PDA

Zobacz pełną wersję : Architekt - projekt indywidualny, przebudowy - usługi projektowe



arch-bartek
10-05-2010, 10:28
Polecamy swoją pomoc przy opracowaniu projektów domów jednorodzinnych, projektach wnętrz, budynków wielorodzinnych i usługowych (przedszkoli, gabinetów dentystycznych, restauracji)
Posiadamy uprawnienia zawodowe poparte dużym doświadczeniem w pełnym zakresie usług architektonicznych, współpracuję z doświadczonymi branżystami.
Z powodzeniem projektujemy obiekty na terenie Dolnego Śląska (Wrocław, Świdnica, Wałbrzych) i Górnego Śląska (Bytom, Gliwice, Piekary Śl., Katowice)

Polecam współprace.

B2 Architekci Biuro Projektowe
www.b2architekci.pl
[email protected]
tel. 604 559 533

bucz88
17-05-2010, 18:41
wITAM INTERESUJE MNIE WYKONANIE TAKIEGO PROJEKTU DOMU JAKI JEST KOSZT . sZUKAM OSOBY KTORA ZROBI MI TO TANIEUJ NIZ NA TEJ STRONIE . Podaje link do satrony http://www.extradom.pl/projekt-domu-....aspx?lustro=0 . Mam tez pytanie ile by kosztowała adaptacja. Czekam na odp

arch-bartek
01-06-2010, 09:10
Każdy projekt objęty jest ochroną praw autorskich polecamy więc sporządzenie projektu indywidualnego.
Gwarantujemy, że docelowy koszt budowy projektu indywidualnego będzie tańszy od powtarzalnego poprzez dopasowanie do wszystkich Państwa wymagań, wymagań działki.
Polecam kontakt
www.b2architekci.pl
[email protected]
tel. 604 559 533

herakles
03-07-2010, 13:51
Napiszcie ile to mniej więcej kosztuje. Załóżmy, że dostarczę wam wszystko już narysowane w sketchup mniej więcej tak jak tu:
http://img822.imageshack.us/img822/1047/20100703144801.jpg
wymiary zewnętrzne bez ocieplenia 11,5x8,5

arch-bartek
04-07-2010, 11:28
Wysłaliśmy prywatną wiadomość.
Polecamy współpracę.

herakles
05-07-2010, 07:49
Wysłaliśmy prywatną wiadomość.
Polecamy współpracę.

Dlaczego nie tu, tylko na priv? Czy ceny są aż tak wysokie, że wstyd się do nich przyznać na forum ogólnym?
Kilku projektantów zobaczywszy ten projekt i wymiary zewnętrzne od razu podało cenę.
Wszyscy mówią o 8 tysiach, jakby się dogadali, do tego obiecują oświadczenie, że zgadzają się na zmiany. Oczywiście z branżami.
A Wy?

herakles
06-07-2010, 10:50
[edit] Moją wypowiedź uznałem za niekoniecznie fortunną...

arch-bartek
06-07-2010, 14:30
Przede wszystkim podchodząc poważnie do tematu nie chcemy rzucać ceny na podstawie jednego obrazka. Konieczne jest zebranie odpowiedzi na szereg pytań. Inaczej projektuje się na stromej działce inaczej na płaskiej. Innaczej wyceniami projekt wraz z instalacjami dodatkowymi takimi jak rekuperacja, solary. Dodatkowym kosztem jest projekt przyłącza.

Jeśli jest Pan wciąż zainteresowany wyceną proszę o kontakt na adres biurowy: [email protected]

herakles
06-07-2010, 17:03
Przede wszystkim podchodząc poważnie do tematu nie chcemy rzucać ceny na podstawie jednego obrazka. Konieczne jest zebranie odpowiedzi na szereg pytań. Inaczej projektuje się na stromej działce inaczej na płaskiej. Innaczej wyceniami projekt wraz z instalacjami dodatkowymi takimi jak rekuperacja, solary. Dodatkowym kosztem jest projekt przyłącza.

Jeśli jest Pan wciąż zainteresowany wyceną proszę o kontakt na adres biurowy: [email protected]

Działka 38x55m maksymalna różnica poziomów 0,5m więc płaska jak stół.

Nie prościej napisać, że rekuperacja dodatkowo tyle, a solary dodatkowo tyle, a projekt przyłącza dodatkowo tyle? Poza tym skoro się tu reklamujecie to musicie mieć na uwadze, że znajdzie się taki wredny forumowicz, który obnaży każde mniej lub bardziej uczciwe marketingowe sztuczki. Skoro takich sztuczek nie stosujecie to czekam na wycenę. Każdy projektant, któremu wysłałem na maila ten obrazek podawał cenę z marszu po tym jak podałem wymiary chałupy, jestem pewien, że wy też możecie, ale możecie nie chcieć, bo cena jest "niewizerunkowa"?!

Zapewniam Was, że jeśli macie dobre ceny to zrobicie sobie tylko lepszą reklamę.

arch-bartek
08-07-2010, 08:39
Proponujemy więc 7,5 tys jako cenę wyjściową.

herakles
08-07-2010, 11:10
Bardzo miło mnie zaskoczyliście, czy możecie jeszcze napisać ile dodatkowo za solary i projekt przyłącza?

arch-bartek
13-07-2010, 22:18
Zapraszam do kontaktu na adres/telefon biurowy celem omówienia szczegółów.

herakles
14-07-2010, 07:01
Okey, ale najpierwej muszę narysować ostateczną wersję.

arch-bartek
16-09-2010, 10:17
polecamy współpracę!

Marcin Warszawa
16-09-2010, 11:31
Witam,

Jeśli wykonujecie Państwo ciekawe i wyjątkowe wykończenia oraz projekty wnętrz zapraszam do współpracy. Jestem przedstawicielem włoskiej fabryki gresów Fondovalle, produkującej wysokiej klasy gresy do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, charakteryzujących się dużą wytrzymałością. Zapraszam na mój post FONDOVALLE - oryginalne i piękne gresy z Włoch (strona fabryki w przebudowie przed targami w Bolonii), na której znajdziecie Państwo kilka zdjęć i informacji o najciekawszych pozycjach. W razie zainteresowania proszę o kontakt 504-264-741, lub tutaj na prywatnym forum.

Pozdrawiam
Marcin

arch-bartek
17-02-2011, 14:41
polecamy współpracę!

zibik_eng
17-02-2011, 14:56
Wszyscy mówią o 8 tysiach, jakby się dogadali, do tego obiecują oświadczenie, że zgadzają się na zmiany. Oczywiście z branżami.

A może taka sama cena wynika nie ze "zmowy cenowej" jak sugerujesz a ilości roboczogodzin które musi poświęcić 4-rech projektantów (architekt, konstruktor, elektryk, instalator wod-kan) na opracowanie takiego projektu? Odliczając od tej szaleńczej kwoty podatek dochodowy, zusy, koszt prądu, papieru, opłacenia biura... wychodzą naprawde wielkie "kokosy" z projektowania...

Oczywiście można "taniej"... ale niestety zawsze jakimś kosztem - przeważnie tym kosztem jest jakość merytoryczna.

Tylko od inwestora zależy wybór czy budować (tj wydać średnio 400-600 tys zł.) wg dobrego projektu czy "taniego".

arch-bartek
12-04-2011, 22:21
Święte słowa!
Polecamy współpracę przy tworzeniu "dobrych projektów" za rozsądną cenę.

rafalmgpro
13-04-2011, 10:35
arch bartek:) wspołczuje takiego potencjalnego klienta, targujacego sie o kazdą zlotówkę, który wysyla zapytanie do 100 architektów i poźniej bierze najtańszego jesli sam sobie wszystko narysuje id.. to niech wam zrobi cały projekt a wy weźmiecie jedyne 4 tyś za pieczątkę :) Takich ludzi trzeba edukować a nie niszczyć rynku.

herakles
25-05-2011, 23:13
A może taka sama cena wynika nie ze "zmowy cenowej" jak sugerujesz a ilości roboczogodzin które musi poświęcić 4-rech projektantów (architekt, konstruktor, elektryk, instalator wod-kan) na opracowanie takiego projektu? Odliczając od tej szaleńczej kwoty podatek dochodowy, zusy, koszt prądu, papieru, opłacenia biura... wychodzą naprawde wielkie "kokosy" z projektowania...

Oczywiście można "taniej"... ale niestety zawsze jakimś kosztem - przeważnie tym kosztem jest jakość merytoryczna.

Tylko od inwestora zależy wybór czy budować (tj wydać średnio 400-600 tys zł.) wg dobrego projektu czy "taniego".

Sporo w tym racji. Konsensus post niżej.

arch-bartek
07-07-2011, 10:46
Niestety wciąż pokutuje wśród potencjalnych klientów przekonanie, że dom z "kserówki" jest tańszy, a że np. salon wypada akurat od północy... trudno.

Polecamy współpracę przy tworzeniu przemyślanych projektów za rozsądną cenę!
B2 Architekci Biuro Projektowe
www.b2architekci.pl
[email protected]
tel. 604 559 533