, 21:26
fajny, ale wnetrze do takie podlogi musi byc dosc nowoczesne, te czewrone akcenty beda fajnie wspolgrac.j

własciciel mondeo
15-08-2010, 22:35
a czy taki dosyc npowoczesny wystroj bedzie Ci pasował do reszty pokoi , bo sam tez sie zastanawiam nad podobnymi ale remont narazie tylko w kuchni a w innych pokojach mam dywany

jarett
16-08-2010, 07:56
Ja bym ten kaloryfer po prostu zdemontował (chociaż nie wiem czy to się nie wiąże z jakimiś większymi problemami z całą instalacją). Po ciula on tam w ogóle jest na klatce schodowej i to jeszcze na takiej wysokości - jakiś projektant bez wyobraźni to wymyślił. I tak nie będzie spełniał swojej funkcji jak go pozasałaniasz.

ekonoma
16-08-2010, 16:08
kaloryfer można tak obić, że będzie miał wywietrzniki i będzie działać jak trzeba i spełniać swoją funkcję tylko mi generalnie to to nie bardzo się podoba. Ja w kuchni miałam kaloryfer tak, że mi szafki zasłaniały;/ A teraz remont to zostanie zdemontowany! Po co w kuchni kaloryfer jak i tak ciągle się gotuje i jest gorąco :0

własciciel mondeo
16-08-2010, 23:06
niby w kuchni kaloryfer nie potzrebny ale w zimie moze sie przydac, albo bedzie gdzie mokry recznik po myciu naczyn powiesic, moja prosba- http://www.paradyz.com.pl/Collection/kitchen/ebony-wood-kuchnia jak wam sie podoba wystroj do męskiej kuchni ??? najbardziej rozchodzi sie o płytki

lidi
17-08-2010, 10:55
Ja bym ten kaloryfer po prostu zdemontował (chociaż nie wiem czy to się nie wiąże z jakimiś większymi problemami z całą instalacją). Po ciula on tam w ogóle jest na klatce schodowej i to jeszcze na takiej wysokości - jakiś projektant bez wyobraźni to wymyślił. I tak nie będzie spełniał swojej funkcji jak go pozasałaniasz.

jesli koszta nie sa jakos mocno ograniczone to mozna pomyslec nad nowym grzejnikiem, sa teraz tak oryginalne wzory, ktore moga swietnie i oryginalnie wygladac, ale wiem, ze nie sa tanie.
oklejanie faktycznie jest srednie, wtedy moze faktycznie lepiej go zdemontowac.

lidi
17-08-2010, 10:56
niby w kuchni kaloryfer nie potzrebny ale w zimie moze sie przydac, albo bedzie gdzie mokry recznik po myciu naczyn powiesic, moja prosba- http://www.paradyz.com.pl/Collection/kitchen/ebony-wood-kuchnia jak wam sie podoba wystroj do męskiej kuchni ??? najbardziej rozchodzi sie o płytki

plytki sa ok, w ogole taka stylizacja jest bardzo klasyczna i bedzie pasowac do meskiej i damskiej kuchni.

ekonoma
17-08-2010, 14:13
Płytki faktycznie całkiem ładne ale szafki z tej stylizacji okropne! Okropne drewno czy okleina brrr...

El_majster
18-08-2010, 12:48
Ja bym jakoś zagospodarował ściany. Fajnie wygląda coś przyklejonego na stałe na przykład.

lidi
18-08-2010, 18:25
Płytki faktycznie całkiem ładne ale szafki z tej stylizacji okropne! Okropne drewno czy okleina brrr...

no co ty:p
moim zdaniem sa na prawde spoko;) pasuja do tych kafelek.

własciciel mondeo
18-08-2010, 19:26
nie niepatrzcie na szafki, nie calkiem inne, ale ciesze sie ze moj gust nie jest taki zly ;] teraz tylko zamawiac plytki, a ogolnie to uwazacie ze to mocne plytki,nie popekaja?

ekonoma
18-08-2010, 20:12
Przecież dają Ci gwarancję na płytki :) Znajdź dobrego sprawdzonego fachowca i nie ma prawa się nic stać!

lidi
19-08-2010, 17:48
mi sie wydaje, ze oprawa ich strony i w ogole wzory robia wrazenie ekskluzywnych, a wiec z jakoscia powinno byc dobrze.
sa tam na ich stronie wymienione jakies nagrody, maja jakies konkursy, preznie dzialaja;)

ekonoma
20-08-2010, 20:16
Jasne, że tak. Mają Laur konsumenta i Złotą Perłę ceramiki. Towar pierwsza klasa!

własciciel mondeo
21-08-2010, 22:18
i jeszcze jeden argument na to ze sa dobre i cenowo i jakosciowo i wizualnie jest taki ze duzo ludzi je kupuje i czasem moze niektorch braknąc

lidi
22-08-2010, 11:46
ale to, ze braknie to nie problem, no chyba, ze to jakas limitowana kolekcja, a tak to kilka dni i beda juz:d

ekonoma
23-08-2010, 10:53
płytki z limitowanej kolekcji? w życiu bym tego nie kupiła ;/ a gdyby coś się stało i potrzebowałabym ich jeszcze trochę a nic w sklepie już by nie było ;/ wrrr

własciciel mondeo
23-08-2010, 11:49
po to nawet nie glupie, podobnie jest z tymi na promocji cenowej,, duzo ludzi je kupi a jak zabraknie to lipa. ale to nie znaczy ze nie mozna patrzec na promocje, bo paradyz ma okazyjne ceny jak do wygladu plytek

ekonoma
24-08-2010, 13:07
płytki w dobrej cenie i dobrej jakości rzeczywiście to prawda :) zresztą Lidi już wcześniej napisała, że mają teraz promocje :) ale nie rozdają płytek tylko wycieczki i kubki :)

lidi
24-08-2010, 18:37
wtedy trzeba po prostu kupic na zapas:)
troche podlogowych, bo to glownie one moga sie zniszczyc.

własciciel mondeo
24-08-2010, 23:33
nie tylk podflogowe, moje poprzednie plytki ze sciany po prostu odpadły bo klej jakby wysechł, ale to penwie nie wina plytki chyba ze byla za ciezka;]
a warto o te kubki grac czy to jakas sciema?

ekonoma
25-08-2010, 11:35
wiesz widziałam ich na FB więc pewnie nie ściemniają wszystkich dookoła tylko konkurs jest realny i nagrody też rozdają :D

lidi
26-08-2010, 08:55
to chyba wina zlego zamontowania plytek, jakis stray klej moze sprzedali?
musisz zagrac, nie masz nic do stracenia, nawet zadnego smsa nie trzeba wysylac:p

ekonoma
26-08-2010, 13:15
tylko chcą żeby napisać 160 słów o pięknie ale to niezbyt wiele to każdy sobie poradzi :D

lidi
27-08-2010, 08:42
ale o tym pieknie to jak sie gra o wycieczke?

własciciel mondeo
27-08-2010, 23:09
to chyba wina zlego zamontowania plytek, jakis stray klej moze sprzedali?
musisz zagrac, nie masz nic do stracenia, nawet zadnego smsa nie trzeba wysylac:p

moze stary klej, dlatego zawsze towar trzeba sprawdzac, a te smsy to faktycznie tylko denerwuja, wiec jak ich nie ma to plus!

własciciel mondeo
27-08-2010, 23:20
takie fantazyjne to pytanie moze w kims sie przy okzaji obudzi poeta:P

ekonoma
28-08-2010, 12:33
ale o tym pieknie to jak sie gra o wycieczke?

tak jak grasz o wycieczkę jak chcesz kubek to nie musisz nic robić :)

własciciel mondeo
28-08-2010, 18:33
o i to tez jest fajne i mnie przewkonuje do brania udzuału w konkursie, fajny prosty konkurs

lidi
29-08-2010, 12:34
fajny bo prosty, heheh:P

własciciel mondeo
29-08-2010, 22:46
no to nie ma co gadac tylko trzeva sie brac do roboty skoro mamy juz fajne pomysły i trzeba je wcielic w zycie, no i zeby wygrac trzeba grac:Ppowodzenia

lidi
30-08-2010, 09:58
dokladnie no to powodzenia:D

ekonoma
30-08-2010, 11:43
a ja sobie już zgarnęłam kubeczek :D będzie różowy :d

własciciel mondeo
04-09-2010, 23:07
dziewczyny ale zescie mnie wciagnely w ten temat, teraz bede was meczył patrzcie co znalazłem nowisc !! http://www.facebook.com/CeramikaParadyz?v=app_153023791376769&ref=ts

własciciel mondeo
08-09-2010, 00:12
i co wyslal cos juz ktos? ja wyslalem ale ubaw po pachy był przy tworzeniu tej plytki ;] szczerze mowiac watpie zeby moje słoneczko z falbankami wygrało ale sprobowałem