PDA

Zobacz pełną wersję : reklama



Pargettynk
13-05-2010, 13:28
Zszargane nerwy? Zmarnowany czas i pieniądze? Nie z nami !!! Budowa i wykończenie domu, w końcu mogą stać się przyjemnością. Pomagamy spełniać marzenia o pięknych, stylowych czterech kątach.Z firmą PARGET każda, nawet nietypowa budowa, odbywa się szybko, sprawnie i zgodnie z planem. Specjalizujemy się w wykonywaniu tynków maszynowych gipsowych i cementowo wapiennych oraz w wylewkach maszynowych. Galerię zdjęć i dokładny opis naszej oferty, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, serdecznie zapraszamy

bobiczek
13-05-2010, 13:48
Fuj!
A cóż to tutaj za breweryje?

barto307cc
13-05-2010, 13:59
Zszargane nerwy? Zmarnowany czas i pieniądze? Nie z nami !!! Budowa i wykończenie domu, w końcu mogą stać się przyjemnością. Pomagamy spełniać marzenia o pięknych, stylowych czterech kątach.Z firmą PARGET każda, nawet nietypowa budowa, odbywa się szybko, sprawnie i zgodnie z planem. Specjalizujemy się w wykonywaniu tynków maszynowych gipsowych i cementowo wapiennych oraz w wylewkach maszynowych. Galerię zdjęć i dokładny opis naszej oferty, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, serdecznie zapraszamy

Ja miałam robione akurat przez tą firmę tynki i wylewki ;).Powiem tak tynki wyszły fajnie,równo,chociaż teraz przy zabudowie sufitów widać że jeden sufit jest ciut krzywo wytynkowany.ALe da się przeżyć ;),jestem zadowolona.Panowie dokładnie robili,posprzatali,byli ok.natomiast chciałam mieć poprawiony murek w wykuszu bo różni się od drugiego a powinny być takie same,no i niestety od lutego czekam,czekam i się nie doczekam chyba.Także sprawdzać przed płaceniem każdy kąt nawet ;))).

bobiczek
13-05-2010, 14:34
temat muratora chyba się pomylił z tym "polecamy wykonawców"

Pargettynk
17-05-2010, 09:22
Ja miałam robione akurat przez tą firmę tynki i wylewki ;).Powiem tak tynki wyszły fajnie,równo,chociaż teraz przy zabudowie sufitów widać że jeden sufit jest ciut krzywo wytynkowany.ALe da się przeżyć ;),jestem zadowolona.Panowie dokładnie robili,posprzatali,byli ok.natomiast chciałam mieć poprawiony murek w wykuszu bo różni się od drugiego a powinny być takie same,no i niestety od lutego czekam,czekam i się nie doczekam chyba.Także sprawdzać przed płaceniem każdy kąt nawet ;))).

Jeżeli była Pani niezadowolona z wykonanych prac, trzeba było zwrócić uwagę wcześniej.
Jeżeli chodzi o murek był on zbyt krzywy (źle wymurowany) aby go wyprostować.
Jeśli chodzi o sufity, nie można ich wyprostować do łaty, gdy są krzywe nie można narzucić dużej ilości tynku, gdyż istnieje możliwość jego odpadnięcia. Wszystkie prace wykonujemy według określonych technologii i norm.
Zawsze przed rozpoczęciem usługi zapraszamy do obejrzenia naszych prac.

barto307cc
17-05-2010, 14:03
Panie Michale ja nie mówię,że byłam niezadowolona......Rozmawiałam z Panem na temat murku powiedział Pan że podjedzie z którymś z chłopaków to zobaczyć.Czyż tak nie było?????a jakoś do teraz nikogo nie było.Murek mam już poprawiony przez kogoś innego .....także jak widać szło to zrobić ;)