PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze Azalia



BozenaEwa
08-05-2010, 21:52
Witam i zapraszam do dzinnika:D

BozenaEwa
08-05-2010, 22:04
A dzinnik w sygnaturce;)

delfina7
09-05-2010, 22:01
Pierwsza :D No siostra nie dojechałaś jeszcze? Dawaj fotki:D

atija
15-05-2010, 00:26
Nie poddawaj się, następne foty będą większe a jak nie to weźmiemy lupę i też zobaczymy co trzeba;):yes:

BozenaEwa
15-05-2010, 10:57
hehehhehehe, postaram się ;)

Niwa
07-06-2010, 14:22
Hejjjj,
I ja wpadłam podglądać co słychować na budowie, mogłam:oops::)??

Gratululuję budowy domku no i podziwiam budowę na odległość- szacun ;)

BozenaEwa
11-06-2010, 11:22
A pewnie, ze moglas. Im wiecej wpadaczy tym lepiej :). Pozdrawiam cieplutko!!!

atija
11-06-2010, 11:24
Przywitać się przyszłam;)

BozenaEwa
16-06-2010, 16:45
a to i ja sie witam, znow zdjecia miniaturki :( . No coz... Blondynka w koncu jestem ;)

atija
16-06-2010, 19:16
Zdjęcia małe, ale co trzeba widać :)
Super ,że pogoda pozwala na prace:) Czekam na ciąg dalszy;)

BozenaEwa
22-06-2010, 09:46
nie wiem znow te zdjecia male wyszly, masakra jakas. Tak czy siak, cos tam widac :). Jestesmy na etapie zastanawiania sie nad piecem. Niestety ekogroszek musial wygrac, bo sciagniecie do nas gazu za duzo kosztuje. Jakie u Was beda piece, lub sa, jesli ktos tu zaglada to prosze o info ;)

atija
22-06-2010, 15:08
Ekogroszek, z tych samych powodów co u Ciebie;)

Niwa
25-06-2010, 14:08
fajny bedziesz mieć domek Bożenko:)
my też ekogroszek- powody te same, ale dodam, że kominy będą z jakąś wkładką kwasową,żeby w razie cooo(w sensie: jakby gaz Nam kiedys w odległej przyszłości zamontowili) potem przejść na gaz:) i o:)

pozdrawiam Cieplusio:hug:

delfina7
29-06-2010, 08:56
Ufffffff , odnalazłam Cię siostra:D Faktycznie mury rosną , a dziś nawet schody bedziecie mieli , hihihihi. Za to u mnie brakuje póleczek na duperele , czyt . schody tymczasowe pojechały ode mnie do Was . :D :D :D

Niwa
30-06-2010, 10:57
no to widzę, że Bożenko jesteś o krok przed Nami;) Bo My dziś dopiero zalewamy strop i schodky moje ulubieńsze:)
Siuuuuper:D- poprosze o fociszcze- co by porównać, nieem ;)

BozenaEwa
01-07-2010, 11:06
delfina :) schodki zobacze juz niedlugo, teraz ja bede miala gdzie klasc rozne rzeczy ;) hehhehhhehe, chcociaz nie, bo to tylko na budowe:))
Niwa zdjecia zaraz bede wklejac, swiezutkie, niestety nie widzialam domku na zywo,ale od czego sa rodzice ;)

Niwa
02-07-2010, 11:11
Bożenuś, Byłam, widziałam i jestem zadowolona, że się buduje ;) znaczy że ludki Twój domek budują...:) fajnie wygląda to zdjątko gdzie jest tak trójkątna ściana- na górze( nie wiem jak to się fachowo nazywa.... dla mnie jest trójkątna, bo tak;)) hihihih:) ogólnie suuuuper :D, tak 3mać :hug:

BozenaEwa
26-07-2010, 12:23
Witaj Niwa, niesttety tych scianke juz nie ma, juz nie ma o wiele wiecej, przyjde jak przydarzy mi sie cos dobrego, przyjde jak bedzie lepiej, teraz juz jest tylko zle ;(

atija
26-07-2010, 12:47
Bożenko

co jest??????????
zasmuciłaś mnie bardzo :(
przytulam:hug::hug:

BozenaEwa
27-07-2010, 08:33
Dzieki za przytulaski, troszku pomogly ;) A dzieje sie duzo w moim zyciu. Chalupka mi sie zwalila podczas nawalnicy, nie mamy krokwi, nie mamy scianek szczytowych, potem wypadek na budowie i teraz jeszcze praca. Stad moj brak sil. Pozdrawiam serdecznie i pieknie Tobie rosnie domek

atija
27-07-2010, 17:50
Przytulam jeszcze raz bardzo mocno. Szkoda tych ścian i krokwi. A Bob to jakoś tak poważnie ucierpiał?

Czy pracę straciłaś czy może jakieś przestoje? Cokolwiek się dzieje , bądź silna, ja przesyłam pozytywnej energii całą masę i przytulasków tysiąc.
Bożenko, będzie dobrze, zobaczysz.:hug::hug: Trzeba to przetrzymać.

Niwa
28-07-2010, 09:35
Bożenko Niunia, będzie dobrze, na prawdę- Atijka ma rację :) musisz wierzyć, że praca, domek, zdrowie Boba - wszystko się ułoży a na pewno tak będzie Niuńcia :hug::hug::hug:
Trzeba wierzyć, że się uda i Ktoś tam w górze ma Nas/Was w opiece i nie da Nam/Wam zrobić krzywdy:yes: :hug: Bożenuś ułoży się, zobaczysz :hug::hug::hug:

atija
11-08-2010, 15:18
Hej Bożenko :)

Co tam u Ciebie słychać?

BozenaEwa
30-08-2010, 22:18
Drodzy forumowicze i forumowiczki polecam stronke z aukcjami na recz kruszynki Amelki, mozna pomoc i na dodatek zakupic swietne rzeczy. Zajrzyjcie i licytujcie:

http://pomozmyamelce.blogspot.com/

atija
09-09-2010, 18:41
Ciesze się , że jesteś i budujesz dalej. Pozdrawiam i trzymam kciuki , zwłaszcza za Amelkę. Żeby udało się zebrać dużo pieniążków:)

Lidia_G.
22-09-2010, 00:13
Cześć, Bożenko :)
Byłam w Twoim dzienniku. Będziecie mieć świetny dom - mimo wszystkich trudności, które Was spotkały. Zobacz, z kredytem też na początku miałaś pod górkę, a potem poszło gładko - trzeba wierzyć, że z budową też tak będzie. Wszystko, co złe, już się wydarzyło - teraz będzie tylko dobrze - uwierz w to! :)
Trzymam kciuki za to, żeby wszystko szło Wam od tej pory gładko.

Jeśli znasz Amelkę, to życz jej ode mnie duużo zdrówka! Zaraz prześlę link do mojego osobistego przelewacza pieniędzy, żeby posłał jakąś pomoc.

Pozdrawiam

BozenaEwa
22-09-2010, 09:50
Dziekuje bardzo w imieniu Amelki i jej Mamy za kazda pomoc, i kazde wsparcie. Amelka walczy kazdego dnia i wygrywa kolejna bitwe :). Ale droga jeszcze dluga wiec wciaz zapraszam na aukcje
http://pomozmyamelce.blogspot.com/

a tu wiesci od Amelki
http://pomoz-amelce.pl/kronika

Dziekuje jeszcze raz!

atija
23-09-2010, 16:10
Trzymam ciągle kciuki za Amelkę. Dzielna dziewczynka.
Nawet udało mi się wylicytować piękną zakładkę do książki.:wiggle:

atija
23-09-2010, 16:13
Bożenko
przytulaski przesyłam :hug::hug:
Mam nadzieje, że teraz będzie już z górki. Pogoń pana od prądu. Dzwoń tak często, aż mu obrzydnie. Żeby się Ciebie pozbyć zrobi Ci projekt.;)

Lidia_G.
23-09-2010, 23:50
Trzymam ciągle kciuki za Amelkę. Dzielna dziewczynka.
Nawet udało mi się wylicytować piękną zakładkę do książki.:wiggle:

Amelka to maleńki wielki człowieczek - jest naprawdę bardzo dzielna. Kochana dziewczynka. Wczoraj czytałam bloga jej mamy i płakałam do 3.00 w nocy - dziś nadal chodzę jak struta. Wysłałam maile z linkiem do wszystkich znajomych - mam nadzieję, że nie pozostaną obojętni.
Atijka, widziałam tę zakładkę i sama miałam ją ochotę wylicytować, ale okazało się, że aukcja zakończona i wygrała Atija ;) Obeszłam się smakiem i po prostu wysłałam pieniądze na konto fundacji. Zamierzam zresztą robić to częściej - oddałabym bardzo wiele, żeby ta kruszyna wyzdrowiała...

Zrobiłam Ci, Bożenko off topa, ale mam nadzieję, że się nie pogniewasz, prawda?

Pozdrawiam cieplutko

BozenaEwa
29-09-2010, 10:41
Skądże znowu nic się nie gniewam, poza tym Amelka to część tego dziennika :). Atija tez dzięki, w ogóle wielkie dzięki babeczki za pomoc :). Az mi sie micha cieszy jak wiecej ludzi walczy o to żeby wszystko było dobrze :) Przytulaski dla Was, jestescie wielkie :)

BozenaEwa
13-10-2010, 11:46
Dach skonczony :))))), w koncu wiec czas sie brac za elewacje i stad moje pytanko ktokolwiek wie: zastanawiamy sie na styropianem 10 a 15cm, co byscie wybrali. Oczywiscie to ze pucu nie polozymy przed wiosna to juz powszechnie bylo wiadomo z powodu temperatur, tylko ja ciemna masa nie wiedzialam, ze tak to dziala :(, albo ze tak to nie dziala ;).

oresund
21-10-2010, 21:23
Dlaczego ten garaż jest tak wysoko?
wygląda jak 2 piętrowy i ogólnie zaburza bryłę domu.

BozenaEwa
24-10-2010, 19:55
Wiem,wiem :( . Niestety rady "specow" sa niekiedy bezcenne, ach brak slow. Po nocach nie spie przez ten garaz i mysle co wykombinowac zeby wygladal normalnie, moze ktos zarzuci jakis pomysl??

Lidia_G.
30-10-2010, 00:00
Hej, Bożenko :)
Świetnie, ze macie kasę z banku i tak pięknie podgoniliście budowę. Domek wygląda super! Nie przejmuj się aż tak tym dachem. Nie jest to może szczyt kunsztu, jeśli chodzi o proporcje, ale skoro tak zbudowali, to musi zostać. Myślę, że sytuację może trochę podratować albo elewacja z poziomymi elementami, obnizającymi optycznie bryłę, albo też np. zrobienie nieco głębszego dachu - nie dałoby się nieco nadbić niżej tego drewnianego szczytu? To pytanie laika, bo nie wiem czy to technicznie jest możliwe, ale jakby ten szczyt nad bramą garażową obniżyć o przykładową jedna deskę, to byłoby widać mniej muru i tym sposobem budynek wydawałby się niższy... My robiąc "głęboki" dach na naszym domu też go optycznie chcieliśmy obniżyć, bo gdy się patrzyło na bryłę stojąc naprzeciw garażu, to miało się wrażenie (ja miałam :D), że stoi się przed wieżowcem :)
Poradź się może jakiegoś architekta albo kogoś mądrego na forum - może sytuacja nie jest wcale beznadziejna...?

A jeśli nawet jest to się nie przejmuj :D Czy garaż jest najważniejszą sprawą na świecie??? Macie zdrowie i będziecie mieli piękny dom - SWÓJ, z ogrodem - a jak się ładnie zaaranżuje przestrzeń wokół domu, to bimbać ten garaż - nawet nikt go nie zauważy :D

atija
30-11-2010, 21:08
Ta wstrętna zima zawitała i do Ciebie Bożenko? Pokrzyżowała plany budującym, oj pokrzyżowała.
Pozdrowienia przesyłam

ann i pawel
17-12-2010, 08:53
dzień dobry,
chciałam się przywitać:)ale mieliście ciężkie początki...trzymam kciuki, żeby dalej wszystko szło już gładko:)co do garażu to również uważam, że elewacja i zieleń może zdziałać cuda.pozdrawiam.ania

BozenaEwa
21-12-2010, 13:09
A zapraszam, zapraszam czesciej

po Angielsku ... Merry Christmas
po Arabsku ... عيد ميلاد سعيد ('iidu miilaadin sa'iidun)
po Baskijsku ... Eguberri On
po Bułgarsku ... Честита Коледа lub Честито Рождество (Chestita Koleda lub Chestito Rożdestvo)
po Chińsku (uproszczony, wymowa mandaryńska) ...(sheng dan kuai le)
po Chorwacku ... Sretan Božić
po Czesku ... Veselé Vánoce
po Duńsku ... Glædelig Jul
w Esperanto ... Gajan Kristnaskon
po Filipińsku ... Maligayang Pasko
po Fińsku ... Hyvää Joulua
po Francusku ... Joyeux Noël
po Grecku ... Kαλά Χριστούγεννα (Kalá Christúyena)
po Hebrajsku ... חג מולד שמח (chag molad sameach)
po Hiszpańsku ... Feliz navidad
po Holendersku ... Gelukkig kerstfeest (jeżeli jesteś bardzo religijny/religijna: Zalig kerstfeest).
po Indonezyjsku ... Selamat Hari Natal lub Selamat Natal
po Islandzku ... Gledelig Jól lub Gladur Jól
po Katalońsku ... Bon Nadal lub Feliç Nadal
po Koreańsku ... 메리 크리스마스
po Litewsku ... Linksmų Kalėdų lub Šventų Kalėdų
po Łacinie ... Natale hilare
po Łotewsku ... Priecīgus Ziemassvētkus
po Malajsku ... Selamat Hari Natal lub Selamat Hari Krismas
po Niemiecku ... Fröhliche Weihnachten
po Norwesku ... God Jul
po Persku ... کریسمس مبارک ( kerismas mobarak )
po Portugalsku ... Bom Natal lub Feliz Natal
po Rosyjsku ... Счастливого Рождества lub Рождеством
po Rumuńsku ... Crăciun fericit!
po Serbsku ... Срећан Божић (Srećan Božić)
w Suahili ... Sikukuu njema ya Krismasi
po Szwedzku ... God Jul
w Urdu ... کرسمس مبارک (Chrismas Mub'arak)
po Walijsku ... Nadoleg Llawen
po Węgiersku ... Kellemes Karácsonyi Ünnepeket lub Kellemes Karácsonyt
po Wietnamsku ... Giáng Sinh Vui Vẻ
po Włosku ... Buon Natale
Wyspy Owcze ... Gledelig jól


Po Polsku.. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia:-)
Pozdrawiam

atija
22-12-2010, 10:25
34980

BozenaEwa
27-12-2010, 17:41
dreczy mnie pytanie a propo's ogrzewania domu. Czy piec na ekogroszek czy ekogroszek i pelet, czytam forum i juz nic nie wiem co lepsze, nie ma pieca, ktory nie ma zlych opini. Moze ktos pomoze w wyborze??

makawel
28-12-2010, 07:19
Witam
Może pomogę z wyborem pieca
Ja od niedawna (tygodnia) mam już ogrzewanie w domku. Wybrałem piec którego serwis jest u mnie w miejscowości
Piec to Lazar eko pervekt 23 kw. W opisie np nie ma nic o tym że można palić pelletem a co mi doradzili servisanci by nim palić( bo teraz znaleźć dobry suchy ekogroszek graniczy z cudem o czym sam sie przekonałem ale o tym juz w dzienniku pisałem,) bo tez można chociaż firma lazar nie zamieściła tego w opisie. A masz juz jakiś upatrzony??
ja po tygodniu ze swojego jestem zadowolony bo ma łatwy w obsłudze sterownik oraz ma ruszt zapasowy jakby coś się ze ślimakiem stało.
Proponuje Ci poczytać watki o piecach tu na forum(pewnie już je znasz na pamięć), jest paru speców którzy dobiorą Ci piecyk pod twoja powierzchnie, ilość ocieplenia itp

OlaiJacek
28-12-2010, 18:56
Witam i ja:), Azalka jest niezwykle pięknie położona i bardzo zgrabna!:), a co najważniejsze Wasza!Gratuluję, będę zaglądać, pozdrawiam.

BozenaEwa
29-12-2010, 11:46
dzieki wielki za odwiedzinki, i dzieki za odpowiedz odnosnie pieca. Czytalam juz tysiace forum,ale albo za glupiam,albo te ciagle klotnie tych specow na forum doprowadzja mnie do szalu ;). Makawel na pewno zwroce uwage na piecyk sprawdzony przez Ciebie.

Niwa
29-12-2010, 20:59
Hej Ewuś, ja też po długiej nieobecności z odsieczą piecową przybywam :D

My(w sensie ja i mój przyszły niedoszły ;)) mamy już od października Defro Duo 15kw- bo tyle nam miało wystarczyć wg tych wszystkich wytycznych, wyliczeń i innych pierdół.
Dlaczego Defro? Ano, bo wszyscy nam polecali jako nieawaryjne piece, łatwe w obsłudze i w ogóle cuda wianki, dlategóż zdecydowaliśmy że bierem bez marudzenia, że ciut przy drogo, ale huk ma byc dobry, bezobsługowy i w ogóle cacy, to wzięliśmy.

No powiem Ci, że piec największe wrażenie zrobił na hydrauliku, który go podłączał, bo zachwalał go jak własne dzieci.:eek:

Defro Duo ma ruszty wodne- stwierdziliśmy, że ok, bo będzie od razu podgrzewał wodę w bojlerze i po grom nam terma. no i o.

po 2 tygodniach miałam zaszczyt czyścić Nasz wspaniały kociołek, bo tak się zasyfił sadzą, że zaczynało śmierdzieć w kotłowni, mało tego bardzo żużlił się węgiel, w sensie nie dopalał- ale to nie zwróciło naszej uwagi, bo znajomy mający Zębca mówił, że jemu na początku też żużlił i to kwestia dostosowania ustawień. no jak tak to Bartek siedział przy piecu ze 2 noce i starał się go ustawić. i kij z tego wyszło. Jakoś po miesiącu zmagań i wertowania forum zaprosilismy serwisanta. Szanowny Pan na wejście powiedział, że mamy źle dobrany wentylator do sterownika i szybko to zmienił- no piec zupełnie jak nie ten!!! jak zacząłł dmuchać no z węgla to pyłek zostawał. I sadze jak się osadzały to też takie hmmm jak by to ... suche, takie suche sadze zostawały- czyli normalne, bo te wcześniej to takie grube były i w ogóle jakies takie lepkie. No nie ważne.,
Ahah, wspomnę tylko, ze pan serwisant był jak były te roztopy i po jego wizycie(do czasu kolejnych przymrozków) piecuś był jak ta lala:) przyszły mrozy i znów zaczął niedomagać. nie dogrzewał do zadanej temperatury na piecu, grzejniki były ledwie ciepłe, żużlił. Serwisant mówił, że jak będzie mróz" to sobie tam poregulować zaworem tródrożnym"- cokolwiek to jest- i bedzie grało. No niby jakoś coś się ciut poprawiło, ale żeby to jaka rewelacja to na pewno nie.
Ahah przez ten przecudowny patent Defro(ruszty wodne) w instrukcji nawet napisali, żeby mieć zabezpieczenie przed zwrotami przypuszczam, wrrrrrrrr:mad:) MUSIMY CZYŚCIĆ NAsz BEZOBSŁUGOWY kocioł raz w tygodniu z sadzy osadzającej się na rusztach właśnie :evil:

Do meritum bo ja tu pitu pitu a nie na temat...

Ogólnie dziś byśmy go nie kupili, a powiem więcej żadnego kotła na ekogroszek, dziś zamontowalibyśmy gaz do Naszej Bryzuni i było by może nie taniej a na pewno:
1. czyściej
2.mniej wku.rzająco
3.bezobsługowo
4.po prostu normalniej(teraz to raz w tygodniu wyglądam jak górnik albo mały murzynek)- może było by mniej śmieszniej ;)
ahah5.ciszej

pro po kotłów ekogoszkowych z możliwością palenia na pellety - rozejrzyj się czy w twojej okolicy możesz je zakupić- pellety w sensie, bo transport też kosztuje
- czy aby na pewno będziesz paliła i pelletami i ekogroszkiem?(mięliśmy kupić defro na eko groszek i owies, ale wytłumaczono nam, że to głupota, bo no pali się tylko 1 paliwem w realu).

ahah Serwisant powiedział, że w ekogroszku liczy się to by był jaknajdrobniej zmielony, wtedy ładnie cały sie spala a to czy jest troszkę mokry(troszkę, ale nie żeby ciekła zniego woda)- przecież jak będzie w podajniku to i tak przeschnie- tu miał trochę racji.

ahah w przypadku kupowania groszku na worki- trzeba być bardzo uważnym, w nocy nasi sąsiedzi 3 godziny rozbierali piec, bo "pakowaczom" wpadły do 1 worka rękawiczki i one właśnie zatrzymały ślimaka i o.....masz babo placek.


Dobra,kończę, bo jak spojrzysz na długość posta to nawet go nie przeczytasz;)

Uciekam i pozdrawiam :hug:

BozenaEwa
30-12-2010, 20:24
Niwo Witaj, long time rzeklabym :) i good to see you :))))). Przeczytalam ja calusi post i sie przerazilam, brrrrrrrrrr ten ekogroszek to przerazenie, a tu innej opcji nie ma, nie ma gazu u mnie i nie bedzie :(. Bida z nedza. Ale wielkie dzieki za streszczenie dzialania pieca ;) Pozdrawiam cieplutko!!!

Niwa
31-12-2010, 19:22
NO Wiesz, przepraszam- ja nie chciałam Cię przerazić... ja tylko tak że nie wszystko złoto , i tak dalej... ogólnie dziś mam wolne, a Bartek właśnie rozpoczął polkę z naszym kociołkiem ;) takżę impreza sylwestrowa pełną parą ;)

Ciepło pozdrawiam i Oby 2011 był lepszy, lepsiejszy i hojniejszy :)

OlaiJacek
10-01-2011, 14:34
Witam i ja:), zazdroszczę tego szusowania w Czechach:), marzą mi się wakacje jak nigdy!Co do prądu - gratuluję, domek powoli nabiera formy mieszkalnej. Super!Pozdrawiam noworocznie, życząc samych dobrych tanich fachowców, szybkiej przeprowadzki i jeszcze więcej zdrowia i uśmiechu na co dzień!

atija
17-01-2011, 18:51
Nie martw się, nie jesteś ani wredna ani wstrętna. Choć pan będzie pewnie usiłował Ci to wmówić :lol2:
. Jesteś dzielna, budujesz domek i oczekujesz uczciwej pracy za ciężkie pieniądze.
To chyba normalne... chociaż.... jak czasami porozmawiam z wykonawcami to mam wrażenie, że nie. Bo oni przecież chcą uczciwie ze mnie zedrzeć ostatnią skórę a ja niedobra taka nie chce się zgodzić..... hm.... to może my obie wredne jakieś.... :lol2::cool:

BozenaEwa
18-01-2011, 10:05
no ja mysle,ze to nie tylko MY DWIE, ja mysle,ze jest nas duuuuuuuuuuzoooooooooo wiecej tych WREDNYCH. Zreszta kobiety z zasady sa wredne (podobno;)

BozenaEwa
21-01-2011, 11:44
ok, piec chyba wybralismy, i chyba bedzie to SAS Eco 23kw, nie wiem czy to dobry wybor,ale jedno wiem, kazdy kociol na groszke bedzie brudzil, bedzie wymagal pracy przy nim i nie ma co sie ludzic ,ze bedzie to chociaz zblizone do ogrzewania na gaz :(,ale coz zrobic.
teraz na tapecie temat grzejnikow, jakie proponujecie? takie zeby cenowo nie powalily nas na lopatki, bo juz wszystko nas powala ostatnimi czasy ;). Takze zapraszam na dzielenie sie opiniami.

BozenaEwa
24-01-2011, 19:21
jesli ktokolwiek tu zaglada to: ile za metr wylewek??? I jakie wylewki, za samo polozenie fachowiec chce 17zl/m, czy to duzo??

atija
24-01-2011, 19:31
Zagląda, zagląda :hug:

u mnie były zwykłe wylewki z miksokreta czy jakoś tak on się zwie
zapłaciłam 3 900 za 164m2 z ich materiałem. To znaczy dałam 10 lub 12 worków cementu, bo nam został po murowaniu i by się i tak zmarnował.
jak z naszym materiałem to inne ekipy wołały 11 do 14 za m2. To Twoi chyba chcą trochę dużo. Ale nie wiem jak w Twoim rejonie kształtują się ceny za robociznę.
A..... styropian był nasz, ale oni rozkładali.

BozenaEwa
25-01-2011, 09:50
Dzieki za odpowiedz :)

ann i pawel
31-01-2011, 22:06
hej, widzę, że też kladliście kable w peszlach po ziemi, powiedzprzyczepailiście je póżniej do ziemi i czy? i jak to póżniej jest z tą podlogą...ta folia na peszle czy pod?i w styropianie wycina się na nie rowki... wiesz może jak to ma wyglądać? z wylewkami to za samo wylanie bez materiału, ukladania styropianu, dylatacji itd sprawdzałam to nyło u mnie w oleśnicy 10zł, ale z tym wszystkim to podobna cena za robocizne...a z matreialem na gotowo powiedział mi Pan 30-40zł...

makawel
01-02-2011, 07:29
to może ja sie wypowiem w sprawie wylewek bo jestem swieżo po.
U mnie pan z materiałem czyli 5 cm styro grubości(za kazdy cm dopłata 1 zł) ich cement, układanie styro, dyletacje i wylewanie zapłaciłem 28 zł za m2. Sama robocizna z układaniem styro 10 zł kosztuje u niego.
Pozdrawiam

BozenaEwa
01-02-2011, 13:51
UUUUUUUU, nie zadajcie mi takich trudnych pytan:). Nie wiem jak beda zalane te kabelki, powiem szczerze,ze sie nie zastanawialam, ba nawet do tej pory przez mysl mi nie przeszlo jak to zrobia, oby tylko w koncu to zrobili i juz ;). Nie znam sie na tym co robia, nic a nic, niestety ;(. Dzis z ranca 40 minut pan sie meczyl zeby dowiesc do nas piach pod wylewki, masakra jakas, bylo -12 stopni, niby ziemia zmarznieta,ale ślizgał sie,wiec potrwalo to troszku. W kazdym badz razie piach jest, teraz jeszcze cala reszta materialu nie wiem jak dojedzie.
To faktycznie chca mnie skroic za te wylewki,ale nie mam namiaru na kogos innego, jestem z okolic Swidnicy, 45km od Wrocka, jakby ktos mial namiary to prosze dac mi znac. U mnie jest jeszcze jeden problem,ze nie mamy wody i za t sobie tak licza jak za zboze,a nie mamy tez jak zalatwic dowozu, bo na dzialke wjazd tylko w mrozy jest mozliwy poki co ;((((((. Dzis jak stalam na srodku pola to plakac mi sie chcialo gdzie ja bede mieszkac i jak bede tam mieszkac ;((((. Slicznie,ale strasznie niepraktycznie. Az zapracowany,a ja jakos nie umiem sie w tym wszystkim pozbierac;(. Chcialabym znalezc tak tanich fachowcow,oj jak bym chciala. Help!!!

BozenaEwa
01-02-2011, 13:53
Bylabym zapomniala :), dzieki wielkie za odwiedzinki w koncu ktos wpadl :*

atija
01-02-2011, 16:05
Spróbuj w necie w Twojej okolicy. Zawsze możesz powiedzieć, że chcesz zobaczyć ich pracę.Poszukaj ekip z Wrocka, niektórzy dojeżdżają. U mnie hydraulicy robili dziennie 50 km w jedna stronę.

Niwa
01-02-2011, 17:29
no sie ma ;)
to tak, zacznę od tego że ja też chcę mieć już prund!!
co do wylewkarzy to u nas(w mazowieckiem, 4km od łódzkiego ;)) wylewki zmajstrowali panowie z Kielc:) i to za 12zł/m + rozłożenie styropianu i folii, z naszym materiałem.
i nasze 140m machnęli w 1 dzień:) fajne chłopaki, jakbyś chciała to poszukam namiarów.

Ahah, nie stresuj się błotkiem;) u nas są płyty drogowe na wjeździe a i tak jak były te roztopy to cięęęężko było wjechać, że o przejściu bez "zaliczenia gleby" nie wspomnę ;) :D:D:D

pozdrawiam, buziaki:hug:

BozenaEwa
02-02-2011, 19:27
Dzieki wielkie za pomoc,ale suma sumarum jak doda sie do tej sumki styropian i folie to i tak wyjdzie tyle samo co i nasi lokalni,ale dzieki za pomoc. Pozdrowka Niwka

Renatamama3
02-02-2011, 20:28
ok, piec chyba wybralismy, i chyba bedzie to SAS Eco 23kw, nie wiem czy to dobry wybor,ale jedno wiem, kazdy kociol na groszke bedzie brudzil, bedzie wymagal pracy przy nim i nie ma co sie ludzic ,ze bedzie to chociaz zblizone do ogrzewania na gaz :(,ale coz zrobic.
teraz na tapecie temat grzejnikow, jakie proponujecie? takie zeby cenowo nie powalily nas na lopatki, bo juz wszystko nas powala ostatnimi czasy ;). Takze zapraszam na dzielenie sie opiniami.

U nas pan hydrauli powiedział ,że Purmo ale że Diamond też niczego sobie więc kupimy diamond bo 100 zł różnicy między jednym i drugi .

Renatamama3
02-02-2011, 20:37
http://allegro.onet.pl/posadzki-wylewki-mixokret-dolnoslaskie-600830240-i1430076325.html zadzwoń i spytaj tak jak Atijka radzi też tak chce zrobić pojadę i sprawdzę ich pracę.

BozenaEwa
03-02-2011, 20:12
Dzieki Renata,ale widzilam juz to ogloszenie. Wszedzie jest to samo cena od 10zl,a potem za kazdy "cos" plus 1zl lub 2zl,wiec suma sumarum zawsze wychodzi kolo 14zl do nawet 17zl. Jestem na etapie prawie zalatwiania lokalnej ekipy za 15zl ,ale u nas jest bieda z woda na dzialce,wiec za to sobie doliczaja,wiec mysle,ze to w miare cena, dam znac jak omowie wszystko z Panami. Wielkie dzieki za odwiedzinki!

Renatamama3
03-02-2011, 21:02
A to nie wiedziałam ,że tak naliczają też jestem przed wylewkami ,sami układać będziemy styro już zaczełam u synka i dopiero zadzwonie co i jak i ile za same wylewki .To nie ciekawie jak wody brak u nas licznik z wodociąków mamy dawno, już własną wodą strop podlewaliśmy.

Renatamama3
03-02-2011, 21:03
Pocieszjące jest to ,wylewek jest 4 razy mniej niż tynków .

Niwa
04-02-2011, 22:08
jak nie chcesz to nie :p ;)

buziaki i wytrwałości w negocjacjach życzę :hug:

BozenaEwa
05-02-2011, 12:28
Panowie chyba wchodza w poniedzilalek, wtorek, choc dla mnie do rzecz watpliwa z racji odwilzy, a to rowna sie brak wjazdu na dzialke ;(, no poki co woda zalatwiona od sasiada, tylko ten dojazd :(. Pozyjemy obaczymy ;)

atija
10-02-2011, 20:44
Ooooo jakże ja się cieszę, że u Ciebie robota do przodu idzie :lol2::lol2:
Czekam na zdjęcia. :yes::yes:

Renatamama3
12-02-2011, 11:27
No to chwal się zdjęciami .Oj ta kasa wszędzie tylko kasa kasa kasa ,ale musi się udać jak się powiedziało zaczynamy to i skończymy .

ann i pawel
13-02-2011, 13:21
BożenaEwa dawno u ciebie nie bylam a u ciebie już tynki i prawie wylewki...powiedz nie boisz sie robic tego w zimie...że mróz wejdzie do środka i coś się będzie z tym wszystkim działo...też bym chciała ruszyć już z tynkami, ale mi oczywiscie odradzaja...myślę o welnie na poddasze-też odradzają,że przed tynkami to nie rocić...myslę o hydraulice...to też mówią po tynkach...a tynki w kwietniu..więc 2 miesiące straty jakby ich słuchać

BozenaEwa
13-02-2011, 20:24
eeeeeeee tam nie sluchaj ich ;))))). Nie no zartuje oczywiscie,ale jakbym miala sie wszystkich sluchac to o wiele dluzej budowa by trwala,a to czy to dobry pomysl byl okaze sie pozniej:)))). Prawda jest taka,ze u rodzicow pomieszkujemy i strasznie mi spieszno i im pewnie juz tez zeby juz tam wejsc. Poza tym tynki byly dogrzewane koza troszku,a wylewki juz wylane i super wygladaja,wiem tylko ze teraz tak z 1,5 miecha do robienia czegos na niej,ale zaraz zaczynamy sufity robic wiec posadzki moga czekac :). A poza tym ja ryzykantka jestem,wiec to chyba stad sie wzielo ;)

oresund
13-02-2011, 21:29
zróbcie jakies poziome okno nad garażem, albo daszek ze spadem w kierunku wyjazdu...
albo choćby kolorem tynku poczarujcie zeby garaż nie szpecił, bo całość jest ładna...a ten garaż <olaboga>

BozenaEwa
14-02-2011, 15:00
Wiem,wiem bedziemy sie starac to zniwelowac tynkiem, jesli to nie pomoze to zrobimy daszek,ale to sprawa na troszke pozniej ;)

azalka76
17-02-2011, 19:27
Witam witam kolejną Azalkę, jak miło. Powodzenia życzę i będę wpadać.

BozenaEwa
18-02-2011, 11:33
O prosze jak fajnie,ze ktos jest z Azalkowa :) Pozdrawiam cieplo!!!

OlaiJacek
21-02-2011, 09:33
Przyszłam pogratulować prac i życzyć pogody za oknem i pogody ducha:) do dalszych prac!. My mamy taki rozkład transz, że wylewki dopiero w następnej, a też wolałabym już nie skakać przez podwalinę:). Bożena, jeśli można spytać, ile poszło betonu i jakiego na te wylewki i ile styro? (może być kwotowo:)), no a przy okazji ile cm robiliście?Pozdrawiam

BozenaEwa
22-02-2011, 15:10
hello, dzieki za odwiedzinki i juz odpowiadam. Jesli chodzi cenowo to za calosc zaplacilismy 4890zl za okolo 170m plus kupilismy,a cala reszte oni zapewniali,wiec ta cena dotyczy robocizna plus material. a styropian szedl najepierw 10 folia a potem 5tka.

OlaiJacek
24-02-2011, 07:48
Dzięki Bożena, znaczy nie będzie tak źle, mam nadzieję:). Pozdrawiam

weronikka1
04-03-2011, 17:07
Tak to już zimą bywa, że nastrój kiepski. Ale zaraz wiosna będzie i do tego przypływ gotówki dostaniecie, to zobaczysz jak będzie się chciało działać:) Ja to dopiero mam sprawy papierkowe, to jest nuuuda i zastój:(

atija
05-03-2011, 11:59
Hellołłl :D:D:D

Chyba wiosna , szwendaczka wreszcie i do mnie pomału dociera :lol2:

makawel
08-03-2011, 08:52
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet

http://img4.imageshack.us/img4/7702/mini316931.jpg

BozenaEwa
08-03-2011, 20:57
Dzieki :D

BozenaEwa
12-03-2011, 19:26
Jestem na etapie poszukiwan oczyszczalni biologicznej. Nie wiem jak do tego sie zabrac. Lokalny pan "predsiebiorca" nie ma byt dobrej opini :(. Moze ktos cos doradzi ;)

klaudiuszozo
21-03-2011, 20:49
Ja co do oczyszczalni nie doradzę, ale doradzę w sprawie drogi. Należy kupić samochód terenowy ;)

BozenaEwa
21-03-2011, 20:56
hhehehhehe, no to dziekuje za swietna rade :) i witam w mych skromnych progach

atija
22-03-2011, 19:52
Bożenko
A co tak lakonicznie ? Płytki kupione. A jakie? foty, linki, aranżacje , pomysły to gdzie????:)

Renatamama3
23-03-2011, 06:30
Bożenko
A co tak lakonicznie ? Płytki kupione. A jakie? foty, linki, aranżacje , pomysły to gdzie????:)

No właśnie same tajemnice płytki do łaienki są do kuchni są a zdjęć brak .
Tynki malowaliśie farbą ? szlifowaliście wcześniej czy nie ?

BozenaEwa
28-03-2011, 20:42
A jakos nie za bardzo ktos tu zaglada wiec zdjec brak, dla siebie samej nie trzeba wklejac ;)
Renatko, nic nie scieralismy, tynki mamy brzydkie w wiekszosci domu ;),ale niestety na gipsowanie brak kasiorki,wiec malowanie na bialo calej chatki drugo raz szlo. Dzieki za odwiedzinki, pozdrawiam

atija
28-03-2011, 21:16
No jak nie zagląda jak zagląda? . :wiggle: Na ten przykład JA ;):wiggle:

Płytki majolika widoczne, reszta nie. Te od niwy kumam, a na resztę poczekam jak już będą na ścianach.:)

ann i pawel
28-03-2011, 22:38
a co się z tymi tynkami stało, że brzydkie???? podobno teraz odchodzi sie od gipsów, a już na pewno jak ktos chce gipsy to nie daje najpierw wapiennych, żeby póżniej opiero gipsy, tylko od razu tynk gipsowy, który przeważnie jest tańszy niz wapienny...

Renatamama3
29-03-2011, 12:18
No jak nie zagląda jak zagląda? . :wiggle: Na ten przykład JA ;):wiggle:

Płytki majolika widoczne, reszta nie. Te od niwy kumam, a na resztę poczekam jak już będą na ścianach.:)

I ja i ja tu zaglądam .My mamy dość ok teraz jak dosychają podobają mi się coraz bardziej ,gipsu na to nie wyobrażam sobie kłaść .Będziemy tylko te grubsze grutki piasku ścierać papierm ściernym na to biała farba potem kolor pozdrawiam

BozenaEwa
29-03-2011, 21:01
ooooooooooo, witojcie,wiec widze,ze ktos tu zaglada ;). Tynki sa bryzdkie, wstretne i spiep..... To ostatnia robota naszego zaufanego Boba, ktory nas olal,ze mu zaufalismy. Niestety reklamacji nie uwzglednia, twardo twierdzi,ze tynki sa git i ze jego ludzie sa the best :(, najgorsze,ze cena byla niemala,ale juz nie mam sily sie z nim klocic. Po prostu koniec wspolpracy,a tynki jakos przezyje kiedys tam ;(
Dzieki za odwiedzinki

klaudiuszozo
29-03-2011, 21:20
Pamiętaj, żeby sprawdzać plytka po płytce. Ja niestety wielokrotnie się naciąłem, a tu rysa, a tu pęknięcie z boku... W Castoramie sprzedają trzeci gatunek jako pierwszy. Tłuką na miejscu. Poza tym po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniają ;( Ponoć zakupy w necie są lepsze, dostajesz pierwszy gatunek a czasami dużo taniej niż w Castoramie.

atija
29-03-2011, 21:34
Hm... widać nie w każdej Castoramie podchodzą tak samo do klienta.
Płytki, które tam kupiliśmy są ok. kafelkarz nie narzeka. Pękniętych nie było, tylko jedna miała wyszczerbiony rożek.Można oddać bez problemu, nawet jedną płytkę jak zostanie.
Reklamowaliśmy kiedyś bez problemu, co prawda nie płytki tylko podkaszarkę, była , że tak powiem dość zużyta i wtedy ujawniła się wada , bez problemu zaproponowali zwrot pieniędzy

klaudiuszozo
29-03-2011, 23:20
Z tego co pamiętam, kupiliśmy wannę, nawet ją zamontowaliśmy. Potem wyjęliśmy i oddaliśmy do Castoramy. Owszem, wtedy nie było problemu. Ale nie zapomnę tych płytek w Łodzi... Tragedia! Dopiero przedstawiciel producenta pokazywał mi czym się różnią klasy płytek...

OlaiJacek
31-03-2011, 11:43
Witaj Bożena, no dzieje się u Ciebie dużo. Gratuluję zakupów już powoli wnętrzarskich, więc przeprowadzka się zbliża chyba? Na jakiej stronce kupowałaś płytki? Cenowo dużo atrakcyjniej?Pozdrawiam i czekam na nowe zdjęcia, tym razem łazienki:).

BozenaEwa
01-04-2011, 19:54
Pamiętaj, żeby sprawdzać plytka po płytce. Ja niestety wielokrotnie się naciąłem, a tu rysa, a tu pęknięcie z boku... W Castoramie sprzedają trzeci gatunek jako pierwszy. Tłuką na miejscu. Poza tym po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniają ;( Ponoć zakupy w necie są lepsze, dostajesz pierwszy gatunek a czasami dużo taniej niż w Castoramie.
no jakos nie sprawdzilam,ale poki co bez skaz kafelki. Nie kupilam ich przez internet, bo po prostu takie tylko byly w castoramie,wiec z tej racji tylko castorama wchodzila w gre. Pytalam dzis plytkarzy jak sie ukladaja kafle czy sa krzywe,czy dobrze sie klada i ich dopowiedz byla: Pani kochana gdybysmy mieli na to patrzec to bysmy polowy robot nie mieli :), kafle to kafle jak czlowiek umie to kazde polozy. Dodali,ze juz nawet najdrozsze sa krzywe,wiec dla nich nie ma roznicy:)

BozenaEwa
01-04-2011, 19:57
Witaj Bożena, no dzieje się u Ciebie dużo. Gratuluję zakupów już powoli wnętrzarskich, więc przeprowadzka się zbliża chyba? Na jakiej stronce kupowałaś płytki? Cenowo dużo atrakcyjniej?Pozdrawiam i czekam na nowe zdjęcia, tym razem łazienki:).

No przeprowadzka chyba sie zbliza nie da sie ukryc, byle jak najszybciej, poki co nie mamy jeszcze wody ;)
Kafle kupilam z internetowego sklepu, ktory bardzo polecam. Towar pierwsza klasa i bardzo szybko dotarl , oto namiary
http://www.e-budujemy.pl

Pozdrowionka

lilan
02-04-2011, 06:23
Witaj BożenaEwa:) Pędzicie jak burza. Miałam zapytać o sklep internetowy, ale OlaiJacek zrobili to za mnie. Sprawdzę co tam mają, bo przede mną też zakupy sanitariatów i armatury do dolnej łazienki. Pozdrawiam wiosennie:)

BozenaEwa
04-04-2011, 22:07
Witaj BożenaEwa:) Pędzicie jak burza. Miałam zapytać o sklep internetowy, ale OlaiJacek zrobili to za mnie. Sprawdzę co tam mają, bo przede mną też zakupy sanitariatów i armatury do dolnej łazienki. Pozdrawiam wiosennie:)

Dzieki za odwiedzinki,ale u Ciebie widze,ze tez niezbyt wolno idzie :) Pozdrowionka

lilan
05-04-2011, 05:37
Wiesz, naszej budowie w lipcu stukną 3 (słownie: trzy) lata. Najbardziej rozśmieszył mnie wykonawca, który robi ten dom prawie pod klucz (nie będzie robił schodów, wstawiał drzwi i kładł paneli). Kiedy powiedziałam, żeby łaskawie zaczął kończyć to, co rozgrzebał, bo mamy zamiar przeprowadzić się w sierpniu, odpowiedział: Chyba żartujesz? Niezłe jaja, co? Na szczęście jednak wziął się do roboty. W końcu dałam mu ultimatum: albo przychodzi do mnie i kończy, co zaczął, albo się rozstajemy.

BozenaEwa
05-04-2011, 22:06
Wiesz Kochana wiem o czym mowisz, ja swojego jednego wykonawce pod klucz juz pogonilam :), od miesiaca mam kolejnego, ktory robi bardzo porzadnie,ale tez sie wlecze,a mi zalezy na czasie tak samo jak i Tobie, chyba jak kazdemu ;), i juz dzis mialam ochote i tego pogonic. No nic trzeba jakos go zmotywowac. Podejrzewam,ze stwierdzenie : "Panie, ja chce w czerwcu zamieszkac" nie pomoze ;), wiec po prostu poczekam az do dnia kiedy wybuchne ;)

lilan
07-04-2011, 05:14
Wybuchłabym wcześniej, gdyby nie moja naiwność, a forumowicze uprzedzali - nie daj kasy, gdy praca nie została skończona...Ja oczywiście chcąc być ludzka i widząc, że tak niewiele zostało do zrobienia, nie robiłam problemów zaliczkowych. Tak doszłam do punktu, w którym to ekipa ma mnie w garści, a nie ja ekipę. Na dzień dzisiejszy jestem im dłużnajakieś 6000 za skończenie elewacji, a mają jeszcze osadzić wannę i poprawić podłogę w dolnej łazience. Pretensje mogę mieć sama do siebie, zyskałam jednak doświadczenie - bezcenne;).

Mogłabyś napisać coś więcej o oczyszczalni? Gdzie ją zamawiałaś,jaką ma pojemność, jaki jest całkowity koszt, kto to instaluje? Może być na priv:)

Renatamama3
07-04-2011, 10:56
Wiesz Kochana wiem o czym mowisz, ja swojego jednego wykonawce pod klucz juz pogonilam :), od miesiaca mam kolejnego, ktory robi bardzo porzadnie,ale tez sie wlecze,a mi zalezy na czasie tak samo jak i Tobie, chyba jak kazdemu ;), i juz dzis mialam ochote i tego pogonic. No nic trzeba jakos go zmotywowac. Podejrzewam,ze stwierdzenie : "Panie, ja chce w czerwcu zamieszkac" nie pomoze ;), wiec po prostu poczekam az do dnia kiedy wybuchne ;)

I ważne ,że porządnie i tego się trzymaj, wprowadzić to możesz się nawet na budowe byle byś była zadowolnona ,że zapłaciłaś robotnikowi i masz tak jak chciałaś do czerwca jeszcze troszkę czasu .

OlaiJacek
07-04-2011, 18:41
Witam, dzięki za linka, zaglądam:), widziałam wstępne zdjęcie zaczętej łazienki-póki co rewelacja, kolorystycznie super, ale zobaczymy dalsze zabiegi;), ja wczoraj planowałam swoją łazienkę i w końcu po długich namysłach centralnym punktem naszego salonu kąpielowego będzie kibelek. Uroczo może być i z humorem:).Pozdrawiam i gratuluję kolejnych prac za Wami!

klaudiuszozo
17-04-2011, 21:30
Witam, widziałem Wasze boje o wodę. Załóżcie sobie studnię wierconą i nie płaćcie za wodę już nigdy ;)

ann i pawel
21-04-2011, 08:29
witam, dawno u ciebie nie byłam a tu co widzę, jedna nogą można miszkać...:)woda-można z butelkowej, a na kąpanie do znajomych czy rodziny-my też nie mamy jeszcze wody i taki mamy plan jak sie do lata nie doczekamy:) lazienka super, tez myślę o tych kaflach, jeżeli to takie szare matowe, które w castoramie były na wizualizacji z pomarańczowym dekorem:)
życzę powodzenia z ta wodą:)

BozenaEwa
21-04-2011, 20:20
Witam, widziałem Wasze boje o wodę. Załóżcie sobie studnię wierconą i nie płaćcie za wodę już nigdy ;)

fajnie by bylo,ale mamy gleboko gline a poza tym ten wydatek nie miesci sie w naszym budzecie :), wiec ni da rady ;(

BozenaEwa
21-04-2011, 20:21
witam, dawno u ciebie nie byłam a tu co widzę, jedna nogą można miszkać...:)woda-można z butelkowej, a na kąpanie do znajomych czy rodziny-my też nie mamy jeszcze wody i taki mamy plan jak sie do lata nie doczekamy:) lazienka super, tez myślę o tych kaflach, jeżeli to takie szare matowe, które w castoramie były na wizualizacji z pomarańczowym dekorem:)
życzę powodzenia z ta wodą:)

Tak, tak to wlasnie sa te kafle, na zywo wygladaja jezcze lepiej wiec jak najbardziej polecam poki co :), dzieki za odwiedzinki :)

Renatamama3
22-04-2011, 05:57
Ewo zaczyna wszystko ładnie wyglądać gratulki .

makawel
22-04-2011, 08:29
http://img4.imageshack.us/img4/3561/3wielkanocnadchodziw978.jpg

lilan
23-04-2011, 06:04
http://images38.fotosik.pl/800/745b844f55ed062f.jpg

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja":)

OlaiJacek
23-04-2011, 20:32
http://img232.imageshack.us/img232/3817/kartkaswiateczna.jpg (http://img232.imageshack.us/i/kartkaswiateczna.jpg/)

Lidia_G.
02-05-2011, 22:48
Hej, Bożen ko :) Zajrzałam po długiej nieobecności i oczy mi z orbit wyszły, bo już za moment wszystko będzie skończone na tip-top! Super! Gratulacje - trzymam kciuki za to Wasze tempo.

OlaiJacek
05-05-2011, 08:46
Bożena Bożena , Ty się nie cackasz z robotą, super gratuluję. Fajnie już zaczyna u Ciebie wyglądać.

BozenaEwa
05-05-2011, 20:55
Dzieki,dzieki, za zyczenia za odwiedziny, a mnie tu dlugo nie bylo ;). Sorrryyyyyy:))))

lilan
06-05-2011, 13:36
Widzę, że trawka się niedługo pojawi;) Ślicznie:)

klaudiuszozo
10-05-2011, 21:06
Myslałem, że kładziecie płytki na płytki w kuchni, ale to chyba ogrzewanie podłogowe? ;)

OlaiJacek
01-06-2011, 11:39
Witaj Bożenko, a co z ociepleniem nie tak? Trzymaj się pozdrawiam!

BozenaEwa
01-06-2011, 20:07
no witam, ocieplenie jest troszku schrzanione, w sensie niedokonczone i przy fundamentach kiepsko polozone. Niestety fachowcow wygonilismy, z racji,ze trwalo to mega dlugo i nasza cierpliwosc sie skonczyla. Nie wiem,ale zaczynam powatpiewac czy sa jeszcze szybkie ekipy i porzadne :(

lilan
06-06-2011, 10:18
Wieki u Ciebie nie byłam. Fajne schody - będzie co wspominać, kiedy pojawią się te właściwe:) Czy te ekipy budujące już całkiem pogięło? Nic tylko wsadzić w rakietę i w kosmos;)

klaudiuszozo
19-06-2011, 21:17
Co te zdjęcia takie maluchne?

BozenaEwa
20-06-2011, 13:47
Maluchne bo ciezko sie laduje;),ale postaram sie zeby byly wieksze ;)

ann i pawel
07-07-2011, 06:46
hej:)dawno u ciebie nie byłam a tu już dam praktycznie skończony-super:)czekam na więcej zdjęć:)kiedy przeprowadzka?pozdrawiam

atija
25-08-2011, 20:55
gratuluję zamieszkania :wiggle::wiggle::wave:

A gdzie te picsy ????;)

atija
25-08-2011, 21:10
Łoooo są i to jakie piękne :)
łazienka w szarościach pięknaaa, pokój tzw pusty, taki jak u mnie . Niby pusty a wiele w nim znaleźć można ;)
Fajne masz meble kuchenne, to drewno?
Niech Wam się dobrze mieszka i oby chwile spędzone w domku były samiuśkie szczęśliwe i radosne :hug::hug:

BozenaEwa
26-08-2011, 20:50
Łoooo są i to jakie piękne :)
łazienka w szarościach pięknaaa, pokój tzw pusty, taki jak u mnie . Niby pusty a wiele w nim znaleźć można ;)
Fajne masz meble kuchenne, to drewno?
Niech Wam się dobrze mieszka i oby chwile spędzone w domku były samiuśkie szczęśliwe i radosne :hug::hug:
Dzieki za odwiedzinki:). Tak to drewno, drewno prosto z ikea ;) Pozdrawiam

OlaiJacek
29-08-2011, 11:38
Cześć Bożena, bardzo ładnie się "urządzasz", kuchnia stylowa, łazienka również, domek się fajnie prezentuje. Napisz jeszcze co masz położone w salonie na podłodze. Pozdrawiam i gratuluję!!!

BozenaEwa
06-09-2011, 15:08
Cześć Bożena, bardzo ładnie się "urządzasz", kuchnia stylowa, łazienka również, domek się fajnie prezentuje. Napisz jeszcze co masz położone w salonie na podłodze. Pozdrawiam i gratuluję!!!

W salonie na podlodze mam panele. Pozdrawiam i dzieki za cieple slowa

Renatamama3
28-09-2011, 20:43
Bardzo fajnie wam wyszło u mnie też te mebelki miały być w kuchni ale mąż się zbuntował bo syna pokój w sośnie ,nasza sypialnia też będzie w sośnie szafa już jest i szafka w łazience i powiedział chyba wystarczy zmieniłam koncepcje na STAT też Ikea .

Edyta M
20-12-2011, 03:20
http://img405.imageshack.us/img405/5268/swietax.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/405/swietax.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

atija
12-09-2012, 21:16
hej Bożenko :)
Co słychać po upływie roku?

Edyta M
21-12-2012, 03:16
http://img24.imageshack.us/img24/4098/wesolychswiat2012.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/24/wesolychswiat2012.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)